PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محمدعلی عبداللهی: از حقوق ورزشکاران دفاع خواهیم کرد

Mohsen
۱۳۸۸-۱۲-۱۵, ۰۸:۰۱ قبل از ظهر
بشير آنلاين: محمدعلی عبداللهی دبیر هیأت بدنسازی و پرورش‌اندام استان تهران، درخصوص مسابقات قهرمانی باشگاه‌های تهران و حواشی آن به خبرنگار بشیر گفت: مسابقات طی 2 روز و در سطح کیفی و کمّی بالایی برگزار شد. نفرات شاخص زیادی در این رقابت‌ها شرکت کردند و چهره‌های جدیدی به این رشته معرفی شدند.
عبداللهی درخصوص حادثه‌ای که برای وزن 90 کیلو اتفاق افتاد گفت: این اتفاق‌ها به خاطر رژیم غلط و اشتباه مربی ورزشکاران رخ می‌دهد و وقتی این ورزشکار برای مدت طولانی روی زمین افتاده بود، مربی او از ترس آبرویش بالای سر او نیامد تا اینکه من رفتم و به او گفتم: که بالای سر شاگردش برود! متأسفم برای اینکه به خاطر برخی ناهماهنگی‌ها آن لحظه پزشک داخل سالن حضور نداشت و از طرفی متأسفم به خاطر اینکه به خاطر اشتباه برخی افراد شاهد چنین اتفاقات ناگواری در روی صحنه هستیم.
عبداللهی در ادامه گفت: در مورد انتخاب ورزشکار بااخلاق من اعتراض دارم و اعتقاد داشتم این عنوان باید به صابری‌نیا ورزشکار دسته 90 کیلو می‌رسید که در حین مسابقات رقابت را رها کرد و به کمک رقیب خود رفت و کمک او در بهبود حال رقیب خود بسیار مؤثر بود. به هر حال در صورت وجود هر گونه اعتراضی هیأت استان تهران به شکایات آنها رسیدگی خواهد کرد و از حقوق آنها دفاع می‌نماید.