PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سمينار فني كار با وزنه در پاكدشت

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۰-۰۷, ۰۶:۴۲ بعد از ظهر
همانطور كه قول داده بودم قرار شد كه به همه شما عزيزان در مورد سمينار هاي آموزشي همراه با حكم به شما عزيزان خبر دهيم .
طبق اين بخشنامه كه هنوز در هيچ نشريه اي درج نشده است و شايد هم نشود در مورخه 10 دي ماه در پاكدشت يك دوره سمينار در مورد كار با وزنه مورد تاييد فدراسيون پرورش اندام برگزار مي شود .
مكان : پاكدشت . پشت دادگستري . سالن آمفي تاتر . اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي
زمان : 8 صبح جمعه دهم دي ماه
شرايط شركت در اين سمينار : يك قطعه عكس به همره 13000 تومان مي باشد .
بلافاصله بعد از تمام شدن سمينار احكام به شما عزيزان اهدا خواهد شد.
از همه مهم تر اين كه خوشحال ميشم همه شما عزيزان را در اين سمينار زيارت كنم .

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۰-۰۷, ۰۹:۳۹ بعد از ظهر
پیمان جان معمولا چند ساعت طول میکشه این سمینار؟؟؟
هم اینکه جمعه باید برم دماوند و از همه مهمتر گشنگی نکشیم یه وقت:پوزخند:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۰-۰۷, ۱۰:۱۲ بعد از ظهر
پیمان جان معمولا چند ساعت طول میکشه این سمینار؟؟؟
هم اینکه جمعه باید برم دماوند و از همه مهمتر گشنگی نکشیم یه وقت:پوزخند:

بايد غذا همراهت باشه ديگه . اما معمولا 4-5 ساعت حداقل اين سمينار ها طول ميكشن . خود من از كرج دارم ميام ديگه . غذا هم ميارم با خودم . چه چيزي مهم تر از پرورش اندام ؟ توي اين سمينار آدم 4 تا چيز ياد ميگيره اما مهموني ميشه هميشه رفت .

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۰-۰۷, ۱۰:۲۱ بعد از ظهر
پیمان جان این مهمونی پول توشه داداش :پوزخند:

sajjad 1368
۱۳۸۸-۱۰-۰۹, ۱۲:۰۱ قبل از ظهر
سلام.پیمان جان و افشین جان.همین امروز چندتا از دوستان ما از پاکدشت اممده بودند باشگاهمان در ورامین.این سمینار در واقع سه سمینار هست که در تاریخ ها ی 10 دی و 17 دی و 24 دی ماه که همگی جمعه است برگزار میشود. که سمینار اول کار با وزنه سمنار دوم سیستم های علمی تمرین و سمینار سوم تغذیه علمی در ورزش است .که جمعا سه سمینار میشود.راستی پاکدشت مسابقات کنده زنی و پرورش اندام هم برگزار میکند. تاریخ دقیق رو به اطلاع دوستان عزیز خواهم رساند.از ورامین ما در مسابقات پرورش اندام و کنده زنی شرکت میکنیم.یا علی.

mahdij
۱۳۸۸-۱۰-۰۹, ۰۲:۱۸ قبل از ظهر
باتشکر از پیمان و سایر دوستان
آیا این سمینار ها در امتیاز بندی که برای مربیگری درجه 2 لحاظ میشه تاثیری هم داره . ضمنا اگر دوستان شماره تماسی از برگزار کنده سمینار جهت کسب اطلاعات بیشتر داره ممنون میشم تا وقت باقیه به ما هم اطلاع بده.

sajjad 1368
۱۳۸۸-۱۰-۱۳, ۰۹:۲۰ بعد از ظهر
سلام .خیلی ببخشید به اینترنت دسترسی نداشتم.مسابقات پرورش اندام در تاریخ 22. بهمن ون کشی و در 23 بهمن برگزار میشود.مسابقات کنده زنی 18 دی برگزار میشود.مسئول و برگزار کننده مسابقات اقای رادفر مسئول پرورش اندام پاکدشت هستند.شماره تماس مستقیم با ایشون 09193123438 هست. دوستان عزیز و گرامی هر گونه اطلاعی که میخواهید میتوانید از طریق این شماره کسب کنید.امیدوارم دوستان را در روز مسابقات کننده زنی و پرورش اندام زیارت کنم.بنده سجاد تدین هستم.به امید موفقیت شما دوستان عزیز(به خصوص پیمان عزیز )یا علی مدد.