PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شانزدهمین دوره مسابقات پرورش‌اندام و بادی‌کلاسیک پاکدشت بهمن 88

Mohsen
۱۳۸۸-۱۱-۱۸, ۱۱:۴۶ بعد از ظهر
بشير آنلاين: شانزدهمین دوره مسابقات پرورش اندام را به مناسبت سی و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سطح توابع استان تهران برگزار می‌نماید.
مکان وزن‌کشی و مسابقه: پاکدشت، دوراهی یبر، بلوار شهید قمی، خیابان علی‌بن ابیطالب، مجموعه ورزشی علی‌بن‌ابیطالب
زمان وزن‌کشی: روز پنج‌شنبه 22/11/88 از ساعت 16 الی 22
زمان شروع مسابقه: روز جمعه 23/11/88 رأس ساعت 16
اوزان مسابقه در سه رده سنی: پیشکسوتان، بزرگسالان، جوانان
پیشکسوتان: 40 تا 45 سال، 45 سال به بالا بدون احتساب وزن
بزرگسالان: 55، 60، 65، 70، 80، 90، 100، 100+ (با یک کیلوگرم ارفاق وزن)
جوانان: 55ـ ، 60ـ ، 65ـ ، 70ـ ، 70+ (با یک کیلوگرم ارفاق وزن)
به تیم‌های اول تا سوم حکم قهرمانی به رسم یادبود اهداء می‌گردد. به نفرات چهارم تا ششم حکم قهرمانی اهداء خواهد شد.
شرایط ثبت‌نام:
1ـ مبلغ 13000 تومان
2ـ ارائه کارت بیمه ورزشی الزامی است.
3ـ استفاده از مایو مشکی مناسب الزامی است.
شرایط حضور در رشته بادی‌کلاسیک
مسابقات بادی‌کلاسیک در 5 گروه قد و وزن به شرح ذیل برگزار خواهد شد.
1ـ گروه اول تا قد 165 سانتی‌متر و یک کیلوگرم اضافه‌وزن مجاز
2ـ گروه دوم تا قد 170 سانتی‌متر و 2 کیلوگرم اضافه‌وزن مجاز 3ـ گروه سوم 175 سانتی‌متر 3 کیلوگرم اضافه‌وزن مجاز
3ـ گروه سوم 175 سانتی‌متر 3 کیلوگرم اضافه‌وزن مجاز
4ـ گروه چهارم 175 تا 180 سانتی‌متر 4 کیلوگرم اضافه‌وزن مجاز 5ـ گروه پنجم بالاتر از 180 سانتی‌متر 6 کیلوگرم اضافه‌وزن مجاز
زمان شروع وزن‌کشی بادی‌کلاسیک: روز پنج‌شنبه مورخ 22/11/88 از ساعت 16 الی 22
زمان شروع مسابقات بادی‌کلاسیک: روز جمعه مورخ 23/11/88 رأس ساعت 10 صبح می‌باشد.
جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمائید.
امید رادفر 09193123438
علی کردی 09121916913

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۱-۱۹, ۰۵:۵۹ بعد از ظهر
جا داره یه خبر بهتون بدم .
در این مسابقات شرکت خواهم کرد .
منتظر تشویق های گرمتون هستم .
امیدوارم بتونم رو سفیدتون کنم .
برای من افتخار بود تونستم با هزینه بسیار کم (حدود 400-500 هزار تومان ) 5 ماه و نیم در آماده سازی باشم و بتونم با بدنسازانی که ملیونی خرج کردن مسابقه بدم و رقابت کنم .
به نظر خودم این یعنی موفقیت . تونستم ثابت کنم بدون هزینه بالا هم میشه برای مسابقات آماده شد .
عکس های خودم رو که نگاه کردم در مسابقات فقط به دلیل آبدار بودن (چون آبگیری نکردم ) نمره بالایی نگرفتم . البته به غیر از مسابقه اسلام شهر که حق خوری بود .
کسی که هنوز آبگیری نکرده در آمادگی 70% به سر میبره و کسی که آبگیری میکنه روز مسابقه در آمادگی 100% به سر میبره .
امیدوارم در مسابقات استانی با یه آبگیری خوب و منسجم بتونم نتیجه خوبی بگیرم .

amirkia
۱۳۸۸-۱۱-۲۱, ۱۱:۵۲ قبل از ظهر
خدا قوت به اميد پيروزي در مسابقات .