PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه پرورش اندام قهرماني پاكدشت

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۰-۱۱, ۰۹:۵۹ بعد از ظهر
بي ترديد در سال هاي اخير مسابقات پاكدشت معتبر ترين مسابقات بعد از مسابقات استان تهران بوده . پس اگر ميخواهيد سطح آمادگي خود را بسنجيد حتما سعي كنيد در اين مسابقه شركت كنيد .
خود من هم سعي ميكنم چنانچه با مسابقات كرج و مسابقات قزوين در يه تاريخ نباشه حتما در اين مسابقات شركت كنم .

http://www.xxlimg.com/images/85706053346119945178.jpg

amirkia
۱۳۸۸-۱۰-۱۲, ۱۰:۱۴ قبل از ظهر
پيمان جان سلام من دكمه تشكر را نمي بينم و ايكون گذاشتن عكس راهنمايي كنيد ممنون .

bodybuilder
۱۳۸۸-۱۰-۱۲, ۰۱:۲۷ بعد از ظهر
ایشالله اولین مسابقتو میدی و اولین قهرمانیتو جشن میگیریم...
منم خیلی با این قالب مشکل دارم. همش در هم پر همه. یعضی پست ها رو نمیتونم بخونم اصلا. آقا محسن خواهشن یکی دیگه قرار بدید.

amirkia
۱۳۸۸-۱۰-۱۵, ۱۰:۰۸ قبل از ظهر
پيمان جان اميد وارم شما رو در اين مسابقه ببينيم و لذت ببريم من كه امسال براي مسابقه آماده نشدم ولي به اميد خدا از اول برج دو رژيم شروع ميكنم دلم براي مسابقه و سكو تنگ شده آخرين مسابقه كه دادم برج 4/86 بود .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۰-۱۷, ۱۱:۲۳ قبل از ظهر
انشالله که قهرمانیت رو میبینیم .

sajjad 1368
۱۳۸۸-۱۰-۲۲, ۱۲:۰۳ قبل از ظهر
پیمان جان یک مسابقه فیگور گیری در تاریخ جمعه 9/11/88( نهم بهمن ماه) در قرچک برگزار میشه ساعت هشت تا یازده صبح وزن کشی و شرو ع مسابقه ساعت دو عصر می باشد آدرس قرچک شهرک طلائیه میدان گل گندم سالن ورزشی طلائیه در رده های سنی بزرگسالان و جوانان ورود ی مسابقات سیزده هزار تومان.جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09121910051 اقای عباس گلستانی مسئول پرورش اندام قرچک تماس بگیرید.0اقای گلستانی قهرمان پاورلیفتینگ آسیا هستند.9لطفا به سایر دوستان اطلاع بدید.امیدوارم شما عزیزان را در مسابقات پاکدشت و قرچک ببینم.یا علی

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۰-۲۳, ۰۶:۵۶ بعد از ظهر
در مسابقات قرچک متاسفانه نمیتونم شرکت کنم هرچند که خیلی دوست داشتم . اما چون دو مسابقه مهم تر و معتبر تر در همین تاریخ نهم بهمن در اسلام شهر (صبح) و جنوب شرق (بعد ظهر ) قراره برگزار شه و من هم در هر دوش میخوام شرکت کنم متاسفانه نمیتونم در مسابقات قرچک شرکت کنم . اما امیدوارم برای تشویق این حقیر تشریف بیارید .
در ضمن در مسابقات پاکدشت حتما شرکت خواهم کرد .

sajjad 1368
۱۳۸۸-۱۰-۲۴, ۰۵:۴۸ بعد از ظهر
چشم حتما برای تشویق و دیدار شما میام. .راستی آقا پیمان شما در ورامین کسی که از دوره استروئید و مکمل سر در اره میشناسید؟؟؟آخه ورامین بیشتر پاور لیفتینگش قوی هست. که تو مسابقات کنده زنی پاکدشت هم چند نفر قهرمان شدند.اگه کسی رو نمیشناسید من رو به شاگردی قبول می کنید؟؟؟؟منتظر جوابم/.(هم اکنون نیازمند تشکر سبزتان هستم)

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۰-۲۵, ۰۶:۲۹ بعد از ظهر
متاسفانه همچین کسی رو نمیشناسم . نه این که بگم کسی نیست که دارو شناسی بلد باشه فقط این که من نمیشناسم . شاید کسانی باشن که اطلاعاتشون خیلی بالا باشه .
اما در مورد این که با هم کار کنیم برای من افتخاریه که با هم کار کنیم.

sajjad 1368
۱۳۸۸-۱۰-۲۹, ۰۷:۰۲ بعد از ظهر
مرسی آقا پیمان پس دیدار ما روز مسابقات پاکدشت .پس تا اون موقع یا علی.بازم مرسی

محمد حسینی
۱۳۸۸-۱۱-۰۳, ۰۴:۱۰ بعد از ظهر
این تاپیک هم به حول و قوه الهی با قهرمانی آقای پیمان صادقی پری( مدیر کل سایت) و آقای افشین کسایی( مدیر انجمن) مختومه شد.
با تشکر