PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرونده یک دختر فراری

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۲-۲۶, ۰۲:۴۰ بعد از ظهر
پرونده یک دختر فراری

http://i36.tinypic.com/2pq3vjr.jpg

آثار خراش روی دست دختر مربوط به خود زنی او در طی یک هفته اخیر بوده است

نام: چه فرقی می کند
فامیل: کسی من را به دنیا نیاورده است
شهرت: دختر فراری
نام پدر: نمی دانم
نام مادر: از خانه بیرونم کرد
شغل: محصل
وضعیت درسی: شاگرد مدرسه تیزهوشان
علت فرار: وجود فردی به نام ناپدری
چگونگی فرار: من فرار نکردم. مادر کیفم را به دستم داد و گفت برو. می خواهم خوش باشم
اولین مراجعت: امام زاده صالح
دومین مراجعت: شمشادهای پارک ملت
ماوای شبانه: پارک
مدت ولگردی: 2 هفته
علت دستگیری: بدحجابی
مدت حضور در کانون اصلاح و تربیت: یک ماه
جرم: فرار
حکم: 10 ضربه شلاق حد، و یک ماه در کانون
نتیجه پزشکی قانونی: منفی
رابطه نامشروع: داشتم
مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی: یک بار مادر تعارف زد که من نخوردم
سابقه خودکشی: سه بار
وسیله خودکشی: قرص به تعداد 150 عدد
سابقه خود زنی: از دستم در رفته
حرف آخر: اگر مرا رها نکنند وایتکس می خورم! ریکا! شیشه شکسته هم که فراوان است! بالاخره در این دنیا همیشه وسیله برای از بین بردن خود بوده است.

من فقط یک سوال دارم! چه کسی باید به این دختر پاسخ بدهد؟!
مادر؟
پدر؟
جامعه؟
حق این دختر از زندگی چیست؟ اصلا حقی دارد؟

sara65
۱۳۸۹-۰۲-۲۶, ۰۳:۰۶ بعد از ظهر
به نظر من همه چیز به خانواده بر می گرده.در مورد تربیت اطفال امهات باید نهایت اهمیت را بدن زیرا شاخه تا تازه وتره هر نوع تربیت نمایی تربیت می شه.مخصوصا"در مورد دختران چون در اینده انها مادر می شن و وظیفهء سنگینی بر دوش دارند.

*f*
۱۳۸۹-۰۲-۲۶, ۰۳:۰۹ بعد از ظهر
:ناراحت: هم تقصيره جامعه اس هم خونواده :متفکر:

sezarsf
۱۳۸۹-۰۲-۲۶, ۰۴:۱۰ بعد از ظهر
من میگم اول جامعه و بعد خانواده...........البته جامعه ما به یه دختر 16 سال رحم نمیکنه می بلعتش.....مشکل به نظرم فرهنگ اشتباه رایج در جامعه است

navid_a
۱۳۸۹-۰۲-۲۶, ۰۵:۳۱ بعد از ظهر
به نظر من اشکال از جامعه و مسئولین هست بعد خانواده.که اگه توضیح ندم بهتره:گل رز::صلح:

mahmoud
۱۳۸۹-۰۲-۲۶, ۰۹:۲۴ بعد از ظهر
به نظر من خود فرد هم خیلی مهمه خود من تو دوستام کسایی هستند که خانواده خیلی خوبی دارن اما خودشون دنبال خلاف و ... هستند همینطور دوست هم تاثیرش زیاده اما نمیشه تاثیر خانواده رو انکار کرد چون فرد خیلی از سال های عمرش رو با خانوادش میگذرونه و فرهنگ خودش رو یدک میکشه

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۲-۲۷, ۰۸:۴۵ قبل از ظهر
به ترتیب حکومت ، جامعه ،خانواده .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۲۷, ۱۰:۱۰ قبل از ظهر
تنها مجرم اين وسط از نظر بنده مادر فاسد ايشون بوده و بس .
زني كه به بچه خودش ميگه برو مادر نيست .
اين اتفاق كه ايشون فرار كرده مقصرش فقط مادرش هستش . جامعه باعث فرار ايشون نشده .
البته دولت هم مقصره كه اين بنده خدا را شلاق زده اند . اگر دولت درستي داشتيم توي دهان آن مادر ميزد و براي اون شلاق ميبريد نه اين بچه بنده خدا .
در قوانين حقوق بشر كه در تمام دنيا داره رعايت ميشه اومده كه اگر بچه را تنبيه بدني كنيد مجازات داره چه برسه به اينكه بيرونش بندازي . اون هم بچه 16 ساله .
افراد زير 18 سال حق و حقوقشان كاملا بر عهده والدين هست و اون ها بايد خرج زندگي بچه زير 18 سال را بدهند . اما متاسفانه در ايران بسيار ميبينيم كه كودك را با خود به گدايي در خيابان مياورند .
خود من كه هر وقت كودكي در حال گدايي ميبينم توي دلم پدر و مادر كثافتش را فحش ميدم كه به خاطر خودشان باعث بدبختي يه انسان شده اند . چه قدر خوب بود براي بچه دار شدن قانوني داشتيم تا هر كسي يه بچه را بدبخت نكند .

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۲-۲۷, ۱۲:۲۷ بعد از ظهر
تو هر دوره ای از زندگی این سه تا عامل ( حکومت خانواده خود شخص ) وظایفی بر عهده دارن که کمکاری هر کدومشون آدم رو از مسیر اصلی خارج میکنه . به این دختر هم نمی شه خرده گرفت چون 16 سالگی سن اوج غرور نوجوانیه و با اون حرفی که مادرش زده بهش معلومه میره تا مرز خودکشی

eshaghgh
۱۳۸۹-۰۲-۲۷, ۱۱:۱۹ بعد از ظهر
به نظر من مهمترین چیز خانواده است اگر دختر در یه خانواده سالم باشد هیچگونه از این اتفاقها نمی افته امروزه امار خانواده در امریکا فقط هفت درصد هست که نتیجه اش رو میبیند فساد در امریکا موج میزند زنها وسیله ای هستند برای شهوترانی مردان

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۲-۲۷, ۱۱:۴۱ بعد از ظهر
به نظر من مهمترین چیز خانواده است اگر دختر در یه خانواده سالم باشد هیچگونه از این اتفاقها نمی افته امروزه امار خانواده در امریکا فقط هفت درصد هست که نتیجه اش رو میبیند فساد در امریکا موج میزند زنها وسیله ای هستند برای شهوترانی مردان
دوست عزیزم این که تو آمریکا فساد موج میزنه مزخرفه محضه! چیزیه که تو مخ ایرانیها کردن. هرگز و هرگز اینطور نبوده و نیست. اگه واقعا" اونجا فساده این همه پیشرفت و تکنولوژی از کجاست؟؟؟ اگه قرار بود همچین فسادی که ازش یاد میکنن تو آمریکا و اروپا باشه دولت این کشورها وقت سر خاروندن نداشتن و یکسره باید با فساد مبارزه میکردن دیگه وقتی واسه علم و پیشرفت نبود!! تو کشورهایی نظیر آمریکا میتونی سالم ترین و پیشرفته ترین نوع زندگی رو داشته باشی اگه خودت بخوای میتونی به نهایت فساد هم برسی که اونم دست خودته. چیزی که باعث تولد فساد تو یه جامعه میشه فقره!!! چیزی که ملت و از ریشه جدا میکنه افراطه!!! تو جهان سوم هم که قربونش برم این چیزا فراوونه! وجدانا" بشین فکر کن ببین چرا همیشه همه چیز خارجیش از ایرانیش مطمئن تره! ای کاش اینجا فقط یه بار یه آمارو واقعی اعلام میکردن فقط یک بار. مثلا" آمار مبتلایان به اچ آی وی اونوقت میدیدی فساد کجاست!

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۲-۲۸, ۰۸:۲۰ قبل از ظهر
دوست عزیزم این که تو آمریکا فساد موج میزنه مزخرفه محضه! چیزیه که تو مخ ایرانیها کردن. هرگز و هرگز اینطور نبوده و نیست. اگه واقعا" اونجا فساده این همه پیشرفت و تکنولوژی از کجاست؟؟؟ اگه قرار بود همچین فسادی که ازش یاد میکنن تو آمریکا و اروپا باشه دولت این کشورها وقت سر خاروندن نداشتن و یکسره باید با فساد مبارزه میکردن دیگه وقتی واسه علم و پیشرفت نبود!! تو کشورهایی نظیر آمریکا میتونی سالم ترین و پیشرفته ترین نوع زندگی رو داشته باشی اگه خودت بخوای میتونی به نهایت فساد هم برسی که اونم دست خودته. چیزی که باعث تولد فساد تو یه جامعه میشه فقره!!! چیزی که ملت و از ریشه جدا میکنه افراطه!!! تو جهان سوم هم که قربونش برم این چیزا فراوونه! وجدانا" بشین فکر کن ببین چرا همیشه همه چیز خارجیش از ایرانیش مطمئن تره! ای کاش اینجا فقط یه بار یه آمارو واقعی اعلام میکردن فقط یک بار. مثلا" آمار مبتلایان به اچ آی وی اونوقت میدیدی فساد کجاست!
امین جان کاملاً با نظرت موافقم

کشوره ما با تمدن چند هزار ساله ای که داره واقعاً جای تأسف داره که در برار آمریکایی که تمدنش به زور به 100 سال میرسه از همه نقاط ضعیف تره
اگر واقعاً توی آمریکا فساد موج میزد که دیگه پیشرفتی نداشتیم
آیا به نظره شما زور گفتن به مردم، دروغ گفتن به مردم و... جزو فساد حساب نمیشه...............

eshaghgh
۱۳۸۹-۰۲-۲۸, ۱۰:۵۶ قبل از ظهر
دوست عزیز منظور من از فساد این نبود من میگم امار خانواده در امریکا فقط هفت درصد هست چه ربطی به پیشرفت تکنولوژی داره اونجا هوسرانی موج میزنه زنها وسیله ای هستند فقط برای ارضای نیاز مردان و فقط هم به همین دلیل است که جهان غرب به زنان زیبا اهمیت میدهند و میخواهند زنان رو برده ی مردان کنند شما برو تحقیق کن ببین بیشترین امار رابطه ی نامشروع مربوط به کدام کشور است اتفاقا بد نیست یه تحقیق هم در مورد ایدز داشته باشی که ببینی امار مبتلایان به ایدز در امریکا واقعا تکان دهنده هست

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۲-۲۸, ۰۶:۱۳ بعد از ظهر
دوست عزیز منظور من از فساد این نبود من میگم امار خانواده در امریکا فقط هفت درصد هست چه ربطی به پیشرفت تکنولوژی داره اونجا هوسرانی موج میزنه زنها وسیله ای هستند فقط برای ارضای نیاز مردان و فقط هم به همین دلیل است که جهان غرب به زنان زیبا اهمیت میدهند و میخواهند زنان رو برده ی مردان کنند شما برو تحقیق کن ببین بیشترین امار رابطه ی نامشروع مربوط به کدام کشور است اتفاقا بد نیست یه تحقیق هم در مورد ایدز داشته باشی که ببینی امار مبتلایان به ایدز در امریکا واقعا تکان دهنده هست
چطوری میگی ربطی نداره؟ مگه نمی گی فساد در آمریکا موج میزنه چون به اصول خانواده پایبند نیستن!!! منم گفتم اگه اینطوره چطوری این همه پیشرفت کردن!!!! همه وقتشون باید صرف مبارزه با فساد میشد! در جهان غرب هرگز زنها برده مردها نیستن اگه بودن این همه ورزشکارای حرفه ای در رشته زنان چیکار می کنن؟؟؟ چرا یه بار نمیشنویم بگن زنان رو از آمریکا به جاهای دیگه قاچاق کردن به منظور س ک س! ولی تا دلت بخواد میشنوی که قاچاق زنان ایرانی برای شیوخ عرب! این معنیش فساد نیست؟؟؟؟ چرا ما باید دومین مصرف کننده لوازم آرایش دنیا باشیم!!! مصرف لوازم آرایش برای چیه مگه؟؟ نکنه میخوریم چون ویتامین داره. راجع به آمار هم اینو بدون آمار مبتلایان ایدز در ایران خیلی خیلی فراتر از شنیده های من و شماست ولی کیه که بیاد راستشو بگه. این دلایل به نظرت برای اعتقاد به تزلزل خانواده در ایران کمه؟ قسمت جالب ترش اینه که ما مدعیه پایبندی به خانواده هستیم و جایی مثل آمریکا همچین ادعایی نداره 7% خدایی دمشون گرم!

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۲۸, ۰۹:۳۵ بعد از ظهر
طبق آمار جهاني بيشترين هم*** باز در ايران بيشترين آمار طلاق هم به ايران ربط داره .
از ازدواج هاي صورت گرفته در ايران از سال 80 به بعد 42 در صد به طلاق انجاميده .
اين هم آمار . روز به روز آمار طلاق داره در ايران بيشتر و بيشتر ميشه چون جوانان به خاطر حوس ازدواج ميكنند چون در آمريكا جوان انقدر مسائل ***ي براش پيش و پا افتاده هست كه اصلا به اين دليل ازدواج نميكنه بلكه براي عشق زن ميگيره اما در ايران خيلي ها به خاطر شهوت و ميل ج ن س ي زن ميگيرند چون قبل از ازدواج هيچ رابطه اي نداشته اند و فقط دنبال يه وسيله براي ارضا شدن ميگردن .
در آمريكا كسي به خاطر شهوت با كسي دوست نميشه چون افراد فاسد در محل هاي خاص هستند و اگر كسي دنبال شهوت باشه ميتونه به س ك س كلوب ها مراجعه كنه كه قيمت هاش هم جوريه كه همه بتونن استفاده كنند .

mamad
۱۳۸۹-۰۲-۲۸, ۱۰:۲۷ بعد از ظهر
یعنی اونجا زن فرهیخته وبا سواد وجود نداره؟همه ی اونا خرابن.داداش یه سر به واحد های دانشگاه ازاد بزن ببین چه خبره.من مغازم در محدوده ی دوتا خوابگاه دخترونه هست.افتضاح و کثافت موج میزنه.دم غروبی فقط بیا هنر نمایی اقایون رو تو سوار کردن نگاه کن.اگه دخترا سالم باشن که سوار نمیشن.
من قصد بی احترمی به خانم های با شخصیت و مودب رو نداشتم.

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۲-۲۸, ۱۱:۱۲ بعد از ظهر
فقط برای ارضای نیاز مردان و فقط هم به همین دلیل است که جهان غرب به زنان زیبا اهمیت میدهند و میخواهند زنان رو برده ی مردان کنندتو روابط زنها هم ارضا میشن ... نمیشن ؟اینا همش حرفه ... زنا در غرب بی ارزشن ، زنا بردن ، زنا واسه ارضا و ... .

روز به روز آمار طلاق داره در ايران بيشتر و بيشتر ميشه چون جوانان به خاطر حوس ازدواج ميكنند چون در آمريكا جوان انقدر مسائل ***ي براش پيش و پا افتاده هست كه اصلا به اين دليل ازدواج نميكنه بلكه براي عشق زن ميگيره اما در ايران خيلي ها به خاطر شهوت و ميل ج ن س ي زن ميگيرند چون قبل از ازدواج هيچ رابطه اي نداشته اند و فقط دنبال يه وسيله براي ارضا شدن ميگردنحرف آقا پیمان کاملا درسته . تازه تو ایران ما مثلا خانواده داریم ، من خودم دو تا از دوستای متاهلم بدون وقفه در حال خیانت به زناشون هستند . زن دارن اما میرن دختر بازی . حالا این خانواده به درد می خوره ؟!خوب اگه مجرد بمونن که بهتره . در ایران طلاق رسیده به 42 درصد ، من دو سال پیش تو یه مجله آمریکایی خوندم که پایان 50 درصد ازدواج ها در ایالات متحده طلاقه . یعنی چی ؟ یعنی ما داریم به اونا میرسیم . تازه تو ایارن خیلیا زورکی یا به قول آقا پیمان از رو هوس یا واسه اینکه نگن دختره ترشیدست ازدواج می کنن .اما تو آمریکا از رو علاقه ازدواج میکنن. در مورد اون امار خانواده ها هم باید بگم که من شک دارم ... .

eshaghgh
۱۳۸۹-۰۲-۲۹, ۱۱:۵۶ قبل از ظهر
طبق آمار جهاني بيشترين هم*** باز در ايران بيشترين آمار طلاق هم به ايران ربط داره .
از ازدواج هاي صورت گرفته در ايران از سال 80 به بعد 42 در صد به طلاق انجاميده .
اين هم آمار . روز به روز آمار طلاق داره در ايران بيشتر و بيشتر ميشه چون جوانان به خاطر حوس ازدواج ميكنند چون در آمريكا جوان انقدر مسائل ***ي براش پيش و پا افتاده هست كه اصلا به اين دليل ازدواج نميكنه بلكه براي عشق زن ميگيره اما در ايران خيلي ها به خاطر شهوت و ميل ج ن س ي زن ميگيرند چون قبل از ازدواج هيچ رابطه اي نداشته اند و فقط دنبال يه وسيله براي ارضا شدن ميگردن .
در آمريكا كسي به خاطر شهوت با كسي دوست نميشه چون افراد فاسد در محل هاي خاص هستند و اگر كسي دنبال شهوت باشه ميتونه به س ك س كلوب ها مراجعه كنه كه قيمت هاش هم جوريه كه همه بتونن استفاده كنند .
همه میدونند که بیشترین امار طلاق مربوط به امریکاست که برمیگرده به همون عامل خانواده اما شما گفتین جوانان به خاطر هوس ازدواج میکنند که اصلا این امکان نداره مگر در موارد خیلی نادر اصلا ازدواج ضد هوس است یعنی همچین چیزی بوجود نمیاد بخش از ازدواج غریزه ای ***ی است ولی به هیچ وجه هوس نیست

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۲۹, ۱۰:۳۰ بعد از ظهر
همه میدونند که بیشترین امار طلاق مربوط به امریکاست که برمیگرده به همون عامل خانواده اما شما گفتین جوانان به خاطر هوس ازدواج میکنند که اصلا این امکان نداره مگر در موارد خیلی نادر اصلا ازدواج ضد هوس است یعنی همچین چیزی بوجود نمیاد بخش از ازدواج غریزه ای ***ی است ولی به هیچ وجه هوس نیست
در ايران خيلي از اشخاص خواه نا خواه به خواطر غريزه ***ي ازدواج ميكنند چون همچين رابطه اي را قبل از ازدواج نداشته اند . از افراد خيلي مذهبي ميشه نام برد . در آمريكا هر كس قبل از ازدواجش حداقل چند رابطه را گذرانده پس هرگز به خاطر چيزي به غير از عشق ازدواج نميكنه چون احتياجي به چيزي به غير از اين نداره . اما در ايران خيلي از جوانان هستند كه تا به حال هيچ رابطه اي نداشته اند و پس از ازدواج تازه چشم و گوششان باز ميشه و به هزار كثافت كاري ميوفتن چيزي كه من در همكارانم بسيار ميبينم . اكثر اين افراد ميگن تا اومديم خودمون رو بشناسيم و با كسي رابطه داشته باشيم زنمون دادن و هيچي از زندگي نفهميديم وقتي ازشون ميپرسي منظورشون چيه كاملا برات شرح ميدن .
اين وضع را فقط ما در ايران شاهد هستيم چيزي كه در هيچ جاي دنيا و در هيچ كشور پيشرفته اي مثل شما فكر نميكنند . يه كم فكر كن نميشه 206 كشور اشتباه بگن و فقط ايرانيا درست بگن . اگر فكرمون درست بود كه جهان سوم نبوديم .
وقتي كسي رو فقطو فقط براي خودش دوست داشتي ميشه عشق چيزي كه در ايران كمتر از كشورهاي آزاد ديده ميشه .
بازم مثل اينكه شما بيشتر از همه ميدوني كه با همه ساز مخالف ميزني پس من هيچي نميگم شما هم همون جور كه دوست داري فكر كن .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۲۹, ۱۱:۲۴ بعد از ظهر
اينم يه طنز جالب ميزارم بخونيد و لذت ببريد و اگر خوانديد مطمئنم كه خودتان به طرز فكرتان خنده تان ميگيرد .
1- اگر يك زن سيگار بكشد:در امريكا به او مي گويند :زنيكه سيگاري در ايران به او مي گويند : زنيكه معتاد ***** خياباني لجن!و در عربستان او را سنگسار مي كنند!

2- اگر يك زن براي برابري حقوق زن و مرد تلاش كند:در امريكا به او مي گويند : فمنيست در ايران به او مي گويند :تهمينه ميلاني و در عربستان او را سنگسار مي كنند!

3- اگر يك زن مورد سوء استفاده قرار بگيرد :در امريكا او را به آسايشگاه رواني مي برند تا او را به زندگي اجتماعي باز گردانند.در ايران او را به آسايشگاه رواني مي برند و او در آنجا خودكشي مي كند!و در عربستان او را سنگسار مي كنند!

4-اگر جسد زني در يكي از ميدان هاي شهر و درون يك كيسه پلاستيكي پيدا شود:در امريكا : احتمالاً او يك زن خياباني و بي خانمان بوده.در ايران:احتمالاً شوهر غيرتي اش او را كشته در عربستان: صد در صد بر اثر جراحات وارده ناشي از سنگسار به قتل رسيده است!

5- زنان:در امريكا اجازه دارند در پزشكي ، حقوق ، مهندسي و ... تحصيل نمايند.در ايران اجازه دارند در پزشكي ، حقوق ، مهندسي و .... به شرط تفكيك ***يتي تحصيل نمايند در عربستان اجازه دارند از بين بي سوادي و سنگسار يكي را برگزينند!

6- اگر زني بخواهد از شوهرش جدا شود:در امريكا:درخواست طلاق مي دهد و نيمي از سرمايه شوهرش به او ميرسد( زمان بين درخواست طلاق و اتمام مراحل قانوني:دو هفته)در ايران:در خواست طلاق مي دهد و در صورتي كه هيچ ادعايي نسبت به نفقه و مهريه نداشته باشد ميتواند از همسرش جدا گردد(زمان بين درخواست طلاق و اتمام مراحل قانوني: ۱۴ الي ۱۵ سال!)در عربستان:درخواست طلاق ميدهد و شوهرش اجازه دارد او را سنگسار كند

7-يك دختر ۱۸ ساله:در امريكا نيازي به اجازه كسي براي انجام كارهايش ندارد.در ايران تنها براي دست شويي رفتن و تنفس نيازي به اجازه كسي ندارد!در عربستان اصولاً هيچ اجازه اي ندارد!!!

8-تبريك ميگم شما پدر شديد بچتون يه دختره !در امريكا: Oh God Thanks
در ايران: خاك بر سرت حليمه! بازم دختر زاييدي؟!؟!
در عربستان: نعم؟البنت؟ لا لا لا! أنا بد بخت! سنك سار يا زنده في القبر هذه الدختر !