PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا علي تبريزي دوباره به قطر رفت؟

Mohsen
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۰۷:۳۸ قبل از ظهر
تماشاي تصاويري كه در آن علي تبريزي به عنوان يك قهرمان قطري معرفي مي‌شود، براي هيچ ايراني ورزش دوستي خوشايند نيست. ايرانيان هيچ دوست ندارند ورزشكار محبوبشان را زير سايه پرچم كشور ديگري ببينند. علي تبريزي تا همين چند ماه پيش، ملي‌پوش ايران بوده و حالا با چرخشي غيرمنتظره و ناگهاني، دوباره به آن سوي خليج فارس پرواز كرده تا پرورش اندام نيمه‌جان قطر، به لطف مدال‌هاي او جان تازه‌اي يابد. قطر كه در مسابقات بين‌المللي جز كمال عبدالسلام هيچ كس را نداشت و در همين مسابقه هم تنها مدالش در وزن 100 كيلو به دست آمد؛ همان وزني كه تبريزي با غلبه بر دو مصري بر سكوي قهرماني ايستاد اما به جاي اينكه در هنگام توزيع مدال‌ها، پرچم ايران به اهتزاز درآيد، اين پرچم كشور كوچك قطر بود كه بالا رفت. وقتي علي تبريزي اولين بار در سال 2003 به قطر پيوست، كسي به او خرده نگرفت. پرورش اندام در نابسامان‌ترين وضع ممكن بود و فدراسيون وزنه‌برداري توجهي به اين رشته نداشت. اغلب اوقات يا اعزامي در كار نبود يا تيم به شكلي به مسابقات مي‌رفت كه از پيش باخته بود. در آن مقطع تبريزي اوج گرفته به قطر رفت و تا سال 2006 هرچه مدال آسيايي و جهاني بود براي اين كشور كسب كرد اما در همان سال‌ها هم مي‌گفت دلش با ايران است و در اولين فرصت به كشورش برمي گردد. خوشبختانه سال پيش اين اتفاق رخ داد و دو مدال آسيايي و جهاني براي ايران، حاصل كار علي تبريزي بود. اما اين بار، در حالي تبريزي از تيم ملي جدا شد كه پيش از اين بارها گفته بود كه ديگر تمايلي به حضور در مسابقات آماتوري ندارد و مي‌خواهد راه حرفه‌اي شدن را پيش بگيرد.
در واقع او براي اينكه حرفه‌اي شود، هيچ احتياجي به حضور در مسابقات «دوحه 2009» نداشت و قهرماني‌هاي پيشين او در سطح آماتورها براي ورود به جمع حرفه‌اي‌ها كافي بود. تبريزي سه ماه پيش مي‌خواست در مسابقه حرفه‌اي آتلانتيك شركت كند اما مثل اينكه پيشنهاد قطري‌ها آنقدر چشمگير بوده كه او را مجدداً به حضور در مسابقات آماتوري ترغيب كند. جالب اينجاست كه او چندي پيش در مصاحبه‌اي با خبرگزاري دانشجويان ايران گفته بود كه اگر دوباره به سال 2003 برمي گشت، ديگر به كشور همسايه نمي‌رفت! اما همين اتفاق در سال 2009 افتاد و يك بار ديگر دل اندك هواداران پرورش اندام قطر را شاد كرد. حالا كه كار از كار گذشته و ديگر راهي براي بازگشت علي تبريزي به تيم ملي وجود ندارد اما اي كاش علي تبريزي به وعده اي كه داده بود، پايبند مي ماند و ديگر در هيچ مسابقه آماتوري شركت نمي‌كرد. تنها توجيهي كه براي شركت مجدد علي تبريزي در مسابقات جهاني باقي مي‌ماند، تلاش براي يافتن اسپانسري قوي براي حضور در مسابقات حرفه‌اي است وگرنه پيش از اين همه موانع براي پيوستن او به جمع حرفه‌اي‌ها برطرف شده بود.

god of war 3
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۱۲:۰۴ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز محسن جان لطفا اگه اطلاعاتی در این مورد ندارید چیزی نگید چون خودتون روخراب می کنید حالا واسه اینکه بدونید می گم 1 هر بدن سازی بخواد در ifbb شرکت کند باید از طرف فدراسیون کشوری راهی شه و گرنه نمیشه این شرط رافائل بود ایران هم که دیگه واسه همیشه اسمش خط خورده بود علی تبریزی نمی تونه واسه سیاست یکمشت آدم مقام دوست خودشو خراب کنه شما بودی میکردی 2علی تبریزی واسه این در آماتوری شرکت کرد چون می دونست اول هست و اورآل اون با این جواز مستر المپیا رو به راحتی کسب کرد پس وقت داره تا اون موقع آماده شه و دیگه نیازی با رو درو شدن دنیس ولف گوستاو بادل کینگ کمالی تونی فریمن دنیس جیمز هیداتایاماگیشی محمد موسوی وغیره نداره 3اگر نمی دونید بدونید که آلمان و آمریکا حاظر بودن خرج کامل علی تبریزی روواسه مسابقه بدن و علی نرفت چون می دونست مردم کشورش از جنایت های آلمانی ها و آمریکایی ها متنفرند ونمی خواست خیانت کنه 4اگه شما بدن تبریزی رو داشتی و هزینه ای که اون می کرد رو می کردی بازم از جایی شرکت میکردی هم پولتو ندن هم تو هفته نامه های ورزشی کسایی مثل سهراب سرابی که نمی دونن اورالی چی هست بکوبند آیا شرکت می کردی؟

god of war 3
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۱۲:۱۶ بعد از ظهر
سوال دیگم ایا تا به حال بدن سازه ایرانی به غیر از علی رو کشوره دیگه خواسته من که نمیشناسم پس یعنی بقیه مالی نیستن و گر نه می رفتن اگر علی تبریزی مونده پول بود تو ایران براحتی میلیون ها پول به جیب میزد به این روش مثل بقیه بدن سازان تو هفته نامه ها اگهی می زد همه واسه شاگرده علی شدن جون میدادن وقتی محمود ساوالان از هر شاگردی حداقل 5 میلیون پول برنامه می گیره که هیچ حکم دندون گیری نداره اگه علی نسبت به سابقش و مقام هاش و علمش بخواد بگیره براحتی میلیونر میشد و اگر شما روزنامه ای داشتید که علی دنبال شاگرد بود یا آموزش بدن سازی میخواد من واسه هر کلمه اون روزنامه مبلغ 100000 تومان میدم

mahmoud
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۱۲:۱۷ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز god of war 3 (http://www.bodybuilder.ir/forum/member.php?u=3941) ایشون این مطلب رو ننوشتن این نوشته تو هفته نامه بشیر بود که ازون جا گذاشتن تو سایت مگه نه بچه های سایت همه طرفدار اقای تبریزی هستن

god of war 3
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۱۲:۲۰ بعد از ظهر
ممنون از جواب سریع و خوبتون

mahmoud
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۱۲:۲۳ بعد از ظهر
اینجا رو ببینین http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=2271 نظر همه ی بچه ها هستش

god of war 3
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۱۲:۳۴ بعد از ظهر
only ali tabrizi

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۰۲:۴۵ بعد از ظهر
only ali tabrizi

آقای محترم اولا که این نوع برخورد شما با مدیریت سایت صحیح نیست
شما خودت خبر کذب رو میای میذاری تو سایت و تو بوق و کرنا میکنی اونوقت مطلبی رو که از هفته نامه بشیر گرفته شده و توسط مدیریت در سایت درج شده رو ازش ایراد میگیری؟؟
مگه غیر از اینه که روز اولی هستش که میای تو سایت؟؟
به شما بی احترامی شده که اینطور با مدیریت برخورد میکنید؟؟؟؟؟
یه دور تو سایت بزن و با روند کار اشنا بشو بعد بیا از مطالب ایراد بگیر
در ضمن مجبورم اخطار دوم رو هم به شما بدم چون بازم قوانین سایت رو رعایت نکردین و لاتین تایپ کردین
بار سوم متاسفانه اخراج شما رو دربر داره این تخلفات

god of war 3
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۰۲:۵۸ بعد از ظهر
سلام حالا که بشما ثابت کردم با دلیل و مدرک با یک اخطاره من رو کم کنید و بعد شم می خوام بدونم اگر یک نفر به اسطوره تمام زندگی شما توهین کند ساکت میشینی آدم اگه غیرت داشته باشه نمی ذاره هر کی هر کار دلش خواست بکنه اونم در مورد علی تبریزی اسطوره ایرانی درسته اون متن از بشیر بود اونا واسه فروشه بیشتر ناموس و وطنشونو می فروشند ولی ما ها باید جلوی دروغ ها رو بگیریم نه این که بها’ بدیم و دامنه این دروغ ها رو باز کنیم

god of war 3
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۰۳:۰۳ بعد از ظهر
و برای اینکه بیشتر متوجع کار اشتباه خود بشید اینه آقای کسایی این غیرت ماست که مارو از بقیه مردم جهان جدا میکند و اگر این غیرت نبود الان معلوم نبود که چی میشد

god of war 3
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۰۳:۱۲ بعد از ظهر
شما از جمله آدمهایی هستید که اصلا قانع نمیشید اگرم بدم بازم راضی نمیشی چون وب لاگ هست و یک فضای مجانی ولی متن در خود سایت سامان بود که سامان حذفش کرد آقا محسن هم در آن زمان بودند و لطفا از کسی که هیچ اطلاعاتی ندارید طرف داری نکنید و به نظر من شما دارید از موقعیت مقام خود سوئ استفاده می کنید

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۰۳:۱۴ بعد از ظهر
آقای محترم اگه خیلی ناراحتی میتونی با این هفته نامه تماس بگیری و نارضایتیه خودت رو اعلام کنی
دلایل و مدارکت رو هم ببر برای اونا
بعدشم ما چطوری جلوی دروغها و کاری رو که انجام شده رو میتونیم بگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مرد حسابی دنیای واقعی رو ول کردی اومدی تو دنیای مجازی از فلان هفته نامه و یا از فلان مسئول گله شکایت میکنی؟؟؟
به نظرت کسی بها میده ؟؟؟؟
نکته دیگه اینکه شنونده باید عاقل باشه
به نظر من حالا که شما ماشالا غیرتی هستی و خونت هم از حرکات و حرفهای مسئولین به جوش اومده برو این حرفارو به خودشون بزن
حداقل حرفاتو میشنون و شاید جوابی هم برای گفته های شما داشته باشن

god of war 3
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۰۳:۲۳ بعد از ظهر
دوست عزیز من اینا رو 100 بار زدم و چیزی حاصل نشده من فقط خواستم باقی یرو اگاه کنم خیلی ادمها مثل شما دوست عزیز عقلشون به چشم و گوش شون به حرف و چیزهایی هست که فقط می بینند و میشنوند

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۰۳:۲۴ بعد از ظهر
خیلی ممنون از اینکه ارائه طریق میفرمائید و بنده رو متوجه اشتباهاتم میکنید
بله بله نیست ماشالا هزار ماشالا مقام و جلال خیلی والایی دارم اونوقت دارم علیه گفته های شما که حقانیت ازش لبریز هستش عمل میکنم
مرد مومن چرا قصاص قبل از جنایت میکنی؟؟؟؟
تو چی گفتی که من قانع نشدم؟؟؟
عجبا

mahmoud
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۰۳:۳۴ بعد از ظهر
این بنده خدا دچار اشتباه شده فکر کرده این نوشته نظر شخصی بوده من بهشون گفتم اینجوری نبوده انگار متوجه نشدن

god of war 3
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۰۳:۳۴ بعد از ظهر
حقیقتی که من دیدم و دارم با تمام جزئیات ثابت می کنم گفتی سامان 75 کیلوست ثابت کردم گفتی از کجا می دونی ثابت کردم بالاتر از این از محسن که رفیق و راه انداز سایت سامان سرابی هست بپرس گفتی دروغ اخطار داره پس باید به محسنم اخطار داد که گفته علی تبریزی به خاطر پول رفته اینم دروغه درسته مال بشیره ولی کسی که زده محسن است

god of war 3
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۰۳:۳۶ بعد از ظهر
متوجه شدم ولی گیر داده که دروغ می گم در مورده سامان

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۰۳:۴۳ بعد از ظهر
ببین شازده واسه حرفات تره هم خورد نمیکنم
هی میای چرندیات مینویسی اونوقت میگی ثابت کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برو خدا روزیت رو جای دیگه بده
برو عمو

god of war 3
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۰۳:۴۴ بعد از ظهر
اصلا شما در مورده سامان چی می دونید می دونید سال 2001 تست دوپینگش در اومد گندش در نیومد ولی سهراب دایرشو برداشتو حوار زد علی تست دوپینگش در اومده که علی از سال 2001 تا 2003 ازمسابقه دادن در راه ایران محروم شد ولی در تمام مسابقات برون مرزی تا سال 2003 شرکت کرد سال 2003 هم باز همین سهراب سرابی گفت علی دوپینگ کرده که اماره بچشم غلط در اومد و سال 2005 گفت در دانمارک دوپینگ کرده که سال 2006 وقتی تیم ایران خراب کرد علی رو مقصر دونست و بقیه دیگه بماند

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۰۳:۴۹ بعد از ظهر
بابا اینجا سایت پرورش اندامه جای این خاله زنک بازیا نیست
حالا تو چه خصومتی با سامان سرابی داری خدا میدونه
اما این رفتار و حرکاتت نشون از ورزشکار بودن نمیده

god of war 3
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۰۳:۵۰ بعد از ظهر
دیگه اینو قبول داری که گفتن علی سه بار دوپینگش در اومده همجا گفتن اصلا چنین چیزی نیست فقط سیاستهای کثیف کمیته پرورش اندام اگه علی 3 بار دوپینگش در اومده بود در تمام مسابقات از سال 2001 تا 2009 شرکت کرده اگر نمی دونی بیوگرافیشو بخون آقای کسایی

god of war 3
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۰۳:۵۶ بعد از ظهر
من خصومت باهاش زیاد دارم واسه تمام کارایی که با پرورش اندام مشهد کرد شما از این ادمای کله شق و جوگیری که حرف خودت ملاک هست مثل یک سری ادم بی عقل که گاو گوسفند رو می پرستیدند تو هم اون مغز توهیتو می پرستی اگر فقط یک مصاحبه علمی از پرورش اندام با تو بزنم مثل کرم خشخاش تو خودت جمع میشی

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۰۴:۰۳ بعد از ظهر
نمیخواد با من مصاحبه((منظورت همون بحث هستش)) کنی
من همینکه از خوابم زدم و نشستم اینجا و جواب اراجیفت رو دادم خیلی منت سرت گذاشتم
امثال تو زیادن پسر جون
ادمای بزدلی که فقط یک متر زبون دارن
همین
البته اینم بگما...............بخدا احترام بقیه دوستان رو نگه داشتم و گرنه دوستان با نحوه برخورد بنده اشنایی کامل دارن

god of war 3
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۰۴:۱۷ بعد از ظهر
بحث حالت دعوا داره مصاحبه یعنی گفتو گوی دو طرفه راستی فارسی عمومی رو پاس کردی مهندس

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۰۴:۲۷ بعد از ظهر
هیس!!!!
یه کوچولو دیگه هم صبر داشته باشی اخراج میشی
انقدر احمقی که نمیدونی مصاحبه وقتی انجام میشه یکی میپرسه و دیگری جواب میده
اما توی بحث دو طرف گفتگو میکنن و عقایدشون رو بیان میکنن
بعدشم بنده مهندس مکانیک هستم و فارسی رو در مقطع خودش با نمره خوبی( بسوزه اونجات) پاس کردم :خنده:

god of war 3
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۰۴:۳۴ بعد از ظهر
هه تو هنوز معنی مهندس رو نمی دونی مهندس به کسانی می گن که که به علم هندسه آگاهی کامل داشته باشند و فقط به معماران می گن مهندس.. نه به شما که4 واحد نقشه کشی اجزائ خودرو پاس می کنی کم اوردی کم اوردی جواب بده جواب بده هیس آبروت رفت عقده ای

god of war 3
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۰۴:۳۹ بعد از ظهر
واسه یک شاگرد تنبل 10 نمره خوبی آخرش میشی تعویض روغنی فکر کن تعویض روغنی کسایی عند ارزوت نه ها چیه کم اوردی کم اوردی جواب بده جواب بده

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۰۴:۴۴ بعد از ظهر
از معادلات دیفرانسیل چی میدونی تو؟؟؟؟

Mohsen
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۰۴:۵۰ بعد از ظهر
من نمیدونم آقای کسایی چرا اینقدر لطف و صبوری کردن و به شما چیزی نگفتن و اخراجتون نکردن...فقط بدون که اگر زیاد چیزی نگفتن فقط بخاطر شخصیت والایی که دارن
کاربر god of war 3 برای همیشه اخراج شد

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۰۵:۰۷ بعد از ظهر
افشین جان خیلی مردی ای ول ارزش کل کل زدن رو این آدم نداشت
این افراد لیاقت دهن به دهن شدن ندارند
اصلا معلوم نبود که کیه یه آدم از خودراضی و متکبر
دمت گرم محسن جان حالشو گرفتی

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۰۵:۱۰ بعد از ظهر
افشين جان مطمئن شدم اگه تو مسابقه نقطه جوش شركت كني حتماً برنده مي شي، چون من يكي كه خونم به جوش اومد. :بیفایده:

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۰۵:۱۴ بعد از ظهر
بارها خودتون دیدین که من ادب رو میذارم کنار و هرچی از دهنم در میاد به طرف میگم
اما دیدم با اینکار دوستان عزیزم توی سایت آزرده خاطر میشن و کلا برای من زشته
امروزم خیلی مراعات کردم.....بیشتر تیکه انداختم تا بخوام فحاشی کنم
بازم اگه بی احترامی از بنده دیدین به بزرگیه خودتون ببخشید

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۰۵:۲۱ بعد از ظهر
ما زبونمون مو در آورد از بس از علي تبريزي دفاع كرديم، بعد اين بابا اومده با ما كل كل مي كنه. :خنده:

mahmoud
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۰۶:۵۶ بعد از ظهر
والا من که هر چی به این بنده خدا توضیح دادم نفهمید که نفهمید:خنده: ایکیو در حد مرغ داشت بنده خدا

mahdij
۱۳۸۸-۰۹-۰۱, ۰۳:۰۹ قبل از ظهر
مهندس جان ! یه چند وقتی نبودم نوشته های این خروس جنگی رو خوندم و...
1. خیلی خوشم اومد که اصلا به ابن بنده خدا توهین نکردی! یه مدت بود که خیلی زود ازده خاطر میشدی !! یه مثبت پیش من داری؟:تشویق:
2. یه انتقاد هم ازت دارم تو یه کلام جواب ابلهان خاموشی!! خیلی وقت ها به جای اینکه یه چیز رو ادامه بدی باید تمومش کنی .
میگن یه روز دیدن عیسی (ع) به سرعت از کوهی پایین میاد. یه نفر به ایشون گفت عذاب می خواد نازل بشه فرمود نه به یک احمق برخوردم دارم از اون فرار می کنم. بعد هم میگه من مرده رو زنده کردم, کو رو شفا دادم, فلج رو توانا کردم ولی واسه احمق رو نتونستم کاری بکنم.

*f*
۱۳۸۸-۰۹-۰۱, ۰۱:۴۲ بعد از ظهر
آقا اين كی‌بود جای من خالی :خنده: اين يارو چشم منو دور ديده اومده اينجا جينگولك بازي در مياره :خنده::پوزخند::چشمک: اعصاب پولادين داشتيد :تشویق: خوده خنده بود

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۹-۰۱, ۰۳:۰۱ بعد از ظهر
اتفاقاً همشهريت بود:پوزخند:، دست ما كه بهش نمي رسه ولي تو مي توني حسابش رو برسي:خنده:.

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۹-۰۱, ۰۳:۱۰ بعد از ظهر
ایول مهندس وردک......اصلا یادم نبود که لیلی خانوم میتونه انتقام بگیره :سوت:
لیلی دیگه ریش و قیچی دست خودته :چشمک:
میخوای با لنگه کفش بزنی یا با ناخن چشم در بیاری و ....با خودته :خنده:

*f*
۱۳۸۸-۰۹-۰۱, ۰۳:۴۹ بعد از ظهر
آقا من يه بار خواستم يكی رو اردنگی بزنم تا خواست اصابت كنه در رفت آخر ديدم يه جمعيت جمع شده مردن از خنده خودمم نمي دونستم :خنده:

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۹-۰۱, ۰۴:۰۸ بعد از ظهر
آقا من يه بار خواستم يكی رو اردنگی بزنم تا خواست اصابت كنه در رفت آخر ديدم يه جمعيت جمع شده مردن از خنده خودمم نمي دونستم :خنده:
ايني كه من ديدم، با 30 سانت اينطرف يا اونطرف هم مي خوره به هدف.:خنده:

*f*
۱۳۸۸-۰۹-۰۱, ۱۰:۴۳ بعد از ظهر
باشه بيارينش :پوزخند: ايندفعه نشونه خوب ميگيرم :خنده: