ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ناراحتی از یک دوست

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۰-۱۷, ۱۲:۰۶ بعد از ظهر
از یکی از دوستان به خاطر مسئله ای خیلی ناراخت شدم .
دیروز بود که یکی از دوستان به من زنگ زد .
شاید بگید کی بود ؟
کسی بود که توی مسابقات استان تهران سال 86 همش با هم بودیم و کلی از غذاهایی که برای بارگیری اندازه خودم اورده بودم رو بهش دادم تا اونم نتیجه بگیره .
جالب تر از همه این که توی یک وزن بودیم . یعنی رقیب بودیم .
من از ایشون هیچ توقعی نداشتم که بگم چون فلان کار رو کردم باید برام کاری انجام بده تا دیروز ......... .
دیروز بود که این دوست به من زنگ زد.
گفت چند تا وای میسی ؟
گفتم توابع 75 . استانی 70 . شایدم همون75 .
گفت از چه تیمی میزنی ؟
گفتم فکذپر نکردم بهش .
گفت چون با هم نون و نمک خوردیم و به من کمک کردی میخوام یه تیم خوب بهت معرفی کنم که از اون تیم شرکت کنی و پول خوبی بهت میدن .
گفتم دمت گرم . مرسی . خیلی خیلی ممنونم ازت .
گفت این شمارشه آقای .......... . بهشون زنگ بزن بگو دوست محمدم .÷یمان صادقیم که تعریفم رو کرده .
زنگ زدم و اون آقا استقبال خیلی خوبی کرد .
آدرس داد که همون دیشب برم ببینمشون .
وقتی وارد باشگاهی که توی ستارخان بود شدم چیزی دیدم که میخواستم همون موقع در برم . اما گفتم بزار به روی خودم نیارم .
دیدم من رو اورده از تیم کسی شرکت کنم که اصلا دل خوشی ازش ندارم .
کسی که واقعا شرکت از تیم اون برای من فحش محسوب میشه .
منم تا آخر چیزی نگفتم .
و فیگورامو گرفتم و اومدم خونه .
ولی خیلی از این کار دوستمون ناراحت شدم .
واقعا از این ناراحتم که یه سری نمک میخورمن و نمکدان میشکنند .
کاش اینجوری نبود .

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۰-۱۷, ۰۱:۲۱ بعد از ظهر
نمک خوردن و نمکدان شکستن رسم زمونس دادا

kanelair
۱۳۸۸-۱۰-۱۷, ۰۲:۵۵ بعد از ظهر
دوست عزیزتر از جانم پیمان جانم شما با کاری که کردی رفتی با دشمنت فیگور گرفتی و به روی خوت و طرف نیوردی منو یاده مرام و مردونگی تختی انداختی واقعا من باید از این حرکت شما درس مردانگی بگیرم به شما میگن پهلوان کامل نصف ورزش به اخلاق پهلوانی داشتن که شما دارید.

همین که شما در کارهایتان صادق و صاف و زلال هستید یک دنیا می ارزه.

imanfitness
۱۳۸۸-۱۰-۱۷, ۰۵:۳۱ بعد از ظهر
پیمان جان اون آقایی که می گی م.س. نیست؟

hamidbarca
۱۳۸۸-۱۰-۱۷, ۰۷:۲۲ بعد از ظهر
دو حالت داره یا اینکه مثلا میخواستن با این کار تحقیرت کنن بگن ما فلانی رو آوردیم ولی خوب نبود تو تیم راهش ندادیم یا اینکه وقتی دیدن بدنت خوب داره اماده میشه و شانس داری برای قهرمانی گفتن ببریمش تو تیم که افتخارش برای ما هم بشه.حالا کدوم یکی از این دو حالت بود؟
ولی اون طرف حتما کلی کنف شده وقتی رفتی فیگور گرفتی چون تو این شرایط هر کی بود ول میکرد میرفت

mahyarhx
۱۳۸۸-۱۰-۱۸, ۰۱:۳۱ قبل از ظهر
تو این زمونه چیز عجیبی نیست! مشکل از شما بوده که صداقتت رو واسه کسایی به کار بردی که اصولا فقط .... میبینن.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۰-۱۹, ۱۰:۳۳ بعد از ظهر
م.س نميشناسم

mahdij
۱۳۸۸-۱۰-۲۰, ۰۱:۵۱ قبل از ظهر
فکر کنم ص. س است. که همیشه موقع مسابقات در به در دنبال بدنسازی های بااستعداد . ( بعد هم هی داد می زنه فلانی شاگرد من بود و و اصلا من بهش بدنسازی رو یاد داد . امان از داروهاش!!

Mohsen
۱۳۸۸-۱۰-۲۰, ۰۲:۰۱ قبل از ظهر

م.س نميشناسم

پیمان جان محمود س را میگه

arsalan20
۱۳۸۸-۱۰-۲۰, ۰۳:۰۰ قبل از ظهر
چر اینقدر میم سین و صاد ضاد می کنید بابا/ اون روز من هم اومده بودم از آقای سلامی برنامه بگیرم. قبل شما هم یه نفر 55 کیلوگرم قهرمان کشور که تو اردوی تیم ملی هم بود هم اومده بود برنامه بگیره. من به چشم خودم دیدم بنده خدا اون مربی که اینجا هر کدومتون از راه می رسید بدون اینکه بدونید چی به چیه در موردش شر و ور می گید عین آدم باهاتون برخورد کرد. بدنت رو دید. ضعف هات رو گفت و دیدی که دقیقا زد تو خال و بهت گفت که اجرات اشتباه هست و وقتی اجرا کردی خودت هم دیدی که اجرات اشتباه بود. من نمی دونم اون مربی دیگه باید چی کار می کرد که نکرد؟ بس کنید بابا! والله آدم یه خورده انصاف داشته باشه هم خوبه! این همه تو این سایت در مورد اون آدم چرت و پرت گفتید اون هم برخورد اون روزش با شما بود. نمی دونم شما رو شناخت یا نه ولی حقیقتا از نزدیک دیدی اش که چقدر آدم خوش برخوردی هست. همه می گن برای پول سینه خیز می ره ولی یه ریال ازت خواست؟ اون تیمی که تو قرار بود توش باشی الان چندین ساله که زیر نظر این مربی هست و انصافا هم تیم موفقی بوده. دوست داشتی می ری تو این تیم دوست نداشتی هم نمی ری این دیگه خاله زنک بازی نداره! حتما پیش خودت فکر کردی که یارو میاد تو سایتش جار می زنه فلانی ها که تو سایتشون به من بد و بیراه می گن اومده بود از من برنامه بگیره و فکر می کردی که فیلم دوربین مدار بسته باشگاه رو میاره تو سایت می ذاره که این هم سند و مدرک ولی دیدی که اون همچین آدمی نیست و ما هم دقیقا از اینش خوشمون میاد. حتی بعد شما من بهش گفتم این فلانی بود چرا ازش عکس نگرفتی و گفت نیازی نیست دوربین مدار بسته باشگاه همه چی رو ضبط می کنه چون باشگاه تمام مردونه است و نصب دوربین مشکلی نداره اما حتی از اینکه بهش گفتم بذار تو سایت هم بهش برخورد

amirkia
۱۳۸۸-۱۰-۲۰, ۰۹:۳۸ قبل از ظهر
از اين مسائل هميشه هنگام نزديك به مسابقات پيش مياد مهم اينكه تصميم و برخورد درست شخص چه جوري بگيره و شما بهترين كارو انجام دادين .

imanfitness
۱۳۸۸-۱۰-۲۰, ۰۵:۳۴ بعد از ظهر
من اصلا نباید اسم می بردم.عذر خواهی می کنم.:(

mahdij
۱۳۸۸-۱۰-۲۰, ۰۶:۰۲ بعد از ظهر
چر اینقدر میم سین و صاد ضاد می کنید ..... همه می گن برای پول سینه خیز می ره ولی یه ریال ازت خواست؟ ... ...... که یارو میاد تو سایتش جار می زنه فلانی ها که تو سایتشون به من بد و بیراه می گن اومده بود از من برنامه بگیره ..... حتی بعد شما من بهش گفتم این فلانی بود چرا ازش عکس نگرفتی و گفت نیازی نیست گفت نیازی نیست دوربین مدار بسته باشگاه همه چی رو ضبط می کنه:متفکر::متفکر::متفکر::متفکر:.....بذار تو سایت هم بهش برخورد .... آخرشی !!!!!

یه کلام ختم کلام : خواهیم دید
(یه نکته : این سایت مثل سایت ص.س نیست که هر کلمه ای نوک زبونت اومد بدی بیرون!! )

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۰-۲۰, ۰۹:۵۴ بعد از ظهر
چر اینقدر میم سین و صاد ضاد می کنید بابا/ اون روز من هم اومده بودم از آقای سلامی برنامه بگیرم. قبل شما هم یه نفر 55 کیلوگرم قهرمان کشور که تو اردوی تیم ملی هم بود هم اومده بود برنامه بگیره. من به چشم خودم دیدم بنده خدا اون مربی که اینجا هر کدومتون از راه می رسید بدون اینکه بدونید چی به چیه در موردش شر و ور می گید عین آدم باهاتون برخورد کرد. بدنت رو دید. ضعف هات رو گفت و دیدی که دقیقا زد تو خال و بهت گفت که اجرات اشتباه هست و وقتی اجرا کردی خودت هم دیدی که اجرات اشتباه بود. من نمی دونم اون مربی دیگه باید چی کار می کرد که نکرد؟ بس کنید بابا! والله آدم یه خورده انصاف داشته باشه هم خوبه! این همه تو این سایت در مورد اون آدم چرت و پرت گفتید اون هم برخورد اون روزش با شما بود. نمی دونم شما رو شناخت یا نه ولی حقیقتا از نزدیک دیدی اش که چقدر آدم خوش برخوردی هست. همه می گن برای پول سینه خیز می ره ولی یه ریال ازت خواست؟ اون تیمی که تو قرار بود توش باشی الان چندین ساله که زیر نظر این مربی هست و انصافا هم تیم موفقی بوده. دوست داشتی می ری تو این تیم دوست نداشتی هم نمی ری این دیگه خاله زنک بازی نداره! حتما پیش خودت فکر کردی که یارو میاد تو سایتش جار می زنه فلانی ها که تو سایتشون به من بد و بیراه می گن اومده بود از من برنامه بگیره و فکر می کردی که فیلم دوربین مدار بسته باشگاه رو میاره تو سایت می ذاره که این هم سند و مدرک ولی دیدی که اون همچین آدمی نیست و ما هم دقیقا از اینش خوشمون میاد. حتی بعد شما من بهش گفتم این فلانی بود چرا ازش عکس نگرفتی و گفت نیازی نیست دوربین مدار بسته باشگاه همه چی رو ضبط می کنه چون باشگاه تمام مردونه است و نصب دوربین مشکلی نداره اما حتی از اینکه بهش گفتم بذار تو سایت هم بهش برخورد

خیلی خوشحالم ازینکه شما رو با یه تیپا میندازمت بیرون
اگه این یارو تیم داره چرا با شارلاتان بازی دنبال نفر میگرده؟؟؟
انقدر بی شخصیت و بیشعوری که یارو یه برنامه با هزار تا منت بهتون میده میگید چقدر خوش برخورده و میذارینش روی چشمتون
میگی این مردک پولکی نیست......درسته؟؟؟
توقع داری با سیاست کثیفی که این افراد دارن تو این شرایط ازش پول بگیره؟؟
عوضش از بغل همین پیمان صادقی از مردم نا آگاه میدونی چقدر پول میگیره؟؟؟؟
میاد جار میزنه که من اینو قهرمانش کردم ....زیر نظر من بود و هزار تا دری وریه دیگه
برو عمو جون...برو خدا روزیتو جای دیگه بده
خیلی هم زرنگی بیا مسابقه بده و از خودت دفاع کن

پرورش اندام ورزشیه که بدنها با هم گفتگو میکنن

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۰-۲۳, ۰۷:۱۰ بعد از ظهر
حالا که اینجور شد بزارید کامل بگم . همین امروز بود که دوستشون زنگ زد به بنده و از من خواهش کرد که از تیمش وایسم . به بنده گفتن که بیا رنگ بدن و هات استاف و خرج بدن و شهریه مسابقه و حتی پول بیمه و حتی براتون تا محل مسابقات تاکسی دربست میگیریم .
گفتن که بیا وزن 70 از تیم ما . من هم گفتم که برای 70 نمیتونم و اوالا اگر بخوام مسابقه بدم 75 و خودم جزو تیم هستم .
من نمیگم ایشون آدم بدیه و یا خیلی خوبه و هیچ چیز نمیگم . به من ربط نداره عاقلان دانند . اما شما خیلی احمقی که فکر میکنی من اومده بودم منت کشی که تو رو خدا ضعف های من رو بگو و تو رو خدا من رو راهنمایی کن .
پسر خوب اون بنده خدایی که با من اومده بود شاگردم هاشم شریفی بود که اکثر بچه های سایت میشناسنش .
اون کسیم که میگی عضو 55 کیلوی تیم ملی بود اولا که تیم ملی وزن 55 یه نفر اعزام کرده اونم آقای خواجوی بوده . اون شخصی که شما دیدید آقای محسن آرزومندی بودن که از دوستان خوب خود بنده نیز هستش و ایشون قهرمان کشور در وزن 60 شده نه 55 کیلو !!!!!!!!!
در صمن آقای سلامی بنده را با کلک ( چه دانسته و چه ندانسته ) اونجا کشوندن که بنده بسیار ناراحت شدم . حتی میخواستم برگردم که دلیل برنگشتنم رو گفتم .
فقط همین که حنای ایشون برای همه رو شد که ایشون حتی یه شاگرد دست پرورده خودش نداره بسه .
ایشون توی همه مسابقات با پول دادن به قهرمانان اونها رو میخره .
البته باز هم میگم من نمیخواستم این مسائل رو باز کنم اما شما خودت خواستی .
در ضمن اگر تصاویری ازدوربین مداربسته باشگاه دارید بسیار عاجزانه ازتون خواهش میکنم بزارید و اگر نگذاشتید به تمام بچه های سایت ثابت خواهد شد که شما خودتم میدونی داری پرت و پلا میگی .
بعدشم در مورد این که میگی دلسوزانه راهنمایی کرد باید بگم که ایشون اگر دلسوز بود خودش شاگرد درست میکرد و نمیومد کسان دیگر را قاپ بزنه .
در مورد اینم که میگی پول نگرفت باید باز هم بگم وقتی من رو با هزار حیله اونجا کشوندن و خودشون میگن که بیا اینقدر بهت میدیم از تیم ما وایسا فکر نمیکنم حرفی مونده باشه .

mahdij
۱۳۸۸-۱۰-۲۴, ۰۸:۰۲ قبل از ظهر
پیمان جان تمرکزت رو روی بدنت و مسابقات پیش رو بذار . از این خاله زنک بازی ها کم نیست.فکرت رو با این جور حرف ها مشغول نکن. همه رقیبات دارند سخت تمرین می کنن.:تشویق::تشویق:

imanfitness
۱۳۸۸-۱۰-۲۴, ۱۱:۵۹ قبل از ظهر
چه جونورایی پیدا میشنا!!

arnold_mostafa
۱۳۸۹-۰۳-۱۴, ۰۲:۲۷ بعد از ظهر
خیلی جالبه کسی این چیزا رو داره میگه که با اقای سلامی اون بر خوردو تو سایتش کرد و چند تاپیک توهین انیز نسبت به ایشون باز کرد مرد حسابی تو که لالایی بلدی چرا خوابت نمیبره؟؟خود تو از کتابای صادق سلامی استفاده میکنی و همه مقالاتشو خوندی اونوقت حالا نتیجه گرفتی که فقط یه مترجمه؟؟هرچی باشه از نظر سواد قابل مقایسه با تو نیست که دیپلم داری صرفا حالا تو دوتا مسابقه اماتور چون مقام اوردی فکر میکنی خدای پرورش اندام شدی؟؟هرکی ندونه دیگه ما میدونیم کلا ژنتیک ایرانیا بدرد بدنسازی نمیخوره و بدنسازی تو ایران بیشتر یه سرگرمیه و مسابقاتشم در حد شوخیه حالا یکی میگه قهرمان جهان شده علی تبریزی؟؟ولی خوب قهرمان چی شده ؟؟قهرمان اماتورا اصلا تو کشورای صاحب بدنسازی رقابتهای اماتورو جدی نمیگیرن والا مطمین باشید ایرانی جماعت حرفی برای گفتن تو زمینه بدنسازی نداره من عضو سایت سلامی بودم ایدیمم اونجاmorteza arnold بود و به خاطر مشغله خیلی وقته اونجا نرفتم ولی الان تازه سایت شما رو پیدا کردم و قسمتای مربوط به اقای سلامی رو خوندم خیلی ناراحت شدم که یه ارتشی گدا گشنه به خودش جرات داده به صادق سلامی که حداقلش اینه که خیلیا رو روشن کرد توهین میکنه بی خود نیست میگن هرکی زور گشنگی بهش فشار میاره از در دهاتشون پا میشه میره استخدام ارتش میشه ای گه بگیرن اون ارتشی که یکی مثل تو توشه ...دوست داری پاک کن دوستم داری اخراجم کن مهم اینه که خود عقده ایت اینا رو بخونی تو یه کشوری که بدنسازی هنوز سرگرمیه دوتا مدال اوردی خیال کردی رونی کلمن شدی؟؟اخه خیلی زور داره از مقاله ها و کتابای یکی استفاده کنی بعد بهش توهینم بکنی خیلی پر رویی بابا

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۳-۱۴, ۰۳:۳۰ بعد از ظهر
اگه بدنسازی تو ایران شوخیه، پس شما چرا افتادی دنبالش و برای یکی یقه پاره می کنی و به یکی دیگه توهین می کنی. اگه ایرانی ها ژنتیکش رو ندارن پس لابد شهریار کمالی و بهنام صمیمی هم شوخی شوخی تو مسابقات حرفه ای شرکت کردن. ایرانیها اگر ژنتیکش رو نداشتن چطور با این همه مشکلات و با کمترین هزینه و این همه مکافات که توی این رشته (البته فقط توی ایران) هست توی همون مسابقات آماتور قهرمان می شن؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۳-۱۴, ۰۵:۴۴ بعد از ظهر
خیلی جالبه کسی این چیزا رو داره میگه که با اقای سلامی اون بر خوردو تو سایتش کرد و چند تاپیک توهین انیز نسبت به ایشون باز کرد مرد حسابی تو که لالایی بلدی چرا خوابت نمیبره؟؟خود تو از کتابای صادق سلامی استفاده میکنی و همه مقالاتشو خوندی اونوقت حالا نتیجه گرفتی که فقط یه مترجمه؟؟هرچی باشه از نظر سواد قابل مقایسه با تو نیست که دیپلم داری صرفا حالا تو دوتا مسابقه اماتور چون مقام اوردی فکر میکنی خدای پرورش اندام شدی؟؟هرکی ندونه دیگه ما میدونیم کلا ژنتیک ایرانیا بدرد بدنسازی نمیخوره و بدنسازی تو ایران بیشتر یه سرگرمیه و مسابقاتشم در حد شوخیه حالا یکی میگه قهرمان جهان شده علی تبریزی؟؟ولی خوب قهرمان چی شده ؟؟قهرمان اماتورا اصلا تو کشورای صاحب بدنسازی رقابتهای اماتورو جدی نمیگیرن والا مطمین باشید ایرانی جماعت حرفی برای گفتن تو زمینه بدنسازی نداره من عضو سایت سلامی بودم ایدیمم اونجاmorteza arnold بود و به خاطر مشغله خیلی وقته اونجا نرفتم ولی الان تازه سایت شما رو پیدا کردم و قسمتای مربوط به اقای سلامی رو خوندم خیلی ناراحت شدم که یه ارتشی گدا گشنه به خودش جرات داده به صادق سلامی که حداقلش اینه که خیلیا رو روشن کرد توهین میکنه بی خود نیست میگن هرکی زور گشنگی بهش فشار میاره از در دهاتشون پا میشه میره استخدام ارتش میشه ای گه بگیرن اون ارتشی که یکی مثل تو توشه ...دوست داری پاک کن دوستم داری اخراجم کن مهم اینه که خود عقده ایت اینا رو بخونی تو یه کشوری که بدنسازی هنوز سرگرمیه دوتا مدال اوردی خیال کردی رونی کلمن شدی؟؟اخه خیلی زور داره از مقاله ها و کتابای یکی استفاده کنی بعد بهش توهینم بکنی خیلی پر رویی بابا

دوست عزيز بنده از هيچ كدوم از كتاب هاي اون آقا تا به حال استفاده اي نكردم چون اشتباهات زيادي ايشون توي علم دارويي و مكملشون دارن كه خيلي هاش براي بنده خنده دار بوده . بنده نه ادعا ميكنم كه روني كلمن هستم و نه كس ديگري . اما ادعا ميكنم كه پيمان صادقي هستم همون كسي كه به قول شما گدا گشنه ارتشي هست ولي با همين گدا گشنه اي و حقوق ماهي 300 تومن با اين كه متاهل هست و خرج و مخارج خونه و زندگي داره و در شبانه روز كمتر از 4 -5 ساعت خواب داره بدون اينكه حتي يه دونه سوماتروپين بزنه تونسته در بين همون مسابقات آماتور چند تا مقام به قول شما در پيت بياره .
بنده فكر ميكنم كاري كه كرده ام كار كوچكي نبوده اگر شما هم تونستيد هيچ مشكلي نداره با هم مسابقه ميديم . بنده حاضرم هر وقت كه ايشون خواست با ايشون مسابقه بدم و ادعايي هم ندارم كه كي برنده ميشه اما قول ميدم اگر ايشون تونست من رو شكست بده به شما دوست عزيز يك مليون تومان هديه بدم با شما استاد عزيز هم كه خداي ژنتيك تشريف داريد و در مسابقات حرفه اي صاحب عنوان هستيد حاضرم مسابقه بدم .
اين از بابت خودم . از بابت بدنسازاي ديگر ايراني هم بايد بگم كه ايراني ها از لحاظ ژنتيك در دنيا بهترين ژنتيك را در بدنسازي دارند مثل علي تبريزي كه در مسابقات قهرمان جهان كه در سال 2005 در چين برگزار شد با اختلاف يك امتياز از دنيس ولف باخت . آقاي رضا امين ترابي و آقاي محسن يزداني و آقاي شهريار كمالي و بهنام صميمي و اميد پارسا و يكي دو نفر ديگه هم هستند كه كارت حرفه اي دارند .
در ضمن شما اطلاعاتي در مورد فرق آماتور و حرفه اي نداريد وگرنه اين حرف ها را نميزدين . در مسابقات آماتور جهاني هم از تمام كشور ها نماينده مياد چه آمريكا چه افغانستان و چه ايران تنها تفاوت آماتور و حرفه اي اينه كه در آماتور جهاني بدنسازان با هم وزن هاي خودشان مسابقه ميدن اما در حرفه اي ملاك وزن نيست و همه با هم مسابقه ميدن البته جديدا به دو وزن تقسيم شده . كه به نظر بنده مسابقات آماتور به اين دليل كه وزني هست عدالت بيشتري توش هستش . در مورد تحقيقاتي هم كه تمام محققان انجام داده اند ايراني ها داراي بهترين ژنتيك در پرورش اندام هستند و چنان چه به آن بها داده شود هميشه در جهان حرف اول را ميزنند . همانطور كه شاهد بوديم الان دو سال هست كه كشورمان در نتيجه تيمي به قهرماني جهان ميرسد .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۳-۱۴, ۰۶:۰۲ بعد از ظهر
خوب همانطور كه شاهد هستيد آقاي arnold_mostafa (http://www.bodybuilder.ir/member.php?8273-arnold_mostafa) براي هميشه اخراج شد .
بنده ايشون را اخراج كردم به خاطر اينكه نميتونست درست بياد بحث كنه و در شان اين سايت نيستش . ايشون بدون اينكه هيچ اطلاعاتي از بدنسازي داشته باشه داشت بحث هاي الكي توي سايت راه مينداخت و جو سايت را خراب ميكرد . از آي ديشون هم معلومه كه دستي بر آتش بدنسازي در رده حرفه اي ها دارند كه تمام بدنسازان ايران را مورد بي احترامي قرار ميدهند و در موردشان اراجيف ميگويند .

sonyericsson
۱۳۸۹-۰۳-۱۴, ۰۶:۲۳ بعد از ظهر
خوب همانطور كه شاهد هستيد آقاي arnold_mostafa (http://www.bodybuilder.ir/member.php?8273-arnold_mostafa) براي هميشه اخراج شد .
بنده ايشون را اخراج كردم به خاطر اينكه نميتونست درست بياد بحث كنه و در شان اين سايت نيستش . ايشون بدون اينكه هيچ اطلاعاتي از بدنسازي داشته باشه داشت بحث هاي الكي توي سايت راه مينداخت و جو سايت را خراب ميكرد . از آي ديشون هم معلومه كه دستي بر آتش بدنسازي در رده حرفه اي ها دارند كه تمام بدنسازان ايران را مورد بي احترامي قرار ميدهند و در موردشان اراجيف ميگويند .
با درود و احترام
خوشحالم کسانی مثل جناب صادقی با کمال تواضع بحث ها را به شور میذارند و به مخالفان هم اجازه اظهار نظر میدن از منش پهلوانیتون ممنونم و افتخا میکنم که عضو سایت پر محتوای http://www.bodybuilder.ir با چنین مدیرانی هستم . :گل رز:

mortezaarnold
۱۳۸۹-۰۳-۱۵, ۰۸:۵۵ قبل از ظهر
راستی دیروز یادم رفت بگم تو که میگی طرف سایتشو پولی کرده چرا خودت این کارو کردی؟؟مگ نگفتی باید به خلق خدمت کرد حالا خودت همه کارای سایت اقای سلامی رو داری اینجا پیاده میکنی بیشتر به یه مرغ مقلد شبیه هستی.....من صاحب همون ایدی هستم که اخراجم کردی راستی از ادب و نزاکت این اقا تو تاپیک ایا این یک مرد است با خبر شدیم دیگه نیازی به گفتن نیست

mortezaarnold
۱۳۸۹-۰۳-۱۵, ۰۸:۵۷ قبل از ظهر
هزار بارم اخراجم کنی اگه بخوام پست بدم میدم ولی دیگه پستی نخواهم داد فقط دیروز اینو یادم رفت بگم بعد پارا هورمون همون پاره اجره دیگه نه؟؟چون اون چیزی که میخواستی بگی پرو هورمون بود:خنده:

imanfitness
۱۳۸۹-۰۳-۱۵, ۱۱:۱۰ قبل از ظهر
راستی دیروز یادم رفت بگم تو که میگی طرف سایتشو پولی کرده چرا خودت این کارو کردی؟؟مگ نگفتی باید به خلق خدمت کرد حالا خودت همه کارای سایت اقای سلامی رو داری اینجا پیاده میکنی بیشتر به یه مرغ مقلد شبیه هستی.....من صاحب همون ایدی هستم که اخراجم کردی راستی از ادب و نزاکت این اقا تو تاپیک ایا این یک مرد است با خبر شدیم دیگه نیازی به گفتن نیست
شما می تونی 1000 بار با آی دی های متفاوت پست بزنی و 1000 بار هم اخراج بشی.مهم اون شعور و نزاکتی(!) هست که تو پستات موج میزنه بعد میای میگی طرف بی نزاکته.برو پستات رو بخون بعد حرف بزن.در ضمن این فروم فقط بعضی جاهاش پولی هست.پرو هورمون هم که شما میگی تلفظ انگلیسیش هست پس مشخصه که حتی یه بار هم تو باشگاهای ایران وزنه نزدی چرا که همه میگن پاراهورمون.تو اون پست هایی هم که دیدی دقیقا منظور همون پاره آجر بود پس نمی خواد اون علمت رو به ما هم یاد بدی.

sonyericsson
۱۳۸۹-۰۳-۱۵, ۰۱:۵۵ بعد از ظهر
از کسانی که اطراف جناب سلامی هستند مشخص میشه ایشون چجوری آدمیه حکایتی هست که :
روزی شخصی به بهلول میرسه و میگه بهلول ازت خیلی خوشم میاد چون فلانی ازت خیلی تعریف میکرد بهلول بسیار ناراحت میشه و سکوت میکنه ازش سئوال میکنند چرا ناراحت شدی میگه اون مردی که ازم تعریف کرده انسان بی خرد و فرمایه ایست چه کار بدی از من سر زده که این شخص از من تعریف کرده .
خوشحالیم که کسانی با اخلاقیات مرتضی ارنولد از جناب صادقی تعریف نمیکنند همین نشونه اخلاق پهلوانی جناب صادقیه .به نظر من اجازه بدین فرمایگان دور و بر آقای سلامی بیان و پرخاش کنند تا همه بهتر و بهتر ایشون رو بشناسند.:گل رز:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۳-۱۵, ۰۴:۱۰ بعد از ظهر
از اسمهايي كه براي خودش انتخاب ميكنه ديگه مشخصه بنده خدا اصلاً چند شخصيتي هستش :پوزخند: يه بار اسمم ما رو خدشه دار مي كنه دفعه ديگه مرتضي رو . اصلاً اعصاب خودتون رو خورد نكنيد اين آقا خودش هم نمي فهمه داره چيكار مي كنه . حيفه ما و وقت سايت ما كه تلف همچين پشه هايي بشه :خنده:

mortezaarnold
۱۳۸۹-۰۳-۱۵, ۰۷:۲۸ بعد از ظهر
هرچی میخوام دیگه نیام اینجا و پست ندم اینگار نمیشه اولن من طرفدار هیچ کس نیستم نه از طرفداری اقای سلامی چیزی به من میرسی نه از دشمنی با اقا پیمان که البته فکر نکنم دشمنی داشته باشیم؟ولی مسیله اینه که هر کس یه قدم هر چند کوچیک تو افزایش اطلاعات ما به این ورزش داشته باشه باید قدر دانش بود تا میای به اقای صادقی پری چیزی میگی میگه اگر مردی بیا با هم مسابقه بدیم ادم یاد بچه های ابتدایی و راهنمایی میفته که میگن کی زورش بیشتره منم در جواب میگم شما هم هر وقت تونستی یه کتاب چاپ کنی ولو ترجمه اونوقت میتونی از مقالات کسی ایراد بگیری اقا پیمان شما یه ده پونزده سالی از من بزرگتری ولی ظاهرا هنوز در عوالم کودکی سیر میکنی که کی قویتره کی دور بازوش بیشتره:خنده:کاشکی منم مثل شما کودک درونم زنده بودم شاد بودم خلاصه از ما دلخور نشو من فقط خواستم بگم که دلیل نمیشه چون پرورش اندام کار میکنی و حالا دو تا مقام داری بخوای به همه چیزو همه کس دری وری بگی و مسخرشون کنی همون طور که تو تیپیک ایا این یک مرد است گفتم در ضمت من حاضرم با شما مسابقه تک پرس بدم اینم برای اینکه کودک درونتون خوشحال بشه تا ببینیم کی قویتره:سوت:

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۳-۱۵, ۰۷:۵۵ بعد از ظهر
هرچی میخوام دیگه نیام اینجا و پست ندم اینگار نمیشه اولن من طرفدار هیچ کس نیستم نه از طرفداری اقای سلامی چیزی به من میرسی نه از دشمنی با اقا پیمان که البته فکر نکنم دشمنی داشته باشیم؟ولی مسیله اینه که هر کس یه قدم هر چند کوچیک تو افزایش اطلاعات ما به این ورزش داشته باشه باید قدر دانش بود تا میای به اقای صادقی پری چیزی میگی میگه اگر مردی بیا با هم مسابقه بدیم ادم یاد بچه های ابتدایی و راهنمایی میفته که میگن کی زورش بیشتره منم در جواب میگم شما هم هر وقت تونستی یه کتاب چاپ کنی ولو ترجمه اونوقت میتونی از مقالات کسی ایراد بگیری اقا پیمان شما یه ده پونزده سالی از من بزرگتری ولی ظاهرا هنوز در عوالم کودکی سیر میکنی که کی قویتره کی دور بازوش بیشتره:خنده:کاشکی منم مثل شما کودک درونم زنده بودم شاد بودم خلاصه از ما دلخور نشو من فقط خواستم بگم که دلیل نمیشه چون پرورش اندام کار میکنی و حالا دو تا مقام داری بخوای به همه چیزو همه کس دری وری بگی و مسخرشون کنی همون طور که تو تیپیک ایا این یک مرد است گفتم در ضمت من حاضرم با شما مسابقه تک پرس بدم اینم برای اینکه کودک درونتون خوشحال بشه تا ببینیم کی قویتره:سوت:
1- کی پیمان به شما گفت اگر مردی بیا مسابقه بدیم؟؟ ایشون خیلی محترمانه گفت حاضره با شما مسابقه بده! که البته برای کسانی که درک و فهم داشته باشن این دوتا خیلی فرق داره.
2-همونطور که میبینی پیمان صادقی پری نه تنها سهم کوچکی بلکه سهم بزرگی به بزرگی و گستردگی اطلاعات این سایت در اختیار علاقه مندان این رشته گذاشته که بخش عمده اون رایگان و قابل دسترس همه هست پس هم من و هم شما باید قدر دان زحمات ایشون باشیم که البته فکر میکنم اگه این اطلاعات به صورت کتاب به چاپ می رسید فروش فوق العاده بالایی داشت ولی همونطور که ملاحظه می کنی پیمان صادقی بی هیچ منتی این اطلاعات رو به دیگران انتقال میده.
3- چاپ کتاب چه ترجمه و چه تالیف دارای مخارج بالاییه ممکنه ایشون در حال حاضر صلاح ندونه این هزینه رو صرف کنه امیدوارم در اینده حتما" این کار رو انجام بده چرا که اطلاعات پیمان واقع بینانه و به دور از هر نوع دروغ گویی و فریبه.
4- همونطور که در صفحه اول سایت ملاحظه می فرمایید ( همینطور امضای پیمان صادقی پری ) ایشون دفتر مشاوره زدن و برنامه تمرینی و تغذیه رایگان میدن. شما یه نفر و در حال حاضر اسم ببر که دفتر مشاوره پرورش اندام داره و مشاوره رایگان میده. من فکر نکنم سلام و احوال پرسیشونم رایگان باشه.
5- به پیمان صادقی اهانت میکنی و بهش میگی بچه و میگی دشمنی نداری باهاش! طرز فکر شما شبیه به آدماییه که میان تو باشگاه و میخوان قدرت نمایی کنن نه بدنسازی! تک پرس مسابقه میدی؟؟؟؟ آیا این به نظرت بیشتر بچه گانه نیست؟ خودت ببین از تک پرست به کجا رسیدی و پیمان از فروتنی و تواضعش به کجا. به قهرمانیهاش کاری ندارم که البته جای خودش محترم و مایه افتخاره اما به نظر من پیمان صادقی قهرمان اخلاق هم هست حتی اگه یه آدم عادی بود.
6- 10 . 15 سال از پیمان کوچیکتری و اینطوری جسارت می کنی شمایی که ادعای قدرشناسی و احترام داری چطوری این حرفا رو میزنی؟ طرز حرف زدنه شما بیشتر به الواتای چاله میدون شبیه.
7- تو یکی از پستهاتون خوندم که گفتید ژن ایرانی بدرد بدنسازی نمی خوره البته اونجا دوستان جواب شما رو دادن اینجا تکرارش میکنم تا یادت بمونه! امثال شما نه تنها به هیچ جا نمی رسید بلکه جز خیانت و اهانت به دوستداران این رشته کاری از دستتون بر نمیاد.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۳-۱۵, ۰۸:۳۳ بعد از ظهر

اولا جا داره از شما تشكر ويژه اي كنم كه سوالاتي ميكني كه بنده به آنها پاسخ ميدم و خيلي از دوستان از جواب آن بي خبرند .
دوست عزيز قسمت هايي از سايت پولي شده چون اگر از يه نفر اهل فن بپرسي بهت ميگه كه سايت داري چه قدر خرج داره . بنده ذره اي از اين مخارج را نميگيرم . اگر خودت يه پيام خصوصي به محسن بدي متوجه ميشي كه تمام مخارج ويژه شدن رو محسن جان ميگيره و اون هم توي جيبش نميزاره بلكه خرج خود سايت ميكنه . ما تاپيكي داريم به عنوان تاپيك سوال و جواب در مورد مكمل ها و استروئيد ها كه اگر يه دور توي سايت ما بزني ميبيني كه تماما آنجا اكثر سوالات بچه ها را به طور كاملا و دقيق پاسخ داده ام .
ما اگر اهل مال اندوزي بوديم توي مركز مشاوره مان رايگان مشاوره نميداديم . كافيه يه نگاه بندازي ببيني و بپرسي كه بنده تا الان توي مدت اين يه ماه و نيم به چند نفر مشاوره رايگان داده ام . بنده مقتي دوستان ميا مشاوره براشون برنامه مينويسم و بهشون ميگم مكمل ها و داروهارو از هر جا ميخواي برو بخر . ما حدودا ماهانه نزديك 300 هزار تومان پول تبليغ توي هفته نامه البرز ميديم و نزديك به 400 هزار تومان هم پول اجاره دفتر اما هرگز با اين هزينه ها باز هم حاضر نشده ايم مبلغي از دوستان بگيريم . حتي سمينارهاي رايگان هم داريم ميزاريم و اسپانسري را هم ميخوايم براي اولين بار در ايران جا بيندازيم تا دوستان نگران هزينه هاي مسابقه نباشند . باز هم اگر بنده را با اقاي سلامي توي يه كفه ميزاريد كه 200 هزار تومان داره پول مشاوره ميگيره بايد ازتون تشكر كنم چون داريد آموزش پر رو بودن ميديد كه در پرورش اندام هم پر رو بدون خيلي هنره كه با هيچ مشكلي از پا نيوفتي و باز هم بلند شي و بجنگي و مسابقه بدي .
بنده با كمترين هزينه و كمترين استراحت و بيشترين استرس (چون تازه ازدواج كرده بودم و مشكلات مالي داشتم ) راهي مسابقات شدم و به نظر خودم نتايج قابل قبولي هم كسب كردم و اين را فقط به اين دليل ميگم كه دوستان هم بجنگند و به راحتي از پا نيوفتند و اگر پول نداشتند آن را بهانه اي براي باختن در مسابقات ندانند . ما با هر بودجه اي دوستان را كمك ميكنيم تا راهي مسابقات بشوند .
ديگه دوست ندارم از كارهايي كه كرده ام بگم چون اگر بخوام بگم منم با آقاي سلامي فرق چنداني نميكنم .
سايت مخارج داره و ما قبل از اين كه سايت پولي بشه اومديم و يه تاپيك زديم كه كساني كه ميتونن كمك مالي كنند تا سايت پولي نشه . چون درست هم نبود همه مخارج ها را محسن جان از جيبش بده . كسي راضي نيست . خود من هم كه بهاندازه كافي مشكلات مالي دارم و نميتونم از پس مخارج سايت به تنهايي بر بيام به ناچار و بر خلاف ميل شخصي قسمت هايي از سايت پولي شد كه بنده باز هم با آن مخالفم و محسن جان شاهده كه پيشنهاد داديم تا راهي پيدا كنه كه بشه پول براي بقاي سايت فراهم شه تا كاربري ويژه برداشته بشه .
در مورد مسابقه تك پرس هم بهتون بگم كه اگر نگاهي به قسمت پاورليفتينگ و ورزش هاي قدرتي سايت بندازي بنده هرگز ادعاي علم در اين رشته نكرده ام و گفته ام كه علمي ر اين رشته ندارم كه بخوام اشخاص را براي مسابقه در پاور آماده كنم ما مربي بدنسازي هستيم بدنسازي هم در اصطلاح خارجي معنيش ميشه bodybuilding كه اسم سايتمان هم بدنساز هست پس بنده مسلمه از شما در اين رشته شايد ببازم . اما آقاي سلامي و دوستانش ادعاي علم پرورش اندام دارند و بنده اگر گفتم حاضر با آنها مسابقه بدم به اين دليل بود كه علم هركس نشانه بدنش هست . بنده باز هم ميگم من در حال حاضر 80 كيلو بيشتر وزن ندارم و در دوران استراحت هستم اما حاضرم باز هم علممان را بندازيم روي دايره . البته در حضور اساتيدي كه از علم بدنسازي سر در بياورند. كه فكر نميكنم به اين نياز باشد . بنده شاگرد هايي داشتم كه همه از نتايج كار آنها آگاهند اگر من چيزي بلد نبودم چگونه شاگردانم با كمترين هزينه در مسابقات مقام مي آوردند ؟
آقاي رضا تيموريان در تير ماه 88 در شرايطي به مقام پنجم كشور در وزن 100 كيلو رسيد كه زير يك مليون تومان هزينه كرد . همين آقا امسال مربيش را عوض كرد و در مسابقات تهراني متاسفانه اوت شد .
آقاي هاشم آگاهي در بهمن 87 در حالي چندين قهرماني به دست آورد كه نزديك به 500 تومان هزينه رژيمش كرد .
باز هم ما كاري با هزينه ها نداريم . حاضرم شاگردانم با شاگردان آقاي سلامي مسابقه بدهند تا ببينيم كي تونسته بهتر شاگرد پرورش بده . هر زماني هم كه شما خواستيد اينكار را ميكنيم .
بنده در حال حاضر در تيمم يكنفر دارم كه داره براي 70 كيلو آماده ميشه و يك نفر براي وزن 80 و يك نفر هم براي وزن +100 و يك نفر هم در بادي كلاسيك دسته قدي 170 سانتيمتر .
آماده ايم كه مسابقه بدهيم تا مشخص بشه كار كدام مربي بهتر است .
در مورد سن هم بگم كه بنده فقط 25 سال سن دارم و 8 سال سابقه تمرين و از 3 سال پيش دارم بي وقفه در مسابقات بهمن ماه شركت ميكنم . اگر شما 15 سال از من كوچيكتر باشي پس شما 10 سالتون هست . اگر ده سال كوچيكتر باشي 15 سالته . پس ماشالله داره بهتون تبريك ميگم كه با اين سن و سال ميايد و با بنده حرف هاي توهين آميز ميزني كه خنده داره .
موفق و مويد باشي دوست من باز هم سوالاتت را بپرس تا پاسخ بدم شايد خيلي ها سوالات شما را داشته باشند كه بنده حاضرم به آن جواب بدم .

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۳-۱۵, ۰۸:۵۸ بعد از ظهر

برو پشه كثيف :پوزخند: هي نيا تو سايت ويزويز كن جاي تو اينجا نيست جاي تو توي فاضلاب هست كه اگر بگردي پيدا مي كني . تو سايت ما كه بجز پاكي چيزي پيدا نميشه تو جايي نداري :خنده: برو گمشو :پوزخند:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۳-۱۵, ۰۹:۱۴ بعد از ظهر
برو پشه كثيف :پوزخند: هي نيا تو سايت ويزويز كن جاي تو اينجا نيست جاي تو توي فاضلاب هست كه اگر بگردي پيدا مي كني . تو سايت ما كه بجز پاكي چيزي پيدا نميشه تو جايي نداري :خنده: برو گمشو :پوزخند:

مصطفي جان بزاريد هر چي ميخوان بگن . ايشون تقصيري نداره چون يه نفر نيست كه اينجوريه . وقتي از ابتداي شروع بدنسازي جايي ثبت نام ميكنند كه مدير سايتش همش داره در مورد قهرمانان اين رشته بد و بي راه ميگه به قهرمانان ما ميگه ممد كول و جعفر بازو و هيچ اطلاعات صحيحي در مورد حتي وضعيت پرورش اندام ايران نميدهند تا بدانيم ايران پر از استعداد و علاقه در رشته پرورش اندام هست توقعي نميشود داشت كه اعضاي آن سايت اخلاق و رفتاري متفاوت با استاد خود داشته باشند . آقاي سلامي ايراد هايي داره كه بنده يك بار تلفني هم به ايشون گوشزد كردم كه آن را كنار بزاره . به عنوان مثال اطلاعات اشتباه زيادي مياد توي سايتش ميده البته باز هم نميشه تقصيري از ايشون گرفت چون ايشون يه مترجم و نويسنده هستند نه يه مربي پرورش اندام اما متاسفانه به فكر مال اندوزي هستند و ويزيت 200 توماني ميگيرند براي اطلاعاتي كه گوشه اي از تجربه در آن ديده نميشه .
بنده زماني ميتونم در مورد يه شهر يا كشور با اطلاعات كامل صحبت كنم كه در آن كشور رفته باشم و كاملا گشته باشم حداقل دو سه ماهي آنجا باشم وقتي تا به حال به آنجا نرفته ام از روي خواندن كتاب نميتونم بگم آن كشور اينجوري هست و اين مزايا و معايب را داره . بدنسازي هم همينطوره بايد علم در كنار تجربه باشه .
همانطور كه ميبينيم بهترين مربيان حتي در آمريكا از قهرمانان هستند نظير آقاي چارلز گلاس و آقاي ميلوس ساركف كه هر دوي اين عزيزان از قهرمانان در رده حرفه اي پرورش اندام بوده اند
همانطور كه همه ميدانيم آقاي دوريان يتس با تحصيلات پايين خودش اولين كسي بود كه فهميد ميشه از سوماتروپين در پرورش اندام استفاده كرد . يا مثلا آقاي كوين لورون اولين كسي بود كه از igf1 استفاده كرد و فهميد كه آن به درد بدنسازي ميخوره .
پس علم در كنار تجربه هست كه به بدنسازان كمك ميكنه نه چيز ديگري .
كسي كه خودش همش بر ضد قهرمانان اين رشته صحبت ميكنه چه جوري ميخواد قهرمان پرورش بده ؟
ايشون توهيناتش تا جايي هست كه علي تبريزي و قهرمانان ديگر كشورمان هم از آن بي نصيب نبوده اند .
ايشون مياد از آقاي دكتر ساساني ايراد ميگيره و ادعا ميكنه كه آقاي ساساني علم نداره در صورتي كه آقاي دكتر ساساني قهرماناني همچون امير علي آيادي (قهرمان كشور ) و حميد رضا كشاني ( قهرمان جهان ) و خيلي اي ديگر را پرورش داده است .
صحبت هاي اين دوستمون و آقاي سلامي بسيار مضحك و خنده دار است . اما بنده هيچ كدام را مقصر نميدانم . آقاي سلامي كه از روي حسادت مياد قهرمانان را ميكوبه و اين آقا هم كه از ابتداي شروع بدنسازي با تفكرات اين آقا بزرگ شده .

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۳-۱۶, ۰۸:۵۹ قبل از ظهر
در پایان این بحث به این دوست عزیز میگم که مننظر مسابقات بهمن ماه باشه تا ببینیم تیمه کی قهرمان میشه
ادعایی نیست سایته ما پولی برای خرید شرکت کننده نداره اما اگر هم تعداد اونها کم باشه باز هم رقابت دیدنی است.
بچه های سایت بدنساز دقت کنند که افرادی چون این بنده خدا و آقای سلامی به هر روشی برای تضعیف روحیه اعضای تیم میان و حرفایی میزن خام اونها نشید.
به این آقای چنند شخصیتی هم اخطار میکنم که یا لحن خودشونو عوض میکنن یا اگه با 100 آی دی دیگه هم باین باز هم در اولین پست اخراج میشن

mehdi charejoo
۱۳۸۹-۰۳-۱۶, ۰۵:۴۲ بعد از ظهر
با سلام خدمت تمام اعضای خوب سایت من جمله آقا پیمان. دوستای عزیز شما همه آقا پیمان رو می شناسید و لازم نیست که من در این مورد حرفی بزنم ولی همین قدر بگم که من پنجشنبه گذشته به دفتر مشاوره آقا پیمان رفتم و ملاقاتی با ایشون و آقا محمد داشتم یه دفتر ساده که نه نشونی از رنگ و لعاب داشت و نه نشونی از زرنگ بازی، همیشه از برخورد آدما خوب میشه فهمید که چطور شخصیتی دارن. من که واقعاً آقا پیمان رو انسان با شخصیت و باادب و بامرامی دیدیم. من مربیای زیادی رو دیدم که تا اسکناس نشونشون ندی حتی حاضر نیستن جواب سلامتو بدن چه برسه به اینکه برات وقت بزارن. امیدوارم که تیم سایت همیشه موفق باشه و از تمام اعضا سایت می خوام هر طور که میتونن هرچند اندک برای موفقیت تیم کمک بکنند. به امید روزهای روشن.