PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال بسیار مهم ! لطفا راهنمایی کنید.

morabi
۱۳۸۸-۱۰-۱۷, ۱۱:۲۲ قبل از ظهر
با سلام.
من لاغر هستم یعنی از همون بچگی لاغر بودم
قد من 165 سانتی متر هست و سنم میرم تو 18 سال وزنم هم 48 کیلو است، همیشه از این لاغری رنج میبرم مخصوصا تو ورزش که قدرت بدنی پایینی به خاطر وزنم و ... داشتم تا اینکه برای فوتبال یک باشگاه تست دادم و طرف گفت خیلی لاغری برو وزت رو افزایش بده تابستون بده ، الان هم من اومدم پیش اساتید بگم که من توی این شش ماه باید چیکار کنم و چه ورزشی بکنم و چه پروتئینی بخورم که هیکلم درسته بشه؟؟؟؟

نکته : مچ دست من و بازوی من خیلی ضعیف و لاغر است ، نمیدونم چرا؟
نکته : من غذا خیلی خوب میخورم یعنی تو برنامه های غذاییم شیر و ماست و گوشت و مرغ و .... همه چیز است و اگه چند ساعت غذا نخورم بدجوری گرسنه ام میشه ، برخلاف بقیه افراد لاغر !
نکته : یک دوست داشتم میگفت بدن تو توانایی ساخت بعضی پروتئین ها رو کمتر داره ، مثلا بدن افراد معمولی یک پروتئین رو 50 درصد می سازه بدن تو 20 درصد می سازه و تو مستقیم باید این پروئین رو بخوری.نمیدونم تا چه حد پایه علمی داره.

خلاصه دوستان راهنمایی کنند تا من 6 الی 7 ماه بتونم به هیکل مناسب برسنم ، نمیخواهم حالا مثلا دور بازو و غیره و ... بگیرم و مثل بدنساز ها بشم(خوشم نمیاد) فقط میخواهم هیکلم درست بشه و قدرت بدنی میزونی داشته باشم.
در ضمن بچه پولدار هم نیستم که صدها هزارتومان بدم بابت پروتئین !

با تشکر

mahmoud
۱۳۸۸-۱۰-۱۷, ۱۲:۰۲ بعد از ظهر
یه مکمل کراتین گلوتامین و یه پودر کربو بالا با یه برنامه غذایی 6 وعده ای به طوری که هر 3 ساعت یه بار تکرار شه با نسبت منساب پروتئین کربو و چربی به شما راحت وزن میده

morabi
۱۳۸۸-۱۰-۱۷, ۱۲:۱۲ بعد از ظهر
خیلی ممنون از پاسخگویی شما
قیمتش بهترین مارکش چنده؟
چند ماه باید بخورم؟
کی به نتیجه میرسه؟
نیازی به باشگاه بدنسازی نداره؟

morabi
۱۳۸۸-۱۰-۱۷, ۰۲:۵۶ بعد از ظهر
آقای پیمان صادقی فکر کنم قیمت ها رو دارند اگه بزارند ممنون میشم
راستی این پودرها عوارض ندارند؟
منظورتون از پودر کربو بالا چه پودری هست؟
پس بی زحمت قیمت کراتین گلوتامین به همراه مکمل کربو بالا رو برام بزارید !
جواب سوالهای پست قبلی رو با این سوال ها یکجا بدید ممنون میشم

با تشکر

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۰-۱۹, ۱۰:۳۴ بعد از ظهر
آقای پیمان صادقی فکر کنم قیمت ها رو دارند اگه بزارند ممنون میشم
راستی این پودرها عوارض ندارند؟
منظورتون از پودر کربو بالا چه پودری هست؟
پس بی زحمت قیمت کراتین گلوتامین به همراه مکمل کربو بالا رو برام بزارید !
جواب سوالهای پست قبلی رو با این سوال ها یکجا بدید ممنون میشم

با تشکر

شما یه دور تو قسمت محصولات بزنی هم قیمتها دستت میاد و هم فرایند هر مکمل برات روشن میشه
در ضمن مکمل غذایی عوارض نداره دوست عزیز

mahdij
۱۳۸۸-۱۰-۲۰, ۰۱:۴۵ قبل از ظهر
1.همه لاغر ها مثل اوایل بدنسازی من میگن ما به قدر کافی می خوریم .زود گرسنه میشیم. که کاملا اشتباهه چون خودتو ا خودت یا افراد خانوادت مقایسه می کنی در صورتی که اگر میخواهی ببینی خوردن یعنی چی یه هفته با یه بدنساز درست و درمون باش می فهمی خوردن یعنی چی.
2. به نظر من حتما باید بدنسازی کنی و بری باشگاه ( این رو میگم چون خودم هم زرمی کار می کردهام هم فوتبال ولی هیچ کدام بدنسازی نمیشه از لحاظ بالا بردن اشتها و وزن)
3. بدن فلان قدر پروتین می سازه کاملا غیر علمی است . ( پروتین ها در بدن به هم تبدیل میشن و بعضی از مواد با هم ملکول های پروتئین می سازن که با پروتئینی که تو بدنسازی صحبت میشه کاملا فرق داره-- ازاین به بعد منظور از پروتین , همان پروتئینی است که از خوردن مواد پروتنینی مثل گوشت مرغ ماهی و جانداران تخم مرغ شیر و حبوبات و.... وارد بدن میشه)
4. ما هم اولایل بدنسازی از با زوهای پییچیده و کول وزیر بغل داشتن بدمون میومد و لی حالا جون میدیم براش وواسه داشتنش هر کاری میکنیم.
5. پس برای نتیجه گرفتن همین امروز برو توی یه باشگاه ثبت نام کن بقیه مطالب رو کم کم بهت میگم.

دياكو
۱۳۸۸-۱۰-۲۰, ۰۳:۱۸ بعد از ظهر
البته خيلي ببخشيد از برو بچ سايت اما گربه دستش به گوش نميرسيد ميگفت رژيمم.دوست عزيز داشتن بازوهاي قوي و تنومند كار هركسي نيست پس الكي نگو خوشم نمياد.چون نميتوني بهش برسي دوستانيكه در اين سايت و اساتيد عكساشونو ميبيني حاصل 1عمر زحمته نه يه شبه.در مورد چاقي پروتئين كراتين و گلوتامين خوبه و فقط هم تمرين با وزنه با تشكر از دوستان

پرند
۱۳۸۹-۰۶-۲۵, ۱۱:۲۶ بعد از ظهر
بعضي از قرص هاي ويتامين مثل فارماتون هم اشتها رو باز ميكنه.قرص مخمر آب جو هم چاق ميكنه..اما ميگن همزمان شكم رو هم بزرگ ميكنه.اما ميشه با هوازي و دراز نشست كنترلش كرد

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۶-۲۶, ۱۲:۳۵ قبل از ظهر
البته خيلي ببخشيد از برو بچ سايت اما گربه دستش به گوش نميرسيد ميگفت رژيمم.دوست عزيز داشتن بازوهاي قوي و تنومند كار هركسي نيست پس الكي نگو خوشم نمياد.چون نميتوني بهش برسي دوستانيكه در اين سايت و اساتيد عكساشونو ميبيني حاصل 1عمر زحمته نه يه شبه.در مورد چاقي پروتئين كراتين و گلوتامين خوبه و فقط هم تمرين با وزنه با تشكر از دوستان
لطفا این حرف رو با طلا بنویس ن و بزنین بالای سایت !
والا اینقدره از این حرفا بدم میاد ! کسی نیست بگه عزیز من شما اول ببین تو این 7 ماه می تونی اون کمبود وزن 20 کیلوییت رو جبران کنی ! بعد بگو من از بازوهای حجیم خوشم نمی آد.
5-4 ساله دارم با جون و دل ورزش می کنم نمی تونم هیکل بزرگی داشته باشم ! حالا شما می ترسسی مبادا تو 6 ماه بشی مثل جی کاتلر ! مگه هیکل بزرگ داشتن کار 6 ماهه ! مگه کار هرکیه ! سختی میخواد ، رژیم میخواد ، فداکاری میخواد ، جیگر می خواد ،شعور میخواد ، علم میخواد و ... . تازه بدن رو ساختی یه ور ، بتونی ازش نگهداری کنی هم یه ور ! شرمنده اگه تند حرف زدم اما واقعا خیلی آدم عصبانی میشه این حرفا رو می شنوه !

دياكو
۱۳۸۹-۰۶-۲۷, ۰۲:۵۲ بعد از ظهر
من مخلصم ياكوزا جان.والا من خودم دارم 7 ساله كار ميكنم اما شايد باورت نشه هنوزم راضي نيستم آقايون ميخوان هيكلي نشن.تووووووووووووووروووووووووووووووووووووووووووووووو خدا بيا بشو.تازه پولم خرج نكنه من اين همه خرج كردم بازم راضي نيستم