PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علی تبریزی به خاطر پول به پیراهن تیم ملی کشورش پشت کرد

Mohsen
۱۳۸۸-۰۸-۲۰, ۰۳:۲۸ قبل از ظهر
علي تبريزي به خاطر پول به پيراهن تيم ملي كشورش پشت كرد صفحه Z03 ورزش خراسان (ورزشي) ، شماره سريال 17410 ، تاريخ انتشار 880818

علي تبريزي قهرمان پرآوازه پرورش‌اندام خراسان‌رضوي كه در كارنامه‌اش قهرماني مسابقه‌هاي جهاني را دارد براي دومين بار به تيم ملي پرورش‌اندام قطر پيوست و به مقام قهرماني جهان دست يافت. علي تبريزي پرورش‌اندام‌كار خراساني وزن 90 كيلوگرم ايران كه يك سال پيش پس از رايزني‌هاي ناصر پورعلي‌فرد، رئيس و حسن افضلي نايب رئيس فدراسيون پرورش‌اندام به تيم ملي ايران پيوسته بود، براي دومين بار به تيم ملي قطر پيوست. تبريزي از سال 82 در قالب تيم ملي قطر در مسابقه‌هاي بين‌المللي شركت مي‌كرد. وي چندين مقام قهرماني جهان، آسيا و قهرماني بازي‌هاي آسيايي 2006 دوحه قطر را در كارنامه دارد كه تمام اين مدال‌ها در قالب تيم ملي قطر به دست آمده است. پس از اين بازي‌ها رئيس و نايب رئيس فدراسيون پرورش‌اندام رايزني‌هايي را با سازمان تربيت‌بدني و علي تبريزي انجام دادند تا او را به ايران بازگردانند كه سرانجام به نتيجه رسيد و او در مسابقه‌هاي قهرماني جهان 2007 بحرين در قالب تيم ملي ايران قهرمان جهان شد. پس از اين قهرماني بود كه بسياري به مدال طلاي او در مسابقه‌هاي آسيايي 2009 تهران اميدوار شدند اما، با لغو مسابقه‌هاي آسيايي تهران و واگذار شدن آن به تايلند علي تبريزي به يك‌باره دچار مصدوميت از ناحيه پا شد. به گزارش ايسنا اين تصميم تبريزي در دو بخش جاي تأمل دارد. يكي اين‌كه اين مصدوميت و شركت نكردن در رقابت‌هاي آسيايي تايلند زماني رخ داد كه فدراسيون بين‌المللي پرورش‌اندام (IFBB) اين رقابت‌ها را تحريم كرد. ديگر اين‌كه تبريزي با قهرماني در مسابقه‌هاي بحرين سهميه‌ حضور در مسابقه‌هاي مستر المپيا را كسب كرد كه زير نظر (IFBB) برگزار مي‌شود و اگر تأييديه اين فدراسيون را نداشته باشد، نمي‌تواند در اين رقابت‌ها شركت كند. تبريزي نخستين ايراني است كه سهميه‌ حضور در چنين رقابت‌هايي را كسب كرده است. علي تبريزي پس از مسابقه‌هاي تايلند بود كه با كميته فني فدراسيون پرورش‌اندام درگير جنگ لفظي شد و سرانجام پس از دو ماه تحمل اين شايعه‌ها دوباره به تيم ملي قطر پيوست. او از دو كشور ديگر حوزه خليج‌فارس هم پيشنهاد داشت. تبريزي پيش از رفتن دوباره‌اش به قطر در گفت‌وگويي اظهار داشت: «در مسابقه‌هاي آسيايي تايلند از ناحيه پا مصدوم بودم و اين مسئله را با پورعلي‌فرد مطرح كرده بود. هم‌اكنون مصدوميتم بهتر شده و مشكلي براي تمرين و حضور در مسابقه‌هاي آينده ندارم.» وي افزود: «در مسابقه‌هاي جهاني دبي امارات كه تيم ملي ايران در آن شركت خواهد كرد، شركت نمي‌كنم چرا كه برايم مقرون به صرفه نيست. فدراسيون پرورش‌اندام هنوز هزينه‌هاي دو سال اخير مرا كه در قالب تيم ملي ايران در مسابقه‌ها شركت كرده‌ام را نداده است و همه‌ آن هزينه‌ها را شخصي پرداخت كردم.» علي تبريزي اگرچه مشكلات پرورش اندام ايران را متوجه فدراسيون اين رشته مي‌داند اما پشت كردن او به پيراهن تيم ملي كشورش نمي‌تواند توجيه قابل قبولي باشد. تبريزي در مصاحبه‌هاي ديروز خود با چند رسانه طوري صحبت كرد كه انگار پول تنها دليل موفقيت او در اين رشته است اما آيا پول بايد اين‌قدر ارزشمند باشد كه به پيراهن تيم ملي كشورش پشت كند. تبريزي براي به دست آوردن دل ايراني‌ها مي‌گويد در قراردادش ذكر شده كه موقع كسب قهرماني پرچم ايران را دورش مي‌پيچد، ‌كه البته اين كار او هيچ نشاني از تعصب به كشورش ندارد چرا كه مسابقه‌دادن با پيراهن تيم ملي قطر هدف تبريزي را مشخص مي‌كند. تبريزي بايد بداند بودند قهرماناني همچون رضازاده كه با پيشنهادهاي ميلياردي مواجه شدند اما هرگز به خاطر پول به كشور خود پشت نكردند. تبريزي با اين كار خود نشان داد پول نقش مهمي در زندگي ورزشي‌اش دارد.
http://www.khorasannews.com/newssource/17410-880818/image/191.jpg

http://www.khorasannews.com/news.aspx?1_17410_Z03_3619.XML

bodybuilder
۱۳۸۸-۰۸-۲۰, ۰۳:۳۴ بعد از ظهر
کسی امروز رادیو ورزش رو گوش نکرد؟
علی تبریزی گفته که من دوست داشتم با پرچم تیم ملی کشوره خودم رو سکو برم و مدال بگیرم. اما امکانات رو برام فراهم نکردن. گفته که میخوام یه جلسه با اقای احمدی نژاد داشته باشه تا مشکلات خودشو با آقای رئیس جمهور در میان بزاره.
--------------------------
امیدواریم مشکلش حل بشه..
فکر نمیکنم ورزشکاری توی ایران وجود داشته باشه که 4 مدال طلا جهانی و چندین مدال طلای آسیا داشته باشه..

Yakuza6236
۱۳۸۸-۰۸-۲۰, ۰۳:۴۸ بعد از ظهر
پیراهن کشور که واسه آدم نون شب نمیشه !

mohammad123411
۱۳۸۸-۰۸-۲۰, ۰۳:۵۸ بعد از ظهر
بله دیگه به این استعداد ها امکانات نمیدن بد که میرن برا یه کشور دیگه مدال میارن حالا به آه و ناله می افتن.

علبته خوب شد که رفت وگرنه عین رضازاده تو کشور خودمونم نمی زاشتن کار کنه:گریه::گریه:

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۲۰, ۱۰:۰۰ بعد از ظهر
خب رضا زاده خیلی ازش تقدیر و تشکر شد و همچنین پول خوبی هم گرفت( البته بازم قدرش رو ندونستن) نسبت به این بنده خدا که هیچی نگرفته و هنوز طلبکار هستش از دولت

mahmoud
۱۳۸۸-۰۸-۲۰, ۱۰:۰۳ بعد از ظهر
من که واقعا حال میکنم میبینم .... فدراسیون سوخته واقعا دمش گرم که رفت میموند اینجا که چی شه اخه ایران تنها کشوریه که دولت و فدراسیون طلبم داره از ورزش کار

ali73
۱۳۸۸-۰۸-۲۰, ۱۱:۲۳ بعد از ظهر
یاخچی یلیب

*f*
۱۳۸۸-۰۸-۲۱, ۰۷:۴۰ قبل از ظهر
خوب كاري كرد كشور كيلو چنده :بامزه::پوزخند:

eshaghgh
۱۳۸۸-۰۸-۲۱, ۰۹:۱۸ قبل از ظهر
خوب درسته به اقاي رضا زاده پيشنهاد مالي از چند كشور شد ولي وزنه برداري نسبت به پرورش اندام هيچي خرجي نداره وگرنه معلوم نبود اقاي رضازاده الان كجا بود در ضمن من قبول دارم اقاي تبريزي به كشورش پشت كرد اما با اين كار مي خواست خيانت افرادي رو هم فاش كنه
يعني هم خودشو قرباني كشور كرد و هم دست بعضي ها كه فقط به فكر پول هستند و به خاطر منفعت خودشون منفعت كشور را ناديده ميگيرند رو كنه

ehsan_bodybuilder
۱۳۸۸-۰۸-۲۱, ۰۹:۲۶ قبل از ظهر
از این بهتر نمی شد ..... اینجا که به آدم اهمیت نمی دن.....:لبخند:

amirkia
۱۳۸۸-۰۸-۲۱, ۱۲:۱۴ بعد از ظهر
من هم جاي علي تبريزي بودم همين كارو مي كردم دمش گرم .

gaara
۱۳۸۸-۰۸-۲۱, ۰۱:۵۳ بعد از ظهر
سلام دوستان
من فکر ميکنم که نه تنها علی تبريزی بلکه تمامه اون نخبهايی که از ايران ميرن دليله رفتنشون يه چيز مشترک باشه و اون چيزی نيست بجز پيشرفت که صد البته پول بزرگ ترين دليله پيشرفته ولی اگر فقط مشکل پول بود شايد ميشد به عنوان يک ايرانی از دست اين آدم ناراحت ميبود ولی چيزی که از پول خيلی مهم تره عمره که آدم از دست ميده و فکر کنم علی تبريزی به خاطره اين به کشورش پشت کرده باشه که من خودم به اين دليل به اين آدم حق ميدم و هميشه برايه اين آدم آرزويه موفقيت ميکنم.
(شما فرض کنين که مثلاً مايکل جکسن که صد در صد در حرفيه خودش يک نابغه بود در ايران متولد شده بود به نظره شما با توجه به طرزه فکر آقای احمدی نژاد و دوست دارانش اين فرد نابغه در ايران چيکاره ميتونست باشه!؟
:متفکر::خنده::گریه:
باتشکّر

مصطفی خانی
۱۳۸۸-۰۸-۲۲, ۱۱:۴۷ قبل از ظهر
به نظر من علی تبریزی با اینکه تو کشور خیلی مشکل داره ولی نباید کشور خودشو می فروخت

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۲۲, ۰۱:۰۴ بعد از ظهر
به نظر من علی تبریزی با اینکه تو کشور خیلی مشکل داره ولی نباید کشور خودشو می فروخت

درسته که هر کسی نظری داره
اما نظر تو به درد عمت میخوره
اصلا مگه تو بدنسازی که میای ارائه طریق میکنی؟؟
علی تبریزی رو همه میشناسن و میدونن که ملیتی ایرانی داره ....حالا چه از تیم قطر چه از ناکجا آباد
اما اینکه توی ایران باشی و عرب پرستی کنی جای بحث داره

مصطفی خانی
۱۳۸۸-۰۸-۲۳, ۱۲:۱۲ قبل از ظهر
درسته که هر کسی نظری داره
اما نظر تو به درد عمت میخوره
اصلا مگه تو بدنسازی که میای ارائه طریق میکنی؟؟
علی تبریزی رو همه میشناسن و میدونن که ملیتی ایرانی داره ....حالا چه از تیم قطر چه از ناکجا آباد
اما اینکه توی ایران باشی و عرب پرستی کنی جای بحث داره

مهندس جان فکر می کنی اینطور حرف زدن تو سایتی به این بربیننده ای درست باشه ؟
واقعاً برات متاسفم شما که به بقیه بچه های سایت تذکر میدی خودت چرا ............ !!1
درسته من بدنساز نیستم ولی حداقل ادعای بدنسازیم هم نمیشه

Gladiator
۱۳۸۸-۰۸-۲۳, ۰۱:۰۷ قبل از ظهر
اگه تبريزي براي ايران حتي يك مدال برنز هم مياورد ارزشش بيشتر از اين بود كه بره براي عرب هاي....مدال طلا بياره:بیفایده: حداقل يك كشور اروپايي ميرفت بهتر از اين عرب ها بود
كينگ كمالي همه ميشناسند كه اصليتي ايراني داره اما وقتي داخل مسابقات جهاني شركت ميكنه اصلا برامون مهم نيست كه مدال بياره يا نياره:سوت:
به نظر شما مثلا اگه تختي همچين كاري ميكرد اينقدر بين مردم محبوبيت داشت؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۲۳, ۰۲:۱۸ قبل از ظهر
وقتي ايران اصلا تيمي رو به مسابقات جهاني ifbb اعزام نميكنه چه جوري علي تبريزي از تيم ايران توي اين رقابت ها شركت كنه كه برنز بياره تا ارزشش بيشتر از طلاي قطريها باشه؟

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۲۳, ۰۷:۵۸ قبل از ظهر
مهندس جان فکر می کنی اینطور حرف زدن تو سایتی به این بربیننده ای درست باشه ؟
واقعاً برات متاسفم شما که به بقیه بچه های سایت تذکر میدی خودت چرا ............ !!1
درسته من بدنساز نیستم ولی حداقل ادعای بدنسازیم هم نمیشه

پر بیننده بودن سایت دلیل قانع کننده ای نیست برای اینکه جلوی اراجیف رو نگیرم
بنده یه بدنساز هستم و نسبت به قهرمانان این رشته تعصب دارم

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۲۳, ۰۷:۵۹ قبل از ظهر
اگه تبريزي براي ايران حتي يك مدال برنز هم مياورد ارزشش بيشتر از اين بود كه بره براي عرب هاي....مدال طلا بياره:بیفایده: حداقل يك كشور اروپايي ميرفت بهتر از اين عرب ها بود
كينگ كمالي همه ميشناسند كه اصليتي ايراني داره اما وقتي داخل مسابقات جهاني شركت ميكنه اصلا برامون مهم نيست كه مدال بياره يا نياره:سوت:
به نظر شما مثلا اگه تختي همچين كاري ميكرد اينقدر بين مردم محبوبيت داشت؟

جناب کمالی هم تشریف اوردن با یکی از شرکتهای عربی قرارداد بستن
و لازمه که بدونین قرار داد هنگفتی هم بستن
به نظرت شرکتهای اروپایی همچین کاری میکردن براش؟؟

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۲۳, ۱۰:۴۸ قبل از ظهر
افشين جان چرا اينقدر عصباني هستي:نمیبینم:.
من هم با نظر اين دوستان مخالفم، ولي خب اينجا فرومه و هر كسي مي تونه نظرش رو بگه. تا زماني كه كسي از حد ادب و احترام خارج نشده، دليلي نداره اينقدر تند باهاش برخورد كني.
ببخشيد اينجوري صحبت مي كنم، ولي مي خوام دوستي و صميميت بين بچه ها از بين نره:گل رز:.

Gladiator
۱۳۸۸-۰۸-۲۳, ۱۲:۳۰ بعد از ظهر
وقتي ايران اصلا تيمي رو به مسابقات جهاني ifbb اعزام نميكنه چه جوري علي تبريزي از تيم ايران توي اين رقابت ها شركت كنه كه برنز بياره تا ارزشش بيشتر از طلاي قطريها باشه؟
منظورم مسابقات آسيايي بود كه براي ايران برنز بياره
واقعا فدراسيون چقدر احمقه ،چطور مسابقات آسيايي و...تحريم نميكنه اما مسابقات جهاني تحريم ميكنه:خنده:

جناب کمالی هم تشریف اوردن با یکی از شرکتهای عربی قرارداد بستن
و لازمه که بدونین قرار داد هنگفتی هم بستن
به نظرت شرکتهای اروپایی همچین کاری میکردن براش؟؟
ممكنه كارش درست باشه اما مدال آوردن براي عرب ها ،اعصاب آدم خورد ميكنه:پوزخند::منتظر:

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۲۳, ۱۲:۵۸ بعد از ظهر
اصلاً كي گفته علي تبريزي به پيراهن كشورش پشت كرده؟
اولاً تيم كشورش در اين مسابقات شركت نكرده كه بخواد بهش پشت كنه
ثانياً مگه فوتباله كه مي گن پيراهن تيم ملي، اين رشته بدنسازيه و از اونجايي كه بدون لباس روي صحنه ظاهر مي شن بهتر بود بگن مايوي تيم ملي :پوزخند: :خنده:

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۲۳, ۰۶:۰۲ بعد از ظهر
مهندس وردک؛ دلیل برخورد تند بنده رو آقا پیمان و آقا محسن به خوبی میدونن :لبخند:
جمعه شب یکی از اعضای (.......) سایت میخواست با آبروی بنده بازی کنه که تیرش به سنگ خورد
من دلم با این آدما با این افکار و خصوصیات صاف نمیشه
و بدنسازی ورزش آدمای ضعیف نیست....بنده سنگم رو انداختم اونی که باید برداره خودش برمیداره

مصطفی خانی
۱۳۸۸-۰۸-۲۳, ۰۹:۴۲ بعد از ظهر
افشين جان چرا اينقدر عصباني هستي:نمیبینم:.
من هم با نظر اين دوستان مخالفم، ولي خب اينجا فرومه و هر كسي مي تونه نظرش رو بگه. تا زماني كه كسي از حد ادب و احترام خارج نشده، دليلي نداره اينقدر تند باهاش برخورد كني.
ببخشيد اينجوري صحبت مي كنم، ولي مي خوام دوستي و صميميت بين بچه ها از بين نره:گل رز:.

فعلاً که مهندس با تمام وجود سعی میکنه ایراد بچه ها رو بگیره

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۲۳, ۱۰:۳۷ بعد از ظهر
کاریه که از دستم بر میاد دیگه
و مطمئن باش روز بروز تو این کار مصمم تر میشم
پس سعی کن جلو من یخورده دستو پاتو جمع کنی وگرنه کلامون میره توهم