PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ضلع سوم قویترین مردان ایران؛ داداشي: براي تكرار قهرماني در مسابقات مردان آهنين شركت مي‌كنم

mahdij
۱۳۸۸-۱۲-۱۰, ۰۱:۲۰ قبل از ظهر
اگه خدا بخواد و بنده هاش هم راضی باشن این عید قرار یک مسابقه مهیج قوی ترین مردان ایران را ببینمیم: محراب فاطمی - رضا قرایی- روح الله داداشی اما ادامه ماجرا:
وح الله داداشي در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبري فارس "توانا "، درمورد وضعيت آمادگي‌اش براي حضور در مسابقات مردان آهنين اظهار داشت: از نظر بدني در شرايط خوبي به سر مي‌برم و مصدوميتي ندارم. اگر دچار مشكل نشوم تمام تلاشم را براي تكرار عنوان قهرماني انجام مي‌دهم.
وي با اشاره به اينكه ششمين دوره است كه در مسابقات مردان آهنين شركت مي‌كند عنوان كرد: سال گذشته موفق به كسب عنوان قهرماني شدم. در سال 87 كه مسابقات در چابهار برگزار شد دوم شدم و در سال 80 كه اولين حضورم در مسابقات مردان آهنين را تجربه مي‌كردم، سوم شدم.
داداشي تصريح كرد: با توجه به اينكه تمام قهرمانان دوره‌هاي گذشته در مسابقات اين دوره حضور دارند، رقابت‌ها از سطح بالايي برخوردار خواهد بود و نسبت به سال گذشته ديدني‌تر مي‌شود.
وي درباره پيش‌بيني‌اش از قهرمان اين دوره گفت: نمي‌توان پيش‌بيني كرد كه چه كسي عنوان قهرماني را كسب مي‌كند. با كوچكترين اشتباه يا مصدوميت ممكن است كه حتي با سابقه‌ترين شركت كننده هم از دور مسابقات حذف شود.
قهرمان دوره گذشته مردان آهنين ادامه داد: براي تمام حريفان احترام قائلم و هيچ رقيبي را دست كم نمي‌گيرم. همه خوب هستند، اما من نسبت به سال گذشه تمرينات سنگين و فشرده‌تري را انجام دادم و كاملأ آماده‌ام تا دوباره قهرمان شوم.
http://muscle.persiangig.com/image/dadashi/dadashi.jpg