PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای تغییر رشته از پاورلیفتینگ به کشتی

khoda
۱۳۸۷-۰۷-۲۵, ۰۱:۲۱ بعد از ظهر
سلام و چند وقتی هست که به سایت شما سر می زنم و چند سوال کردم
من متولد 1368 نزدیک به چهار سال که پاورلیفتینگ کار می کنم
وزنم 82.5
قد 173
و رکوردهای همانطور که گفتم
اسکات بدون سوت با دارو بین 270 الی 280 بدون دارو 250
لیفت بدون سوت با دارو بین 255 الی 260 بدون دارو 235
پرس بدون سوت با دارو 180 بدون دارو 160
سوالم این هست
من می خوام از دنیا پاورلیفتینگ رشته خودمو به کشتی آزاد تغییر بدم و کشتی را حرفه دنبال کنم
ایا برام دیر نیست و می تونم پیشرفت کنم یا نه
برنامه کشتیم اینه
شنبه : کشتی
یکشنبه : اسکات
دوشنبه کشتی
سه شنبه : لیفت
چهارشنبه : کشتی
پنج شنبه : پشت بازو وسرشانه و کول
می خوام این برانه را برم البته با مکمل و کراتین و بدن دارو دیگه
چطوره منتظر جوابتون هستم .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۲۵, ۰۲:۱۳ بعد از ظهر
اگه به فكر دنبال كردن كشتي فقط به عنوان يك ورزش هستي اشكال نداره دير نيست . اما اگه براي حرفه اي شدن مي خواي دنبال كني ديره . توي پرورش اندام و پاورليفتينگ هيچ و قت دير نيست اما رشته هاي ديگه يه سن خاصي رو مي طلبه . مثلا توي ژيمناستيك قهرمان بالاي 24 سال وجود نداره و توي سن 24-25 اعلام بازنشستگي ميكنند . توي كشتي هم براي شروع به عنوان ورزش حرفه اي ديره . اما به عنوان يك ورزش براي گذراندن وقت خوبه و دير نيست .

khoda
۱۳۸۷-۰۷-۲۵, ۰۷:۱۸ بعد از ظهر
سلام
چرا دیره من چهار سال ورزش کردم و فنهای کشتی را بخوبی میتونم اجرا کنم البته آزاد و نزدیک به 1 الی 1.5سال می خوام ورزش کشتی را حرفه ای دنبال کنم من تو قدرت به لطفا خدا کم هم نمیارم تو نفسهم هینطور فقط کمی فن 3 الی 4 تا یاد بگیرم الان چطور بد من انتظار دارم که شما منو کمک کنید و بعد من توان مالی پاورلیفتینگ را ندارم بعد تر خدا برناه ای بدنسازی یا پاورلیفتینگ بدید که بتونم با کشتی کار کنم به خاطره خدا هم شده کمکم کنید

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۲۶, ۱۲:۴۷ قبل از ظهر
دوست عزيز شما بالا از من نظر خواستي منم جواب دادم . اگه به نظر خودت كارت درسته از من سوال نكن . عزيزم از يك مربي كشتي هم اگه بپرسي و بگي كه من 20 سال سنمه و مي خوام كشتي را شروع كنم و حرفه اي شم . ميگه كاش زود تر شروع ميكردي.
اما براي برنامه تمريني بهت ميگم چه طور تمرين كني .

براي برنامه تمريني بدنسازي مناسب با كشتي برات يه مقاله تهيه كردم .
روي لينك زير كليك كن :

http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?p=583#post583

Mohsen
۱۳۸۷-۰۷-۲۶, ۱۲:۵۲ قبل از ظهر
عنوان تاپیک را ویرایش کردم اخه "سوال" چه چیزی از عنوان را نشان میده !
برای بار دوم هم بهتون اخطار میدم .لطفا دقت کنید !

و الان قانون جدید در این رابطه اضافه شد حتما برید بخونید (قوانين انجمن (http://bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=26))

در رابطه به سوالتون هم باید بگم
فرمایشات پیمان جان درسته چون معمولا قهرمانان و حرفه ای ها با سن پایین شروع کردن و...
ولی باز بنظر من دیر نیست! و این کلا به خودت بستگی داره. قهرمانانی دیر تر از این هم کشتی را شروع کردن و تا سطح جهانی هم موفق شدن! درضمن من خودم قبلا کمی کشتی کار کردم...

khoda
۱۳۸۷-۰۷-۲۶, ۰۸:۲۰ قبل از ظهر
ممنون از شما پیمان جان و چشم محسن جان

arian
۱۳۸۷-۰۸-۰۴, ۰۲:۰۸ بعد از ظهر
دوست عزیز این وزنه هایی که شما گفته اید یکم زیاد نیست ؟
من میتونم ببرمت مسابقات جهانی پاورلیفتیگ raw و رکورد دار جهان بشی.
اگه واقعا بدون دارو و بدون سوت این وزنه ها رو بزنی جلوی خود من من قول میدم ببرم مسابقات جهانی. با هزینه من میبرمت.

آرین سالاریان رئیس فدراسیون پاورلیفتینگ raw آسیا

khoda
۱۳۸۷-۰۸-۰۸, ۰۸:۵۱ بعد از ظهر
سلام خوبی آقای آریان
من نگفتم که دارو مصرف نمیکنم و دارو من داروی نیست که بعد مصرف خالی کنم چون داروی نمیرم و بدون دارو اینها رازدم و لی اسکات با زانبند و پرس هم با مچ بند
بعد قوانینش مثله پاورلیفتینگ عادی هست مثلا اسکات 90 درجه را بشکنی یا مکس رو پرس سینه و...
من اسکات 250 خیلی راحت بدون دارو ولی با کمر بند و زانبند زدم بدون زانبند باید کار کنم من
اگر مربی خوبی داشته باشم خیلی بهتر از این میزنم
لیفت هم 230
پرس هم با مچ بند 160 بدون مچ بند هم میتونم اگر کار کنم
حالا چی
منظور از این سوالتان چیست دوست عزیز این وزنه هایی که شما گفته اید یکم زیاد نیست
بعد رکورد 82.5 کیلو جوان چند است روا من متولد 1368
بعد این ورزش تو المپیک می رود یا نه
منتظر جوابتون هست