PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال و پاسخ در رابطه با نرم افزارها و ویندوز

JacksoN
۱۳۸۸-۱۲-۲۶, ۱۱:۱۴ قبل از ظهر
از اونجایی که سوالم نرم افزاری بود و جایی رو پیدا نکردم بهترین و نزدیک ترین موضوع رو به سوالم اینجا انتخاب کردم
پوزش میطلبم اگر در جای مناسب نیست
3سوال داشتم
1.نحوه بک آپ گرفتن رو بفرمایید هیچی ازش بلد نیستم.
2.از کجا بفهمم ویندوزی که رو سیستم نصب شده 32 بیتی هست یا 64 بیت؟
3.رو سیستمم الان ویندوز 64 بیتی نصبه هر وقت میخوام فارسی تایپ کنم باید برم کنترل پنل یک پوشه هست به نام text services and input languag باید فارسی رو توش add کنم بعد بتونم فارسی بنویسم آیا راهی هست همیشه فارسی رو داشته باشم و هر وقت خواستم فارسی تایپ کنم نرم add کنمش؟
با سپاس

محمد حسینی
۱۳۸۸-۱۲-۲۶, ۱۱:۱۹ قبل از ظهر
در این تاپیک سوالات خودتون رو راجع به نرم افزارهای کامپیوتری بیان کنید

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۲-۲۶, ۱۲:۰۷ بعد از ظهر
از اونجایی که سوالم نرم افزاری بود و جایی رو پیدا نکردم بهترین و نزدیک ترین موضوع رو به سوالم اینجا انتخاب کردم
پوزش میطلبم اگر در جای مناسب نیست
3سوال داشتم
1.نحوه بک آپ گرفتن رو بفرمایید هیچی ازش بلد نیستم.
2.از کجا بفهمم ویندوزی که رو سیستم نصب شده 32 بیتی هست یا 64 بیت؟
3.رو سیستمم الان ویندوز 64 بیتی نصبه هر وقت میخوام فارسی تایپ کنم باید برم کنترل پنل یک پوشه هست به نام text services and input languag باید فارسی رو توش add کنم بعد بتونم فارسی بنویسم آیا راهی هست همیشه فارسی رو داشته باشم و هر وقت خواستم فارسی تایپ کنم نرم add کنمش؟
با سپاس

خدایا خودت به خیر کن........تا حالا جواب کامپیوتری ندادم آخه :پوزخند:

بک آپ گرفتن توسط نرم افزارهای مختلفی انجام میشه که بهترینش norton ghost هستش......یه جورایی مثل رایت کردن سیدی هستش و محیط کاربریه ساده ای داره
روی آیکون my computer کلیک راست کن و نوشته جلوی system type رو بخونی نوشته که 64 هست یا 32
والا مدتیه با ویندوز 7 دارم کار میکنم یادم رفته xp چطوری بود
اما از تو همون کنترل پنل قسمت region & language فارسی رو یکبار فعال کنی نوشته FA-EN میاد تو نواز وظیفه و با ALT+ SHIFT میتونی هر وقت دلت بخواد زبان رو عوض کنی

JacksoN
۱۳۸۸-۱۲-۲۶, ۰۸:۰۵ بعد از ظهر
با سپاس
خواهشآ اگر امکان دارد آموزش بک آپ گرفتن رو هم بگذارید.
جناب کسایی منظورتون mu computer ...properties...general...system هست آخه اینی که شما گفتی پیدا نکردم.اگز منظورتون اینی باشه که نوشتم نوشته servis pack 2 همین

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۲-۲۶, ۰۸:۴۹ بعد از ظهر
با سپاس
خواهشآ اگر امکان دارد آموزش بک آپ گرفتن رو هم بگذارید.
جناب کسایی منظورتون mu computer ...properties...general...system هست آخه اینی که شما گفتی پیدا نکردم.اگز منظورتون اینی باشه که نوشتم نوشته servis pack 2 همین

1- از قسمت start به run رفته و عبارت : dxdiag را نوشته و ok را كليك نماييد.
2- در باسخ به پيغامي كه نمايش داده مي شود دكمه No را كليك نماييد.
3- اگر ويندوز شما 64 بيتي باشد ؛ در كنار عبارت Operating System جمله 64 بيتي بودن ذكر مي شوند . مثلا: Microsoft Windows XP 64-bit Edition

4- و یک نکته دیگر اگر ويندوز شما 64 بيتي باشد ؛ در كنار عبارت Processor جمله : Itanium يا Itanium2 ذكر مي گردد.
در غير اين صورت ويندوز شما 32 بيتي است.

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۲-۲۶, ۰۹:۰۳ بعد از ظهر
برای دستیابی به این ابزار مفید شما باید مسیر زیر را طی كنید :

Start > All Programs > Accessories > System Tools > Backup

بعد از اجرا صفحه آغازین ( Welcome ) برنامه Backup or Restore Wizard ظاهر میشود.

در این صفحه بهتر است تیك كنار عبارت Always start in wizard mode فعال باشد تا هر بار با اجرای ابزار Backup ، ابزار از ابتدای Wizard آغاز شود. روی دكمه Next كلیك كنید.

در صفحه ای كه ظاهر میشود یك پرسش با دو انتخاب وجود دارد. در اینجا از شما پرسیده میشود كه چه كاری را میخواهید انجام دهید ( What do you want to do ). شما در پاسخ میتوانید دو انتخاب زیر را انجام دهید :

Back up files and settings : برای تهیه نسخه پشتیبان از فایلها و تنظیم شرایط آن
Restore files and settings : برای خارج كردن فایلهایی كه توسط Backup به حالت فشرده در آمده اند و تنظیم شرایط آن

برای تهیه نسخه پشتیبان Back up files and settings را انتخاب كرده و روی Next كلیك كنید.

در صفحه ای كه ظاهر میشود سوالی تحت عنوان از چه چیز میخواهید نسخه پشتیبان تهیه كنید ( What do you want to back up ) وجود دارد. شما میتوانید به تزتیب زیر یكی از پاسخها را انتخاب كنید :

My documents and settings : برای تهیه نسخه پشتیبان از تمامی فایلهای موجود در پوشه My documents كه شامل پوشه Favorites و محتویات Desktop و Cookie ها و ... و تنظیم شرایط آن است. این نسخه پشتیبان فقط از پوشه My documents كاربر جاری تهیه میشود.

Everyone's documents and settings : درست مانند بالا عمل میكند با این تفاوت كه از پوشه My documents كلیه كاربران ویندوز نسخه پشتیبان تهیه میكند.

All Information on this computer : برای تهیه یك نسخه پشتیبان از تمامی اطلاعات و فایلها و پوشه ها و ... موجود در سیستم و تنظیم شرایط آن به كار میرود. از این گزینه معمولا كاربرانی استفاده میكنند كه نیاز به تهیه نسخه پشتیبان از یك هارد دیسك دارند و این نسخه پشتیبان را در یك هارد دیگر ذخیره میكنند. از این گزینه برای تهیه نسخه پشتیبان از ویندوز نیز میتوان استفاده كرد تا در مواقع بسیار خطرناك كه برای مثال ویندوز از بین میرود آن را جایگزین كرده و ویندوز را باز یابی كرد ( البته اگر از هاردی با ظرفیت بسیار بالا استفاده میكنید ).

Let me choose what to back up : این امكان را به شما میدهد كه خودتان در مورد اینكه از چه چیزی باید نسخه پشتیبان تهیه شود تصمیم بگیرید.

آخرین گزینه یعنی Let me choose what to back up را انتخاب كرده و روی Next كلیك كنید.

صفحه ای تحت عنوان Items to Back Up ظاهر میشود كه در این صفحه شما میتوانید فایلها یا پوشه هایی را كه میخواهید از آنها نسخه پشتیبان تهیه شود را معین كنید دقت كنید كه قسمت سمت چپ فقط برای انتخاب كل یك پوشه و قسمت سمت راست برای انتخاب فایلهای موجود در آن پوشه استفاده میشود.

اگر كل یك پوشه را انتخاب كنید تمام فایلهای درون آن پوشه نیز انتخاب میشوند.

موارد مورد نظر خود را با گذاشتن تیك كنار عبارت آن مورد انتخاب كنید و بعد روی Next كلیك كنید.

در صفحه ای كه باز میشود شما باید مسیر و نام ذخیره شدن فایل Back up را مشخص كنید. در قسمت Choose a place to save your backup شما میتوانید از طریق لیست كشویی یا فشردن دكمه ...Browse مسیر دلخواه خود را انتخاب كنید.

این مسیر میتواند درایو Floppy یا Zip Drive یا هارد دیسك كاربر و ... باشد.

در قسمت Type a name for this backup نیز یك نام برای فایل Backup خود مشخص كنید و بعد روی Next كلیك كنید.

در این مرحله صفحه پایانی تحت عنوان Completing the Backup or Restore Wizard ظاهر میشود. تا به اینجا شما میتوانید اگر در مراحل اشتباهی را مرتكب شده اید ، با فشردن دكمه Back مرحله به مرحله به عقب بازگشته و مراحل را تصحیح كنید.

اما به محض فشردن دكمه Finish عملیات Backup گیری آغاز میشود و دیگر راه برگشتی برای شما نخواهد بود.

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۲-۲۶, ۰۹:۰۵ بعد از ظهر
برای دستیابی به این ابزار مفید شما باید مسیر زیر را طی كنید :

Start > All Programs > Accessories > System Tools > Backup

بعد از اجرا صفحه آغازین ( Welcome ) برنامه BackuporRestoreWizard ظاهر میشود.

در این صفحه بهتر است تیك كنار عبارت Always start in wizard mode فعال باشد تا هر بار با اجرای ابزار Backup ، ابزار از ابتدای Wizard آغاز شود. روی دكمه Next كلیك كنید.

در صفحه ای كه ظاهر میشود یك پرسش با دو انتخاب وجود دارد. در اینجا از شما پرسیده میشود كه چه كاری را میخواهید انجام دهید ( What do you want to do ). شما در پاسخ میتوانید دو انتخاب زیر را انجام دهید :

Back up files and settings : برای تهیه نسخه پشتیبان از فایلها و تنظیم شرایط آن
Restore files and settings : برای خارج كردن فایلهایی كه توسط Backup به حالت فشرده در آمده اند و تنظیم شرایط آن

برای تهیه نسخه پشتیبان Back up files and settings را انتخاب كرده و روی Next كلیك كنید.

در صفحه ای كه ظاهر میشود سوالی تحت عنوان از چه چیز میخواهید نسخه پشتیبان تهیه كنید ( What do you want to back up ) وجود دارد. شما میتوانید به تزتیب زیر یكی از پاسخها را انتخاب كنید :

My documents and settings : برای تهیه نسخه پشتیبان از تمامی فایلهای موجود در پوشه My documents كه شامل پوشه Favorites و محتویات Desktop و Cookie ها و ... و تنظیم شرایط آن است. این نسخه پشتیبان فقط از پوشه My documents كاربر جاری تهیه میشود.

Everyone's documents and settings :درست مانند بالا عمل میكند با این تفاوت كه از پوشه My documents كلیه كاربران ویندوز نسخه پشتیبان تهیه میكند.

All Information on this computer : برای تهیه یك نسخه پشتیبان از تمامی اطلاعات و فایلها و پوشه ها و ... موجود در سیستم و تنظیم شرایط آن به كار میرود. از این گزینه معمولا كاربرانی استفاده میكنند كه نیاز به تهیه نسخه پشتیبان از یك هارد دیسك دارند و این نسخه پشتیبان را در یك هارد دیگر ذخیره میكنند. از این گزینه برای تهیه نسخه پشتیبان از ویندوز نیز میتوان استفاده كرد تا در مواقع بسیار خطرناك كه برای مثال ویندوز از بین میرود آن را جایگزین كرده و ویندوز را باز یابی كرد ( البته اگر از هاردی با ظرفیت بسیار بالا استفاده میكنید ).

Let me choose what to back up :این امكان را به شما میدهد كه خودتان در مورد اینكه از چه چیزی باید نسخه پشتیبان تهیه شود تصمیم بگیرید.

آخرین گزینه یعنی Let me choose what to back up را انتخاب كرده و روی Next كلیك كنید.

صفحه ای تحت عنوان ItemstoBackUp ظاهر میشود كه در این صفحه شما میتوانید فایلها یا پوشه هایی را كه میخواهید از آنها نسخه پشتیبان تهیه شود را معین كنید دقت كنید كه قسمت سمت چپ فقط برای انتخاب كل یك پوشه و قسمت سمت راست برای انتخاب فایلهای موجود در آن پوشه استفاده میشود.

اگر كل یك پوشه را انتخاب كنید تمام فایلهای درون آن پوشه نیز انتخاب میشوند.

موارد مورد نظر خود را با گذاشتن تیك كنار عبارت آن مورد انتخاب كنید و بعد روی Next كلیك كنید.

در صفحه ای كه باز میشود شما باید مسیر و نام ذخیره شدن فایل Back up را مشخص كنید. در قسمت Choose a place to save your backup شما میتوانید از طریق لیست كشویی یا فشردن دكمه ...Browse مسیر دلخواه خود را انتخاب كنید.

این مسیر میتواند درایو Floppy یا Zip Drive یا هارد دیسك كاربر و ... باشد.

در قسمت Type a name for this backup نیز یك نام برای فایل Backup خود مشخص كنید و بعد روی Next كلیك كنید.

در این مرحله صفحه پایانی تحت عنوان Completing the Backup or Restore Wizard ظاهر میشود. تا به اینجا شما میتوانید اگر در مراحل اشتباهی را مرتكب شده اید ، با فشردن دكمه Back مرحله به مرحله به عقب بازگشته و مراحل را تصحیح كنید.

اما به محض فشردن دكمه Finish عملیات Backup گیری آغاز میشود و دیگر راه برگشتی برای شما نخواهد بود.

JacksoN
۱۳۸۸-۱۲-۲۶, ۰۹:۳۶ بعد از ظهر
با سپاس فراوان
فقط این بک آپی که گرفته میشه سایزی که در بر خواهد گرفت اندازه سایز اون فایلی هست که ازش بک آپ گرفته میشه؟

JacksoN
۱۳۸۸-۱۲-۲۷, ۰۵:۰۶ بعد از ظهر
سیستمم بعد از حدود نیم ساعت که موس رو تکون ندی استند بای میکنه آیا راهی هست نره رو استند بای؟

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۲-۲۷, ۰۸:۰۶ بعد از ظهر
سیستمم بعد از حدود نیم ساعت که موس رو تکون ندی استند بای میکنه آیا راهی هست نره رو استند بای؟
با سلام
مراحل زیر را طی کنید:
Start--control Panel--power Option--
در تب اول System Standby را به Never تغییر دهید.
موفق باشید.

JacksoN
۱۳۸۸-۱۲-۲۸, ۰۸:۲۸ قبل از ظهر
با سپاس
دوست عزیز اگر امکان داره اون سوال بک آپ و سایز منم پاسخ بده و یک سوال دیگه خوب اگه قرار باشه اطلاعات از سیستم پاک بشه بک آپ هم که پاک میشه بعد چی جوری باید ازش استفاده کرد وقتی پاک میشه؟

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۲-۲۸, ۱۱:۰۱ قبل از ظهر
با سپاس
دوست عزیز اگر امکان داره اون سوال بک آپ و سایز منم پاسخ بده و یک سوال دیگه خوب اگه قرار باشه اطلاعات از سیستم پاک بشه بک آپ هم که پاک میشه بعد چی جوری باید ازش استفاده کرد وقتی پاک میشه؟
سوال اول: تقریبا همون سایز میشه یا یکم کمتر!
سوال دوم:بک آپ با پاک شدن اطلاعات از بین نمیرود مگر اینکه دستی پاک کنی!
موفق باشید.

JacksoN
۱۳۸۸-۱۲-۲۸, ۱۱:۵۰ قبل از ظهر
با سپاس از شما دوست عزیز
سوالی در رابطه با پاسخ دومتون خیلی واسم تعجب آور بود و موجب خوشحالی و سوالم اینه حتی اگر سیستم اف دیس شود باز بک آپ روی هارد باقی میماند ؟

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۲-۲۸, ۱۲:۱۳ بعد از ظهر
با سپاس از شما دوست عزیز
سوالی در رابطه با پاسخ دومتون خیلی واسم تعجب آور بود و موجب خوشحالی و سوالم اینه حتی اگر سیستم اف دیس شود باز بک آپ روی هارد باقی میماند ؟
نه دیگه این همه هم نه Fdiskبشه چیزی باقی نمیمونه مگر اینکه ازش کپی روی سیدی یا فلش داشته باشی.

JacksoN
۱۳۸۸-۱۲-۲۸, ۱۲:۲۸ بعد از ظهر
با تشکر جناب محمد رضا
لطف بفرمایید یه موضوع را واسه بنده حقیر مشخص بفرمایید من الان حدود 200 گیگ هاردم رو بک آپ گرفتم این 200 گیگ رو که نمیتونم تو سیدی یا دی ویدی بزنم یا تو فلش چون سی دی یا دیویدی 200 گیگ که نداریم پس من مجبورم تو هار خودم این بک آپ رو ذخیره کنم تا اینجا درست؟حالا این بک آپ در چه مواقعی به کار من میاد یعنی خوب اف دیسک که فرمدید نمیشه پس این بک آپ که من گرفتم کی میتونم ازش استفاده کنم اگه ویندوز رو مجبور شدم عوض کنم مثلآ به دلایلی نیومد بالا سیستم یا ویروسی اطلاعاتمو پاک کرد این بک آپ هم پاک میشه؟
سوال بعدیمم اینه اگه بک آپ در درایو c باشه و من ویندوز رو عوض کردم این بک آپ هم پاک میشه؟
فکر کنم منظورمو رسونم که بک آپ کجا ها پاک میشه کجاها پاک نمیشه.
با سپاس

mamad
۱۳۸۸-۱۲-۲۸, ۰۹:۳۳ بعد از ظهر
skype من شورت کات پایینش که باید موقع انلاین شدن یه تیک سبز باشه سفیده و در حال گردش .در حقیقت نمیشه تماس گرفت. به نظر شما مشکل از کجاست؟اینترنتم مشکل نداره چون همین الان هم که دارم می نویسم skype در حال گردشه و هر چند ساعت یه بار یه حالی میده روشن میشه.

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۲-۲۸, ۰۹:۵۹ بعد از ظهر
با تشکر جناب محمد رضا
لطف بفرمایید یه موضوع را واسه بنده حقیر مشخص بفرمایید من الان حدود 200 گیگ هاردم رو بک آپ گرفتم این 200 گیگ رو که نمیتونم تو سیدی یا دی ویدی بزنم یا تو فلش چون سی دی یا دیویدی 200 گیگ که نداریم پس من مجبورم تو هار خودم این بک آپ رو ذخیره کنم تا اینجا درست؟حالا این بک آپ در چه مواقعی به کار من میاد یعنی خوب اف دیسک که فرمدید نمیشه پس این بک آپ که من گرفتم کی میتونم ازش استفاده کنم اگه ویندوز رو مجبور شدم عوض کنم مثلآ به دلایلی نیومد بالا سیستم یا ویروسی اطلاعاتمو پاک کرد این بک آپ هم پاک میشه؟
سوال بعدیمم اینه اگه بک آپ در درایو c باشه و من ویندوز رو عوض کردم این بک آپ هم پاک میشه؟
با سپاس
میتونید تکه تکه بک آپ بردارید، شما دقیقا یه توضیحی بده تابهتر راهنمائی بشی شاید هم راه بهتری باشه ،بله اگر فایلی در درایو c یا همون درایو ویندوز باشه هنگام نصب فرمت میشه.

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۲-۲۸, ۱۰:۰۱ بعد از ظهر
skype من شورت کات پایینش که باید موقع انلاین شدن یه تیک سبز باشه سفیده و در حال گردش .در حقیقت نمیشه تماس گرفت. به نظر شما مشکل از کجاست؟اینترنتم مشکل نداره چون همین الان هم که دارم می نویسم skype در حال گردشه و هر چند ساعت یه بار یه حالی میده روشن میشه.
شاید مشکل از سرورش هست ؟؟نمیتونه بهش کانکت بشه؟؟!!!

JacksoN
۱۳۸۸-۱۲-۲۹, ۰۶:۱۴ قبل از ظهر
میتونید تکه تکه بک آپ بردارید، شما دقیقا یه توضیحی بده تابهتر راهنمائی بشی شاید هم راه بهتری باشه ،بله اگر فایلی در درایو c یا همون درایو ویندوز باشه هنگام نصب فرمت میشه.
من سوالم فقط اینه این بک آپ چه موقع هایی پاک میشه خودش مثلآ شما فرمدید اگر تو درایو ویندوز باشه ویندوز عوض کنی پاک میشه یا دستی پاکش کنی دیگه چی مثلا ویروس سیستمو بگیره اینم پاک مبشه؟یا دیگه چه جوری این بک آپ نابود میشه؟
با سپاس:گل رز:

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۲-۲۹, ۰۸:۲۴ قبل از ظهر
من سوالم فقط اینه این بک آپ چه موقع هایی پاک میشه خودش مثلآ شما فرمدید اگر تو درایو ویندوز باشه ویندوز عوض کنی پاک میشه یا دستی پاکش کنی دیگه چی مثلا ویروس سیستمو بگیره اینم پاک مبشه؟یا دیگه چه جوری این بک آپ نابود میشه؟
با سلام
شما اگر کاری باهاش نداشته باشی پاک نمیشه،میتونی بک آپ رو در درایو دیگه قرار بدی تا موقع نصب ویندوز پاک نشه،در مورد ویروس هم فکر نکنم بتونه پاکش کنه چون ویروس ها اکثرا فایل های Exeرا الوده میکنند کاری با اینها ندارند.
موفق باشید.

mamad
۱۳۸۸-۱۲-۲۹, ۱۰:۳۸ قبل از ظهر
شاید مشکل از سرورش هست ؟؟نمیتونه بهش کانکت بشه؟؟!!!
راه حلش چیه؟

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۲-۲۹, ۱۱:۰۹ قبل از ظهر
راه حلش چیه؟
اشکال سرور را شما نمی تونید درست کنید.مراحل زیر را طی کنید.
برنامه را آنیستال کرده و دوباره نصب کنید اگر جواب نداد از ورژن جدید استفاده کنید و راه اخر شاید درایور های ویندوزش پاک شده با نصب ویندوز جدید حل میشه.!

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۱-۰۳, ۰۲:۲۹ بعد از ظهر

با توجه به فضاي هاردي كه ذكر كرديد، متن زير را مطالعه كنيد:
در زمان هاي گذشته به علت آنكه هارد ديسك هاي كامپوتري بسيار بالا نبودند و هنوز فناوري ساتا روي كار نيامده بود از چند دي وي دي يا د ر گذشته دور از چند سي دي يا ديسكت استفاده ميشد، ولي در حال حاضر با توجه به سرعت و هارد بالاي سيستم ها براي بك آپ گرفتن از هارد ديسك هاي اكسترنال يا خارجي استفاده ميشود.
دو راه در بك آپ گرفتن مرسوم است، اولي همانطور كه محمد رصاي عزيز گفت از راه سيستم تولز
اما راه دوم به اصطلاح Image گرفتن از درايو اصلي مي باشد كه نرم افزارهاي آن به كرار در اينترنت يافت ميشود
به نظر من راه ساده راه دوم است، چراكه شما اگر مشكلي در سيستم خود پيدا كرديد مي توانيد خيلي ساده و با گذشت 5 الي 10 دقيقه سيستمخود را بزايابي كنيد و تمام اطلاعات را هم داشته باشد.
من از Mohammad.Reza (http://www.bodybuilder.ir/forum/../member.php?1556-Mohammad.Reza) عزيز خواهش مي كنم كه طريقه image گرفتن از درايوها و همچنين بازيابي سيستم را به صورت كامل در اين تاژيك براي دوستان شرح دهندو حتي المقدور لينك نرم افزار آن را براي اعضاي محترم بگذارند.
با تشكر

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۱-۰۳, ۰۶:۲۷ بعد از ظهر
با توجه به فضاي هاردي كه ذكر كرديد، متن زير را مطالعه كنيد:
در زمان هاي گذشته به علت آنكه هارد ديسك هاي كامپوتري بسيار بالا نبودند و هنوز فناوري ساتا روي كار نيامده بود از چند دي وي دي يا د ر گذشته دور از چند سي دي يا ديسكت استفاده ميشد، ولي در حال حاضر با توجه به سرعت و هارد بالاي سيستم ها براي بك آپ گرفتن از هارد ديسك هاي اكسترنال يا خارجي استفاده ميشود.
دو راه در بك آپ گرفتن مرسوم است، اولي همانطور كه محمد رصاي عزيز گفت از راه سيستم تولز
اما راه دوم به اصطلاح Image گرفتن از درايو اصلي مي باشد كه نرم افزارهاي آن به كرار در اينترنت يافت ميشود
به نظر من راه ساده راه دوم است، چراكه شما اگر مشكلي در سيستم خود پيدا كرديد مي توانيد خيلي ساده و با گذشت 5 الي 10 دقيقه سيستمخود را بزايابي كنيد و تمام اطلاعات را هم داشته باشد.
من از Mohammad.Reza (http://www.bodybuilder.ir/forum/../member.php?1556-Mohammad.Reza) عزيز خواهش مي كنم كه طريقه image گرفتن از درايوها و همچنين بازيابي سيستم را به صورت كامل در اين تاژيك براي دوستان شرح دهندو حتي المقدور لينك نرم افزار آن را براي اعضاي محترم بگذارند.
با تشكر

به زودی قرار میدم

navid_a
۱۳۸۹-۰۱-۰۴, ۱۲:۴۵ بعد از ظهر
سلام دوستان من از دایل آپ استفاده میکنم چند روزیه سیستممو ارتقا دادم حالا وقتی میخام وصل شم ارور 678 میده.برایه رفع این مشکل همه کارارو کردم مثله ریستارت کردن عوض کردن ویندوز و.....
حالا یکی میگه اشکال از سروره یکی یه چیزه دیگه میگه.لازم به ذکره که ممکنه از هر 20 30 بار کانکت کردن یه بارش وصل شه.
با تشکر.

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۱-۰۴, ۰۱:۲۱ بعد از ظهر

من یه حافظه ی قابل حمل توشیبا به گنجایش 320 گیگ گرفتم که با USB به کامپیوتر وصل میشه و تو خودش یه برنامه به نام EZ Back up داره . من توصیه می کنم یه همچین چیزی بگیر .

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۱-۰۴, ۰۸:۰۰ بعد از ظهر
سلام دوستان من از دایل آپ استفاده میکنم چند روزیه سیستممو ارتقا دادم حالا وقتی میخام وصل شم ارور 678 میده.برایه رفع این مشکل همه کارارو کردم مثله ریستارت کردن عوض کردن ویندوز و.....
حالا یکی میگه اشکال از سروره یکی یه چیزه دیگه میگه.لازم به ذکره که ممکنه از هر 20 30 بار کانکت کردن یه بارش وصل شه.
با تشکر.
با سلام
متوجه شدم اشکال از شرکت سرویس دهنده شماست،از یه شرکت دیگه سرویس بگیرید،(نمیتونه کانکت کنه)خودمم با این مشکل هر از گاهی روبه رو میشم .

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۱-۰۴, ۱۰:۳۷ بعد از ظهر
نرم افزار های بک آپ گیری در تاپیک معرفی نرم افزار قرار گرفت.

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۱-۰۵, ۰۲:۰۱ بعد از ظهر
با تشکر.
دوست عزيز سعي كن براي استفاده از اينترنت دايل آپ از شبكه هاي هوشمند مخابرات استفاده كني
بهترين توصيه من اينه كه نيازمنديهاي روزنامه همشهري را بگيري و بخش كامژيوتر اينترنت اونو نگاه كني
اونجا با شماره هاي هوشمند زيادي و البته با سرعت بالا و حتي 56 كيلو بايت آشنا خواهي شد

navid_a
۱۳۸۹-۰۱-۰۵, ۰۳:۱۶ بعد از ظهر
دوست عزيز سعي كن براي استفاده از اينترنت دايل آپ از شبكه هاي هوشمند مخابرات استفاده كني
بهترين توصيه من اينه كه نيازمنديهاي روزنامه همشهري را بگيري و بخش كامژيوتر اينترنت اونو نگاه كني
اونجا با شماره هاي هوشمند زيادي و البته با سرعت بالا و حتي 56 كيلو بايت آشنا خواهي شد

با تشکر از راهنمایی دوستان عزیز.

من اینقدر با این دایل آپ کانکشن ور رفتم تا آخر تیک کنار enable modem error control رو ورداشتم تا بلاخره درست شد.

JacksoN
۱۳۸۹-۰۱-۰۶, ۱۰:۵۶ قبل از ظهر
درود
3 سوال داشتم
1.ویندوزمو به 7 ارتقا دادم واسم 1 چیزی خیلی عجیب هست من وینوز رو که ریختم دیگه نیازی به نصب درایور ها نبود و همش نصب شده بود آیا این ویندوز همینجوریه این هم که فهمیدم همش نصبه دیوایس منیجرم بهم میگه اینم عکسش

http://www.uimgs.com/files/04960532907666951237.jpg

2.آیا آنتی ویروسی که باید روی ویندوز 7 نصب شه باید مخصوص 7 باشه اگر جواب مثبت هست اگه میشه آنتی ویروس اویرا مخصوص 7 قرار دهید.
3.چند تا برنامه واسه بک آپ گیری در سایت قرار دادید آیا بک آپی که از طریق ویندوز میشه گرفت با این برنا مه ها فرق میکنه از لحاظ کیفیت و سایز؟آخه الان گیج شدم که از طریق ویندوز بگیرم یا برنامه.

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۱-۰۶, ۱۱:۱۷ قبل از ظهر
درود
3 سوال داشتم
1.ویندوزمو به 7 ارتقا دادم واسم 1 چیزی خیلی عجیب هست من وینوز رو که ریختم دیگه نیازی به نصب درایور ها نبود و همش نصب شده بود آیا این ویندوز همینجوریه این هم که فهمیدم همش نصبه دیوایس منیجرم بهم میگه اینم عکسش

http://www.uimgs.com/files/04960532907666951237.jpg

2.آیا آنتی ویروسی که باید روی ویندوز 7 نصب شه باید مخصوص 7 باشه اگر جواب مثبت هست اگه میشه آنتی ویروس اویرا مخصوص 7 قرار دهید.
3.چند تا برنامه واسه بک آپ گیری در سایت قرار دادید آیا بک آپی که از طریق ویندوز میشه گرفت با این برنا مه ها فرق میکنه از لحاظ کیفیت و سایز؟آخه الان گیج شدم که از طریق ویندوز بگیرم یا برنامه.
با سلام
1.به طور خودکار نصب شده (درایورش موجود بوده)
2.با اطلاعات کامل خبر میدم چون فعلا خبر ندارم.
3.بک اپ ویندوز یکم سایز رو میبره بالا و دقت کم میکنه ،ولی برنامه ها با تمام قدرت این کارو انجام میدن.

JacksoN
۱۳۸۹-۰۱-۰۷, ۱۱:۳۷ قبل از ظهر
درود:گل رز:
1.اگر ویندوز را مرتب عوض کرد منظور تند تند هست چه ضرری دارد؟
2.این شاید سوال نباشه شایدم باشه شاید یه جور تجربس اگر اشتباه هست این تجربه اصلاح بفرماید.
توی ویندوز 7 وقتی ویندوز عوض میکنیم همه درایور ها نصب میشود بنده فکر کردم درایور کیبوردم نصب نیست وقتی نصب کردم بعد از ریستارت کسبورد و موس قفل شد (2 یا 3 بار ویندوز رو سر این قضیه پاک کردم باز نصب کردم ولی آخر پی به قضیه بردم) و هیچ کاری نمیشد کرد به جز تعویض ویندوز دفعه بعد ویندوز عوض شد از دیوایس منیجر آپدیت کردم و مشکل سابق حل شد در کل دوستان فکر میکنم در ویندوز 7 دریور رو نصب بکنید (cd یا dvd) موجب قاطی کردن 7 میشود.پس نصب نکنید و اگر خواستید آپدیت کنید از دیوایس منیجر بهره ببرید این بود تجربه من.
3.فرق برنامه winrar و winzip چیه ؟به نظرم winrar بهتره درسته؟

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۱-۰۷, ۱۲:۳۳ بعد از ظهر
درود:گل رز:
1.اگر ویندوز را مرتب عوض کرد منظور تند تند هست چه ضرری دارد؟
2.این شاید سوال نباشه شایدم باشه شاید یه جور تجربس اگر اشتباه هست این تجربه اصلاح بفرماید.
توی ویندوز 7 وقتی ویندوز عوض میکنیم همه درایور ها نصب میشود بنده فکر کردم درایور کیبوردم نصب نیست وقتی نصب کردم بعد از ریستارت کسبورد و موس قفل شد (2 یا 3 بار ویندوز رو سر این قضیه پاک کردم باز نصب کردم ولی آخر پی به قضیه بردم) و هیچ کاری نمیشد کرد به جز تعویض ویندوز دفعه بعد ویندوز عوض شد از دیوایس منیجر آپدیت کردم و مشکل سابق حل شد در کل دوستان فکر میکنم در ویندوز 7 دریور رو نصب بکنید (cd یا dvd) موجب قاطی کردن 7 میشود.پس نصب نکنید و اگر خواستید آپدیت کنید از دیوایس منیجر بهره ببرید این بود تجربه من.
3.فرق برنامه winrar و winzip چیه ؟به نظرم winrar بهتره درسته؟
1.برای هارد مشکلی پیش میاره به مرور زمان
2.نمیدونم تست نکردم
3.هر 2 برنامه فشرده سازی هستند .نمیشه گفت کدوم بهتره چون همه نرم افزار ها میخواهند که بهترین باشند،ولی اون طور که من اطلاع دارم winrarمحبوبیت زیادی داره!

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۵-۱۲, ۰۱:۰۶ قبل از ظهر
خسته نباشی محمد جان
شماره سریال برنامه NetScream رو داری بهم بدی ؟

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۵-۱۲, ۰۱:۱۷ قبل از ظهر
خسته نباشی محمد جان
شماره سریال برنامه NetScream رو داری بهم بدی ؟
سلام
سریال چه ورژنی را می خواهید؟

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۵-۱۲, ۰۱:۲۳ قبل از ظهر
netscream 1.12.5.2005e

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۵-۱۲, ۰۱:۴۴ قبل از ظهر
netscream 1.12.5.2005e
مصطفی جان برات آپلود کردم .موفق باشی دوست من
لینک (http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://coder68.persiangig.com/My%20program/NetScream_v1.12.5.2005_READ_NFO_by_bodybuilder.ir.zip)

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۵-۱۲, ۱۱:۵۷ قبل از ظهر
من یه فایروال نصب کردم ... یه کم سرعت کامپیوترم اومده پایین با اینکه قسمت اسکن اتوماتش رو خاموش کردم و فقط موقع اینترنت ازش اسفاده میکنم . پایین اومدن سرعت کامپیوترم ممکنه به خاطر قایروال باشه یا نه ؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۱۲, ۱۲:۰۴ بعد از ظهر
فاير والت چيه ياكو جان؟

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۵-۱۲, ۱۲:۴۰ بعد از ظهر
من یه فایروال نصب کردم ... یه کم سرعت کامپیوترم اومده پایین با اینکه قسمت اسکن اتوماتش رو خاموش کردم و فقط موقع اینترنت ازش اسفاده میکنم . پایین اومدن سرعت کامپیوترم ممکنه به خاطر قایروال باشه یا نه ؟
سلام-بله از فایر وال هستش،در بعضی مورد ها نشون داده که سیستم فقط با تعویض ویندوز به سرعت قبلی خود باز میگرده و با حذف نرم افزار مشکل درست نمیشه.

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۵-۱۲, ۱۲:۴۵ بعد از ظهر
Zone Alarm 9
فقط واسه این نصبش کردم که وقتی میرم اینترنت بتونم از برنامه های اتو دسک یا ادوب مثل اتوکد ، فوتوشاپ یا سایر برنامه های که سریال قلابی دارن مثل فولدر لوک استفاده کنم . جستجوی اوتماتش هم خاموشه .

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۵-۱۸, ۱۲:۴۴ بعد از ظهر
بازم یه سوال در مورد فایروال ... فایروال میتونه تو سرعت اینترنت تاثیر داشته باشه ؟
سوال دوم ... من یه لپتاب ایسر دارم که از اول روش ویندوز ویستا بوده ... روی کیبوردش هم یه علامت ویندوز ویستا به صورت برجسته وجود داره . میتونم به جاش ویندوز سون بریزم . مشکلی پیش نمی آد ؟
سوال سوم ... دیروز دیدم برنامه tuneup داره ارور میده رفتم بازش کردم کلیک کردم رو اون ارور ، دیواس منیجر رو باز کرد . و اونجا نوشته بود که مودمم خوب کار نمی کنه . مودم لپ تاب رو میشه عوض کرد ؟

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۵-۱۸, ۰۱:۳۲ بعد از ظهر
بازم یه سوال در مورد فایروال ... فایروال میتونه تو سرعت اینترنت تاثیر داشته باشه ؟
سوال دوم ... من یه لپتاب ایسر دارم که از اول روش ویندوز ویستا بوده ... روی کیبوردش هم یه علامت ویندوز ویستا به صورت برجسته وجود داره . میتونم به جاش ویندوز سون بریزم . مشکلی پیش نمی آد ؟
سوال سوم ... دیروز دیدم برنامه tuneup داره ارور میده رفتم بازش کردم کلیک کردم رو اون ارور ، دیواس منیجر رو باز کرد . و اونجا نوشته بود که مودمم خوب کار نمی کنه . مودم لپ تاب رو میشه عوض کرد ؟
سلام
فایروال میتونه توی سرعت اینترنت تاثیر داشته باشه چون: کلیه ورودی و خروجی و صفحات اول از وایر وال اجازه لود میگیرند و بعد لود میشه و کلا هر کاری که بخوای انجام بدی فایروال هم کنترلش میکنه که باعث کاهش سرعت میشه.
2=در بعضی موارد نصب نمیشه میتونی امتحان کنی ولی Xpمیتونی نصب کنی.
3=بله میشه-بهتره به نمایندگی برده بشه زیر نظر متخصص.
موفق باشید:گل رز:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۶-۱۵, ۰۲:۳۷ بعد از ظهر
سلام دوستان .
همون طور که در جریانید من یه فایروال زون آلارم دارم . میخوام بدونم این برنامه میتونه مانع نفوذ دیگران حتی سرور های اینترنت (مخصوصا سرور های فوضول دانشگاه ) بشه ؟ مخصوصا اینکه بچه ها همش از لپتاب من استفاده می کنند و میرن شیطونی می کنند !!!
اگه فایروال جواب نمی ده تو کینگم 4 تا برنامه هست که آنتی هک و آنتی اسپای هستند :
Arovax antispyware
Microsoft Windows Defender (این رو لپتابم داره که به هیچ دردی نمی خوره ! )
Norton Anti Bot
spy Hunter security Suite
اینا به درد می خورن ؟!

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۶-۱۵, ۰۲:۴۴ بعد از ظهر
سلام دوستان .
همون طور که در جریانید من یه فایروال زون آلارم دارم . میخوام بدونم این برنامه میتونه مانع نفوذ دیگران حتی سرور های اینترنت (مخصوصا سرور های فوضول دانشگاه ) بشه ؟ مخصوصا اینکه بچه ها همش از لپتاب من استفاده می کنند و میرن شیطونی می کنند !!!
اگه فایروال جواب نمی ده تو کینگم 4 تا برنامه هست که آنتی هک و آنتی اسپای هستند :
Arovax antispyware
Microsoft Windows Defender (این رو لپتابم داره که به هیچ دردی نمی خوره ! )
Norton Anti Bot
spy Hunter security Suite
اینا به درد می خورن ؟!
با سلام
اگه بخوان بله میتونن البته یه فرد آشنا به مسائل هم لازمه!!!

eiman
۱۳۸۹-۰۶-۱۵, ۰۷:۱۱ بعد از ظهر
Dr.Web Antivirus

Spyware_Doctor

این دوتا هم بد نیست

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۶-۱۵, ۰۸:۳۱ بعد از ظهر
این برنامه ها سرعت کامپیوتر رو پایین می آرن ؟!

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۱۶, ۱۰:۵۷ قبل از ظهر
ياكو جان يكم تو لود شدن ويندوز و همچنين باز كردن صفحات وب تاثير داره

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۶-۱۶, ۱۲:۰۶ بعد از ظهر
دوستان یه دونه از این برنامه های مزخرف رو نصب کرد حسابی گند زد به کامپیوترم ... با اینکه Unistall کردم هنوز آثار گندش رو این کامپیوتر هست !!! در منوی استارت پوشه های MY picture , My music باز نمیشن !!! اصلا انگار ناشناختن ؟! کسی میدونه باید چی کار کنم ! وقتی رو Properties کلیک می کنم هیچ مشخصاتی رو برای اون پوشه ها ننوشته !

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۲۴, ۰۶:۱۰ بعد از ظهر
سلام
من اینهمه خرج سیستمم کردم تا بتونم بازیهای روز دنیا رو بدون دردسر بازی کنم
اما هردفعه که بازی میخرم یه ایرادهایی تو نصبش هست که از هرچی بازیه ادم رو زده میکنه
الان بازی کال آف دیوتی 7 رو گرفتم :کف کرده:
نصب میشه........اما یجوریه....فکر کنم این دیگه خیلی نصبش سخته:ناراحت:
اخرش که نصب میشه میگه direct x هم نصب بشه؟؟
تیکش رو میزنم اما بجای نصب ارور میده!!!!
حالا این همه حرف زدم....مقدمه ای برای این سوالم بود
فایل های bin چی هستن؟؟؟
چنتا فایل setup داره که پسوند bin دارن
اونا هم باید نصب بشن؟؟؟

اقا اصلا ولش کن بذار عکسشو بذارم خودتون ببینید چی میگم:سوت:

http://up.iranblog.com/Files0/82ec1d0bf6b14fcfab82.jpg

*f*
۱۳۸۹-۰۸-۲۴, ۰۷:۳۲ بعد از ظهر
سلام
من اینهمه خرج سیستمم کردم تا بتونم بازیهای روز دنیا رو بدون دردسر بازی کنم
اما هردفعه که بازی میخرم یه ایرادهایی تو نصبش هست که از هرچی بازیه ادم رو زده میکنه
الان بازی کال آف دیوتی 7 رو گرفتم :کف کرده:
نصب میشه........اما یجوریه....فکر کنم این دیگه خیلی نصبش سخته:ناراحت:
اخرش که نصب میشه میگه direct x هم نصب بشه؟؟
تیکش رو میزنم اما بجای نصب ارور میده!!!!
حالا این همه حرف زدم....مقدمه ای برای این سوالم بود
فایل های bin چی هستن؟؟؟
چنتا فایل setup داره که پسوند bin دارن
اونا هم باید نصب بشن؟؟؟

اقا اصلا ولش کن بذار عکسشو بذارم خودتون ببینید چی میگم:سوت:

از شما بعيده بازی كنين :پوزخند:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۲۴, ۰۸:۳۴ بعد از ظهر
ویندوز 7 شما اصل نیست! واسه شما صفحه اش سیاه میشه؟؟ اگه میشه اصل نیست! من بلدم اصلش کنم اگه بخوای

مرد مومن خب رنگ بک گراندم رو خودم سیاه کردم.....میخوای نارنجیش کنم؟؟ نه بابا بنده خدا ویندوز خوبیه...اپدیت هم میشه

از شما بعيده بازی كنين :پوزخند:

چرا؟؟
خب این بازیهایی هم که من میکنم بچگونه نیست :صلح:
هوش و درک بالایی میخواد :سوت:

اونها فایل اپلیکیشن یا برنامه نیست و بین هست. پس نمیتونی نصبش کنی!

خب این فایل بین الان نقشش چیه اونجا؟؟
یعنی همون setup رو اجرا کنم فقط؟؟
خب نصب میشه اما اجرا نمیشه که....:ناراحت:
کسی طریقه نصب این بازی رو بلد نیست کامل بگه؟؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۲۴, ۰۹:۳۶ بعد از ظهر
اره ویندوز 7
سی پی یو 4 هسته ای 9550
رم2
هاردمم 20 گیگ جا داره تو درایو c
کارتمم 9800 پهنای باند گرافیکشم 512 هستش و سایه زنش هم 3 هست
کارت صدام هم که خب بله

فقط یه چیز مونده......بشینم و :گریه::گریه::گریه:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۲۴, ۱۰:۱۹ بعد از ظهر
همینه ... هی من میگم لپتاب بهتره هی بگو نه !
آقا این فایل ستاب بین که نمی تونی اجراش کنی ! همون ستاپی که اجرا میشه رو باید اجرا کنی ! اون خودش بقیه ی ستاپ ها رو اجرا میکنه !

Mohsen
۱۳۸۹-۰۸-۲۵, ۰۲:۲۹ قبل از ظهر
افشین جان بازی رو الان کامل نصب کردی؟ اگه کامل نصب کردی و بازی اجرا نمیشه احتمال میدم کرک بازی مشکل داشته باشه. کرکی که داری ظاهرا ماله skidrow است که یکی از معتبرترین گروه هاست ولی کرکش مثل خیلی وقتا احتمالا مشکل داره. که در صورت مشکل داشتن باید نسخه فیکس شدش ریلیز شده باشه

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۰۶, ۰۹:۰۱ بعد از ظهر
یه سوال
ویندوز ایکس پی رو هر چند وقت یبار عوضش میکردیم
البته خودش خراب میشد
این ویندوز 7 خیلی خوبه و اصلا ایرادی نداره
نه ارور و نه هنگ و گیر!!
حالا...
لازم نیست عوض بشه ویندوز؟؟
همینطوری دارم میپرسما
میترسم روزی برسه که مثلا یهو نیاد بالا
ترسم الکی و بدون دلیله یا همچین چیزی امکان پذیره؟؟

Smt
۱۳۸۹-۰۹-۰۶, ۰۹:۱۸ بعد از ظهر
یه سوال
ویندوز ایکس پی رو هر چند وقت یبار عوضش میکردیم
البته خودش خراب میشد
این ویندوز 7 خیلی خوبه و اصلا ایرادی نداره
نه ارور و نه هنگ و گیر!!
حالا...
لازم نیست عوض بشه ویندوز؟؟
همینطوری دارم میپرسما
میترسم روزی برسه که مثلا یهو نیاد بالا
ترسم الکی و بدون دلیله یا همچین چیزی امکان پذیره؟؟
داری میگی طوریش نیست!!!!! نه بابا داره کار میکنه واسه چی عوضش کنی؟

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۹-۰۶, ۰۹:۲۱ بعد از ظهر
افشين جان سعي كن هر 2ماه ويندوزت چه خراب بشه چه نشه عوضش كني چون شما كه از اينترنت استفاده ميكني سيستم شما بيشتر در معرض سو استفاده و ويروسي شدن هستش.

Smt
۱۳۸۹-۰۹-۰۷, ۰۱:۳۶ بعد از ظهر
افشين جان سعي كن هر 2ماه ويندوزت چه خراب بشه چه نشه عوضش كني چون شما كه از اينترنت استفاده ميكني سيستم شما بيشتر در معرض سو استفاده و ويروسي شدن هستش.

نه اینو قبول ندارم! اگه نگران ویروسی یه اسکنر خوب دانلود کن کامپیوترو حال میاره!

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۹-۰۷, ۰۴:۴۰ بعد از ظهر
نه اینو قبول ندارم! اگه نگران ویروسی یه اسکنر خوب دانلود کن کامپیوترو حال میاره!
داداش از اونجايي كه بعضي سايت و وبلاگ هايي رو شما ويزيت ميكنيد بعضي هاشون در قسمت لود كي لوگر هايي ميزارند كه خودكار روي سيستم شما اجرا ميشه حالا از اين رو :تمام اطلاعات نام كاربري و... به سرقت ميره و آنتي ويروس ها هم نميشناسن وقتي كه ما ميدونيم همچين چيزي هست چرا خودمون جلوشو نگيريم تا بعدا وقتي كه كار از كار گذشت پشيمون بشيم (پيشگيري بهتر از درمان:پوزخند:).
حالا خود داني از ما گفتن:گل رز:

Smt
۱۳۸۹-۰۹-۰۷, ۰۴:۵۷ بعد از ظهر
داداش از اونجايي كه بعضي سايت و وبلاگ هايي رو شما ويزيت ميكنيد بعضي هاشون در قسمت لود كي لوگر هايي ميزارند كه خودكار روي سيستم شما اجرا ميشه حالا از اين رو :تمام اطلاعات نام كاربري و... به سرقت ميره و آنتي ويروس ها هم نميشناسن وقتي كه ما ميدونيم همچين چيزي هست چرا خودمون جلوشو نگيريم تا بعدا وقتي كه كار از كار گذشت پشيمون بشيم (پيشگيري بهتر از درمان:پوزخند:).
حالا خود داني از ما گفتن:گل رز:
بابای من مهندس کامپیوتره.راه حل های زیادی موجوده! چرا ویندوزو عوض کنی؟!
میتونی از KAMYABONLINE.COM یه سری نرم افزار های امنیتی دانلود کنی

reza111reza
۱۳۸۹-۰۹-۰۷, ۰۷:۲۷ بعد از ظهر
من در ویندوز سون قسمت pinned و recent ام از کار افتاده و وقتی بر روی windows explorer کلیک راست می کنم این گزینه را نمی بینم

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۹-۰۷, ۰۸:۱۷ بعد از ظهر
بابای من مهندس کامپیوتره.راه حل های زیادی موجوده! چرا ویندوزو عوض کنی؟!
میتونی از KAMYABONLINE.COM یه سری نرم افزار های امنیتی دانلود کنی

سلام منو به پدرتون برسونيد!!!

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۰۷, ۰۸:۲۵ بعد از ظهر
عوضش میکنم
از نصب نرم افزار متعدد بدم میاد
البته ویندوز7 ویندوز کاملیه
فقط میخواستم بدونم میشه بهش اعتماد کرد و به حال خودش رهاش کرد
یا اینم مثل ایکس پی یهو یه روز میبینی بالا نمیاد!!

eiman
۱۳۸۹-۰۹-۲۹, ۰۸:۵۱ بعد از ظهر
سلام
دوستان به نظرتن بهترین مرورگر اینترنت چیه من با فایر فوکس کار میکنم بعضی از ایمیلها که نام x بکار رفته رو کرش میکنه و همه صفحات رو میبنده ترفندی برای خلاصی از این مشکل هست؟

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۲۹, ۱۰:۱۵ بعد از ظهر
من از فایر فاکس استفاده میکنم و این مشکلی که میگی رو اصلا باهاش ندارم !!!

eiman
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۰۷:۴۷ بعد از ظهر
اتفاقا دور روزه ویندوز رو تغییر دادم الان سون نصبه بازم دیشب این مشکل پیش اومد دیگه چه مرورگری خوبه و امکاناتش بالاست؟
اینم اروری که میده1218

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۰-۲۹, ۰۱:۲۶ قبل از ظهر
من یه مشکلی برام پیش اومده . قبلا تو سایت های مختلف که میرفتم برای ورود نام کاربریم 2 تا کلیک میکردم رو جایی که باید نام کاربری رو وارد کنم
نام کاربریم ظاهر میشد و نیاز نبود بنویسمش . یه چند روزیه انگار نمیشه :متفکر:
هرچی کلیک میکنم چیزی نمیاد ( البته تو تمام سایت ها اینجوریه )
باید چیکار کنم مثل قبل شه ؟:گل رز:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۰-۲۹, ۱۰:۵۹ قبل از ظهر
کوکی هاتون پاک میشن، احتمالا یا خوتون پاک کردین یا خودش هنگ کرده ریست شده، منم با فایر فاکس همین مشکل برام پیش میاد،برا راحتی کار چرا saveنمیکنی که با Refresh ،سایت برات Load بشه؟

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۰-۲۹, ۰۳:۵۱ بعد از ظهر
کوکی هاتون پاک میشن، احتمالا یا خوتون پاک کردین یا خودش هنگ کرده ریست شده، منم با فایر فاکس همین مشکل برام پیش میاد،برا راحتی کار چرا saveنمیکنی که با Refresh ،سایت برات Load بشه؟
دیشب تیک ذخیره رو زدم . ولی الان که سیستم رو روشن کردم باز باید مینوشتم . کلا حافظه این چیزاش انگار خیلی کوتاه مدت شده . ذخیره سرچ گوگل هم زود خالی میشه . چطوری حافظشو زیاد کنم ؟:متفکر:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۰-۲۹, ۰۴:۰۸ بعد از ظهر
از چه مرورگری استفاده میکنید؟

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۰-۲۹, ۰۴:۱۱ بعد از ظهر
از چه مرورگری استفاده میکنید؟

اکسپلورر 8

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۰-۲۹, ۰۴:۱۸ بعد از ظهر
خب شما خودت یه بار دستی کوکی هاتو پاک کن و سیستم رو ریست کن و saveاحتمال داره درست بشه ،روی اکسپلورر جواب میده

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۰-۲۹, ۰۴:۲۳ بعد از ظهر
خب شما خودت یه بار دستی کوکی هاتو پاک کن و سیستم رو ریست کن و saveاحتمال داره درست بشه ،روی اکسپلورر جواب میده
محمد فقط یه سوال . من 3 واحد برنامه نویسی 1 واحدم کارگاه نرم افزار پاس کردم هنوز نفهمیدم کوکی چیه ؟ :پوزخند:
یه توضیح بدی دمت گرمه :گل رز:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۰-۲۹, ۰۴:۴۰ بعد از ظهر
كوكي عبارت است از يك پيغام كه سرور به مرورگر ( Browser ) شما مي فرسته. مرورگر شما اين پيغام را در يك فايل متني ( Text ) ذخيره مي كنه. پس از آن هر بار كه كه شما به آن سرور مراجعه مي كنيد ( يعني يك صفحه از وب سايتي را كه روي آن سرور قرار دارد باز مي كنيد. ) يا به عبارت ديگر هر بار كه مرورگر شما (مثلاً اينترنت اكسپلورر ) در خواست يك صفحه از آن سرور مي كند اين پيغام را به آن سرور باز مي گرداند.

Mohsen
۱۳۸۹-۱۰-۳۰, ۱۲:۰۶ قبل از ظهر
به همه دوستان عزیزم پیشنهاد میکنم از مرورگر فایر فاکس استفاده کنید علاوه بر سرعت و امنیت و...بیشترین سازگاری رو با سایت داره

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۱-۱۴, ۱۱:۴۸ بعد از ظهر
سلام دوستان
آقا یه سوال
چطور میشه یه عکس یا فایل نوشتاری مثل word رو به pdf تبدیل کنم؟؟؟
من نرم افزار آدوبی ریدر رو دارما

3tare
۱۳۹۰-۰۱-۱۴, ۱۱:۵۷ بعد از ظهر
سلام دوستان
آقا یه سوال
برنامه ای که گفتید، برای خواندن فایل pdf هست، نه تبدیلش...
باید برنامه تبدیل رو نصب کنید. برنامه های مختلفی برای این کار هست.
مثل: word2pdf یا nitro pdf و خیلیای دیگه

scott
۱۳۹۰-۰۱-۱۵, ۱۲:۵۳ قبل از ظهر
سلام دوستان
آقا یه سوال
برای تبدیل word به pdf از یکی از نرم افزار های زیر استفاده کنین (هرکدومش بهتر بود)
http://dl.downloadha.com/Hamid/December%202009/3/Pishro%20Word%202%20PDF%20(www.Downloadha.com).zip (http://dl.downloadha.com/Hamid/December%202009/3/Pishro%20Word%202%20PDF%20%28www.Downloadha.com%29.zip)(password:downloadha.com)

http://www.pdf-convert.com/d2/doc2pdf2_setup.exe

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۱-۱۵, ۰۹:۴۹ قبل از ظهر
دست همگی درد نکنه
اما ویندوز من64 بیت هستش
هرکدومو خواستم نصب کنم ارور میده و 32 بیت هستن

scott
۱۳۹۰-۰۱-۱۵, ۱۰:۵۰ قبل از ظهر
این لینک نرم افزار pdf factory هست که یک پرینتر مجازی هست و همه چیز رو به pdf تبدیل می کنه باهاش کار کردم خیلی کارش درسته تو سایت خودش هم نوشته 32 بیتی و 64 بیتی و سرور:
http://dl.soft98.ir/soft/pdfFactory.Pro.4.10.zip