PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : cellmass

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۲۸, ۱۱:۰۰ بعد از ظهر
cellmass كه محصول شركت bsn يعني شركتي كه اسپانسر روني كلمن قهرمان 8 دوره مسترالمپيا مي باشد جايزه بهترين كراتين سالهاي 2005 . 2006 و 2007 را برنده شده است .
اين محصول براي تامين انرژي و سرعت بخشيدن در ريكاوري بدن در هنگام تمرين و جلوگيري از تخريب عضلات در شب ساخته شده است .

http://www.bodybuilding.com/store/bsn/cellmass.jpg

از كارهايي كه cellmass انجام ميدهد مي توان كار هاي زير را نام برد .
1.شدت بخشيدن به رشد عضلات
2. افزايش چگالي عضلات
3.سرعت بخشيدن به ريكاوري بدن
4.جلوگيري از تخريب عضلات در هنگام شب
5 . ساخته شدن عضلات در هنگام خواب
6. ترميم كردن بافت هاي صدمه ديده
7 . پر كردن ذخاير كراتين
8.پر كردن ذخاير فسفو كراتين
9.پر كردن ذخاير گلوتامين
10 . افزايش قدرت عضلاني
11.زياد شدن توان تمريني
12 . جلوگيري از خستگي بدن
13.هيدراته كردن بدن
14.افزايش دم عضلاني در هنگام تمرين

cellmassعصاره دارچين است و همچنين مقدار كلسترول و تري گليسيريد خون را كاهش ميدهد .

نحوه مصرف : روزهاي تمرين 1 پيمانه با يك ليوان آب تركيب شده و ميل شود كه ترجيحا در زمان خالي بودن معده استفاده شود .

soraty
۱۳۸۸-۰۲-۱۳, ۰۵:۴۳ قبل از ظهر
با سلام ميخواستم بدونم اين کراتينه با چه پروتين و مکمل های ديگه بايد مصرف بشه ؟ ممنون ميشم اگه بگيد ,

tavakkol23
۱۳۸۸-۰۲-۱۳, ۰۳:۲۱ بعد از ظهر
با سلام ميخواستم بدونم اين کراتينه با چه پروتين و مکمل های ديگه بايد مصرف بشه ؟ ممنون ميشم اگه بگيد ,
دوست عزیز , بستگی به هدفتان دارد , برای افزایش وزن , افزایش حجم , یا افزایش حجم و وزن , با هر مکمل دیگر هم می توانید استفاده کنید.موفق باشید.

jeyt
۱۳۸۸-۰۵-۱۹, ۰۱:۱۵ بعد از ظهر
جایگزین مصرف کراتین cellmass بهتره یا noexplod؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۱۹, ۱۰:۴۸ بعد از ظهر
جایگزین مصرف کراتین cellmass بهتره یا noexplod؟

خوب معلومه كه سل مس . آخه noxplod اصلا شباهتي به كراتين نداره . اصلا يه چيز ديگست با فوايد ديگه .

imanfitness
۱۳۸۸-۰۵-۲۷, ۰۶:۴۶ بعد از ظهر
راستی اگه noxplode , کراتین رو با هم مصرف کنین خیلی تاثیر داره.

imanfitness
۱۳۸۸-۰۵-۲۷, ۰۶:۴۷ بعد از ظهر
قیمت cellmassو noxplode رو کی میدونه؟

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۵-۲۸, ۰۱:۰۶ بعد از ظهر
دوست خوبم imanfitness (http://www.bodybuilder.ir/forum/member.php?u=2334) تو قسمت محصولات از جناب صادقی سوال کن جواب میگیری
البته فکر میکنم تو لیست محصولاتش باشه و نیازی نباشه سوال کنی:لبخند:

mehrdadm9
۱۳۸۸-۰۶-۱۴, ۰۹:۴۴ بعد از ظهر
کراتین bsn بهتره یا muscletech

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۱۵, ۱۲:۲۹ قبل از ظهر
سل مس واقعا به معجزه شباهت داره.من یک دوره مصرف کردم.به صورت بسیار عجیبی بین ستها عضلات ریکاوری میشدند.خیلی هم روی حجم خشک تاثیر گذار بود.

powerweb
۱۳۸۸-۰۶-۱۵, ۰۵:۵۷ بعد از ظهر
کسی حدود قیمت cellmass رو داره؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۱۵, ۱۰:۴۲ بعد از ظهر
کسی حدود قیمت cellmass رو داره؟
قيمت سل مس 64000 تومان .

shahbazi
۱۳۸۸-۰۶-۲۳, ۱۲:۰۶ بعد از ظهر
من 28 سالمه و متآهل هستم و مدت 9 ماه دارم بدنسازی کار میکنم تواین مدت زیاد بدنم رو نیومده
و میخوام برای اولین بار مکمل مصرف کنم هم میخوام حجم بیارم و همچنین بدنم تفکیک بشه ممنون میشم راهنمایی کنید چی باید مصزف کنم؟
قد:174 وزن: 74

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۳, ۰۳:۴۳ بعد از ظهر
من 28 سالمه و متآهل هستم و مدت 9 ماه دارم بدنسازی کار میکنم تواین مدت زیاد بدنم رو نیومده
و میخوام برای اولین بار مکمل مصرف کنم هم میخوام حجم بیارم و همچنین بدنم تفکیک بشه ممنون میشم راهنمایی کنید چی باید مصزف کنم؟
قد:174 وزن: 74

اينجا تاپيك اختصاصي به cellmass هستش . لطفا قوانين را رعايت كنيد و در جاي مرتبط سوال خود را بيان كنيد .

ali ne
۱۳۸۸-۰۶-۲۵, ۰۲:۲۷ قبل از ظهر
سلام آقا پیمان تو لیست محصولات شما سل مس نیست من اصلشو از کجا میتونم پیدا کنم چون کپی چینیش هم تو بازار فراوونه حتی پلمپ داخله قوتی ام نداره فقط یه پلاستیک رو درش کشیدن اگه کسی یا جایی رو سراغ دارید که ***ش اصله معرفی کنید ممنون میشم

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۲۵, ۱۰:۵۵ قبل از ظهر
سلام آقا پیمان تو لیست محصولات شما سل مس نیست من اصلشو از کجا میتونم پیدا کنم چون کپی چینیش هم تو بازار فراوونه حتی پلمپ داخله قوتی ام نداره فقط یه پلاستیک رو درش کشیدن اگه کسی یا جایی رو سراغ دارید که ***ش اصله معرفی کنید ممنون میشم

از خود پیمان بگیر

تو لیست قیمتاش نیست اما موجود داره

من دیروز سفارش دادم برام فرستاده:گل رز:

PADESHAH
۱۳۸۸-۰۶-۲۵, ۱۱:۰۴ بعد از ظهر
با سلام
آيا اين كراتين سل مس بارگيري نداره ؟
روزي يك پيمانه بعد از تمرين كافيه ؟
بهترين روش مصرف رو اگه ممكنه توضيح دهيد .

navid_a
۱۳۸۸-۰۶-۲۶, ۰۴:۱۰ قبل از ظهر
سلام آقا پيمان اي سل مس چند كيلوه و براي چند ماه هست؟

يا علي

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۶-۲۶, ۰۶:۲۰ بعد از ظهر
با اجازه آقا پیمان که این دوستان مورد خطاب قرار دادن

با سلام
آيا اين كراتين سل مس بارگيري نداره ؟
روزي يك پيمانه بعد از تمرين كافيه ؟
بهترين روش مصرف رو اگه ممكنه توضيح دهيد .
دوست عزیز cellmass کراتین نیست و بارگیری هم نداره ... آره روزانه یک پیمانه کافیه

سلام آقا پيمان اي سل مس چند كيلوه و براي چند ماه هست؟

يا علي
http://www.premierfitnessnutrition.co.uk/images/uploads/BSN/cellmass_arctic_Supp-Facts.gif
800 گرمی هست و با پیمانه 16 گرمی 40 بار میتونی سرو کنید
پس برای 40 روز کافیه

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۲۷, ۱۱:۳۳ قبل از ظهر
با تشکر از جناب آقای هیربد خدمت دوستان عرض کنم که سل مس یه کراتین پیشرفته هستش
و در بسته های 640 گرم عرضه شده شما 16 رو ضربدر 40 کنی همون 640 میشه
البته احتمال میدم جناب هیربد هم اشتباه تایپی داشتن
پاینده باشید:گل رز:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۲۷, ۰۱:۴۷ بعد از ظهر
cellmass کراتین هست اگه نبود برنده بهترین کراتین سال نمیشد.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۷, ۱۱:۲۵ بعد از ظهر
همانطور كه در تركيبات زيار ميبينيد سل مس خودش به شخصه فقط كراتين نيست . اما چون كراتين + كربوهيدرات و تركيباتي كه باعث جذب زودتر از كراتين داخلش ميشه را داره به عنوان پيشرفته تريم محصول كراتيني برگزيده شده . همانجور كه سل تچ كراتين نيست .
البته اينم بگم كه در هر سروينگ سل مس نزديك به 5 گرم كراتين هستش + تركيبات ديگه . اما فقط كراتين نيست . يعني كراتين خالص نيست . به سل مس چيزهاي ديگري هم اضافه شده كه تاثيرش را بالاتر از كراتين كرده .
http://www.premierfitnessnutrition.co.uk/images/uploads/BSN/cellmass_arctic_Supp-Facts.gif

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۶-۲۸, ۰۱:۱۱ بعد از ظهر
عرف شده به منو هیدارت میگن کراتین .... منظور این بود که سل مس منو هیدارت نیست اما همونطور که میبینید در ترکبیانش مشتقات متفاوتی از کراتین هست

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۲۸, ۰۱:۱۹ بعد از ظهر
یه جور کراتین پیشرفته هست

robochoo9
۱۳۸۸-۰۷-۱۰, ۰۲:۵۷ بعد از ظهر
اقا 1پیمانه سل مس را با چند سی سی اب مصرف کنیم؟ روی خود قوطی نوشته روزی 2 بار سرو بشه خواهشن یه توضیح کامل درباره مصرف سل مس بگید

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۷-۱۰, ۰۳:۱۲ بعد از ظهر
اقا 1پیمانه سل مس را با چند سی سی اب مصرف کنیم؟ روی خود قوطی نوشته روزی 2 بار سرو بشه خواهشن یه توضیح کامل درباره مصرف سل مس بگید

دوست عزيز روش مصرف يك پيمانه همراه با 200 سي سي آب مصرف بشه
در روزهاي تمرين يك وعده بلافاصله بعد از تمرين و وعده دوم را در حدود 6 تا 8 ساعت قبل يا بعد مصرف شود
در روز استراحت يك پيمانه قبل از صبحانه و يك پيمانه هم 8 ساعت بعد
موفق باشيد :پوزخند:

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۷-۱۰, ۰۳:۳۰ بعد از ظهر
من به شخصه روزی 2 وعده یکی قبل و یکی بعد از تمرین مصرف میکنم
هر پیمانه رو تو یه لیوان(معمولی) اب مخلوط میکنم

سلام دوست من
البته بهترين روش مصرف رو كه روي خود قوطي توضيح داده اينكه كه بين وعده هاي مصرفي 6 تا 8 ساعت فاصله باشد و اگر در موقع مصرف شكم خالي باشد جذب بهتري دارد

ali911
۱۳۸۸-۰۷-۱۵, ۱۰:۴۰ قبل از ظهر
salam dostan man yek keratin cellmass gerftam mikhastam bedonam dartole roz faghat yek bar ghable tamrin ya ham ghab va bade tamrin? ba tashkor

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۱۵, ۱۱:۲۳ قبل از ظهر
دوسته عزيز قوانينه سايتو مگه نخوندي؟
فارسي تايپ كن تا جوابتو بگيري.

arvlock
۱۳۹۰-۰۳-۰۶, ۰۲:۲۰ بعد از ظهر
اگه فقط يك وعده بعد تمرين استفاده بشه تاثير داره؟تو دوران كات هم ميشه ازش استفاده كرد؟