PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جلوگيري از افتادگی گونه ها با تمرين

علی تکتا
۱۳۸۹-۰۲-۲۷, ۰۲:۴۲ بعد از ظهر
افتادگی گونه ها

گونه-ها معمولا شانس خوبی ندارند و به-عنوان یک عضو فراموش-شده، اغلب مورد بی-توجهی قرار می-گیرند.

آویزان شدن پوست اطراف گونه می-تواند سن فرد را بیشتر جلوه دهد؛ بنابراین برای جلوگیری از این اتفاق، ورزش-های زیر را به-طور مرتب انجام دهید تا گونه-هایی برجسته و سفت داشته باشید و به این ترتیب، چهره شما جوان و شاداب باقی بماند.

البته توصیه می-کنیم حین انجام این نرمش-ها تنها باشید تا خدایی نکرده کسی فکر نکند که شما برای او شکلک درمی-آورید.

- صاف بنشینید و با لب-های بسته و حالتی راحت، صورت-تان رو به جلو باشد. با استفاده از عضلات گونه، لب-های خود را به جلو و عقب ببرید(در واقع لب-ها را غنچه کنید و دوباره به حالت عادی برگردید). حین انجام این ورزش با استفاده از انگشت-ها، از به-کارگیری عضلات گونه مطمئن شوید.

- لب-ها را غنچه کنید و تا 10 بشمارید، استراحت کنید و دوباره این حرکت را تا 10 بار انجام دهید.

- با لب-های بسته، لبخند آرامی بزنید و بعد سعی کنید گونه-ها را به سمت داخل دهان و دندان-ها بکشید.

- برای انجام این نرمش به آینه نگاه کنید. لب بالای تان را جمع کنید؛ در واقع گوشه لب-ها به سمت بالا باشد و حالا عضلات گونه را به سمت چشم-ها حرکت دهید. در این مرحله سعی کنید لب بالا، بینی-تان را لمس کند. تا 10 بشمارید و در همین حالت بمانید. استراحت كرده و بار دیگر نیز این حرکت را تکرار کنید.

- مثل نرمش قبل، حین انجام این نرمش هم به آینه نگاه کنید. تا جایی که می-توانید، لبخندی عریض و پهن بزنید؛ درحالی که لب-هایتان بسته بوده و گوشه دهان به سمت بالا برگشته است. سعی کنید گوشه لب-ها تا جایی که ممکن است به گوش-هایتان نزدیک شود؛ البته هرقدر دهان کوچک-تری داشته باشید، این اتفاق غیرممکن-تر است اما شما سعی کنید این اتفاق بیفتد، چون صرفا حرکت ماهیچه-های گونه مهم است.

- حالا بینی-تان را چین بدهید و در آینه، بالا رفتن و کشیده-شدن ماهیچه--های گونه را ببینید. تا 5 بشمارید و بعد از استراحت کافی، 10 بار این حرکت را تکرار کنید.

- لب-ها و دندان-ها را بسته نگه دارید و لب بالا را باد کنید(درست مثل مواقعی که گونه-ها را مثل بادکنک باد می-کنیم). همین حالت را حفظ کنید و تا 10 بشمارید. حالا این حالت بادکنکی را به گونه چپ منتقل کنید و تا 10 بشمارید و بعد از آن هم به لب پایین و باز هم تا 10 بشمارید. در نهایت، این بادکنک خودساخته را به گونه راست ببرید و برای آخرین-بار تا 10 بشمارید.

بعد از استراحت کافی، 5 بار دیگر نیز تمام این مراحل را طی کنید.

*f*
۱۳۸۹-۰۲-۲۸, ۰۱:۰۹ قبل از ظهر
ميگم من تو خونمون اينكارو كنم نميگن ديوونه شدی

sezarsf
۱۳۸۹-۰۲-۲۸, ۰۳:۵۵ بعد از ظهر
فکر کنم همین حرفو برنن :-D

tantan
۱۳۹۰-۰۱-۰۵, ۰۷:۰۰ بعد از ظهر
من خودم را می گویم
به خاطر خودم زندگی می کنم نه به حرف مردم و این باعث سلامتی و... من می باشد
پس هر کاری که لازم باشد انجام می دهم:قلب: