PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گپی با نادر گرجی درباره مسابقات دهه فجر

Mohsen
۱۳۸۸-۱۰-۲۵, ۰۶:۴۰ قبل از ظهر
در فاصله کمتر از یک ماه به آغاز مسابقات زمستانی پرورش‌اندام، ناصر گرجی همچون سال‌های گذشته، تیم‌هایی را برای حضور در این رقابت‌ها آماده می‌کند. گرجی که در یکی دو سال اخیر در کادر فنی تیم ملی حضوری ثابت داشته، به خبرنگار «بشیر» گفت: در دو رشته پرورش‌اندام و بادی‌کلاسیک نفراتی را در قالب چند تیم آماده کرده‌ام که برخی از آنها متشکل از چهره‌های باسابقه و قدیمی و گروهی دیگر جوانان تازه‌وارد هستند. با این ترکیب امیدوارم چند نفر از آنها به اردوی آماده‌سازی تیم ملی راه یابند. گرجی با اشاره به اینکه یک تیم کامل برای مسابقات پرورش‌اندام دارد، افزود: در رشته بادی‌کلاسیک با دو تیم «الف» و «ب» در رقابت‌های دهه فجر شرکت می‌کنیم که حامی مالی آنها، شرکت «اینولنس» است.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا با تیم دیگری تلفیق خواهید شد، گفت: چنین اتفاقی نمی‌افتد، چرا که احتیاجی به این کار ندارم. البته گاه در روز وزن‌کشی نفراتی می‌آیند و برای اینکه در تیم ما باشند، اظهار تمایل می‌کنند و ما هم می‌پذیریم ولی در مسابقات گذشته هم اکثریت نفرات متعلق به تیم خودم بودند.
گرجی درباره فعالیت‌های فعلی‌اش گفت: در حال حاضر به همراه نفرات تیم در باشگاه اکسیژن تمرین می‌کنم اما قصد دارم در آینده نزدیک باشگاهی متفاوت را در شمال تهران تأسیس کنم.
http://www.bashironline.com/images/content/NASER.jpg