PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کراس اور با افشین

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۱-۰۷, ۰۶:۰۵ بعد از ظهر
سلام
امروز میخوام یه راز از کراس اور بگم براتون
خیلی از مبتدیها کراس رو به عنوان یه سرگرمی و تفریح تو باشگاه انجام میدن و
جالبه که بعد از تموم شدن تمرین میگن عجب سرشونه ای کار کردیم!!!!!!
اوایل وقتی میدیدم بزرگان باشگاه کراس اور میزنن و دستهاشون رو از هم به صورت ضربدری عبور میدن
فکر میکردم کار درست رو اونها انجام میدن
اما الان به این نتیجه رسیدم که کسی که کراس میزنه اگه واقعا روی عضله سینه تمرکز کنه و عضله رو خوب
منقبض کنه، قبل از اینکه دستها به هم برسن حرکت به پایان میرسه

نکات کلیدی

موقع انجام این حرکت باید حداقل دو قدم جلوتر از دستگاه قرار بگیرید (این خیلی مهمه)
تصور شما موقع اجرای حرکت این باشه که داری فیگور کول میگیری
وقتی دستها به هم نزدیک شدن عضله سینه رو کاملا منقبض کنید و مکث فراموش نشه

امیدوارم این مطلب برای شما عزیزان مفید واقع شده باشه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۱-۰۷, ۰۶:۳۵ بعد از ظهر
با فرمايشات شما كاملا موافقم . اتفاقا توي سميناري كه براي علم كار با وزنه بود رفته بوديم جناب خسرو محمدي در مورد همين كراس اور صحبت شد .
يكي از دوستان از ايشون پرسيدن كه آيا بايد دست ها تز هم عبور داده شه و ايشون فرمود كه نه .
اتفاقا يه بار هم در يه مجمعي از آقاي تبريزي اين سوال پرسيده شد كه بهتره زمان اجراي كراس دست ها را از هم عبور دهيم ؟ ايشون فرمودن خير .
بار ديگر از ايشون پرسيده شد كه آيا زمان اجراي كراس اور در حجم و رژيم كات فرق ميكند ؟ ايشون فرمودن كه فقط در زمان كات از اين حركت استفاده ميكنند .
در كل حركت بسيار جالب و خوبيه.
ممنون افشين جان بابت پست مفيدتون .

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۱-۰۷, ۰۷:۲۱ بعد از ظهر
خواهش میکنم پیمان جان
لذت بدنسازی به اینه گاهی اوقات به چیزی میرسی که بزرگان این ورزش بهس دست یافته بودند
اونجاس که میفهمی داری پیشرفت میکنی

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۱-۰۷, ۰۹:۰۶ بعد از ظهر
سلام
من چند وقت پیش بود تو کانال فیزیک تی وی نگاه میکردم تعجبم از این بود که اون یارو هم دستاشوضربدری میکرد بار اول اونجا دیدم ،بعدش به خودم گفتم داش ممد این همه مدت سر کار بودی حالا نمیدونم صحت این قضیه رو؟؟؟؟؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۱-۰۷, ۱۰:۰۵ بعد از ظهر
محمد رضا جان خيلي از صحنه هايي كه توي فيزيك تي وي نشون ميده تبليغاتي هستش و جهت عكس گفتن و تهيه فيلم .
در تهيه فيلم ها كارگردان براي جذاب تر شدن كار خيلي چيزها ممكنه گوشزد كنه .