PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به اطلاعات در مورد داروی تیروکسین ( چربی سوز)

aikido
۱۳۸۷-۰۷-۳۰, ۰۱:۰۳ قبل از ظهر
سلام
من اضافه وزن دارم حدود 15 کیلو< مربی من دارویی به اسم تیروکسین بهم داده به شکل قرصهای قرمز رنگه حالا من نمی دونم که تاثیرش چطوریه عوارضش تا چه حده؟

از دوستان اگه کسی بلده لطف کنه راهنماییم کنه. ممنون میشم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۳۰, ۰۲:۴۱ قبل از ظهر
سلام دوست عزيزم . تيروكسين جزئ داروهاي تيروئيدي هستش . بهتره شما اول از مكمل هاي چربي سوز مثل هيدروكسي كات و يا الكارنيتين استفاده كني بعدا بري رسراغ اين داروها .
عوارض بسيار زيادي داره كه يكيش اينه كه ممكنه مشكل تيروئيدي پيدا كني و يا عضلاتت با چربي هات بسوزه و خيلي از عوارض ديگه
حتي براي مسابقات هم از اين دارو كم استفاده ميشه

milad faridnia
۱۳۸۷-۰۷-۳۰, ۱۰:۱۴ قبل از ظهر
سلام
من اضافه وزن دارم حدود 15 کیلو< مربی من دارویی به اسم تیروکسین بهم داده به شکل قرصهای قرمز رنگه حالا من نمی دونم که تاثیرش چطوریه عوارضش تا چه حده؟

از دوستان اگه کسی بلده لطف کنه راهنماییم کنه. ممنون میشم
قرصهاي اين دارو كه قرمز نيست اين دارو
در بستهاي 10 تايي قرمز رنگ به فروش ميرسه
و خود رنگ اين قرص سفيد است!!!!
توصيه پيمان جان رو جدي بگير

aikido
۱۳۸۷-۰۷-۳۰, ۱۱:۳۵ بعد از ظهر
ممنون از لطف دوستان...

راستش مربی من دو نوع قرص بهم داده که همراه با رژیم غذایی هم هست....

یکیش که یه بسته 60 تایی قرص قرمز رنگ هست روی جعبه اون این طوری نوشته :

body fuel advanced RAPIDLEAN accelerated Weight-loss

http://www.sixstarmuscle.com/ اینم اسم سایتشه

یه مدل قرصها هم سفید رنگ به صورت 10تایی ولی به یه زبونی روش نوشته شده بود که نتونستم بخونم فکر کنم روسی باشه

برنامم هم به این صورته که هر روز قبل از صبحانه یه قرص سفید و یه قرمز میخورم
و قبل از تمرین هم یه قرص قرمز
4جلسه در هفته هم تمرین دارم...این شامل 40 روز آیندم میشه برا وزن کم کردن.....

یه سوال دیگه هم دارم
در موزد اسید لاتیک که درد عضلانی میاره... راهش چیه که از بین بره؟ من تازه از این هفته شروع کردم بدنم خیلی درد میکنه...
روز اول که پرس سینه زدم شبش دستام به هم نمی رسید

باز هم متشکرم از آقای صادقی و بقیه دوستان

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۳۰, ۱۱:۵۲ بعد از ظهر
دوست عزيز كاش قبل از خريد چربي سوز با ما مشورت ميكردي تا گزينه ي بهتري به شما معرفي كنيم . در مورد اين چربي سوزي كه معرفي كردين من تا به حال اسم اين شركت را نشنيده بودم .
توي سايتش هم كه رتم ديدم شركت معروفي نيست .
اما باز هم نگران نباش .
اميدوارم كه چربي سوز خوبي باشه و خوب جواب بده .
اما در مورد تمرينا شما بگم كه براي چربي سوزي فقط تمرينات با وزنه كافي نيست .
بايد تمرينات هوازي هم داشته باشي
رژيم غذايي هم بايد پر پروتئين و كم كربوهيدرات و كم چربي باشه .
منظور از كم چرب يعني فقط از چربي هاي سالم استفاده كني مثل روغن زيتون . اونم نه زياد بلكه اندازه يك قاشق چاي خوري در روز
در مورد برنامه تمريني يه چيز ديگه هم هست كه بگم . حتما بايد تعداد جلسات تمرينيت در هفته به 6 جلسه برسه تا بهتر بتوني چربي بسوزوني و سرعت كارت بيشتر بشه .
سعي كن در مورد اون دارويي كه اسمش مشخص نيست اطلاعات جمع كني .
درد حاصل از عضلات شما چون تازه شروع به تمرين كردي طبيعي هستش پس بهتره تحمل كني
ميشه كمش كرد اما بهتره كه تحمل كني چون 1 هفته بيشتر اين درد را نداري و بعدا كم ميشه .
سعي كن ورزش هوازي داشته باشي .
هوازي خيلي مهمه . حتي مهمتر از تمرين با وزنه

aikido
۱۳۸۷-۰۸-۰۱, ۱۲:۳۲ قبل از ظهر
بازم ممنون

تو برنامه ورزشیم تمرین هوازی هم دارم 20 دقیقه تردمیل و 10دقیقه دوچرخه ثابت 5 دقیقه هم طناب میزنیم البته تو این دو جلسهکه نتونستم همشو بزنم چون عادت نداشتم

ولی 6 روز در هفته زیاد نیست؟ راستش همین 4 روز رو اگه بتونم خیلی هنر کردم حالا یه مقدار که راه بیفتم تمرینامو زیاد میکنم شاید به 5 روز هم رسوندم فعلا که اول راهم.....

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۰۱, ۱۲:۳۷ قبل از ظهر
براي اول كار خوبه . اما يواش يواش زيادش كن .

aikido
۱۳۸۷-۰۸-۰۱, ۱۲:۵۱ قبل از ظهر
راستی
مختصات و ابعاد بدنم هم اینه.... قد 170 وزن 88 سن 21

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۰۱, ۰۱:۰۹ قبل از ظهر
شما 18 كيلو اضافه وزن داريد .

aikido
۱۳۸۷-۰۸-۰۲, ۰۳:۱۴ بعد از ظهر
در مورد دارویی که مصرف میکنم بالاخره تونستم یه چیزی گیر بیارم... روش به زبون بلغاری یه چیزایی نوشته بود که تونستم ترجمه اش رو به انگلیسی گیر بیارم...

sopharma CLENBUTEROL 0.02 mg

توی سایت هم یه قسمت دیدم که در مورد clenbuterol توضیح داده بودین... من هر روز 1دونه از این قرص رو می خورم ( به اضافه یه قرص قرمز رنگ دیگه) حالا نمی دونم کی بدنم به دزش عادت می کنه؟؟؟ و کی باید مصرفم رو بشتر کنم

لطفا در مورد قیمت تقریبی این دارو هم منو در جریان قرار بدین

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۰۲, ۰۳:۲۳ بعد از ظهر
همانطور كه قبلا گفتم بهتر بود اول از مكمل هاي چربي سوز مثل هيدوروكسي كات استفاده ميكردي . در مورد قيمت كلن بوترول هم بگم كه 13-14 هزار تومان نوع ورقي اين دارو را ميتوني تهيه كني البته 50 تاش 13-14 تومان هستش .

aikido
۱۳۸۷-۰۸-۰۴, ۰۳:۵۰ بعد از ظهر
سلام
خودم که باورم نمیشه.. ظرف 5 روز 2 کیلو کم کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ امیدوارم که آب بدنم کم نشده باشه و کاهش مربوط به همون چربی های مورد نظر باشه!!!!!!

ایول

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۰۴, ۰۴:۱۳ بعد از ظهر
آب نيست چربي هستش .
آب گيري راه هاي مخصوص خودش را دارد .
خيلي خوبه .
آفرين معلومه كه خوب داري تمرين را ادامه ميدي و هدفمند جلو ميري

Mohsen
۱۳۸۷-۰۸-۰۴, ۰۸:۳۷ بعد از ظهر
aikido خیلی خوبه
بعد از دوره نتیجه را در تاپیک اعلام کن

bodybuilder
۱۳۸۷-۰۸-۰۵, ۱۰:۱۵ بعد از ظهر
میگم هیدروکسی کات برایه منی که16-17 سالمه خوبه؟؟؟
یا هنوز زوده برام؟؟؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۰۵, ۱۱:۰۰ بعد از ظهر
زود كه نيست . ميتوني استفاده كني . اما حيفه به نظرم . بگذار اول حجيم شي حسابي بعد چربي سوزي كن چون هر چيم خشك كني باز بعد از پايان رژيم برميگرده . حالا يه مقدار كمتر

H I R B O D
۱۳۸۷-۰۸-۰۶, ۱۱:۳۸ قبل از ظهر
میگم هیدروکسی کات برایه منی که16-17 سالمه خوبه؟؟؟
یا هنوز زوده برام؟؟؟

از پتانسیل جوانی بهتر استفاده کن و بدنت رو به سخت کوشی عادت بده ... مطمعناً اینطور موفقتر خواهی بود .... و وقتی که نیاز به استفاده از مکملها و دورههای هورمونی بیش میاد ... بهترین نتیجه رو خواهی گرفت

aikido
۱۳۸۷-۰۹-۰۸, ۰۱:۳۱ بعد از ظهر
سلام
من بعد از 25 روز برگشتم و این بار سبکتر از قبل....شدم 80 کیلو همین امروز هم آخرین قرص رپید فول رو خوردمو باید از امروز فقط با رژیم و ورزش پیش برم....
باید پنج کیلو دیگو دیگه سبک بشم........نمی دونم این شیکم من هنوز خیلی چربی داره پهلو هام هم هنوز بزرگه بیشتر از 5 کیلو به نظر میرسه..نمی دونم چیکار کنم...

کـــــــــــــــــــــمــــــــــــــــــک........................:001_unsure:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۰۸, ۰۲:۴۴ بعد از ظهر
سلام
من بعد از 25 روز برگشتم و این بار سبکتر از قبل....شدم 80 کیلو همین امروز هم آخرین قرص رپید فول رو خوردمو باید از امروز فقط با رژیم و ورزش پیش برم....
باید پنج کیلو دیگو دیگه سبک بشم........نمی دونم این شیکم من هنوز خیلی چربی داره پهلو هام هم هنوز بزرگه بیشتر از 5 کیلو به نظر میرسه..نمی دونم چیکار کنم...

کـــــــــــــــــــــمــــــــــــــــــک........................:001_unsure:

در مورد وزني كه كم كردي بايد بگم كه آفرين .
خوب پيشرفتي داشتي .
اما در مورد اين كه پرسيدي چه كنم و كمك .
دقيقا منظورت را نفهميدم .
ما كه در پست هاي قبلي برنامه غذايي داده بوديم .
اگر منظورت برنامه تمريني است بايد يك عكس از خودت بگذاري تا بتونيم برنامه غذايي بديم .
بدون عكس كه نميشه !!!!!!!!

aikido
۱۳۸۷-۱۲-۰۷, ۰۱:۱۱ قبل از ظهر
سلام به همه دوستان و اساتید
من الان 4ماهی میشه که دارم کار میکنم الان وزنم 74 کیلو شده
باید 68
کیلو بشم .
می خواستم بدونم من میتونم هم زمان با کاهش وزن مکمل برای عضله سازی مصرف کنم؟ دوباره چاق نمیشم؟
تاثیر داره؟

milad faridnia
۱۳۸۷-۱۲-۰۷, ۱۰:۲۹ قبل از ظهر
سلام به همه دوستان و اساتید
من الان 4ماهی میشه که دارم کار میکنم الان وزنم 74 کیلو شده
باید 68
کیلو بشم .
می خواستم بدونم من میتونم هم زمان با کاهش وزن مکمل برای عضله سازی مصرف کنم؟ دوباره چاق نمیشم؟
تاثیر داره؟
براي وزن كم كردن و از دست ندادن عضله
پروتئين شما در روز بايد به ازاي هر كيلو گرم وزنتون 4 گرم پروتئين مرغوب در رژيم خود داشته باشيد
تا عضله از دست ندي