PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فاطمي: از حضور در مسابقات مردان آهنين كناره‌گيري نكرده بودم

mahdij
۱۳۸۸-۱۲-۰۹, ۰۴:۵۵ قبل از ظهر
محراب فاطمي در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبري فارس "توانا "، درباره ميزان آمادگي‌اش براي شركت در مسابقات مردان آهنين اظهار داشت: تمريناتم را از فروردين ماه امسال از سر گرفتم و به طور جدي ادامه مي‌دهم. در حال حاضر به آمادگي 100 درصد رسيده‌ام.
وي افزود: سابقه قهرماني در 4 دوره مسابقات را در سال‌هاي 76 تهران، 79 بروجرد، 83 جزيره كيش و 84 بندرعباس در كارنامه خود دارم و براي پنجمين دوره است كه در اين مسابقات شركت مي‌كنم.
فاطمي درباه اينكه از مسابقات خدافظي كرده و به داوري روي آورد، عنوان كرد: خداحافظي نكرده بودم. 3 دوره به عنوان داور در مسابقات حضور داشتم، اما به علت علاقه شديدي كه به اين رشته دارم و تشويق اطرافيان دوباره تصميم گرفتم به مسابقات برگردم. حضور در عرصه داوري به منزله خداحاظي از مسابقات نبود.
قهرمان 4 دوره مسابقات مردان آهنين تصريح كرد: خيلي دوست داشتم كه خود را در حضور تمام چهره‌هاي سرشناس در اين رشته دوباره محك بزنم. با توجه به سنگين‌تر شدن آيتم‌ها و حضور تمام قهرمانان ادوار گذشته در مسابقات، قهرمان شدن با حضور مدعيان اصلي اين رشته لذت‌بخش‌تر است.
وي درباره رقباي اصلي‌اش در اين دوره عنوان كرد: داداشي و قرايي از رقباي اصلي من محسوب مي‌شوند و به نظر من قهرمان اين دوره از بين ما 3 نفر انتخاب خواهد شد، اما ساير ورزشكاران هم آمادگي بالايي دارند و نمي‌توان آنها را ناديده گرفت.
فاطمي با اشاره به جايگاه بالاي ايران در اين رشته در سطح جهان گفت: ورزشكاران ايران در اين رشته از جايگاه خوبي در سطح جهاني برخوردارند و حتي در چند آيتم مانند حمل نقشه و گوي ركوردهاي جهاني در دست ايرانيان است.
وي افزود: علاقه زيادي در اين رشته در بين جوانان ايراني در سطح جامعه وجود دارد كه اگر درست هدايت شوند نتايج خوبي خواهد داشت.

http://satyar.ir/archives/mehrab-fatemi5.jpg