Mohsen
۱۳۸۸-۱۰-۰۴, ۰۹:۲۶ بعد از ظهر
مسابقات پرس سینه قهرمانی باشگاههای کشور در 2 رده سنی بزرگسالان و پیشکسوتان هفته گذشته در سالن تربیت معلم حیکم ابوالقاسم فردوسی کرج برگزار شد. در این رقابتها که با حضور 221 پرسور از 21 استان همراه بود، 9 رکورد ملی جابجا شد و در نتایج تیمی نیز بار دیگر «ملی حفاری» خوزستان به مقام قهرمانی رسید. در بخش انفرادی نیز نتایج زیر به دست آمد: سرپرست مسابقات: حبیباله عایل
کمیته فنی: جمشید بابایی قانع
تدارکات: فضلاله بخشی
کامپیوتر: آرمین عایل و یاشار نصیری
داوران بینالمللی: عایل، محسن استخری، رضا جعفری، شهریار مهریزی، یعقوب امیرسالاری، بابایی قانع.
داوران ملی: علی شهاب ضمیری، منصور دولتی، مصطفی پرورش، اکبر وحدانی، منوچهر فکور، عباس مولا، سیروس دهبان، حسین صلاحالدین، رضا ثابتیان.
نتایج رده پیشکسوتان
دسته 56 کیلوگرم
مستر 1: علیرضا ستوده از سعدی رشت با 5/62
مستر 2: حسن خلیلزاده از ایمان چالوس با 105، محمدرضا عمرانی از ماشینسازی اراک با 60، رحیم جباری از مهاباد با 40.
مستر 3: سید تقی میرسالاری از بدنآرا اصفهان با 45.
مستر 4: محمدابراهیم مزدستان از برادران ابوالقاسمی با 5/57.
دسته 60 کیلوگرم
مستر 1: محمدرضا وجدانی از خراسان رضوی با 5/132، محمد صالحی از ماشینسازی اراک با 100.
مستر 2: حسین داوری از بدنآرا اصفهان با 50.
مستر 3: علیحیدر ثاقب از سپندار انزلی با 65، محمد مهاجرانی از ماشینسازی اراک با 5/62، فضایل حسنی از زنجان با 35.
دسته 5/67 کیلوگرم
مستر 1: نعمتاله حسینزاده از مس سرچشمه کرمان 130، حسن حاجیکناری از ایمان چالوس با 110، مجید حامدی از ماشینسازی اراک با 80.
مستر 2: عباسعلی پناهی از اصفهان با 5/97، سید موسی موسوی از فارس با 95، الیاس نخعی مقدم از خراسان رضوی با 90.
مستر 3: منوچهر سرفراز از کامران گیلان با 80، محمد سپهدوست از کرمان با 60.
مستر 4: عبداله دادمهر از کردستان با 5/82، سیدعلی عباسی از قم با 70.
دسته 75 کیلوگرم
مستر 1: علیرضا باقری از کرمان با 145، حمید بهاجروی از سعدی رشت با 5/142، سیدعباس کاظمی از گیلان با 140.
مستر 2: عباس ناصری از کرمان با 130، محمد تاجمیر ریاحی از اصفهان با 70.
مستر 3: رمضانعلی مرادی از ایمان چالوس با 120، فریبرز تابش از کرج با 5/87، محمدعلی حاجیان از بدنآرا اصفهان با 85
مستر 4: کاظم فروتن اصفهانی از فارس با 5/87، اسماعیل قرایی از خراسان رضوی با 80، نبی ساکی از ماشینسازی اراک با 70.
دسته 5/82 کیلوگرم
مستر 1: محمدفرید یکتا از مجید ذاتپرور رشت با 180، علی ابراهیمی از بدنآرا اصفهان با 5/142، محمدعلی انصاری از بدنآرا اصفهان با 5/142.
مستر 2: عباس افشاری از کرمان با 5/157، عبداله شریفی از فارس با 5/152، احمد همتی از تبریز با 150.
مستر 3: محمد حاجیمحمد کاشانی از قم با 105، محمدعلی شریفی از فارس با 95.
مستر 4: سیدعیسی مهاجرانی از ماشینسازی اراک با 70.
دسته 90 کیلوگرم
مستر 1: مجید علینقیان از تنآرا اصفهان با 175، اسماعیل سپندار از سپندار انزلی با 170، داود مرادی از ماشینسازی اراک با 5/167.
مستر 2: محمد کمانی از آریاقرایی ورامین با 155، محمد شهبازیان از تبریز با 150، یحیی علیخانی از تنآرا اصفهان با 5/147.
مستر 3: عثمان مهران از کردستان با 150، علی اکبر پیلهور از ماشینسازی اراک با 110، جعفر رفیعی از ماشینسازی اراک با 80.
مستر 4: محمدحسن دانشور از برادران ابوالقاسمی مازندران با 80، حسن مقدم از ماشینسازی اراک با 60، حاجآقا گلچین از ماشینسازی اراک با 40.
دسته 100 کیلوگرم
مستر 1: مصطفی چک از زنجان با 190، ابوالقاسم سلیمانی از ایمان چالوس با 5/177، سیدیحیی حسینی از آریاقرایی ورامین با 5/167.
مستر 2: اسماعیل فتوت از آریاقرایی ورامین با 185، علیرضا ابراهیمزاده از قم با 185، نادر جعفری از آریاقرایی ورامین با 160.
مستر 3: حسن ولیزاده از ماشینسازی اراک با 5/142، حسن فروزنده از کرمانشاه با 140، عبداله مالچی از شهید محسنی دزفول با 120.
دسته 110 کیلوگرم
مستر 1: عبداله عبدالهنیا از فارس با 215، علی اشرف نرگسی از ایلام با 160، حسن صالحی از کرمان با 140.
مستر 2: محمدرحیم شریفی از زنجان با 155، ابوالفضل کاوسی از ماشینسازی اراک با 135، سیدفضلاله بخشی از آریاقرایی ورامین با 5/132.
مستر 3: حسین کریمی از ماشینسازی اراک با 110، همایون نادری از فارس با 95.
دسته 125 کیلوگرم
مستر 1: احمد قنبری از کرمانشاه، حسین مولایی از سپندار انزلی با 190، مسعود عدل امینی از آذربایجان غربی با 175.
مستر 2: حسین میرشکاری از ایمان چالوس با 185، محمدتقی آذرلو از ماشینسازی اراک با 135، مسعود بختیاری از ایمان چالوس با 125.
مستر 3: محمدرضا فردین از خراسان رضوی با 70.
دسته 125+ کیلوگرم
مستر 1: محمد ایرانی از ماشینسازی اراک با 190، حسین کاظمی از بدنآرا اصفهان با 180.
قهرمان قهرمانان
مستر 1: عبداله عبدالهنیا با کسب 127 امتیاز.
مستر 2: اسماعیل فتوت با کسب 118 امتیاز.
مستر 3: عثمان مهران با کسب 97 امتیاز.
مستر 4: عبداله دادمهر با کسب 65 امتیاز.
نتایج تیمی
مستر 1: 1ـ تنآرا اصفهان با 45 امتیاز 2ـ ماشینسازی اراک با 44 امتیاز 3ـ کرمان با 31 امتیاز.
مستر 2: 1ـ ایمان چالوس با 52 امتیاز 2ـ بدنآرا اصفهان با 48 امتیاز 3ـ ماشینسازی اراک با 46 امتیاز.
مستر 3: 1ـ ماشینسازی اراک با 50 امتیاز 2ـ بدنآرا اصفهان با 20 امتیاز 3ـ فارس با 18 امتیاز.
نتایج رده بزرگسالان
وزن 56 کیلوگرم
منصور علیپور از بوشهر با 155، حجت توحیدینژاد از ملی حفاری با 140، مهدی ارباب از عدالت کرمانشاه با 130.
وزن 60 کیلوگرم
مالک پژمان از کرمان با 5/132، سیروس رضاوندی از کردستان با 130، اکبر وحدانی از تبریز با 5/122.
وزن 5/67 کیلوگرم
محمد ناطقی از اصفهان با 5/202، منصور دولتی از ملی حفاری با 200، محمد محمدی از ایلام با 190.
وزن 75 کیلوگرم
اکبر عبدالهی غفوری از ملی حفاری با 240، اسماعیل امیری از ملی حفاری با 200، اکبر آزادبخت از خرمآباد با 190.
وزن 5/82 گیلوکرم
احسان ایمانیکیا از ملی حفاری با 260، علی عنایتی از ملی حفاری با 230، مهدی طهماسبی از چهارمحال و بختیاری با 5/222.
وزن 90 کیلوگرم
مجید آقابزرگی از ملی حفاری با 5/257، موسی رحیمی از گیلان با 5/232، مسعود پورخیبری از شهید محسنی دزفول با 5/232.
وزن 100 کیلوگرم
داود ابنعلی از ملی حفاری با 260، مسعود اردشیری از چهارمحال و بختیاری با 5/252، مجید کرباسیان از اصفهان با 5/247.
وزن 110 کیلوگرم
سعید نادری از تهران با 275، فرهاد قصابیان از کرمانشاه با 275، جمالالدین عزیزیان از ملی حفاری با 5/272.
وزن 125 کیلوگرم
سعید اکبری از کرمان با 285، محمد براتی از ملی حفاری ب با 275، سعید مرتضوی از ایمان چالوس با 275.
وزن 125+ کیلوگرم
حمید رحمتی از ملی حفاری با 280، جعفر پیرینیا از ایلام با 260، علی درویش از آذربایجان غربی با 5/257.
قهرمان قهرمانان
احسان ایمانیکیا
نتیجه تیمی
1. ملی حفاری a با کسب 57 امتیاز
2. کرمان با کسب 40 امتیاز
3. ملی حفاری b با کسب 38 امتیاز
کمیته فنی: جمشید بابایی قانع
تدارکات: فضلاله بخشی
کامپیوتر: آرمین عایل و یاشار نصیری
داوران بینالمللی: عایل، محسن استخری، رضا جعفری، شهریار مهریزی، یعقوب امیرسالاری، بابایی قانع.
داوران ملی: علی شهاب ضمیری، منصور دولتی، مصطفی پرورش، اکبر وحدانی، منوچهر فکور، عباس مولا، سیروس دهبان، حسین صلاحالدین، رضا ثابتیان.
نتایج رده پیشکسوتان
دسته 56 کیلوگرم
مستر 1: علیرضا ستوده از سعدی رشت با 5/62
مستر 2: حسن خلیلزاده از ایمان چالوس با 105، محمدرضا عمرانی از ماشینسازی اراک با 60، رحیم جباری از مهاباد با 40.
مستر 3: سید تقی میرسالاری از بدنآرا اصفهان با 45.
مستر 4: محمدابراهیم مزدستان از برادران ابوالقاسمی با 5/57.
دسته 60 کیلوگرم
مستر 1: محمدرضا وجدانی از خراسان رضوی با 5/132، محمد صالحی از ماشینسازی اراک با 100.
مستر 2: حسین داوری از بدنآرا اصفهان با 50.
مستر 3: علیحیدر ثاقب از سپندار انزلی با 65، محمد مهاجرانی از ماشینسازی اراک با 5/62، فضایل حسنی از زنجان با 35.
دسته 5/67 کیلوگرم
مستر 1: نعمتاله حسینزاده از مس سرچشمه کرمان 130، حسن حاجیکناری از ایمان چالوس با 110، مجید حامدی از ماشینسازی اراک با 80.
مستر 2: عباسعلی پناهی از اصفهان با 5/97، سید موسی موسوی از فارس با 95، الیاس نخعی مقدم از خراسان رضوی با 90.
مستر 3: منوچهر سرفراز از کامران گیلان با 80، محمد سپهدوست از کرمان با 60.
مستر 4: عبداله دادمهر از کردستان با 5/82، سیدعلی عباسی از قم با 70.
دسته 75 کیلوگرم
مستر 1: علیرضا باقری از کرمان با 145، حمید بهاجروی از سعدی رشت با 5/142، سیدعباس کاظمی از گیلان با 140.
مستر 2: عباس ناصری از کرمان با 130، محمد تاجمیر ریاحی از اصفهان با 70.
مستر 3: رمضانعلی مرادی از ایمان چالوس با 120، فریبرز تابش از کرج با 5/87، محمدعلی حاجیان از بدنآرا اصفهان با 85
مستر 4: کاظم فروتن اصفهانی از فارس با 5/87، اسماعیل قرایی از خراسان رضوی با 80، نبی ساکی از ماشینسازی اراک با 70.
دسته 5/82 کیلوگرم
مستر 1: محمدفرید یکتا از مجید ذاتپرور رشت با 180، علی ابراهیمی از بدنآرا اصفهان با 5/142، محمدعلی انصاری از بدنآرا اصفهان با 5/142.
مستر 2: عباس افشاری از کرمان با 5/157، عبداله شریفی از فارس با 5/152، احمد همتی از تبریز با 150.
مستر 3: محمد حاجیمحمد کاشانی از قم با 105، محمدعلی شریفی از فارس با 95.
مستر 4: سیدعیسی مهاجرانی از ماشینسازی اراک با 70.
دسته 90 کیلوگرم
مستر 1: مجید علینقیان از تنآرا اصفهان با 175، اسماعیل سپندار از سپندار انزلی با 170، داود مرادی از ماشینسازی اراک با 5/167.
مستر 2: محمد کمانی از آریاقرایی ورامین با 155، محمد شهبازیان از تبریز با 150، یحیی علیخانی از تنآرا اصفهان با 5/147.
مستر 3: عثمان مهران از کردستان با 150، علی اکبر پیلهور از ماشینسازی اراک با 110، جعفر رفیعی از ماشینسازی اراک با 80.
مستر 4: محمدحسن دانشور از برادران ابوالقاسمی مازندران با 80، حسن مقدم از ماشینسازی اراک با 60، حاجآقا گلچین از ماشینسازی اراک با 40.
دسته 100 کیلوگرم
مستر 1: مصطفی چک از زنجان با 190، ابوالقاسم سلیمانی از ایمان چالوس با 5/177، سیدیحیی حسینی از آریاقرایی ورامین با 5/167.
مستر 2: اسماعیل فتوت از آریاقرایی ورامین با 185، علیرضا ابراهیمزاده از قم با 185، نادر جعفری از آریاقرایی ورامین با 160.
مستر 3: حسن ولیزاده از ماشینسازی اراک با 5/142، حسن فروزنده از کرمانشاه با 140، عبداله مالچی از شهید محسنی دزفول با 120.
دسته 110 کیلوگرم
مستر 1: عبداله عبدالهنیا از فارس با 215، علی اشرف نرگسی از ایلام با 160، حسن صالحی از کرمان با 140.
مستر 2: محمدرحیم شریفی از زنجان با 155، ابوالفضل کاوسی از ماشینسازی اراک با 135، سیدفضلاله بخشی از آریاقرایی ورامین با 5/132.
مستر 3: حسین کریمی از ماشینسازی اراک با 110، همایون نادری از فارس با 95.
دسته 125 کیلوگرم
مستر 1: احمد قنبری از کرمانشاه، حسین مولایی از سپندار انزلی با 190، مسعود عدل امینی از آذربایجان غربی با 175.
مستر 2: حسین میرشکاری از ایمان چالوس با 185، محمدتقی آذرلو از ماشینسازی اراک با 135، مسعود بختیاری از ایمان چالوس با 125.
مستر 3: محمدرضا فردین از خراسان رضوی با 70.
دسته 125+ کیلوگرم
مستر 1: محمد ایرانی از ماشینسازی اراک با 190، حسین کاظمی از بدنآرا اصفهان با 180.
قهرمان قهرمانان
مستر 1: عبداله عبدالهنیا با کسب 127 امتیاز.
مستر 2: اسماعیل فتوت با کسب 118 امتیاز.
مستر 3: عثمان مهران با کسب 97 امتیاز.
مستر 4: عبداله دادمهر با کسب 65 امتیاز.
نتایج تیمی
مستر 1: 1ـ تنآرا اصفهان با 45 امتیاز 2ـ ماشینسازی اراک با 44 امتیاز 3ـ کرمان با 31 امتیاز.
مستر 2: 1ـ ایمان چالوس با 52 امتیاز 2ـ بدنآرا اصفهان با 48 امتیاز 3ـ ماشینسازی اراک با 46 امتیاز.
مستر 3: 1ـ ماشینسازی اراک با 50 امتیاز 2ـ بدنآرا اصفهان با 20 امتیاز 3ـ فارس با 18 امتیاز.
نتایج رده بزرگسالان
وزن 56 کیلوگرم
منصور علیپور از بوشهر با 155، حجت توحیدینژاد از ملی حفاری با 140، مهدی ارباب از عدالت کرمانشاه با 130.
وزن 60 کیلوگرم
مالک پژمان از کرمان با 5/132، سیروس رضاوندی از کردستان با 130، اکبر وحدانی از تبریز با 5/122.
وزن 5/67 کیلوگرم
محمد ناطقی از اصفهان با 5/202، منصور دولتی از ملی حفاری با 200، محمد محمدی از ایلام با 190.
وزن 75 کیلوگرم
اکبر عبدالهی غفوری از ملی حفاری با 240، اسماعیل امیری از ملی حفاری با 200، اکبر آزادبخت از خرمآباد با 190.
وزن 5/82 گیلوکرم
احسان ایمانیکیا از ملی حفاری با 260، علی عنایتی از ملی حفاری با 230، مهدی طهماسبی از چهارمحال و بختیاری با 5/222.
وزن 90 کیلوگرم
مجید آقابزرگی از ملی حفاری با 5/257، موسی رحیمی از گیلان با 5/232، مسعود پورخیبری از شهید محسنی دزفول با 5/232.
وزن 100 کیلوگرم
داود ابنعلی از ملی حفاری با 260، مسعود اردشیری از چهارمحال و بختیاری با 5/252، مجید کرباسیان از اصفهان با 5/247.
وزن 110 کیلوگرم
سعید نادری از تهران با 275، فرهاد قصابیان از کرمانشاه با 275، جمالالدین عزیزیان از ملی حفاری با 5/272.
وزن 125 کیلوگرم
سعید اکبری از کرمان با 285، محمد براتی از ملی حفاری ب با 275، سعید مرتضوی از ایمان چالوس با 275.
وزن 125+ کیلوگرم
حمید رحمتی از ملی حفاری با 280، جعفر پیرینیا از ایلام با 260، علی درویش از آذربایجان غربی با 5/257.
قهرمان قهرمانان
احسان ایمانیکیا
نتیجه تیمی
1. ملی حفاری a با کسب 57 امتیاز
2. کرمان با کسب 40 امتیاز
3. ملی حفاری b با کسب 38 امتیاز