PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نتایج مسابقات پرورش اندام کشور در رشت

soroushmuscle
۱۳۸۸-۱۲-۱۵, ۱۲:۰۸ بعد از ظهر
به گزارش باشگاه خبري فارس "توانا "، پنجمين دوره مسابقات بدنسازي و پرورش اندام قهرماني ايران كه از پنجشنبه، 13 اسفندماه به ميزباني رشت آغاز شده بود، شب گذشته با قهرماني تيم تهران "الف " در رده سني بزرگسالان به پايان رسيد.
در پايان اين مسابقات در رده سني بزرگسالان تهران "الف " با 113 امتياز عنوان قهرماني را كسب كرد. تيم‌هاي اصفهان "الف " و كرمانشاه هم به ترتيب 62 و 55 امتياز عناوين دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
در رده سني جوانان هم تهران "الف " با 53 امتياز قهرمان شد. تيم‌هاي هرمزگان و گيلان هم به ترتيب با 47 و 29 امتياز دوم و سوم شدند.
در بخش بادي‌ كلاسيك بازهم تهران "الف " عنوان قهرماني را به خود اختصاص داد و تيم‌هاي تهران "ب " و گيلان هم به ترتيب با 40 و 38 امتياز دوم و سوم شدند.

نتايج بخش انفرادي مسابقات بدنسازي و پرورش اندام در اوزان مختلف رده سني بزرگسالان به شرح زير است:
* 55 كيلوگرم (11شركت كننده):
1- امير سليماني (تهران الف)
2- ابوالفضل سلطاني (اصفهان)
3- وحيد ساعي (اصفهان)

* 60 كيلوگرم (18 شركت كننده):
1- محمدعلي تكاپوئي (خراسان رضوي)
2- كيوان الفتي (كرمانشاه الف)
3- احمد يزدي (كرمانشاه الف)

* 65 كيلوگرم (12 شركت كننده):
1- محمدرضا فرد منش (كرمانشاه الف)
2- سيد امير موسوي (بوشهر)
3- محمدجواد خدوي (فارس الف)

* 70 كيلوگرم (18 شركت كننده):
1- سيد مهدي هجري (اصفهان)
2- هادي چوپان (فارس الف)
3- مرتضي نوروزي (تهران ب)

* 75 كيلوگرم (24 شركت كننده):
1- احمد پايدار
2- علي شيرواني (اصفهان الف)
3- محمد تسليمي‌ (اصفهان)

* 80 كيلوگرم (23 شركت كننده):
1- بابك اكبرنيا (تهران الف)
2- امير يگانه (گيلان)
3- صادق رضائي (تهران)

* 85 كيلوگرم (19 شركت كننده):
1- عليرضا سرلك (تهران الف)
2- مجيد جامه بزرگ (همدان)
3- محمد سلگي (قم)

* 90 كيلوگرم (24 شركت كننده):
1- محمد صورتي (گيلان)
2- جواد ساقي (خراسان رضوي)
3- محسن صابري‌نيا (تهران الف)

* 100 كيلوگرم (16 شركت كننده):
1- محمود علي بابانيا (فارس الف)
2- روح الله ميرحسيني (تهران الف)
3- علي ايماني (كرج)

* 100+ كيلوگرم (16 شركت كننده):
1- بهمن ايماني (تهران الف)
2- كامبيز تمسلي (كرمانشاه الف)
3- علي مهدوي (تهران الف)

در پايان مسابقات، نفرات اول هر وزن با يكديگر به رقابت پرداختند كه در پايان عليرضا سرلك از تهران الف و قهرمان دسته 85 كيلوگرم عنوان قهرمان قهرمانان را به خود اختصاص داد.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۲-۱۵, ۰۴:۲۶ بعد از ظهر
دستت درد نكنه سروش جان .
واقعا جا داره از زحمات دوستاني كه بنده را كمك كردن مخصوصا محمد (مركوري ) جان تشكر كنم .
سطح مسابقات خيلي خيلي بالا بود .
خود من از اين كه با اين عزيزان به رقابت پرداختم افتخار ميكنم .

imanfitness
۱۳۸۸-۱۲-۱۵, ۰۸:۵۷ بعد از ظهر
من با دوستام برنامه ریختیم بیایم و اومدیم ولی روز جمعه اتفاقاتی پیش افتاد که مثل این میموند که قسمت نبود مسابقات رو ببینیم.:(

محمد حسینی
۱۳۸۸-۱۲-۱۶, ۰۵:۳۲ قبل از ظهر
واقعا جا داره از زحمات دوستاني كه بنده را كمك كردن مخصوصا محمد (مركوري ) جان تشكر كنم .

پیمان جان من کاری نکردم، همش وظیفه بود، ان شا ا... در سالهای بعدی قهرمانیت و جشن بگیریم و با شناختی که من از تو دارم و علمی که داری مطمئن باش که به بالاترین درجات در این و.رزش خواهی رسید.
دوست کوچیکه تو - مرکوری

soroushmuscle
۱۳۸۸-۱۲-۱۶, ۱۲:۲۴ بعد از ظهر
آقا پیمان همین مرام و معرفتت برای ما حکم قهرمانی رو داره..:تشویق:انشالله در مسابقات بعدی موفق میشی..

Amir mohammad
۱۳۸۸-۱۲-۱۷, ۰۶:۵۳ قبل از ظهر
مرکوری جان نوبتی هم باشه نوبت شماست!!! انشا ا... سال دیگه شیرینی قهرمانی شما رو می خوریم!!!! موفق باشی.
مخلص شما: امیر محمد!!!