PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با عضله پا

khoda
۱۳۸۷-۰۷-۲۵, ۰۹:۵۸ قبل از ظهر
سلام خوبی
من متولد 1368 وزنم 82.5
رکوکرد اسکاتم 270 بین 280 هست
لیفت 255 الی 260
پرس 180 الی 185
همشون بدون سوت
بعد چند وقت پیش
اسکات 270 رازدم با زانبند اینز وقتی که زدم با شبش پا کمی درد می کرد و قتی که خواستم پا بزنم نتونستم بعد از مدتی خون مردگی پدید اومد باهاش کاری نداشتم خون مردگی خوب شد حالا هم نمیتونم انگار چیزی مثله استوخوان نمیزاره بشینم درد می کنه وقتی میشینم شما بگید چیکار کنم و پماد پروسیکان هم زدم شما چه چیزیو پیشنهاد میکنید اینم عکسش ممنون
http://www.gigaimage.com/images/byrhogfsl473p2tj9iyu.jpg

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۲۵, ۱۲:۵۳ بعد از ظهر
سلام دوست خوبم مطمئن باش كه اين دردي كه مي گي درد عضلني هستش . يعني عضله ساق شما مشكل پيدا كرده . اما اصلا نگران نباش . من خودم 2 سال پيش 4 سر رانم چنان آسيب ديد كه تا 2 هفته با اصا راه مي رفتم . شما حتما برو پيش يه دكتر كه برات فيزيوتراپي بنويسه . فكر ميكنم حد اقل 10 جلسه براتون بنويسه . پماد پيروكسيكام هم هر روز قبل از خواب استفاده كن . به هيچ عنوان تا 14 روز حركات پا را انجام نده و سعي كن با باند كشي قسمت آسيب ديده را ببندي . بعد از 10 جلسه فيزيوتوراپي و رعايت اين كار ها تا حد زيادي بهتر ميشي و با گذشت زمان كاملا بهبودي حاصل خواهد شد .

khoda
۱۳۸۷-۰۷-۲۵, ۰۱:۰۹ بعد از ظهر
منون

Mohsen
۱۳۸۷-۰۷-۲۵, ۰۳:۵۲ بعد از ظهر
عنوان مناسبی برای تاپیک انتخاب کنید و تا اندازه مربوط به موضوع باشه و ... لطفا در زدن تاپیک دقت بیشتری کنید!
عنوان تاپیک ویرایش شد
تمام کارهایی که پیمان جان گفتن انجام بدید و قسمت آسیب دیده را گرم نگه دارید

milad faridnia
۱۳۸۷-۰۷-۲۶, ۱۱:۳۵ قبل از ظهر
سلام خوبی
من متولد 1368 وزنم 82.5
لیفت 255 الی 260
پرس 180 الی 185
همشون بدون سوت
بعد چند وقت پیش
اسکات 270 رازدم با زانبند اینز وقتی که زدم با شبش پا کمی درد می کرد و قتی که خواستم پا بزنم نتونستم بعد از مدتی خون مردگی پدید اومد باهاش کاری نداشتم خون مردگی خوب شد حالا هم نمیتونم انگار چیزی مثله استوخوان نمیزاره بشینم درد می کنه وقتی میشینم شما بگید چیکار کنم و پماد پروسیکان هم زدم شما چه چیزیو پیشنهاد میکنید اینم عکسش ممنون
http://www.gigaimage.com/images/byrhogfsl473p2tj9iyu.jpg
مشكل شما كشيده شدن تاندوم ساق پاي شماست
و بهترين علاج استراحت و ماساژ دادن ساق پايتان در اب گرم بانمك است
من همچين مشكلي رو باهاش دستو پنجه نرم كردم

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۷-۲۹, ۰۸:۱۵ قبل از ظهر
پیمان جان من موقع بلند شدن از زانوم صدا میشنوم به نظرتون خطرناکه؟(بدون درد یا تورم یا هر گونه مشکلی در زانو میباشم)

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۲۹, ۰۵:۰۴ بعد از ظهر
پیمان جان من موقع بلند شدن از زانوم صدا میشنوم به نظرتون خطرناکه؟(بدون درد یا تورم یا هر گونه مشکلی در زانو میباشم)

اگر هيچ درد و و تورمي نيست خطري شما را تهديد نمي كند . من خودم هم مدتي اين مشكل را در دستم و يكي از پاهام داشتم اما به مرور زمان خود به خود حل شد . (بعد از يك سال )

enigma
۱۳۸۷-۰۸-۰۲, ۱۰:۴۶ بعد از ظهر
salam dostan be nazare man in moshkelat ro bedone hichkotahi ba pezeshk darmion bezarid ke asibdidegiton mondegar nashe

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۰۲, ۱۱:۲۲ بعد از ظهر
salam dostan be nazare man in moshkelat ro bedone hichkotahi ba pezeshk darmion bezarid ke asibdidegiton mondegar nashe

دوست عزيز طبق مقررات سايت لطفا فارسي تايپ كنيد تا مشكلي در نظم سايت به وجود نيايد

IAMEXE
۱۳۸۷-۰۸-۰۹, ۱۰:۱۹ بعد از ظهر

دوست عزیز ، اگر که ورزشکار نیستی،سعی کن نرمش کنی. اما اگر که بدنسازی کار میکنی سعی کن قبل از تمیرینت حسابی محل های غضروفی بدنت که باعث منقبض و منبسط شدن عضله هات مشن رو گرم کنی. ضمنا؛ به اعتقاد طب گیاهی مصرف پاچه گوسفند برای این مشکل خوب هست
امیدوارم زود خوب شی عزیز:001_smile:

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۸-۱۱, ۰۹:۵۱ بعد از ظهر
دوست عزیز ، اگر که ورزشکار نیستی،سعی کن نرمش کنی. اما اگر که بدنسازی کار میکنی سعی کن قبل از تمیرینت حسابی محل های غضروفی بدنت که باعث منقبض و منبسط شدن عضله هات مشن رو گرم کنی. ضمنا؛ به اعتقاد طب گیاهی مصرف پاچه گوسفند برای این مشکل خوب هست
امیدوارم زود خوب شی عزیز:001_smile:
بله این پاچه گوسفند واقعاً محشره ..در ضمن من خودم پای مرغ هم اب پز میکنم که واسه درد و البته تقویت مفاصل زانو خیلی مفیده ولی تنها عیبشون درصد چربی بالای اوناست...باید یه فکری برای اونم کرد...من درد تو زانوم ندارم فقط موقع بلندشدن صدا میشنفم ...فکر کنم باید یه دوره گلوکزامین و کلسیم برم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۱۱, ۱۱:۳۰ بعد از ظهر
محسن جان اگه دوره گلوكزامين به تنهايي هم بري كافيه . البته اگر درد مفصل باشه .
اگه درد از استخوان باشه بايد كلسيم هم به آن اضافه كني

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۸-۱۲, ۰۸:۳۶ قبل از ظهر
نه درد که اصلاً ندارم فقط صدا اونم موقع بلند شدن

TOTTI
۱۳۸۷-۰۸-۱۲, ۱۱:۳۱ قبل از ظهر
من ماهی یکبار درد زانو رو دارم در ضمن زانوهام موقعی که میخام وزنه بزنم(اسکات)
یه صدای طقه ای میدن!
دوره ای واسه تقویت مفاصل هست؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۱۲, ۰۵:۱۱ بعد از ظهر
همانطور كه در بالا هم گفتم چاره شما استفاده از گلوكوزامين هستش .
كار گلوكوزامين ساخت و تقويت مفاصل هست

exploit
۱۳۸۸-۰۳-۰۹, ۰۶:۰۷ بعد از ظهر
با اجازه اساتيد محترم سايت
شما حتما از مكمل كلسيوم d استفاده كنيد و حتما از زانو بند طبي كه در داروخانه ها موجود ميباشد استفاده كنيد. همچنين ممكن است دچار التهاب مفصل arthritis شده باشيد كه بايد زير نظر پزشك از داروهاي ضد التهاب مفصل استفاده كنيد و اين كه مكمل هاي ديگري مثل : روغن ماهي-گلوكوزامين سولفات:گل رز:

sa32d
۱۳۸۸-۰۶-۱۷, ۰۲:۳۵ بعد از ظهر
من متولد 69 . قد 176. وزن 79
پرس پا 180
اما ماهیچه های پام درست ساخته نشده و خط نیفتاده . 1 ساله پا کار میکنم اما نه به طوره مداوم . و الان 3 ماهه که هفته ای 2 بار پا کار میکنم
میشه یه برنامه ی درست به من معرفی کنید ؟

exploit
۱۳۸۸-۰۶-۱۷, ۰۲:۴۲ بعد از ظهر
پرس پا 180
اما ماهیچه های پام درست ساخته نشده و خط نیفتاده . 1 ساله پا کار میکنم اما نه به طوره مداوم . و الان 3 ماهه که هفته ای 2 بار پا کار میکنم
دوست عزيز ماهيچه هاي پا خيلي سخت تر از ديگر ماهيچه ها ي بدن ساخته ميشه چون قويتره ,پس با اين اوصاف بايد تمرين سنگينتري هم براي اين ماهيچه در نظر بگيري و صبر و تحمل داشته باشي

براي درخواست برنامه تمريني به اينجا (http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=54&page=71)برو

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۱۷, ۰۵:۲۶ بعد از ظهر
پرس پا 180

خط انداختن و به اصطلاح تفكيك عضلات توي دوران حجم انتظار معقولي نيست . توي دوران خشك كردن و كات بايد انتظار خط داشته باشيد .

چنگیز
۱۳۸۸-۰۶-۱۸, ۰۲:۰۰ بعد از ظهر
da http://www.bodybuilder.ir/forum/images/buttons/viewpost.gif (http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?p=569#post569) سلام خوبی
من متولد 1368 وزنم 82.5
لیفت 255 الی 260
پرس 180 الی 185
همشون بدون سوت
بعد چند وقت پیش

سلام من پاور کارم شما با این رکوردات باید قهرمان کشور باشی ؟درسته؟

چنگیز
۱۳۸۸-۰۶-۱۸, ۰۲:۰۹ بعد از ظهر
سلام با اجازه اساتید
من حدس می زنم شما به پرس پا خیلی اهمیت می دید ولی نسبت به سایر حرکات پا این حرکت کارایی لازم رو نداره
پشت پا لیفت + پشت پا دستگاه
جلو پا ماشین
ساق
اسکات که دیگه جای خودش رو داره البته اگه شما دنبال تفکیک هستید اسکات رو تا آخر نشینید بهتره

منم اوایل که شروع کرده بودم پرس پا رو فوق العاده سنگین میزدم و لذت می بردم ولی فقط باعث حجم بیشتر می شد

همگی دعا کنید واسم تو مسابقات پاور بعد ماه رمضان مقام بیارم