PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این بی‌حاشیه‌ترین اردو بود

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۸-۱۵, ۰۲:۲۸ بعد از ظهر
بشير : حمزه هوشمند به عنوان عضو کمیته فنی و مدیر تیم‌های ملی، در دورانی که اردو برگزار شد حضوری دائمی و فعال داشت. او در این ماه‌ها یکی از مردان همیشگی اردو بوده و طبعاً شناخت کاملی نسبت به مسائل جاری تیم ملی دارد.
هوشمند در گفت‌وگو با خبرنگار «بشیر» درباره جو حاکم بر اردو گفت: این یکی از بی‌حاشیه‌ترین و بهترین اردوهای سال اخیر بود و آرامش کاملاً بر آن حکم‌فرما بود. با این آمادگی که در بچه‌ها وجود دارد، فکر می‌کنم 5 فینالیست داشته باشیم و همچون سال گذشته روی سکوی تیمی باشیم.
هوشمند در پاسخ به این سوال که چرا برخی اعضای کمیته فنی در اردو حضور ندارند، گفت: در این دوره تعداد نفرات اردونشین حدود 10 نفر بود که طبیعی بود همه آنها شانس اعزام شدن دارند و برای انتخاب آنها نیازی به تشکیل جلسات متعدد نبود. به همین خاطر برخی اعضای کمیته فنی حضور مستمری در اردوها نداشتند.
از هوشمند پرسیدیم، «آیا بهتر نبود تیم ملی به جای دوبی به مسابقات جهانی دوحه اعزام می‌شد؟» او در پاسخ گفت: این نظر مسئولان ورزش و سازمان تربیت بدنی است که تیم ملی پرورش‌اندام در کدام مسابقه شرکت کند اما اگر قرار بود نظر شخصی من اعمال شود، فکر می‌کنم می‌توانستیم از همان ابتدا تمهیداتی بیاندیشیم که هر دو طرف را داشته باشیم و حتی در هر 2 مسابقه نماینده داشته باشیم.