ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بدن سازی و استقبال از مرگ

مهدی فلاح
۱۳۸۷-۰۷-۳۰, ۱۲:۰۰ قبل از ظهر
سلام

حدود یک سال پیش که بنا بر مشکلات کاری و خانوادگی چند ماهی در شمال بودم تمرین جدی که نه برای نرمش به یکی از باشگاهها نزدیک محل سکونت میرفتم عکس های زیر مربوط به آن روز هاست که حرف و حدیث های زیادی دارد که در ادامه کم کم برایتان شرح خواهم داد حالا قبل از اینکه من شروع کنم دوستان ببینند چه چیزی از عکس ها نظرشان را جلب میکند یا کسی هست که این قهرمان ها را بشناسد یا بداند این باشگاه کجاست ؟ عکس مربوط به چه کسانی است ؟

http://i35.tinypic.com/n6pesx.jpg

من در کنار سرپرست باشگاه یکی از قهرمان های کشتی و بچه های با معرفت گل
عباس جان خیلی گلی

http://i33.tinypic.com/166yq1d.jpg

http://i34.tinypic.com/303lshd.jpg

مرحوم زنده یاد مجید خوشه چین

مهدی فلاح
۱۳۸۷-۰۷-۳۰, ۱۲:۲۵ قبل از ظهر
http://i37.tinypic.com/prcqx.jpg

http://i37.tinypic.com/b6yixf.jpg

http://i38.tinypic.com/do7v4l.jpg

دوستان عزیز تا سر صحبت راباز نکنند نمیرم سر موضوع اصلی !

Mohsen
۱۳۸۷-۰۷-۳۰, ۱۲:۳۶ قبل از ظهر
در مورد مرحوم مجید خوشه چین کمی توضیح بده و ...

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۳۰, ۰۱:۴۸ قبل از ظهر
مهدي جان من اين عكس ها را كه ديدم قيافش به نظرم خيلي آشنا اومد . اما دقيقا نميدونم كيه .
يعني يادم نمياد دقيقا كي بوده .
اما مطمئنم توي مسابقات كشوري شركت كرده بوده .
حالا خوشحال ميشيم يه توضيح مختصر بدين .

milad faridnia
۱۳۸۷-۰۷-۳۰, ۱۰:۲۴ قبل از ظهر
http://i37.tinypic.com/prcqx.jpg

http://i37.tinypic.com/b6yixf.jpg

http://i38.tinypic.com/do7v4l.jpg

دوستان عزیز تا سر صحبت راباز نکنند نمیرم سر موضوع اصلی !
مهدي جان
بچهاي سايتو تو كف گذاشتي بريز رو دايره
منم خيلي كنجكاو شدم
لطف كن دليل فوت اين بدنكاران رو توضيح بده

مهدی فلاح
۱۳۸۷-۰۷-۳۰, ۰۹:۰۳ بعد از ظهر
بهتره تا حس کنجکاوی شما بیشتر تحریک بشه و من وقت کنم مطلب کاملی در مورداین مقوله بنویسم ادامه بحث را اینجور ادامه بدهیم که آیا شما بدن سازی را سراغ دارید که مثل مرحوم مجید خوشه چین یا هوشنگ شیمی فر و یا ده ها ورزشکار دیگر پرورش اندام کار در اثر سکته قلبی جان خودشان را از دست داده باشند ؟ به نظر شما عوامل اصلی این عارضه بین بدن ساز ها با این هیکل های تنومند عضلانی و ورزیده چیه ؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۳۰, ۱۰:۰۷ بعد از ظهر
بله همين يك هفته پيش بود كه آقاي محسن ملكي فوت كرد .
از قهرمانان خوب كشور بود
گريه همه را دراورد
شاگرد محمود س بودش كه از آقاي ادعا ص س برنامه گرفته بود و شب انسولين زده بود قبل از خواب و صبح از خواب بيدار نشده بود .
البته به خاطر دوز بالاي استروئيد هم من علي نامي را ميشناختم كه سنگ كوب كرد . البته اون مال 3 سال پيشه
روزي 500 ميليگرم تستسترون آنانتات ميزد

Mohsen
۱۳۸۷-۰۷-۳۰, ۱۱:۴۴ بعد از ظهر
واقعا ادم بد جور حالش گرفته میشه اینها را میشنوه... بدبختانه روز به روز هم بیشتر میشه... خدا شر این شبه مربی ها را از بیخ بکنه !

milad faridnia
۱۳۸۷-۰۸-۰۱, ۱۱:۰۵ قبل از ظهر
بهتره تا حس کنجکاوی شما بیشتر تحریک بشه و من وقت کنم مطلب کاملی در مورداین مقوله بنویسم ادامه بحث را اینجور ادامه بدهیم که آیا شما بدن سازی را سراغ دارید که مثل مرحوم مجید خوشه چین یا هوشنگ شیمی فر و یا ده ها ورزشکار دیگر پرورش اندام کار در اثر سکته قلبی جان خودشان را از دست داده باشند ؟ به نظر شما عوامل اصلی این عارضه بین بدن ساز ها با این هیکل های تنومند عضلانی و ورزیده چیه ؟
زماني كه من تازه به باشگاه رفتم تو باشگاه سرو صداي بود كه فلاني مورده
طرف كه اسمش رو خاطر ندارم ظهر انسولين ميزنه
وميخوابه و ديگه بلند نميشه
جالب اينجاست طرف خواهرش پزشك بوده
براي كشوري خودشو اماده ميكرده
نداشتن علم دارويي اين بلاها را به سر بدنكاران مياره
و از افرادي كه علم اين ورزش رو به تازه واردين اين عرصه ميدن
بايد گفت دمتون گرم

مهدی فلاح
۱۳۸۷-۰۸-۰۱, ۰۷:۱۱ بعد از ظهر
قصه مجید خوشه چین و هوشنگ شیمی فرد و محمدی ها و بسیاری از ورزشکاران بدنساز قصه جدید نیست !
با کمی تفکر جای این سئوال مطرح میشه که آیا اگه یک نفر مثل همه آدم هایی که اصلا ورزش نمیکنند یک روز به هر دلیل سکته میکنه قصه عجیبی نیست البته تو دوره و زمانه ما ! ولی اینکه یک ورزشکار بدن ساز با این هیکل تنومند و ورزیده چرا یک دفعه مثل مجید خوشه چین یا بقیه تو آب سنگ کوب میکنه خیلی درناکه یا اینکه تو سن زیر 30 سال طرف میخوابه و صبح تبدیل به کوهی از عضله بی جان میشه قلب آدم را به درد مییاره .

عوامل زیادی را میشه نام برد که میشود راجب به آنها بحث کرد مثلا :

1- ندادن بها به ورزش های هوازی نظیر دو و دوچرخه سواری و شنا و... بله وقتی عضلات بدن تحت تمرین غیر هوازی و زیر فشار وزنه و دارو به سرعت رشد میکنه آیا به فکر مهم ترین عضله بدن یعنی قلب که با این تمرینات غیر هوازی یعنی تمرینات بدن سازی زیر فشار زیادی قرار نمیگیره هستید .
میدانید قلب برای هر 1 کیلو وزن اضافه شده باید روزی 30 لیتر !!! بیشتر خون پمپاژ کند؟ آیا اضافه وزن های سریع و معطوف کردن تمرکز بروی تمرینات سخت با وزنه و نداشتن تمرینات هوازی منظم کار درستیه . اگه بخوایم مثال بزنیم بهترین مثال اینکه آیا موتور ژیان میتونه پاترول یا یک کامیون را تکان بده ... بله با نداشتن این فاکتور مهم در ذهن بعد از چند سال به کوهی از عضله تبدیل میشوید با درونی پوشالی و ضعیف با قلبی که اصلا همگونی با این جثه بدنی ندارد و هر روز تحت فشار است و خطر سکته و ایست قلبی شما را تحدید میکند .

2-استفاده اوور دوز از استروئید ها به عنوان فاکتور مهم و اساسی دیگر مطرح میباشد زیرا این اقلام دارویی باعث دو تاثیر سو ء برای قلب میشوند یک افزایش چربی مضر بدن که در عروق رسوب خواهد کرد و دیگری افزایش فشار خون که باعث آسیب دیدن دریچه قلب میشود .

3- استفاده زود هنگام و در شرایط بدنی نا آماده سیستم قلبی عروقی و نیز در دوز بالا و در زمان نامناسب از داروهایی نظیر انسولین و هورمون رشد
انسولین با کاهش قند خون و شوک قندی در دوز بالا و یا قبل از خواب باعث سکته قلبی خواهد شد , هورمون رشد تاثیر زیادی بر افزایش فشار خون و نیز کاهش قند خون دارد از این رو فشار زیادی به قلب خواهد آورد از این رو عامل تاثیر گذاری بر سکته قلبی میگردد .

4- غلضت خون و هیدریزاسیون ( کم آبی بدن ) در اثر رژیم های غلط در دوره های کاهش وزن و کات کردن این دوره های کات اشتباه کم کم با فشار روی قلب برای پمپ کردن خون غلیظ مرگ تدریجی قلبی شما را تظمین میکنند

5 - تمرینات غلط با وزنه ! شایع ترین آنها ضربه زدن میله در پرس سینه به قفسه سینه و شوک به بدن همچنین گرم کردن و سرد کردن غیر اصولی بدن در شروع و پایان تمرینات

بقیه نکات اگه چیزی به ذهن شا میرسه دوستان ادامه بدند

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۰۱, ۰۹:۳۱ بعد از ظهر
مهدي جان بسيار مطلب خوب و مفيدي بود . فكر نميكنم چيزي از قلم افتاده باشه . من كه چيز ديگري به ذهنم نمي رسه

Mohsen
۱۳۸۷-۰۸-۰۱, ۱۱:۵۳ بعد از ظهر
بسیار عالی مهدی جان

milad faridnia
۱۳۸۷-۰۸-۰۲, ۰۹:۵۳ قبل از ظهر
قصه مجید خوشه چین و هوشنگ شیمی فرد و محمدی ها و بسیاری از ورزشکاران بدنساز قصه جدید نیست !
با کمی تفکر جای این سئوال مطرح میشه که آیا اگه یک نفر مثل همه آدم هایی که اصلا ورزش نمیکنند یک روز به هر دلیل سکته میکنه قصه عجیبی نیست البته تو دوره و زمانه ما ! ولی اینکه یک ورزشکار بدن ساز با این هیکل تنومند و ورزیده چرا یک دفعه مثل مجید خوشه چین یا بقیه تو آب سنگ کوب میکنه خیلی درناکه یا اینکه تو سن زیر 30 سال طرف میخوابه و صبح تبدیل به کوهی از عضله بی جان میشه قلب آدم را به درد مییاره .

عوامل زیادی را میشه نام برد که میشود راجب به آنها بحث کرد مثلا :

1- ندادن بها به ورزش های هوازی نظیر دو و دوچرخه سواری و شنا و... بله وقتی عضلات بدن تحت تمرین غیر هوازی و زیر فشار وزنه و دارو به سرعت رشد میکنه آیا به فکر مهم ترین عضله بدن یعنی قلب که با این تمرینات غیر هوازی یعنی تمرینات بدن سازی زیر فشار زیادی قرار نمیگیره هستید .
میدانید قلب برای هر 1 کیلو وزن اضافه شده باید روزی 30 لیتر !!! بیشتر خون پمپاژ کند؟ آیا اضافه وزن های سریع و معطوف کردن تمرکز بروی تمرینات سخت با وزنه و نداشتن تمرینات هوازی منظم کار درستیه . اگه بخوایم مثال بزنیم بهترین مثال اینکه آیا موتور ژیان میتونه پاترول یا یک کامیون را تکان بده ... بله با نداشتن این فاکتور مهم در ذهن بعد از چند سال به کوهی از عضله تبدیل میشوید با درونی پوشالی و ضعیف با قلبی که اصلا همگونی با این جثه بدنی ندارد و هر روز تحت فشار است و خطر سکته و ایست قلبی شما را تحدید میکند .

2-استفاده اوور دوز از استروئید ها به عنوان فاکتور مهم و اساسی دیگر مطرح میباشد زیرا این اقلام دارویی باعث دو تاثیر سو ء برای قلب میشوند یک افزایش چربی مضر بدن که در عروق رسوب خواهد کرد و دیگری افزایش فشار خون که باعث آسیب دیدن دریچه قلب میشود .

3- استفاده زود هنگام و در شرایط بدنی نا آماده سیستم قلبی عروقی و نیز در دوز بالا و در زمان نامناسب از داروهایی نظیر انسولین و هورمون رشد
انسولین با کاهش قند خون و شوک قندی در دوز بالا و یا قبل از خواب باعث سکته قلبی خواهد شد , هورمون رشد تاثیر زیادی بر افزایش فشار خون و نیز کاهش قند خون دارد از این رو فشار زیادی به قلب خواهد آورد از این رو عامل تاثیر گذاری بر سکته قلبی میگردد .

4- غلضت خون و هیدریزاسیون ( کم آبی بدن ) در اثر رژیم های غلط در دوره های کاهش وزن و کات کردن این دوره های کات اشتباه کم کم با فشار روی قلب برای پمپ کردن خون غلیظ مرگ تدریجی قلبی شما را تظمین میکنند

5 - تمرینات غلط با وزنه ! شایع ترین آنها ضربه زدن میله در پرس سینه به قفسه سینه و شوک به بدن همچنین گرم کردن و سرد کردن غیر اصولی بدن در شروع و پایان تمرینات

بقیه نکات اگه چیزی به ذهن شا میرسه دوستان ادامه بدند
خوب بود
اما دليل فوت اين دوستان بدنكارمان كدام گذينه بود؟؟؟؟؟

مهدی فلاح
۱۳۸۷-۰۸-۰۹, ۱۱:۴۹ قبل از ظهر
میلاد جان داستان اینه که مجید با وجود اینکه شنا گر خوبی بود و دریا هم آروم بود برای کمی آب تنی وارد آب میشه و وقتی در اثر سکته قلبی فوت شده بوده از آب بیرونش میاد

و تو عکس معلومه هوشنگ شیمی فرد پیشانی بند به یاد مجید در مسابقات به سرش کرده ولی چند ماه بعد تو خواب سکته میکنه و هرگز صبح از خواب بلند نمیشه !!

شما چی فکر میکنید البته از نظر پزشک هردو سکته کردند ولی دلیلش چیه ؟ آیا به نظر شما میشه یک علت خاص را با صراحت ذکر کرد یا همه عوامل دست به دست هم داداه تا اینطور بشه ؟

عکس مربوط به باشگاه مجید خوشه چین ( مدد سابق ) - آدرس : رشت - میدان جهاد
اگه یک روز موقعیت پیش آمد میتونید برید و از نزدیک ببینید

آگاهی دادن وظیفه همه ماست و کوتاهی گناهی غیر قابل بخشودن شاید کلامی از من و تو جان کسی را نجات بدهد و یا جرقه ای به سوی زندگی در ذهنش پدید آورد . :sad:

مهدی فلاح
۱۳۸۷-۰۸-۰۹, ۱۱:۵۴ قبل از ظهر
به نظر من این پست حالا حالا جای بحث دارد و دوستان میتونند عکس بدن ساز هایی را که به علتی در گذشتند بگذارند و در موردش صحبت کنند

milad faridnia
۱۳۸۷-۰۸-۰۹, ۱۲:۰۰ بعد از ظهر
میلاد جان داستان اینه که مجید با وجود اینکه شنا گر خوبی بود و دریا هم آروم بود برای کمی آب تنی وارد آب میشه و وقتی در اثر سکته قلبی فوت شده بوده از آب بیرونش میاد

و تو عکس معلومه هوشنگ شیمی فرد پیشانی بند به یاد مجید در مسابقات به سرش کرده ولی چند ماه بعد تو خواب سکته میکنه و هرگز صبح از خواب بلند نمیشه !!

شما چی فکر میکنید البته از نظر پزشک هردو سکته کردند ولی دلیلش چیه ؟ آیا به نظر شما میشه یک علت خاص را با صراحت ذکر کرد یا همه عوامل دست به دست هم داداه تا اینطور بشه ؟

عکس مربوط به باشگاه مجید خوشه چین ( مدد سابق ) - آدرس : رشت - میدان جهاد
اگه یک روز موقعیت پیش آمد میتونید برید و از نزدیک ببینید

آگاهی دادن وظیفه همه ماست و کوتاهی گناهی غیر قابل بخشودن شاید کلامی از من و تو جان کسی را نجات بدهد و یا جرقه ای به سوی زندگی در ذهنش پدید آورد . :sad:
اميدوارم تمام بدنكارانمان مانند شما فكر كنند مهدي جان
تايپيكه داغيست و غابل بحث

aidin
۱۳۸۷-۰۹-۰۲, ۰۷:۴۴ قبل از ظهر
varzesh baraie ghahremani hamishe arezehaiy bedonbal dare makhsosan varzesh pordardesare parvaresh andam va ia kolan varzeshhaie ghodrati. khob midonid ke ba roshd roz afzon elm pezeshki va daroiy in aemkano be varzeshkaran mide ke betavanan to reshte varzeshi khod pishraft dashte bashan va az anvaie darohaie esteroiedi hormonhaie tiroeidi va gheire estefade konan khode masraf in daroha ham baiad zire nazare pezeshke motekhases masraf shavad ke in amal ba hazine balaie sorat migire chon kasi daro masraf mikone alave bar hazine kharid khode daro hazine pezeshk va azmaieshat khon va darohaie zede avarez ham baiad bepardazad. alave bar in hazine ha hazine kharid mokamel va kharid mavade ghazie ham baiad bepardazad. chon dar iran pardakht in hazine ha besiar sangin hast mosalamam varzesh karan baraie residan beghahremani aeghdam be masrafe darohaie az bikh gholabi zire nazare morabian na agha miaran. mosalamam in ravesh ro aghe kesi dar pish begire khoda midone ke chi saresh miad . pas hamin ja az ghol man be kasani ke tavane pardakht hazine haie sanghine in varzesho nadaran befekr ghahremani nabashand va salamati khod ro be khatar nandazand .

aidin
۱۳۸۷-۰۹-۰۲, ۰۷:۵۸ قبل از ظهر
ansolin hormoni hastesh ke az pankeras tarashoh mishe. va ghande khon ro tanzim mikone.va dar elme pezeshki baraie darmane diabet estefade mishe.chon khavase anaboliki balaiy dare to varzeshhaie ghodrati mahbobiat khasi dare.hormon ansolin ba name tejari humilin r earze mishe ham dar iran ham dar keshvare usa bedone noskhe mitoni az daro khone tahie mishe kard. boroze margh dar masrafe in daro vaghti hastesh ke ghande khon ba masrafe in daro besorat paeen miad albate baraie kasani ke az in daro soe aestefade mikonan va niaz be masrafe pezeshki nadaran. az avarez in daro mishe be ghorosneghi, khab alodeghi ,tari did, eafsordeghi, bihali, sarghije, taearogh, tapesh galb, larzeshe badan, bi gharari, sar dard , akhtelale khab, va ...... ashare kard . in daro dar teste dopingh ghabel rad iabi nist va iek ashteba dar zamane masrafe in daro va rejim baese marghe varzesh kar mishavad

Mohsen
۱۳۸۷-۰۹-۰۲, ۰۳:۰۰ بعد از ظهر
دوست عزیز مگه شما قوانين انجمن (http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=26) را نخوندین ؟ لطفا حتما فارسی بنویسید

milad faridnia
۱۳۸۷-۰۹-۰۲, ۰۹:۳۴ بعد از ظهر
varzesh baraie ghahremani hamishe arezehaiy bedonbal dare makhsosan varzesh pordardesare parvaresh andam va ia kolan varzeshhaie ghodrati. Khob midonid ke ba roshd roz afzon elm pezeshki va daroiy in aemkano be varzeshkaran mide ke betavanan to reshte varzeshi khod pishraft dashte bashan va az anvaie darohaie esteroiedi hormonhaie tiroeidi va gheire estefade konan khode masraf in daroha ham baiad zire nazare pezeshke motekhases masraf shavad ke in amal ba hazine balaie sorat migire chon kasi daro masraf mikone alave bar hazine kharid khode daro hazine pezeshk va azmaieshat khon va darohaie zede avarez ham baiad bepardazad. Alave bar in hazine ha hazine kharid mokamel va kharid mavade ghazie ham baiad bepardazad. Chon dar iran pardakht in hazine ha besiar sangin hast mosalamam varzesh karan baraie residan beghahremani aeghdam be masrafe darohaie az bikh gholabi zire nazare morabian na agha miaran. Mosalamam in ravesh ro aghe kesi dar pish begire khoda midone ke chi saresh miad . Pas hamin ja az ghol man be kasani ke tavane pardakht hazine haie sanghine in varzesho nadaran befekr ghahremani nabashand va salamati khod ro be khatar nandazand .
قوانين رو بخون
وگرنه اختار ميگيري

aidin
۱۳۸۷-۰۹-۰۴, ۰۹:۴۳ قبل از ظهر
مطالب که من در این بخش نوشته بودم برای اولین حضور من در این سایت بود و به تایپ فارسی عادت نداشتم و اشنایی کامل با سایت و قوانین نبودم .