PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقات قهرمانی پرورش‌اندام در باقرشهر

Mohsen
۱۳۸۸-۱۱-۱۸, ۱۱:۴۶ بعد از ظهر
بشير آنلاين: مسابقات پرورش‌اندام قهرمانی باقرشهر در روز 23 بهمن‌ماه ساعت 9:30 برگزار خواهد شد. مکان برگزاری مسابقه: جاده قدیم قم ـ بلوار غدیر باشگاه چند منظوره شهدای باقرشهر می‌باشد. لازم به ذکر است ورزشکاران جهت وزن‌کشی این رقابت‌ها روز 22 بهمن‌ماه ساعت 16 الی 20 به آدرس جاده قدیم قم، باقرشهر، خیابان شهید رشیدی‌پور. باشگاه عیاری مراجعه نمایند.

به نفرات اول تا سوم علاوه بر حکم قهرمانی سکه اهدا خواهد شد. (مقدار و تعداد آن روز مسابقه اعلام می‌گردد) همچنین رقابت قهرمان قهرمانان برگزار خواهد شد و به نفر اول جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های 09123855338 و 09121766856 تماس حاصل نمایید.

sajjad 1368
۱۳۸۸-۱۱-۲۴, ۰۳:۰۳ بعد از ظهر
خدا رو شکر آقای پیمان صادق پری تو این مسابقه مقام اول رو کسب کرد .واقعا اراده ی پیمان عزیز که با کمترین خرج و بیشترین زحمت و پشتکار در این یکماه در چند مسابقه تونسته مقام بیاره و سربلند باشه جای تقدیر داره.ماشاالله به این اراده و غیرت این ورزشکار با اخلاقو با مرام:تشویق:.آرزوی موفقیت میکنم برات آقا پیمان:جشن:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۱-۲۴, ۰۴:۱۲ بعد از ظهر
ممنونم از شما دوست عزیزم . اخلاق شما خوبه همه رو مثل خودت خوب میبینی داداش گلم . ایشالله قهرمانی خودت در رده های بالای کشور و بالاتر .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۱-۲۴, ۰۴:۱۶ بعد از ظهر
خدا رو شکر آقای پیمان صادق پری تو این مسابقه مقام اول رو کسب کرد .واقعا اراده ی پیمان عزیز که با کمترین خرج و بیشترین زحمت و پشتکار در این یکماه در چند مسابقه تونسته مقام بیاره و سربلند باشه جای تقدیر داره.ماشاالله به این اراده و غیرت این ورزشکار با اخلاقو با مرام:تشویق:.آرزوی موفقیت میکنم برات آقا پیمان:جشن:

دوست خوبم نظر لطفته . بسیار ممنونم ازت . انشالله قهرمانی شما در مسابقات کشوری و بالاتر را جشن بگیریم .

hamidbarca
۱۳۸۸-۱۱-۲۴, ۰۵:۳۹ بعد از ظهر
آقا پیمان تبریک میگم:تشویق:
من که دیگه آمار قهرمانی های امسالت از دستم در رفته:پوزخند:

sajjad 1368
۱۳۸۸-۱۱-۲۵, ۱۰:۱۵ بعد از ظهر
چاکریم آقا پیمان. انشالله بری آسیایی.وظیفه بود که بیام مسابقات و تشویق کنم شمارو .چون من از شما و این سایت خیلی چیزا یاد گرفتم.محمد مرکوری عزیز بیشترین زحمت رو کشید برای شما. انشالله با بدن پر تری بیای. راستی حریفت که اول شد ازش پرسیدم چقد خرج کردی بعد از مسابقه اوورال گفت فقط چهار صد هزار یک ماه اخری تزریق داشتم. دیگه بقیه خرجاشو نگفت. (راستی فکر نکنم بدن من تا سه سال آینده برای مسابقه اماده شه چون خیلی کار داره نظرت چیه در مورد بدنم9 .