PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست از بزرگان

شیراز
۱۳۸۷-۰۷-۲۶, ۱۰:۱۲ بعد از ظهر
درود

یک مکمل یا امپول میخوام که طی دو ماه بدنم رو اماده کنه یعنی سریع حجم بگیرم یک سال کار میکنم بدنم خوبه میخوام فقط حجم پیدا کنه الان کاملا تمام بدنم خط داره فقط حجم ندارم ممنون میشم راهنمای کنید با تشکر

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۲۶, ۱۰:۲۸ بعد از ظهر
دوست عزيز شما هيچ اطلاعاتي ندادي به ما . اين اطلاعات الزاميست :
قد
وزن
چه دوره هايي رفتي ؟
سايز هاي بدنت
هدفت از ورزش چيه ؟ سلامتي؟ قهرماني؟ لاغري؟ چاقي؟
اينها همه مهمه
بگو حتما راهنمايي ميكنم

شیراز
۱۳۸۷-۰۷-۲۷, ۱۲:۴۱ قبل از ظهر
اره ببخشید یادم رفت

قد=178

وزن=65

سن=21

هدف مقام هست :w00t:

یک سال کار میکنم

دوره هام هم کراتین گلاتمین و کربن بیکمپلیکس بود بقیش خشک بودم

بدنم نسبتا لاغره ولی خط تمامی عضلات رو دارم فقط حجنم میخوام

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۲۷, ۱۲:۴۹ قبل از ظهر
اره ببخشید یادم رفت

قد=178

وزن=65

سن=21

هدف مقام هست :w00t:

یک سال کار میکنم

دوره هام هم کراتین گلاتمین و کربن بیکمپلیکس بود بقیش خشک بودم

بدنم نسبتا لاغره ولی خط تمامی عضلات رو دارم فقط حجنم میخوام

عزيزم براي اين كه بتوني توي مسابقات مقام بياري بايد نسبت وزنت از قدت بيشتر باشه . مثلا شما حداقل وزني كه براي مسابقات بايد شركت كني 80 كيلو هستش .
در مورد پروتئين هايي هم كه مصرف بايد كني بايد بگم كه حتما يك ماه در ميان از كراتين استفاده كن . پودر پروتئيني با در صد كربو هيدرات بالا براي وزن گرفتن هميشه مصرف شه .
من ماسل جويس و يا سيروس مس را توصيه ميكنم .
در ضمن بدنسازي در بعد حرفه اي و مسابقه اي بدون دارو امكان پذير نيست و اگه ميخواي در حد مسابقات ظاهر شي بايد در كنار مكمل از دارو هم استفاده كني .
براي استفاده از دارو براي دوره اول دوز ملايم ناندرلون و ديانابول را پيشنهاد مي كنم .
كه اگر خواستي بيشتر در موردش بدوني بگو حتما راهنماييت كنم .
در بدنسازي 3 فاكتور اصلي داريم كه اگه هر كدومش نباشه روند رشد انجام نميشه
تمرين تغذيه و استراحت

milad faridnia
۱۳۸۷-۰۷-۲۷, ۱۱:۰۹ قبل از ظهر
درود

یک مکمل یا امپول میخوام که طی دو ماه بدنم رو اماده کنه یعنی سریع حجم بگیرم یک سال کار میکنم بدنم خوبه میخوام فقط حجم پیدا کنه الان کاملا تمام بدنم خط داره فقط حجم ندارم ممنون میشم راهنمای کنید با تشکر
با اين عجله مقام كه هيچي با كوهي از عارضه از ميدان خارج ميشوي
اين ورزش را بايد علمي و با حساب كتاب انجام داد
شما اول در مورد مكملها و استروئيدها دانش كسب كن و بعد استفاده كن
بهترين مكملها براي شما مكملهاي كربو و پروتئين است كه در دوران حجم استفاده ميشه
اول با مكمل و تغذيه و استراحت تا جايي كه جا داره برو بالا بعد بقول خودت امپول بزن
وگرنه دوره دادن كاره دشواري نيست
هدف از راه اندازي اين سايت دادن علم نسبي اين ورزش است تا از اسيبها كاسته شود

Mohsen
۱۳۸۷-۰۷-۲۷, ۰۴:۱۸ بعد از ظهر
بله میلاد جان درست میگن عجبه نکنید
سعی کن اگر می تونی تاجایی که میشه با مکمل بیار بالا چون هنوز خیلی جا داری
درضمن به یاد داشته باشین به همون سرعتی که عضله را بدست می اورید عضله را هم از دست خواهید داد! ... میگن "باد آورده را باد می بره" !

mahmoud
۱۳۸۷-۰۸-۰۲, ۰۸:۰۲ قبل از ظهر
دوست عزيز وزنت كمه زياااد كن بعد حالااا ايشاالله مسابقه هم ميريييييين عجله نفرماييد اگه كراتين مصرف نكردي جواب خوبي ميده واسه بار اول

پویا
۱۳۸۸-۰۱-۰۹, ۰۴:۴۱ بعد از ظهر
درود

برای افزایش حجمی که مد نظر شماست که این نوع افزایش حجم همراه با افزایش وزن هم میباشد از مکمل پروتیین دارای مقدار کربو بالا+کراتین+گلوتامین استفاده کنید
در طول دوره هم در صورتی که هر هفته یک آمپول B Complex بزنید میتونه براتون مفید باشه و بهتر تمرین کنید.

navid3
۱۳۸۸-۰۶-۰۱, ۰۶:۳۲ بعد از ظهر
بزار حده اقل سابقت به 2 سال بکشه بد عجله نکن