PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزارهای درخواستی خود را در این تاپیک بیان کنید!!!

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۲-۱۴, ۱۱:۱۸ قبل از ظهر
با سلام
دوست عزیز نرم افزار مورد نیاز خود را این این تاپیک درخواست دهید تا در اسرع وقت در اختیار شما قرار گیرد.
با تشکر:گل رز:

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۲-۱۴, ۰۵:۵۳ بعد از ظهر
شماره سریال و یا کرک و این چیزا که یه نرم افزار بهش نیاز داره ((:پوزخند:لوازم یدکی نرم افزار:پوزخند:)) رو هم میتونیم اینجا درخواست بدیم؟؟؟

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۲-۱۴, ۱۰:۰۵ بعد از ظهر
شماره سریال و یا کرک و این چیزا که یه نرم افزار بهش نیاز داره ((:پوزخند:لوازم یدکی نرم افزار:پوزخند:)) رو هم میتونیم اینجا درخواست بدیم؟؟؟
برای درخواست کرک یه تاپیک جدا میزنیم:گل رز:

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۲-۱۹, ۰۴:۱۱ بعد از ظهر
سلام
من چنتا ویروس وحشی میخوام :سوت:
میتونی راهنمائی کنی از کجا باید بگیرم و یا احیانا لینک دانلودش رو برام بذاری؟!

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۲-۱۹, ۰۸:۰۰ بعد از ظهر
چند تا داشتم ،پیدا کردم براتون قرار میدم.

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۲-۱۹, ۰۸:۱۲ بعد از ظهر
مرسی.ممنونم
ویروس فرمت کردن هارد و اونی که سیستم رو مدام ریست میکنه رو دارم
یه چیز عجیب غریب میخوام که وقتی سیستم رو بردن پزشک قانونی نفهمه چه حیوونی این رو دریده :پوزخند:

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۲-۱۹, ۰۹:۵۰ بعد از ظهر
مرسی.ممنونم
ویروس فرمت کردن هارد و اونی که سیستم رو مدام ریست میکنه رو دارم
یه چیز عجیب غریب میخوام که وقتی سیستم رو بردن پزشک قانونی نفهمه چه حیوونی این رو دریده :پوزخند:
یکی داشتم که مین برد رو می سوزوند پیداش نمیکنم!!!!!!!!

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۲-۲۰, ۱۰:۰۸ قبل از ظهر
یکی داشتم که مین برد رو می سوزوند پیداش نمیکنم!!!!!!!!

قربون دستت اگه اینو گیر بیاری که معرکس :جشن:

imanfitness
۱۳۸۸-۱۲-۲۰, ۱۰:۲۴ قبل از ظهر
سلام.بازی هم می تونیم سفارش بدیم؟

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۲-۲۰, ۱۱:۳۸ قبل از ظهر
سلام.بازی هم می تونیم سفارش بدیم؟
با سلام
این تاپیک مخصوص نرم افزار هست!!

eiman
۱۳۸۹-۰۶-۰۹, ۰۷:۱۶ بعد از ظهر
امروز یکی از دوستان یک نرم افزاری رو بهم معرفی کرد که خودش اسمش رو نمیدونست فقط کاراییهای اون رو شنیده بود .میگفت این نرم افزار بدون بهمراه داشتن فایلهای سر و فایلهای زیرنویس خود به خود میتونه برای فیلم زیر نویس بسازه به زبان فارسی و پخش کننه ایا اینطور نرم افزاری هست؟

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۶-۰۹, ۰۸:۳۲ بعد از ظهر
امروز یکی از دوستان یک نرم افزاری رو بهم معرفی کرد که خودش اسمش رو نمیدونست فقط کاراییهای اون رو شنیده بود .میگفت این نرم افزار بدون بهمراه داشتن فایلهای سر و فایلهای زیرنویس خود به خود میتونه برای فیلم زیر نویس بسازه به زبان فارسی و پخش کننه ایا اینطور نرم افزاری هست؟
با سلام
این برنامه با دراختیار داشتن فایل اصلی و زیر نویس میتونه هر دو رو باهم پخش کنه و برنامه پر قدرتی هستش
http://rs462.rapidshare.com/img2/download_file.jpg (http://rapidshare.com/files/187722524/The_KMPlayer_1434.exe)
دانلود (http://rapidshare.com/files/187722524/The_KMPlayer_1434.exe)
موفق باشید

eiman
۱۳۸۹-۰۶-۱۰, ۰۵:۵۲ بعد از ظهر
محمدرضا جان ممنون نرم افزار های پخش رو دارم از این نرم افزار بهتر k-lite هست دنبال نرم افزار مترجم هستم که بعد از ترجمه بصورت زیر نویس نشون میده ایا اینچنین نرم افزاری هست؟

ghost_dog
۱۳۸۹-۰۶-۱۴, ۰۲:۰۶ بعد از ظهر
نرم افزاری رو سراغ دارین که بتونه فایل های اسکن شده رو به متن ترجمه کنه و از زبان فارسی هم پشتیبانی کنه؟؟تا اونجا که من فهمیدم به این جور نرم افزارا ocr میگن من چند تا خودم پیدا کردم ولی حجمشون خیلی بالا بود اجایی رو سراغ دارین که به قیمت مناسب این نرم افزارو داشته باشه ؟

eiman
۱۳۸۹-۰۷-۲۷, ۰۹:۲۲ بعد از ظهر
با سلام
چند تا فیلم قدیمی دارم با فرمت mdf هست چطور میتونم این فرمت رو به فرمتهایی دیگر مثل divx یا mpg تبدیل کنم
ممنون میشم نرم افزار کانورتورش رو هم معرفی کنید
با تشکر

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۷-۲۸, ۰۱:۰۷ قبل از ظهر
با سلام
چند تا فیلم قدیمی دارم با فرمت mdf هست چطور میتونم این فرمت رو به فرمتهایی دیگر مثل divx یا mpg تبدیل کنم
ممنون میشم نرم افزار کانورتورش رو هم معرفی کنید
با تشکر
با سلام
اگه اشتباه نکنم این پسوند برای نرم افزار Alcoholهستش وقتی که از یه سی دی ایمیج میگیری با این پسوند ذخیره میشه،حالا برای استفاده برنامه رو نصب میکنیم و یه درایو مجازی با استفاده از برنامه درست میکنیم و به فایل رو به درایو معرفی و پخش میکنیم.

eiman
۱۳۸۹-۰۷-۲۸, ۰۷:۵۴ بعد از ظهر
ممنونم محمدرضای عزیز نرم افزار رو دان میکنم بعد از نصب نتیجه رو اعلام میکنم

Yakuza6236
۱۳۸۹-۱۰-۳۰, ۰۴:۴۶ بعد از ظهر
دوستان کسی لینک دانلود A o l E x p l o r e r رو داره ؟!

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۰-۳۰, ۰۷:۳۰ بعد از ظهر
لینک دانلود (http://ftp.newaol.com/aacd/9.5.exe) حجم حدود 46 مگابایت

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۱۶, ۱۱:۱۴ قبل از ظهر
سلام
دنبال نرم افزار surfcam هستم
لینکهای دانلودی که گیر آوردم مشکل داره
برای وایرکات و cnc هستش

eiman
۱۳۸۹-۱۱-۱۶, ۱۲:۲۵ بعد از ظهر
من دنبال دو تا کتاب بصورت pdf میگردم وممنون میشم از دوستان اگر در اختیارم بگذارند.
پیشگوئیهای نوستراداموس
"" "" "" شاه نعمت الله ولی