PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترين جايگزين براي ماسل جويس

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۲۸, ۱۱:۱۵ بعد از ظهر
خيلي از دوستان در تماس هاي تلفني حضوري و يا ايميل و پيام خصوصي از بنده در مورد بهترين پودر جهت افزايش حجم و وزن سوال ميكنند .
در جواب همه اين دوستان بايد بگم كه دوستان عزيزم پودر مصرفي براي هر شخص متفاوت است و نميشه بدون ديدن بدن يه شخص و بدون اينكهه حداقل از هدف شخص آگاه باشيم به او مكمل تجويز كنيم . درسته كه مكمل ها بي ضرر هستند اما گاهي اوقات مصرف يه مكمل اشتباه ميتونه آدم رو در هدفش كلي به عقب برگردونه .
به عنوان مثال بنده هرگز مصرف پودرهاي كربوهيدرات بالا را براي اندومورف ها تجويز نميكنم . اندومورف ها بهتره هميشه از مكمل هاي با در صد پروتئين بالا استفاده كنند .
اما مزومورف ها در هر زمان به نوعي پروتئين احتياج دارند . گاه به پودرهاي پر كربو و گاه به پودر هاي پر پروتئين و كم كربوهيدرات كه اين بسته به خيلي اطلاعات دارد كه مربي بايد آنها را بداند و بعد مكمل تجويز كند. مثل زمان باقي مانده تا مسابقه و روند سوخت و ساز شاگرد و .... . .
اما براي اكتومورف ها هميشه ما مكمل هاي با در صد كربوهيدرات بالا توصيه ميكنيم به غير از زماني كه نزديك به مسابقه باشد .
پسري هستم لاغر داراي تيپ بدني اكتومورف و ميخواهم از مكملي براي افزايش وزن استفاده كنم كراتين هم دارم شما چه چيزي به بنده توصيه ميكنيد كه قيمتش تو مايه هاي ماسل جويس باشه اما همون جوابدهي رو داشته باشه .
اين سوالي بود كه از بنده پرسيده شد . البته نه يك بار بلكه بارها اين سوال از بنده پرسيده شده .
در جواب به اين دوست خوبم بايد بگم كه دوست عزيزم مكملي كه شما ميخواهيد استفاده كنيد بايد پر كالري و پر كربوهيدرات باشه اما بهتره كربوهيدرات خالص نباشه .
شما ميتونيد از مكمل هاي زياي استفاده كنيد كه همه توي يه مدل مرغوبيت هستند از اين قبيل مكمل ها ميتونم xxl شركت abb كه در وزن 2.5 كيلو هست و يا سوپرمس گينر دايماتيز رو توصيه كنم . البته سريوس مس هم مكمل خيلي خوبيه اما قيمتش كمي از اين دو بيشتره . ريل مس گاسپاري هم كه فوق العاده هستش . اما اگر مكملي با قيمت ماسل جويس و جوابدهي كمي بيشتر ميخواي من ايكس ايكس ال و يا سوپر مس گينر رو به شما پيشنهاد ميكنم .

دوستان عزيز تمام صحبت هاي من در زماني واقعيت پيدا ميكنه كه شما عزيزان فكر نكنيد اگر مكمل خورديد ديگه احتياجي به غذا خوردن مناسب نداريد . هر چيز جاي خودش . اما اين مكمل ها كه گفتم هم از لحاظ قيمت با ماسل جويس تقريبا يكي هستن و هم اينكه گاها بهتر از ماسل جويس هم جواب داده اند .
اما همه اين مسائل زماني هست كه مكمل شما اصل باشد پس در زمان خريد حتما سعي كنيد از شخص معتبر و مطمئن خريد كنيد .

VARZESHKARAN
۱۳۸۹-۰۶-۰۴, ۰۸:۵۵ قبل از ظهر
با سلام خدمت شما مي خواستم بپرسم كه جوابدهي يه ماسل جويس 4.5 كيلويي يا سريوس مس 5.5 كيلويي كه قيمتشون در حدود 55 تا60 تومن هست بيشتر از يه مگامس يا ريل مس 2.5 كيلوييه كه البته قيمتش حدود همون 50-60 تومنه؟در ضمن من 18 سالمه وزن 53 كيلو قد 173 و تيپ بدنيم اكتومورف هست.