PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گفت‌وگو با مهراب فاطمی بعد از قهرمانی در قوی‌ترین مردان پایتخت

Mohsen
۱۳۸۸-۰۹-۱۳, ۰۱:۳۵ قبل از ظهر
از روزی که مهراب فاطمی قهرمان اولین دوره مسابقات قوی‌ترین مردان شد، بیش از یک دهه می‌گذرد. مهراب که در سال‌های ابتدایی قهرمان بی‌رقیب رشته قوی‌ترین مردان بود و در این سال‌ها چند مسابقه بین‌المللی را هم تجربه کرده، هفته پیش پس از چهار سال غیبت بار دیگر به صحنه مسابقات بازگشت و در اولین گام عنوان قهرمانی قوی‌ترین مردان پایتخت را به نام خود ثبت کرد. یکی از ویژگی‌های جالب توجه مهراب این است که در سال‌های اخیر همواره اسپانسر داشته و این بار هم شرکت «گرین لایف» وارد کننده تجهیزات بدنسازی و هوازی، حمایت مهراب را به عهده گرفته است و او قصد دارد در مرحله بعدی یکی از مدعیان جدی مسابقه «مردان آهنین 89» باشد. بازگشت مهراب به مسابقات قوی‌ترین مردان، انگیزه‌ای شد تا دقایقی با وی هم‌صحبت باشیم.
* سال گذشته هم می‌خواستی در مسابقات شرکت کنی اما منصرف شدی؟
ـ بله. 2 ماه هم تمرین جدی کردم، اما احساس کردم با چند ماه تمرین به اوج نمی‌رسم. صلاح ندانستم که با آمادگی پایین در صحنه حاضر شوم.
* امسال تمرین را از کی آغاز کردی؟
ـ از اول سال تمرین بدنسازی را شروع کردم و از مهرماه تمرین آیتم‌ها را پیگیری کردم.
* از وضیتت راضی هستی؟
ـ بله. نسبت به سه چهار سال پیش خیلی بهتر شدم. از لحاظ فکری و روحی هم آمادگی خوبی دارم.
* مسابقه قوی‌ترین مردان پایتخت چطور بود؟
ـ چون مدتی از صحنه دور بودم، در روز مقدماتی نتوانستم خودم باشم و 6 امتیاز عقب افتادم. در اسکوات تعادلی حامد امیری، میثم صباغ و مسلم دارابی رکوردهای بهتری داشتند و در آیتم لاستیک هم چهارم شدم، اما در روز فینال آیتم‌ها همگی قدرتی بود و توانستم جبران کنم. در مجموع مسابقه خیلی خوبی بود و جوان‌ها پیشرفت کرده‌اند.
* برای مسابقه مردان آهنین برنامه‌ای داری؟
ـ بله. در حال حاضر 132 کیلو هستم که تا آن زمان به 145 کیلو می‌رسم. در مردان آهنین، مقام اولی برایم مهم نیست. عطش مسابقه دادن دارم و می‌خواهم با صددرصد آمادگی بیایم.
* کجا تمرین می‌کنی؟
ـ در سالن آموزش پرورش در اکباتان هفته‌ای 3 جلسه بدنسازی و 3 جلسه هم آیتم تمرین می‌کنم. برادرم حسین، مرتضی محمودی، مرتضی فرجی، بابک غضبانی و میثم صباغ هم آنجا تمرین می‌کنند.

taker_
۱۳۸۸-۰۹-۱۳, ۰۱:۱۱ بعد از ظهر
اگه در مسابقات مردان آهنین 89 همه قهرمانان بخصوص محراب و رضا قرایی باشن چی میشه:تشویق:ولی احتمالا اگه هر 2 بخوان شرکت داشته باشن یکیشون انصراف بده بره ی مسابقات دیگه ای:ناراحت:

hamidbarca
۱۳۸۸-۰۹-۱۳, ۰۲:۳۲ بعد از ظهر
این محراب فاطمی از نظر هیکل چطوریه؟منظورم اینه که فقط زور داره یا هیکل قشنگی هم داره؟

taker_
۱۳۸۸-۰۹-۱۳, ۰۳:۲۴ بعد از ظهر
این محراب فاطمی از نظر هیکل چطوریه؟منظورم اینه که فقط زور داره یا هیکل قشنگی هم داره؟
پاورکارا معمولا هیکل بدنسازا رو ندارن. ولی تو ایران بدن روح الله داداشی از بقیه بهتره و محراب هم نسبت به پاورکارا بدن خوبی داشت ( ولی الان رو نمیدونم)

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۹-۱۳, ۰۹:۳۴ بعد از ظهر
روح الله داداشی واقعا بدن بینظیری داره
اما محراب هم خداییش با توجه به وزنش بدن خوب و خوش استیلی داره

mohsen sat
۱۳۸۸-۰۹-۱۵, ۰۷:۳۳ قبل از ظهر
محراب و رضا هیچ وقت با هم شرکت نمیکنن....