PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روح ا.. داداشی: كمربند قهرماني‌ام تقديم به رئيس‌جمهور

mahdij
۱۳۸۹-۰۲-۱۳, ۰۴:۱۳ قبل از ظهر
روح‌الله داداشي ، قوي‌ترين مرد ايران دردو دوره از مسابقات مردان آهنين است .
در قسمتی از مصاحبه داداشی با روزنامه جام جم آمده است :
من همين جا قصد دارم خالصانه كمربند قهرماني‌ام را به رئيس‌جمهور محترم، دكتر احمدي‌نژاد كه در عرصه‌هاي اقتصاد، سياست و ورزش به مردم خدمت مي‌كند، تقديم ‌كنم. از نظر من، قوي‌ترين مرد ايران دكتر احمدي‌نژاد است، چون مسووليت‌هاي وي به مراتب دشوارتر از بلند كردن وزنه‌هايي است كه ما با آنها سروكار داريم. او منشا استقامت و بردباري است و من اميدوارم در آينده هم شاهد حمايت‌هاي رئيس‌جمهور از ورزشكاران باشيم.
من قصد داشتم در همان روز فينال، كمربند قهرماني‌ام را به رئيس‌جمهور هديه كنم، اما چون وقت برنامه كم بود و فرصت چنداني براي صحبت كردن نداشتيم، بهتر ديدم در روزنامه جام‌جم اين مساله را عنوان كنم. در آينده‌اي نزديك و در يك مراسم ويژه، رسما كمربند قهرماني‌ام را به دكتر احمدي‌نژاد تقديم مي‌كنم.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۱۳, ۰۴:۵۸ قبل از ظهر
حق ما ورزشكاراست كه اينگونه تحقير آميز باهامون دولت برخورد كنه .
واقعا خاك عالم بر سر اين آقا كه بايد پاچه خاري كنه تا ايراني بودن خودش رو كاملا نشون بده .

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۲-۱۳, ۰۸:۳۹ قبل از ظهر
واقعاً براي خودم متأسفم كه از روح ا... داداشي طرفداري مي كردم.:بیفایده:

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۲-۱۳, ۰۸:۴۹ قبل از ظهر
واقعاً حرفی برای گفتم نمونده
من فکر میکردم این یه نفر منش پهلوونی داره اما ....................
کاشکه این حرف دروغ باشه

imanfitness
۱۳۸۹-۰۲-۱۳, ۱۰:۰۹ قبل از ظهر
اصلا باورم نمیشه.این کار ایشون اصلا درست نیست حتی اگه هدفشون حمایت ورزشکارا از طرف آقای رئیس جمهور باشه.اینا همش یعنی ضعف فکری.قهرمان یعنی قهرمان در تمام عرصه ها نه کسی که یه ملت ازش نا راضی هستن.

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۲-۱۳, ۱۱:۱۶ قبل از ظهر
من معتقدم ورزشکار نباید خودش رو قاطی سیاست کنه . این سواستفاده از ورزش و مقام قهرمانیه ... . دوره ی این کارا گذشته .
اما حالا که کرده ... مهم نیست . من چاکر آقا داداشی هم هستم چه کمربندش رو به محمود بده چه نده .

navid_a
۱۳۸۹-۰۲-۱۳, ۰۲:۱۰ بعد از ظهر
من نمیدونم آقای داداشی با این حرکت مثلا چیرو میخواد ثابت کنه؟
نه اینکه خیلی دولت و فدراسیون از این ورزش حمایت میکنه....

mohsen_sh
۱۳۸۹-۰۲-۱۳, ۰۶:۵۴ بعد از ظهر
واقعا این کارش اخر پاچه خواری بوده یکی نیست بهش بگه اخه چرا خالی میبندی گفته اخر برنامه وقت نبوده تابلو بعدن اون داداش گامبوش بهش گفته این روش رو در پیش بگیر تا اخر عمر حمایت اینا رو داشته باشه و بار خودشو در کنار اینا ببینده
اخه بد بختی اینه اینا از رضا زاده درس عبرت نمیگیرند اون همه پول رو ول کرد دست به حمایت از گنده تر از این ادم کوچولو زد ولی اخر سر رسوا شد رفت و کلا با رسوایی از وزنه برداری رفت کنار الان هم که ریده به تیم وزنه برداری

lord_shire
۱۳۸۹-۰۲-۱۹, ۰۶:۱۵ قبل از ظهر
جالبه هر کسی که تو این مملکت تو کار تقلب و دروغ و زدو بنده به نوعی با رییس جمهور در ارتباطه . اتفاقا ابن جور ادمها باید اون طرفی باشن (مثل اون رضا زاده نامرد)