PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صدور احکام غیر قانونی در فدراسیون پرورش اندام همچنان ادامه دارد

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۸-۲۲, ۰۳:۰۴ بعد از ظهر
همانطور که در بند 11 مقاله مورخه اول شهریور 88 تحت عنوان << بررسی اجمالی فعالیت های 4 سال اخیر فدراسیون پرورش اندام >> متذکر شده بودیم ، دهها حکم مربیگری و داوری پرورش اندام (بصورت افتخاری) برای اقوام و دوستان و افراد فاقد صلاحیت مندرج در آئین نامه که بعضا حتی لحظه ای تمرین پرورش اندام نکرده اند چه رسد به مربیگری و داوری ، تاکنون توسط غاصبین این رشته صادر شده و جالب اینکه حداقل 15 عدد آن بعد از اتمام دوره 4 ساله آقایان یعنی پس از 20 مرداد 88 صادر شده .

وب سایت شخصی یزدان راد آمادگی دارد ، در صورتی که این امر تکذیب گردد یا سرپرست و نائبش مجددا قصد شکایت در این خصوص به سرشان بزند ، جزئیات کامل و مشخصات دارندگان این احکام را به اطلاع عموم برساند .

لازم به ذکر است که اینجانب از ابتدای راه اندازی کمیته آموزش فدراسیون بارها کتبا و یا در جلسات مختلف خواستار صدور 15 حکم درجه 1 جهت خبرگان و نیز 30 حکم درجه 2 مربیگری جهت قهرمانان جهان ، آسیا و کشور بصورت افتخاری تحت عنوان هدیه ای ناچیز در قبال زحمات اینان در مراسمی تحت عنوان تجلیل شده بودم که نه تنها اعتنائی به این مهم نشد بلکه فرصتی فراهم شد تا این احکام به کسانی تعلق گیرد که در لیست های مذکور نبودند . در این راستا دبیر کمیته آموزش فدراسیون درست در زمان اتمام ماموریت 4 ساله خود حکم درجه 1 را به نام خود صادر کرد ولی شایستگان واقعی آن همچنان سرشان بی کلاه ماند .
براستی این احکام به چه درد آنهائی که در پرورش اندام نیستند می خورد ؟!؟!

منبع:وب سایت شخصی یزدان راد

imanfitness
۱۳۸۸-۰۸-۲۲, ۰۵:۳۸ بعد از ظهر
واقعیت داره!جدیداً با یکی‌ از دوستام که قهرمان کاراته جهانه داشتیم راجع به بدنسازی حرف میزدیم ،بحثمون خیلی‌ طول کشید.آخرش بهم یه چیزی گفت که کفم برید.بهم گفت تو که درجه ۳ رو داری برو درجه ۱ رو بگیر.بهش گفتم شرایط داره وگرنه هر گوسفندی هم میتونه درجه ۱ بگیره.گفت من درجه ۱ پرورش اندام دارم.حالا ببین کار ما به کجا رسیده که طرف مال یه رشته دیگست و درجه ۱ داره بعدشم اصلا هیچی‌ در مورد مکمل یا دارو نمیدونه.حالا باس چی‌ کار کرد؟یه مشت آدم پاچه خار ریختن تو این فدراسیون دارن این ورزشو به فنا میدان.تنها شانسمون اینه که سهراب سرابی بشه رئیس فدراسیون.توکّل بر خدا.

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۲۳, ۱۱:۵۶ قبل از ظهر
اونوقت مي گن علي تبريزي كشورش رو فروخته. پورعليفرد كه قسمتش كرده بين بر و بچه هاي آشنا. :منتظر: