PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعریفی از سال 88

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۲-۱۳, ۱۱:۱۵ قبل از ظهر
تعریف خودتون رو از سال 88 که داریم روزهای پایانیش رو میگذرونیم اینجا بگید :لبخند:

من اصلا نفهمیدم امسال چطور گذشت
خیلی زود تموم شد و هیچ کار مهمی انجام نشد
دارم افسوس میخورم الان :لبخند:
سال تحویل 88 برای خودم خط مشی تعریف کردم
اما تا برج 4 فقط طبق برنامه پیش رفتم و بقیش رو درجا زدم
امیدوارم سال 89 اینطوری نباشه برام

چنگیز
۱۳۸۸-۱۲-۱۳, ۱۱:۲۷ قبل از ظهر
من هم واقعا نفهمیدم چی شد:ناراحت:
فقط دانشگاه لعنتی رو تموم کردم که تنها خوبیه این سال این بود
پشت پام هم کش اومد بعد 6 ماه جون کندن نتونستم برم مسابقه (پاور)
ماشینم رو فروختم
:ناراحت:
کلا فقط بدبختی دیگه
ولی این امید رو دارم که دیگه از امسال کارم فقط ورزشه
اشالا واسه همه سال جدید سال خوبی باشه

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۲-۱۳, ۱۱:۴۹ قبل از ظهر
شاید بدترین سال زندگیه من سال 88 بود .
امسال برام مشکلات خیلی خیلی خیلی بدی پیش اومده بود البته شخصی :ناراحت:
امیدوارم که سال 89 برام خیلی خوب باشد

Mohsen
۱۳۸۸-۱۲-۱۳, ۰۱:۲۳ بعد از ظهر
برای من که نمیشه گفت زود گذشت، اصلا سال خوبی نبود ولی امیدوارم سال 89 سال خوبی باشه

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۲-۱۳, ۰۲:۰۷ بعد از ظهر
برای منم سال خوبی نبود،بد شانسی بود که می بارید رو سرم:ناراحت:

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۲-۱۳, ۰۳:۱۵ بعد از ظهر
چه غمکده ای شد این تاپیک :پوزخند:
واسه هیچکدوم سال خوبی نبوده تا الان
نمیدونم سال چی بود که انقدر بیخود بود
امیدوارم سال 89 سال پر برکتی باشه برا همه

shahi
۱۳۸۸-۱۲-۱۳, ۰۵:۰۴ بعد از ظهر
هر چی برنامه ریزی داشتم به بنبست خورده.واسه 89 برنامه ریزی زیاد کردم خدمت درس دانشگاه اما از اونجایی که هیچی ای دولت معلوم نیست زیاد نمی شه امیدوار بود اگر طبق برنامه هام پیش نره امسال یه سال از زندگی عقب می افتم

hamidbarca
۱۳۸۸-۱۲-۱۴, ۱۰:۲۳ قبل از ظهر
برای منم چندان خوب نبود تو بهار که تصادف خیلی بد کردم ماشینم نابود شد تو تابستون یه اتفاق خیلی بد برام افتاد پائیز و زمستان هم فقط گذشت

Yakuza6236
۱۳۸۸-۱۲-۱۴, ۰۱:۰۰ بعد از ظهر
به جز یه اتفاق که برام خیلی خوب بود بقیش افتضاح بود . به طور کلی اصلا سال خوبی نبود . خیلی هم زود گذشت .

eshaghgh
۱۳۸۸-۱۲-۱۴, ۰۵:۲۱ بعد از ظهر
برای منم اصلا سال خوبی نبود بزرگترین دغدغه من پیشرفت بدنم بود که اصلا عملی نشد انشاالله سال بعد سال خوبی باشد یا علی

محمد حسینی
۱۳۸۸-۱۲-۱۵, ۰۵:۳۳ قبل از ظهر
برای من هم اصلاً سال خوبی نبود چه از نظر مالی و چه از نظر معنوی، اما خدا ما را آفریده که از نعماتی که داده استفاده کنیم ، اما متأسفانه با سیاستهایی که علیجنابان دارند، فرصتی برای استفاده و لذت بردن از نعمات خداوندی نیست، فقط باید کار کردن که از گرسنگی سرتو زمین نزاری ، و این خیلی بده، به قول پدر بزرگهای ما قدیمها 1 نفر کار می کرد 10 نفر سر سفرش غذا می خوردند ولی حالا چه 10 نفر کار می کنند ، اما فقط یک نفر می تونه بخوره، خداوند آخر و عاقبت این دوران را به خیر و خوشی بگذرونه، انشاءا...

محمد حسینی
۱۳۸۸-۱۲-۱۵, ۰۵:۵۴ قبل از ظهر
چون تو نوزادیمون شیر خشک نایاب شده بود ...

بچگیمونم كه دوران جنگ بود ...

دوران تحصیل هم هر چی طرح بود رو ما امتحان کردن .... نظام قدیم, نظام جدید, نظام خیلی جدید ...

رسیدیم دانشگاه سهمیه ها بیداد کردن ...

فارغ التحصیل شدیم به خاطر زیاد بودن جمعیت کار پیدا نشد ...

عاشق شدیم گشت ارشاد رو سرمون خراب شد ...

ماشین خریدیم بنزین سهمیه بندی شد ...

ازدواج كردیم تورم كمرمونو شكست و روزگارمون سیاه شد ...

بارالها! دیگه حالی واسمون نمونده كه به راه راست هدایت شیم، اگه خیلی اصرار داری، خودت راه راست را به سوی ما کج کن

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۱۲-۱۵, ۱۱:۲۹ قبل از ظهر
من فكر مي كردم كه امسال سال خوبي باشه و بعد از چهار سال يك نفس راحت بكشيم، اما يك ضد حال اساسي و...
كلاً امسال سال خوبي نبود و تنها اتفاق مثبت براي من اين بود كه تونستم خونه ام رو عوض كنم و يك خونه بزرگتر توي بهترين منطقه اهواز بگيرم (البته با كمك خانواده:بامزه:)
راستي يك اتفاق خوب ديگه هم افتاد، با يك سايت عالي و كلي دوست جديد آشنا شدم:صلح:.

Yakuza6236
۱۳۸۸-۱۲-۱۶, ۱۲:۴۶ بعد از ظهر
بزرگترین دغدغه من پیشرفت بدنم بود که اصلا عملی نشد:خنده::خنده::خنده::خنده:
عین من . پیشرفت بدنی در شش ماه اخیر : 0 %

با يك سايت عالي و كلي دوست جديد آشنا شدم
همچنین من . البته دیروز فهمیدم سابته f*i*l*t*e*r شده :متفکر:

navid_a
۱۳۸۸-۱۲-۱۶, ۰۸:۳۰ بعد از ظهر
خداييش منم هر جور حساب ميكنم ميبينم الكي يه سال ديگه از عمرمون رفت...

sajjad 1368
۱۳۸۸-۱۲-۲۰, ۰۸:۱۷ قبل از ظهر
(سرگذشت درگذشت آرزوهاست) انشاالله سال جدید رو با برنامه ریزی و هدف گذاری های کوتاه و بلند مدت آغاز میکنیم و دیگر حسرت گذشته رو نمیخوریم.دلیل این که ایرانی ها همش می نالند به خاطر اینه که خودشناسی برنامه ریزی و هدف گذاری ندارند و واقعا نمی دانند دنبال چی میگردند در زندگی.البته مشکلات مردم خیلی زیاد شده .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۲-۲۰, ۱۲:۰۲ بعد از ظهر
بهترين سال زندگيم همين سال بود . حيف كه داره تموم ميشه . دوست داشتم هيچ وقت اين سال تموم نشه .
در هر صورت اميدوارم سال جديد هم برام مثل همين سال 88 باشه .