PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی میخوام

reza18
۱۳۸۸-۰۸-۱۷, ۰۴:۳۸ بعد از ظهر
با سلام به همه دوستان ورزشکارم من رضا 18 از کرمان هستم من وزنم 96 بود وزنم رو تا 70 رسوندم قدم 170 هستش ولی هنوز دور سینه هام چربی داره من باید چیکار بکنم؟ برای از بین رفتن جربی های دور سینه ام؟ ایا به چربی سوز نیاز است یا باید برنامه تمرینی خاصی برای از بین بردن چربی دور سینه انجام بدم؟ درضمن من 6ماه هستش بدنسازی کار میکنم ولی همچنان دور سینه هام چربی داره لطفا راهنمایی ام کنید ممنون:لبخند:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۱۷, ۰۵:۳۸ بعد از ظهر
با سلام به همه دوستان ورزشکارم من رضا 18 از کرمان هستم من وزنم 96 بود وزنم رو تا 70 رسوندم قدم 170 هستش ولی هنوز دور سینه هام چربی داره من باید چیکار بکنم؟ برای از بین رفتن جربی های دور سینه ام؟ ایا به چربی سوز نیاز است یا باید برنامه تمرینی خاصی برای از بین بردن چربی دور سینه انجام بدم؟ درضمن من 6ماه هستش بدنسازی کار میکنم ولی همچنان دور سینه هام چربی داره لطفا راهنمایی ام کنید ممنون:لبخند:

متاسفانه بازم ازين رژيم هاي دكتر هاي تغذيه اي گرفتيد . شما نه اولين كسي هستيد كه قرباني اين رژيم هاي اشتباه ميشود و نه آخرين .
اما فقط يه چيز بگم كه مطمئنم رژيمي كه گرفتيد رژيم غذا نخوردن و گشنگي كشيدن بوده وگرنه كم كردن 26 كيلو وزن بدن نبايد اينجور كه ميگيد باز هم چربي داشته باشه .
رژيم بدنسازي يعني اضافه كردن پروتئين (براي جلوگيري از ريزش عضلات ) و كم كردن كربوهيدرات و حذف چربي هاي وضر و قند هاي غير طبيعيست .
در ضمن تمرينات هوازي حداقل روزي 20 دقيقه و انجام تمرينات با وزنه به صورت تكرارهاي بالا و سوپرست ها براي شما مفيد ميباشد .
دوست عزيز براي ساختن بدن بايد با بدن كار مشورت كني نه اين كه بري كتاب دكتر ها رو بخوني كه با عرض پوزش بايد بگم كه توي ايران دكتر ها فرق مكمل و دارو رو نميدونن يعني به قول معروف سر از يه جاي الاغ محترم هم در نمياورند.