PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظر شما زيباترين عضله بدن كدام است ؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۱-۰۸, ۱۰:۵۶ قبل از ظهر
در اين تاپيك ميخواهيم نظر شما عزيزان را در مورد زيباترين عضله بدن بدانيم .

لطف كن پاسخ را بگوييد و اگر شد دليلش را هم بگيد . :گل رز::گل رز::گل رز:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۱-۰۸, ۱۱:۲۲ قبل از ظهر
از نظر من زیباترین عضله بدن <<عضلات سینه>> هست .

من این حرف گفتم پاشم وایمیستم چون
* به چشم دیدم کسانی که از بقیه نقاط بدن ضعیف یا لاغر هستند ولی یکمی هم که سینه هاشون فرم داشته باشند بدنشون ورزشکاری نشون میده .
* از نظر من شیرین ترین تمرین با اینکه خیلی هم سخت باشه هست و آدم رو هم خسته نمی کنه .
* از نظر من خیلی زودتر از بقیه عضله ها شکل می گیره اصلاً اگه تمرینش هم ندی خودش میاد رو .
* اگه بتونی خوب بزرگش کنی البته منظور با فرم مناسب و پهن سازی بقیه عیبهای بدن مخصوصاً از همه مهمتر شکم رو می پوشونه
* و ...

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۱-۰۸, ۱۲:۱۳ بعد از ظهر
من خودم بازو و سینه رو زیباترین میدونم ولی اینروزها حس میکنم یکی از مهمترین عضله ها که فرم یک بدنساز رو نشون میده زیر بغلش هست حالا نمیدونم درسته یا غلط ولی به نظرم زیر بغل خیلی تو کل هیکل تاثیر داره

navid_a
۱۳۸۹-۰۱-۰۸, ۰۱:۱۳ بعد از ظهر
به نظره شخصی من بازو وزیر بغل هست چون هم رشد دادنشون سخته هم لذت بخش. دوم این که اگه شما یه نفرو ببینی که بازوش و زیر بغلش رو فرم باشه به جای یه بار 2 بار نگاش میکنی:گل رز:
پیمان جان خوشحال میشیم نظر شمارو هم بدونیم.:صلح:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۱-۰۸, ۰۱:۲۳ بعد از ظهر
با سلام
من نظرم رو یک عضله نیست: زیر بغل-بازو -سرشانه - یک ورزشکار بدن ساز باید داشته باشه یعنی فرمش بده-توی تمرین هم من از تمرین سینه خوشم میاد و اصلا خستگی احساس نمیکنم.

Mohsen
۱۳۸۹-۰۱-۰۸, ۰۲:۱۵ بعد از ظهر
از نظر من تمام عضلات یکی از یکی زیباتر است و متاسفانه نمیتونم یک یا دو عضله را به عنوان زیباترین عضله انتخاب کنم !
ولی سینه و بازو شاید کمی بیشتر

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۱-۰۸, ۰۲:۵۴ بعد از ظهر
از نظر من زيباترين عضله عضلات چهار سر ران هستند مخصوصا خياطه پا . چون منم با دوريان يتس هم عقيده ام كه ميگه پا ستون بدن هستش . اگر به قهرمانا بزرگ نگاه كنيم همه داراي عضلات پا و مخصوصا خياطه بي نظير هستند .

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۱-۰۸, ۰۳:۵۱ بعد از ظهر
با احترام به نظرات دیگر دوستان
به نظر من عضله کول زیبا ترین عضله بدن هستند
چون از نمای جلو هیبت و قدرت رو نشون میدن
و هم از نمای پشتی جلوه با شکوهی دارن
و در آخر همه تماشاچیان منتظرن تا فیگور کول بگیری

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۱-۰۸, ۰۴:۲۲ بعد از ظهر
به نظر من عضلات سرشانه و چهارسری ران بسیار زیبا هستند! البته زیر بغل هم در نوع خودش عضله زیبایی هستش(به عشق دوریان یتس بزرگ!!!):صلح:

MOHSEN GORBANI
۱۳۸۹-۰۱-۰۸, ۰۶:۴۴ بعد از ظهر
بنظر من زیربغل و سینه زیباترین عضله هست

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۱-۰۹, ۰۳:۵۶ قبل از ظهر
بازو ... .

mahmoud
۱۳۸۹-۰۱-۰۹, ۰۹:۰۲ قبل از ظهر
به قول روی کولمن:پوزخند: یه بدنساز واقعی رو میشه از عضلات پشت و پاش تشخیص داد نظر منم همون پا و زیر بغله به شرط تناست کلی بدن

tanea
۱۳۸۹-۰۱-۰۹, ۱۲:۳۲ بعد از ظهر
عضلات شکم و سینه واقعآ زیبا هستن ..

amirkia
۱۳۸۹-۰۱-۰۹, ۱۲:۴۷ بعد از ظهر
عضلات پشت و ساق برجسته معركه است

bodybuilder
۱۳۸۹-۰۱-۱۰, ۰۵:۴۹ بعد از ظهر
بــــاسن:بامزه:
ولی جدا با عضلات پا و پشت خیلی حال میکنم.

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۱-۱۱, ۰۶:۴۲ قبل از ظهر
اگر خود عضله به تنهايي را در نظر بگيريم، سينه و شكم
اما اگر نسبت به نمايي كه به بدن مي ده مقايسه كنيم، جلو بازو

MEHDIO
۱۳۸۹-۰۱-۱۱, ۰۹:۱۵ بعد از ظهر
سلام به همگی
به نظر من زیباترین عضلات مربوط به ران و ساق پا میشه مخصوصا ساق پا که این همه ناز داره ولی وقتی در اومد دلتو میبره.

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۱-۱۴, ۰۵:۵۹ قبل از ظهر
با احترام به نظر دوستان
به نظر من در بالا تنه زیباترین آنها پشت بازو و سینه
و در پایین تنه زیبایی عضله خیاطه پا واقعاً چشمگیره

7223670
۱۳۸۹-۰۲-۳۱, ۰۸:۵۸ قبل از ظهر
زیباترین عضله بدن به نظرم پشت بازو هستش چون خیلیا اونقد که جلو بازوشون رشد میکنه و بهش اهمیت میدن به پشت بازو نمیدن و سرشانه که توی تیپ تاپیر زیادی داره

rogera75
۱۳۸۹-۰۲-۳۱, ۱۲:۵۹ بعد از ظهر
من خودم دیوونه ی عضلات پا ام خصوصا چهار سر ران .وقتی به رشد کافی می رسن زیباییشون دیوونه می کنه !

exploit
۱۳۸۹-۰۲-۳۱, ۰۴:۴۳ بعد از ظهر
زيباترين عضله بزرگ بالا تنه سينه , پايين تنه چهارسر
زيباترين عضله كوچك , پشت بازو

ARSHAM HEDAYAT
۱۳۸۹-۰۳-۰۵, ۰۳:۳۰ بعد از ظهر
کلا من عضلات سر شانه رو خیلی دوست دارم اعتقاد دارم به بدن فرم میده بعد شیکم چون زمانی که با پهلو ادغام میشه بیشتر قسمت بالا بدن رو میگیره پس خیلی تو چشمه و چون خوش فرم کردنش هم خیلی سخته به ادم لذت میده ساختنش پا رو هم کلا دوست دارم و اعتقاد دارم که بیشتر رشد بدن توسط تمرینات پا انجام میشه نمیتونم عضله خاصی رو بگم کلا تمام عضله های پا رو دوست دارم ولی کلا طرفدار اعتدال رشدی و زیبای بین تمام عضلات بدن هستم

hamid_jay
۱۳۸۹-۰۳-۰۵, ۰۵:۵۱ بعد از ظهر
زیباترین عضله به نظرم عضله سینه هست:قلب: چون واقعا فرم قشنگی داره

R.K
۱۳۸۹-۰۳-۲۶, ۱۲:۴۱ قبل از ظهر
به نظر من زيبا ترين عضله,عضله شكم است چون شكل دادن به اون واقعا سخته ولي وقتي در بياد يه شكل تازه اي به بدن ميده:چشمک::چشمک:

محمد چالش
۱۳۸۹-۰۳-۲۶, ۱۲:۴۳ قبل از ظهر
به نظر من سرکول و سرشانه

eiman
۱۳۸۹-۰۵-۱۹, ۰۸:۳۹ بعد از ظهر
به نظر من زیر بغل

soroushmuscle
۱۳۸۹-۰۵-۱۹, ۱۱:۱۱ بعد از ظهر
به نظر من کول و گردن زیباترین عضلات هستند............چون اگه این عضلات قوی باشند نشون میده طرف ورزشکار حرفه ای هستش..که ما کمتر بدنسازی رو می بینیم که این عضلاتش قوی باشند

samim
۱۳۸۹-۰۵-۲۰, ۰۹:۲۱ قبل از ظهر
جلو بازو و ساعد .. چون با لباسم نشون میده که بدنسازی .. نه ؟

دياكو
۱۳۸۹-۰۵-۲۰, ۱۱:۳۹ قبل از ظهر
به نظر من سرشانه و زير بغل خيلي تو چشمه

mankind
۱۳۸۹-۰۵-۲۰, ۱۲:۱۸ بعد از ظهر
سینه

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۵-۲۰, ۱۲:۵۸ بعد از ظهر
زیباترین عضله که بازو هست ... اما زیبایی با تو چشم بودن فرق داره .اگه دور بازوت بزرگ هم باشه یه کت که بپوشی دیگه معلوم نمیشه . اما سرشونه خیلی خیلی خیلی مهمه . بعد هم کول و گردن . نمونه زندش خود من : هم عضلات سینه خوبی دارم ، هم شکم کاملا تفکیک شده ، پشت بازوم هم وضعیتش در حد عالیه ،جلو بازوم خوب نیست ، بدم نیست ، ساعد و کچ هم در حد عالی ... اما سرشونه ها و کول های بدی دارم .... واسه همین اصلا بدنم زیبایی نداره .

Milad Zeinaly
۱۳۸۹-۰۵-۲۱, ۱۲:۰۴ بعد از ظهر
عضله شکم

چنگیز
۱۳۸۹-۰۵-۲۲, ۱۰:۵۳ قبل از ظهر
من کول رو خیلی دوست دارم. جلو بازوهای گرد هم واقعا زیبان.

ali500
۱۳۸۹-۰۵-۲۲, ۱۱:۵۲ قبل از ظهر
شکمی با عضلات 6 تیکه را عشق است .

milad_70
۱۳۹۰-۰۳-۱۹, ۰۹:۴۷ بعد از ظهر
بستگی داره ! اگه طرف مسابقه میده عضلات پا و شکم-ولی اگه همینطوری تمرین میکنه سینه و بازو

Ahoora
۱۳۹۰-۰۳-۱۹, ۱۰:۱۰ بعد از ظهر
ساق پا تراشیده و زیبا رو بیشتر از همه عضله ها دوست دارم درسته که تو چشم نیست اما زیبایی خاصی داره چون هرکسی ساق های خوبی نداره وقتی بدنسازی چنین عضله ای داره حتما همه جای بدنش عضلات خوبی جمع کرده :صلح:

Mehran Mahmoodi
۱۳۹۰-۰۳-۱۹, ۱۰:۴۷ بعد از ظهر
فقط سینه و بازو.............مهم ترین و زیباترین عضله هایی که خیلی زیاد هم تو چشم میان ......من که عاشق عضله سینه و بازو هستم.......

ali0541
۱۳۹۰-۰۳-۱۹, ۱۱:۲۶ بعد از ظهر
به نظر من تازه کار سینه , شکم , بازو .

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۹۰-۰۳-۲۰, ۱۲:۲۳ قبل از ظهر
هیچکدوم مثل عضلات کات شده شکم نیست . :عبادت:

love4ever
۱۳۹۰-۰۳-۲۰, ۰۱:۲۱ قبل از ظهر
به نظر من شما اگه بدنتون رو به کسی نشون بدین اولین چیزی که به چشش میاد شکم کات و تیکه شماست
پس رای من به شکمه

na3r
۱۳۹۰-۰۳-۲۰, ۰۱:۳۰ بعد از ظهر
بدون شک بازو . البته جلو بازو و پشت بازو باهم قشنگن :صلح:

ali g
۱۳۹۰-۰۳-۲۰, ۰۹:۴۷ بعد از ظهر
هر کس یه نظری داره ولی به نظر من زیر بغل واقعا زیباست.

rafcity
۱۳۹۰-۰۳-۲۲, ۰۳:۳۸ بعد از ظهر
به نظر من سینه از همه قشنگ تره. مخصوصا خط بین سینه ها زیبایی عجیبی به بدن میده!

godman757
۱۳۹۰-۰۳-۲۲, ۱۰:۵۱ بعد از ظهر
فقط عضلات کات و اسلایس شده شکم
ولی دلیل نمیشه عضلات دیگر ضعیف باشن
ویرایش*******
محمدرضا