PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اينترا پرو !!!!اندومورف ها و مزومورف ها بخوانند .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۱۷, ۰۹:۰۹ بعد از ظهر
در اين قسمت ميخواهم در مورد مكملي به نام اينترا پرو براتون توضيح بدم .
اين مكمل براي دو تيپ بدني ساخته شده . اندومورف ها و مزومورف ها . و اكتومورف ها فقط در دوران كات ميتونن از اين مكمل استفاده كنند .
افراد لاغر كه بدن بي چربي دارن نبايد از استفاده از اين مكمل انتظار حجم داشته باشند چون اين افراد بيش از پروتئين به كربوهيدرات ها احتياج دارند .
اما اين مكمل واقعا معزه اي هست براي افراد اندومورف كه ميخوان هم حجم عضلاني كسب كنند و هم به چربي بدنشان افزوده نشود .
فورمول اين مكمل جوري طراهي شده كه امكان تجمع چربي را به صفر ميرساند . اين مكمل حاوي مقدار زيادي پروتئين وي ميباشد . شايد با خودتان بگوييد كه خوب اين كه فرقي با وي نداره ؟
اما اينجور نيست . پروتئين موجود در اين مكمل كاملا ايزوله شده هستش . يعني خالص . در صد كربوهيدرات موجود در اين مكمل بسيار ناچيز هستش . براي دوران كات در هر سه گروه بدني چاق لاغر و متوسط خوبه . اما در دوران حجم براي اندومورف ها بهترين گزينه هست .
در اين مكمل علاوه بر پروتئين ايزوله شده گلوتامين و آمينو اسيد هاي ضروري (BCAA) و انواع ويتامين ها موجود است .
يعني شما با انتخاب اين مكمل هيچ نيازي به گلوتامين و آمينو اسيد هاي ضروري و ويتامين ها نداريد .
اين مكمل محصول شركت گاسپاري هستش كه واقعا امروزه غوغا كرده .

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۲-۱۸, ۰۸:۲۱ قبل از ظهر
پيمان جان ظاهراً قيمت يك كيلوييش 53000 تومانه كه در مقايسه با وي 100% اوپتيموم گرانتر هست و شايد اگر مكمل ها رو جداگانه تهيه كنيم، از لحاظ هزينه تفاوت چنداني نكنه در حالي كه در اين حالت شما مي تونيد نسبت مصرف هر كدام رو هم به دلخواه تغيير بديد اما در اين مكمل نسبت ها از پيش تعيين شده هست. تنها فاكتوري كه باقي مي مونه ميزان مصرف اينترا پرو هست كه در صورت مصرف دوزهاي پايين تر مي تونه به صرفه باشه. حالا نظر شما در مورد به صرفه بودن اين مكمل به لحاظ هزينه چيه؟ آيا وزن هاي بالاترش هم موجود هست؟
ممنون!:گل رز:

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۲-۱۸, ۰۱:۳۷ بعد از ظهر
پيمان جان ظاهراً قيمت يك كيلوييش 53000 تومانه كه در مقايسه با وي 100% اوپتيموم گرانتر هست و شايد اگر مكمل ها رو جداگانه تهيه كنيم، از لحاظ هزينه تفاوت چنداني نكنه
حسام جان چطوری حساب کردی؟ وی به تنهایی 75 تومان دو کیلوییش به همراه آمینو و گلوتامین که میره بالای 100. در صورتی که میگی این 53000 تومنه که در مقایسه با وی گرانتر هست؟
پیمان جان منم کنجکاو شدم این پروتئین تست شدست؟ یعنی از اطرافیانت کسی مصرف کرده؟ نتیجه چطور بوده؟
این کمپانی گاسپاری چند وقته کار می کنه و کیفیت محصولاتش چطوره؟

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۲-۱۸, ۰۳:۴۶ بعد از ظهر
حسام جان چطوری حساب کردی؟ وی به تنهایی 75 تومان دو کیلوییش به همراه آمینو و گلوتامین که میره بالای 100. در صورتی که میگی این 53000 تومنه که در مقایسه با وی گرانتر هست؟
پیمان جان منم کنجکاو شدم این پروتئین تست شدست؟ یعنی از اطرافیانت کسی مصرف کرده؟ نتیجه چطور بوده؟
این کمپانی گاسپاری چند وقته کار می کنه و کیفیت محصولاتش چطوره؟
امين جان اين يك كيلوييش 53000 تومنه، يعني 2.25 كيلوش ميشه 119000 تومن! درصورتي كه 2.25 كيلويي اوپتيموم 75000 تومنه. :متفکر:
درسته؟

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۲-۱۸, ۰۴:۱۵ بعد از ظهر
امين جان اين يك كيلوييش 53000 تومنه، يعني 2.25 كيلوش ميشه 119000 تومن! درصورتي كه 2.25 كيلويي اوپتيموم 75000 تومنه. :متفکر:
درسته؟

بله حسام جان حق با شماست من نمی دونستم وزنش 1 کیلو هستش:گل رز:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۱۸, ۰۹:۲۸ بعد از ظهر
مكمل هاي شركت گاسپاري در حال حاضر در تمام جهان غوغا كرده و اكثر افرادي كه علم بالايي در خواندن ليبل دارند اين مكمل ها را انتخاب ميكنند . از لحاظ كيفيت من محصولات گاسپاري را تاييد ميكنم . به عنوان مثال پلاسما جت و يا سوپر پمپ با هيچ مكمل پمپي قابل قياس نيست . اين رو طبق تجربه گفتم . هم خودم تجربه كردم و هم شاگردانم .
در مورد اين مكمل هم بايد بگم كه از لحاظ قيمت بله به صرفه نيست اما كيفيت كاملا عالي هستش .
به عنوان مثال :
شما ميتونيد يه كراتين با قيمت 10000 تومان بخريد اما به طور حتم اون كراتين با كراتين 30000 توماني قابل قياس نيست . بد نيست بدانيد شعار آقاي گاسپاري در محصولاتش كيفيت كيفيت كيفيت هستش .

XYSTER
۱۳۸۹-۰۲-۱۸, ۱۱:۴۶ بعد از ظهر
:گل رز:سلام دوستان ببخشید میخواستم بدونم از کجا میشه فهمید تو کدام تیپ بدنی هستم قد 173 وزن 78 از عضلات خوبی در ناحیه کول .دستام .پاها دارم ولی خیلی زود اگه تمرین نکنم چاق میشم سال پیش که ورزش نمیکردم وزنم 88 قدم 165 بود بازم ببخشید اینجا سوال کردم من تازه واردم نم

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۲-۱۹, ۱۰:۱۸ قبل از ظهر
پيمان جان اينتراپرو در مقايسه با نانو واپور چطوره؟ اصلاً ميشه مقايسشون كرد؟

mamad
۱۳۸۹-۰۲-۱۹, ۱۲:۰۸ بعد از ظهر
حسام جان اصلا این دو تا رو نباید با هم مقایسه کرد اینترا پرو یه پروتئین غنی شده با ویتامین ها ومینرال ها و گلوتامین وغیره هستش.اما نانو واپر (ویپر) یه نیتریک اکسید یا پمپ کننده عضلاته واسه دم و قدرت بیشتر.مثلا میشه با no xplode یا super pump مقایسش کرد.در کل مکمل خوبی هست.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۱۹, ۰۹:۵۰ بعد از ظهر
:گل رز:سلام دوستان ببخشید میخواستم بدونم از کجا میشه فهمید تو کدام تیپ بدنی هستم قد 173 وزن 78 از عضلات خوبی در ناحیه کول .دستام .پاها دارم ولی خیلی زود اگه تمرین نکنم چاق میشم سال پیش که ورزش نمیکردم وزنم 88 قدم 165 بود بازم ببخشید اینجا سوال کردم من تازه واردم نم
اولا جاي سوال شما اينجا نيست . جاي سوالتان را پيدا كنيد و در محل مناسب سوال كنيد تا جواب بگيريد . در ضمن اطلاعات شما براي نشان دادن تيپ بدني اشتباهه . براي تيپ بدني بايد سايز هاي بدنتان را ميزدي مثل دور مچ دور كمر و دور بازو و دور ران و ...... .

پيمان جان اينتراپرو در مقايسه با نانو واپور چطوره؟ اصلاً ميشه مقايسشون كرد؟

با تاييد صحبت هاي mamad آقا اين دو مكمل هيچ شباهتي با هم ندارند كه بشه مقايسه كرد .