PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرس پا+ مرگ

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۰-۱۳, ۰۷:۲۴ بعد از ظهر
دوستان سلام
چند روز پیش یه مقاله از شخصی خوندم که صاحب بزرگترین پاهای دنیا بود
ایشون جدا از حرکاتی که برای رشد پاهایش انجام میداد حرکت پرس پا رو خیلی پر شدت اجرا میکرد
و یه طرح داره که خودش هنوز نتونسته کاملش کنه
حالا ماجرا چیه؟؟؟؟
روی پرس پا از هر طرف یه حلقه 15 کیلو میندازه و 10 تکرار.....2 حلقه 20 تکرار....3 حلقه 30 تکرار...و به همین منوال میره بالا
خوش تا الان 8 حلقه و 80 تکرار رو رکورد زده!!!!!!!!!!!
مشتاق شدم و امشب این تمرین رو انجام دادم...........3 حلقه و 30 تکرار نهایت سعیم بود
البته دلیل خوبی هم برای این کارش داشت....میگفت چون پاها در طول روز فشار زیادی متحمل میشن؛ تمرین باید شدیدتر باشه
خلاصه که خیلی انرژی میگیره این تمرین و توصیه میکنم حتما یکبار انجامش بدین
البته برای روز 5 شنبه خوبه که جمعه استراحت بدین به پاها
و در آخر هم باید اضافه کنم که موقع بالا اوردن زانو کاملا صاف نشه خیلی بهتره
پیروز و سربلند باشید:گل رز:

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۰-۱۳, ۰۸:۵۴ بعد از ظهر
ببخشید یه نکته رو جا انداختم.......خیلی خسته بودم حواسم نبود
این حرکت رو به گفته مخترعش میشه شدیدترش هم کرد
اینطوری که وقتی مثلا 3 حلقه و 30 تکرار تموم شد دوباره وزنه هارو از هر طرف یه حلقه کم کنیم و مثلا از 3 حلقه بکنیم 2 حلقه و 20 تکرار و ....1 حلقه و 10 تکرار
موفق باشید

hamidbarca
۱۳۸۸-۱۰-۱۳, ۰۹:۲۷ بعد از ظهر
8 حلقه و 80 تکرار؟؟؟؟؟؟؟؟؟:استراحت:طرف الان دور پاش چقدره؟خیلی سخته

sajjad 1368
۱۳۸۸-۱۰-۱۳, ۰۹:۲۸ بعد از ظهر
سلام افشین عزیز.این اقا کی بوده که این تز تمرینی رو داده؟در گذشته تام پلاتز و در زمان حال برانچ وارن بهترین پاها را دارند.البته جی کاتلر و رونی کولمن و کای گرینی هم پاهایی عالی دارند.رونی کولمن سایز رانش 86 سانتی متر بود.ممنون میشم نام این فرد مخترع این نوع سیستم تمرینی را بگید.مرسی

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۰-۱۴, ۰۸:۵۳ قبل از ظهر
8 حلقه و 80 تکرار؟؟؟؟؟؟؟؟؟:استراحت:طرف الان دور پاش چقدره؟خیلی سخته

حمید جان از 80 دوباره کم میکنه میاد تا 10.........حالا حسابشو بکن

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۰-۱۴, ۰۹:۰۴ قبل از ظهر
سلام افشین عزیز.این اقا کی بوده که این تز تمرینی رو داده؟در گذشته تام پلاتز و در زمان حال برانچ وارن بهترین پاها را دارند.البته جی کاتلر و رونی کولمن و کای گرینی هم پاهایی عالی دارند.رونی کولمن سایز رانش 86 سانتی متر بود.ممنون میشم نام این فرد مخترع این نوع سیستم تمرینی را بگید.مرسی

سجاد جان والا بخدا انقدر برام جالب بود این شیوه تمرین که اسم و رسم طرف یادم رفت
البته افرادی که شما فرمودین بالاتنه های خیلی خوبی هم دارن اما این بابا چند سال پشت سر هم جایزه بهترین پاها رو دریافت کرده
بروی چشم بازم اون مقاله رو میخونم و اسمش رو درج میکنم
یا علی مدد

hamidbarca
۱۳۸۸-۱۰-۱۴, ۰۵:۴۸ بعد از ظهر
این سیستم رو سایر عضله ها هم جواب میده؟مثلا جلو بازو هالتر رو اینطوری بزنیم؟

imanfitness
۱۳۸۸-۱۰-۱۴, ۰۸:۰۶ بعد از ظهر
نه !جلو بازو عضله کوچکی هست.اگه اینجوری تمرینش بدی تمرین زده میشی و آسیب شدید میبینی.

mohsen sat
۱۳۸۸-۱۰-۱۵, ۰۹:۴۳ قبل از ظهر
این سیستم واسه وارد کردن شوک به عضلات بسیار عالیه (مثلاً هر 6 هفته یک جلسه اینجوری به پاهات حمله کنی بسیار عالیه البته بعد تمرین تغذیه عالی و استراحت هم باید باشه وگرنه شدیداض به بافتهای بدن آسیب وارد میشه و بدن به سمت بیزاری از ورزش کشیده میشه که ما بهش میگیم ورزش زدگی)

sajjad 1368
۱۳۸۸-۱۰-۱۵, ۰۶:۵۱ بعد از ظهر
مرسی از همه دوستان. به خصوص افشین کسایی عزیز.دوستان من خودم سه ماه اسکات و هاگ پا و پرس پارو تو تمرینام دارم .هرجلسه جای هرکتارو عوض میکنم برای تنوع در تمرین. پاهام پنج سانت رشد داشته شده 75سانت.شما هم امتحان کنید ضرر نداره. به حمید عزیز به نظر من سیستم 21 تایی برای بازو خوب جواب میده..7تکرار نیمه پایینی حرکت 7تکرار نیمه بالایی حرکت و در اخر 7 تکرار کامل که میشود 21تکرار. سه تا چهار ست بزن .ادن نون قهرمان بازوهای 58 سانتی شو با این روش به دست اورده.البته تغذیه اش عالی.مرسی

sajjad 1368
۱۳۸۸-۱۰-۱۷, ۰۱:۵۷ بعد از ظهر
راستی دوستان اگه میخواید بازوهاتون بزرگ به نظر بیاد و بزرگتر هم بشه حرکات پیک کننده (ارتفاع بازو ) بزنید. مثل جلو بازو هالتر دست جم . جلو بازو تمرکزی یا همون دمبل خم و جلو بازو چکشی با کابل دستگیره طنابی یا دمبل بزنید .سه هفته بعد نتیجشو میبینید.حرکاتو ارام بزنید . در نقطه انقباض 1تا 3ثاانیه مکث همراه با انقباض شدید بکنید.یا علی

mahyarhx
۱۳۸۸-۱۰-۱۸, ۰۱:۲۱ قبل از ظهر
ای بابا شما هم هرچی گیرد میاد بزن.
این چیزی که میگی برای هر فرد مقدارش متغییره
من سعی می کنم که تا چند روز دیگه اطلاعات کافی راجبش بدم.

sajjad 1368
۱۳۸۸-۱۰-۲۱, ۱۱:۴۰ بعد از ظهر
ببین من منظورم این بود که ازین حرکات یک یا دوتا شون تو برنامتون داشته باشید تا پیک بازو تون بهتر شه.پروتئین مصرفی هم باید بره بالا..افتاد..