PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : داشتن زن زیبا خیلی هم خوب نیست

sara65
۱۳۸۹-۰۲-۳۰, ۰۹:۱۹ بعد از ظهر
http://dl.parscloob.com/files/7633911b.jpg (http://imgtab.parscloob.com/go.php?id=31)

داشتن زن زیبا خیلی هم خوب نیست (http://www.parscloob.com/مطالب-خواندني/دانستنی-ها-و-مطالب-جالب/داشتن-زن-زیبا-خیلی-هم-خوب-نیست-200808053196/)

يک بررسي علمي نشان مي‌‌دهد، مرداني که همسران زيبا (http://www.parscloob.com/%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%86%D9%8A/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%AA%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D8%A7%D9%84%D8%A8/%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D8%B2%D9%86-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7-%D8%AE%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%87%D9%85-%D8%AE%D9%88%D8%A8-%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-200808053196/)دارند. عمرشان کوتاه‌تر است.
براساس اين بررسي که بر روي سه‌هزار و 509 مرد که همسران‌شان زيبا هستد، انجام شده، هر چه زيبايي (http://www.parscloob.com/%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%86%D9%8A/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%AA%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D8%A7%D9%84%D8%A8/%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D8%B2%D9%86-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7-%D8%AE%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%87%D9%85-%D8%AE%D9%88%D8%A8-%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-200808053196/)زنان بيشتر باشد، مرد آنها در سن پايين‌تري از دنيا رخت بربسته است.

اين بررسي نشان مي‌دهد حتي زناني که فقط 20درصد از زيبايي بهره داشته‌اند، در ابتداي زندگي يا اواسط آن بيوه شده‌اند.

برخلاف آن، زناني که از زيبايي ، بهره کمتري برده‌اند، شوهران آنها عمر بيشتري نسبت به شوهران زنان زيبا داشته‌اند.

اين بررسي نشان مي‌‌دهد، 80 درصد مرداني که از همسران زيبايي برخوردار هستند در قبال آنها مسئوليت سنگيني را در خانه و محل کار و خيابان بر دوش دارند.

در اين رابطه نيز روانشناسان معتقدند، به گمان برخي افراد، خوشبختي و آسايش دروني ، بستگي خاصي به زيبايي دارد. اما برعکس اين قضيه مردان زيادي هستند که نسبت به واکنش ديگران به همسران زيبارويشان حسادت نشان مي‌دهند و در واقع با دو مسئله در آن واحد مواجه هستند و نمي‌توانند آن دو را (زيبايي و خوشبختي) را از هم جدا کنند. اما اين کافي نيست، بلکه بايد زنان به ويژگي‌هاي ديگري نيز مزين باشند که به شخصيت آنها وابسته است.

زيبايي ممکن است باعث خوشبختي در زندگي يک زن (http://img.parscloob.com/img-%D8%B2%D9%86-%D8%B2%D9%8A%D8%A8%D8%A7-1311.htm)باشد ، ولي آيا مردان به آن توجه مي‌کنند؟!؟

به نظر من...

این تحقیق علمی خیلی اشتباه کرده
وقتی صبح از خواب بیدار بشی ببینی صبحانرو قشنگترین گل عالم برات درست کرده و داره صدات میکنه با هم صبحانه بخورین لذتش بیشتره یا وقتی میخوابی و وقتی بیداری باید همیشه یه کابوسو تحمل کنی؟
اصلا یکی از مواردی که خداوند در مورد زن به اون اشاره میکنه همین زیبایی (http://www.parscloob.com/%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%86%D9%8A/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%AA%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D8%A7%D9%84%D8%A8/%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D8%B2%D9%86-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7-%D8%AE%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%87%D9%85-%D8%AE%D9%88%D8%A8-%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-200808053196/)و جمال زن هست.

زیبایی میتونه ملاک خیلیها نباشه اما بعید میدونم کسی به زیبایی اهمیت نده گرچه همه زیبا (http://www.parscloob.com/%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%86%D9%8A/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%AA%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D8%A7%D9%84%D8%A8/%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D8%B2%D9%86-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7-%D8%AE%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%87%D9%85-%D8%AE%D9%88%D8%A8-%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-200808053196/)هستند ولی معیارها متفاوت است.

من که مشکلی با این قضیه ندارم
در هر صورت هم از نظر علم و هم از نظر تجربه ثابت شده که زیبایی زیادی فقط درد سر داره و بس .

نظر شما چيه ؟:متفکر:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۳۰, ۰۹:۴۱ بعد از ظهر
به نظر من بايد با كسي ازدواج كرد كه عاشقش باشي . چه ميخواد زشت باشه و چه ميخواد خوشگل باشه . البته عشق بايد با دليل باشه . عشق هاي بي دليل و غير منطقي به نظر من اصلا به درد نميخوره . من خودم رو يه مرد خوشبخت توي زندگيم ميبينم چون بعد از ازدواجم فهميدم كه بهترين را انتخاب كردم . بهترين زني كه مناسبم بود .
سعي كنيد با شخصي ازدواج كنيد كه معيارهاي شما را داشته باشد . كسي كه باهاش خوشبخت بشيد چه خوشگل باشه چه زشت چه متوسط . مهم خوشبختيه .

sezarsf
۱۳۸۹-۰۲-۳۰, ۱۰:۵۴ بعد از ظهر
به نظر من خیلی هم خوبه...احتمالا تحقیقات انجام شده تو ایران بوده....ملت با دیدن یک خانم زیبا انواع افکار مخرب میاد سراغشون...البته تنها ملاک در دوست داشتم کسی زیبایی او نیست اما یکی از ملاک های مهم است

navid_a
۱۳۸۹-۰۲-۳۰, ۱۱:۵۰ بعد از ظهر
به نظره من زن زیباییشو فقط باید برای شوهرش نگه داره و نشون بده.. اما امروزه میبینیم بعضی از زنها با چه وضع و لباسی بیرون میان.شوهره هم که ماشالا غیرت....

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۲-۳۱, ۰۸:۳۶ قبل از ظهر
هر چی زن آدم یا دوست دختر خوشگل تر و خوش هیکل تر باشه ... بهتر .
در مورد اینکه زن زیباییش رو واسه خودش و شوهرش نگه داره یا به مردم هم نشون بده نظر من اینه که هر وقت ما بازوهای حجیم و کاتمون رو زیر آستین بلند قایم کردیم باید توقع داشته باشم خانوممون هم زیباییش رو قایم کنه . اما اگه واستون مهمه که مردم هیکل بی نقصتون رو ببینن و تحسینتون کنن مطمئنا خانومتون هم همین احساس رو داره . نباید کسی رو از کاری که خودمون می کنیم منع کنیم .

sezarsf
۱۳۸۹-۰۲-۳۱, ۰۱:۲۲ بعد از ظهر
خوب ما مردیم و اونا زن......اگر اینجوری بود که همه چادر سرشون میکردن چه زن چه مرد.................اما من با نظر نوید موافقم......البته کسانیکه دنبال دوست میگردن باید یجوری تابلو باشن.......

چه قدر سخته نگه داشت دوست دختر زیبا...

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۲-۳۱, ۰۵:۴۷ بعد از ظهر
آخر و عاقبت این تفکرات میشه همین وضعی که تو جامعه داریم.
طرف با این حرف که زن خوشگل خرابه یا زن خوشگل خراب میشه یا داشتن زن خوشگل سخته ... میره با یه ایکبیری که حتی دوستش هم نداره ازدواج می کنه بعد هم همش به زنش خیانت می کنه .

در مورد این حرف که ما مردیم و اونا زن ... چی بگم والا ؟!
اگه شیر و در یه قفس چوبی زندانی کنید هیچ تلاشی برای شکستن قفس نمی کنه اما اگه یه قفس محکم تر و کوچک تر رو در اون قفس بزارید و شیر و در اون قفس کوچیک زندانی کنید اون بالاخره قفس کوچیک و همچنین قفس بزرگتر رو میشکونه و تا وقتی که زندست بی دلیل به آدما حمله می کنه و اونا رو نیکه تیکه میکنه حتی اگر گرسنه نباشه .
این یه موضوع اثبات شده و علمیه .
مشابه این حرف رو در مورد جامعه هم حضرت علی گفته و هم قبل اون کنفسیوس چینی و هم میاگوجی ژاپنی . (در چارچوب های اسلام چارچوب هایی تعیین نکنید ... ) و عین این ماجرا هم در اروپا اتفاق افتاد با زیاده روی کشیش ها و دلایلی مثل این دلیل ما کشیشیم و شما مردم و ... ما این کار رو بکنیم اشکال نداره اما اگه شما این کار رو بکنید بده .

sara65
۱۳۸۹-۰۲-۳۱, ۱۱:۱۷ بعد از ظهر
خوب ما مردیم و اونا زن......اگر اینجوری بود که همه چادر سرشون میکردن چه زن چه مرد.................اما من با نظر نوید موافقم......البته کسانیکه دنبال دوست میگردن باید یجوری تابلو باشن.......

چه قدر سخته نگه داشت دوست دختر زیبا...

اما به نظر من زن و مرد نداره در ضمن حجاب به چادر و روسری نیستش.مهم عفت و عصمته .نجابت ذاتی و درونی هست.از رو ظاهر هیچ کس نمی شه قضاوت کرد.البته بمونه این که قضاوت در مورد افراد به خداست نه بندهء خدا

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۳۱, ۱۱:۳۶ بعد از ظهر
اما به نظر من زن و مرد نداره در ضمن حجاب به چادر و روسری نیستش.مهم عفت و عصمته .نجابت ذاتی و درونی هست.از رو ظاهر هیچ کس نمی شه قضاوت کرد.البته بمونه این که قضاوت در مورد افراد به خداست نه بندهء خدا

با حرف شما كاملا موافقم . قضاوت اين كه چه كسي آدم خوبيه يا بديه دست خداست نه ماها كه بنده خدا هستيم .
ممكنه حتي در انسان هاي بدكاره ويژگي مثبتي باشه كه هزار برابر اون عيبشون باشه و همه چيزشون رو بپوشونه .
ميگن وقتي پيامبر به معراج رفته بوده ميبينه يه زن ***** به بهشت رفته وقتي از خدا ميپرسه كه چرا اين زن به بهشت اومده خدا گفت كه اين زن توي يه بيابون گير افتاده بود و داشت از تشنگي ميمرد همينجور كه دنبال آب ميگشت يه چاه پيدا ميكنه و دم چاه هم يه سگ در حال جان دادن از تشنگي ميبينه . زن لباسش را در مياره و به ته چاه ميندازه تا خيس بشه وقتي لباسش را بالا ميوورده اول به سگ آب ميداده تا سگ به هوش مياد و حالش خوب ميشه و بعد زن شروع ميكنه به آب خوردن .
خدا ميگه به خاطر اين كار اين زن من او را بخشيدم و به بهشت اوردمش .
پيامبر ميره جلوتر و يه دزد و آدم كش را ميبينه كه توي آتش دارن ميسوزن ميگه خدايا يعني اينها هيچ خصوصيت مثبتي نداشتن كه آن زن را بخشيدي ولي اينها را نبخشيدي ؟
خدا ميگه آن زن حقي از شخصي ضايع نكرده بود . كسا را نرنجانده بود . اما اينها كاري كرده اند كه بنده خدا ازشون ناراضيه پس نميشد ببخشمشون .

morteza_1365
۱۳۸۹-۰۳-۰۱, ۱۲:۲۷ قبل از ظهر
کلا تو جامعه فعلی زن نگیرین بهتره من چه تو دانشگاه چه تو جامعه زنای زیادی رو دیدم که شوهر دارن و فقط برای وقت گذروندن به دیگران هم چراغ سبز میدهند اینها از براکت جمهوری ا س ل ا م ی میباشد

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۳-۰۱, ۰۸:۳۲ قبل از ظهر
به نظره من زیبایی زن بسته به نظره شوهرش داره
از قدیم هم گفتن که علف باید به دهنه بزی شیرین بیاد
ولی به گفته پیمان جان، تا عاشقه کسی نشدی ازدواج نکن، چون با مشکلات زیادی مواجه میشی

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۳-۰۱, ۰۹:۲۴ قبل از ظهر
متاسفانه این روزا ذهن مریض تو جامعه زیاده و باعث ناامنی شده. اونقدر زیاد که شیک پوشیدن با مبتذل پوشیدن یکی گرفته میشه این همه فشار روی مسئله حجاب و بگیر و ببند هم به خاطر وجود عوضیهاییه که قدرت کنترل خودشون رو ندارن و ناموس مردم رو به خطر میندازن.

sezarsf
۱۳۸۹-۰۳-۰۱, ۱۲:۳۳ بعد از ظهر
من گفتم دوست دختر خوشگل نه زن خوشگل.........اصلا حرفی نزدم که زن خوشگل خرابه یا خوشگلا خراب میشن...اینکه این وضع پیش بیاد بستگی به شخص داره..........میگین زن م مرد نداره در مورد عفت با هاتون موافقم اما منظورم این بود که روش پوشش ها فرق میکنه.......من با اینکه ما نباید بازوهای خودمونو بیرون بنداریم تا حجاب دخترا درست شه مخالفم......

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۳-۰۱, ۱۲:۴۷ بعد از ظهر
.من با اینکه ما نباید بازوهای خودمونو بیرون بنداریم تا حجاب دخترا درست شه مخالفم......من همچین حرفی نزدم .
منظورم این بود هر چیزی که واسه خودن می پسندی واسه دیگران هم بپسند و بر عکس .
اگه خودنمایی بده هم واسه مرد بده هم واسه زن اگه هم خوبه هم واسه مرد خوبه هم واسه زن .
در ضمن این ما هستیم که روش پوشش ها رو تعیین می کنیم .
یادمه یه دختره تو دانشگاه پاشد و گفت چرا ما باید حجاب داشته باشیم و شما آزاد باشید . بعد یارو قمی بود جواب داد نه این طور نیست ما پسرا هم باید عفتمون رو حفظ کنیم مثلا نباید آستین کوتاه بپوشیم ، نباد یقمون رو باز بزاریم و ... گفت چه فایده کسی که جلو شما رو نمی گیره اما اگه ما یه کم لباسمون به نظر شما بد باشه بهمون گیر میدید بعد یهو به طرف من بیچاره اشاره کرد و گفت خوب این آقای فلانی اگه پیرهن نپوشه بهتره . چله زمستون با یه تی شرت چسبون آستین کوتاه که کلی طرح عجیب غریب ( من بیشتر اوقات تیشرت ساده می پوشم اما از شانسم اون روز یه تی شرت پوشیدم که رفیقم از ژاپن اورده بود و کلی نوشته ژاپنی روش بود وآرم کیوکوشین در پشتش نوشته شده بود ) داره اومده دانشگاه و کسی هم جلوش رو نمی گیره ، همیشه هم پنجره ها رو باز میزاره کسی جروت نداره بگه پنجره رو ببند مردیم از سرما ، وقتی هم که کاپشن می پوشه آدم یاد گانگسترا می افته ، تو هر جملش هم هزار تا فحش میده .وقتی کنفرانس میده آدامس می جوه و اگه کسی سوالی بپرسه یا ایرادی بگیره جلو استاد و دانشجوها یه چیز بدی بهش میگه که تا آخر سوال نپرسه بدتر از اون همش در حال خوردنه و ... چرا شما اون رو یه مرد واقعی میدونید همه دوستش دارید اما اگه ما یه ذره بخوایم باحال باشیم میشم دختر بد و دختر بی حیا و ... . خوب این حرف یه دختر بود وفتی هم داشت این حرف و میزد خیلیا ازش حمایت می کردن . صد ها هزار نفر دیگه هستم که چنین عقیده ای دارن .
در اخر باید بگم آخر و عاقبت تبعیض جنیستی میشه فمنیست افراطی . حالا خوددانید .

sezarsf
۱۳۸۹-۰۳-۰۱, ۰۱:۰۷ بعد از ظهر
یاکوزا جان من با شما موافقم اما من میگم خدا به هرکس درجه ازادی داده مثلا دست دخترا تا مچ اشکالی نداره اما اگر کسی برای خودنمایی چه پسر چه دختر بخاد خودشو نشون بده حق با شماست......والا من با گفته امین موافقم الان شیک پوشیدن را بعضی ها را به منتذل پوشیدن میدونن

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۳-۰۱, ۰۱:۱۰ بعد از ظهر
پست من نصفش نیومد دوباره ویرایشش کردم .

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۳-۰۱, ۰۱:۲۶ بعد از ظهر
یاکوزا جان من با شما موافقم اما من میگم خدا به هرکس درجه ازادی داده مثلا دست دخترا تا مچ اشکالی نداره اما اگر کسی برای خودنمایی چه پسر چه دختر بخاد خودشو نشون بده حق با شماست......والا من با گفته امین موافقم الان شیک پوشیدن را بعضی ها را به منتذل پوشیدن میدونن
داداش من با نظرت کاملاً مخالفم
از پستت تشکر می کنم چون نظره همه بچه ها برام محتمره اما خدا کجا اومده گفته دخترها باید تا مچ دستشون معلوم بشه پسرها راحت باشن، داداشه گلم یه زره واقع بین باش، من از تنها کسیکه ترس دارم خداست نه کسه دیگه
به خاطر همین هم بی پروا حرف میزنم
حرفی که شما میزنی ساخته دسته همین آخ.... های بی ناموسه، اینها که هرچی بده ماله مردمه و هرچی خوبه ماله خودشونه
کسیکه برای نماز خوندنشم پول میگیره، این درست نیست، خداوند انسانها رو یکسان آقریده، چرا فقط دینه ما میگه حجاب مگه بقیه دینها خدا رو قبول ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوده خداوند در قران مجید گفته ((لا اکراه و فی الدین)( هیچ اجباری در دین نیست)
پس چرا دختر پسرهای بد حجاب و به قول امروزی ها فشن رو میگیرن
آیا این تظاهراتی که برای حجاب برگزار میشن رودیدی؟؟؟؟؟ به نظرت چند نفر رفتن
حکومت ما خوب یاد گرفته، وقتی بخواد پشت پرده کاریو انجام بده یک حرکت ظاهری انجام میده تا مردم سرشون گرم بشه
داداشه گلم نظرت کاملاً محترمه اما واقع بین باش.
هم پسرها و هم دخترها با هر شرایط و هر دینی که داشته باشن مخلوقه خدا هستند و هیچ فرقی بین آنها نیست.
با تشکر

*f*
۱۳۸۹-۰۳-۰۱, ۰۱:۴۱ بعد از ظهر
من خودم چند بار ديدم بعضی از اين خانمهایی كه چادر دارن مي اومدن تو مغازه به راحتی دزدی ميكردن هر چی هم ميدزدين فرت ميزدن زيره چادرشونو ميرفتن به همين راحتی به همين خوشمزگی :پوزخند: بيرون حتی يكی از دوستای خودم چادری بود كه اينهمه ادعاش ميشد كه من خوبم دستم حتی به يه پسر نخورده روزی 100 بار قسم ميخورد آخر سر فهميدم چه ناقلایی بوده :پوزخند:ناكس .....
تو خيابونم ميبينيد دخترارو ميگيرن واسه اينه كه ببرنشون خودشون باهاشون لاس بزنن كرماشونو خالی كنن :پوزخند:

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۳-۰۱, ۰۶:۲۲ بعد از ظهر
من همچین حرفی نزدم .
منظورم این بود هر چیزی که واسه خودن می پسندی واسه دیگران هم بپسند و بر عکس .
اگه خودنمایی بده هم واسه مرد بده هم واسه زن اگه هم خوبه هم واسه مرد خوبه هم واسه زن .
در ضمن این ما هستیم که روش پوشش ها رو تعیین می کنیم .
یادمه یه دختره تو دانشگاه پاشد و گفت چرا ما باید حجاب داشته باشیم و شما آزاد باشید . بعد یارو قمی بود جواب داد نه این طور نیست ما پسرا هم باید عفتمون رو حفظ کنیم مثلا نباید آستین کوتاه بپوشیم ، نباد یقمون رو باز بزاریم و ... گفت چه فایده کسی که جلو شما رو نمی گیره اما اگه ما یه کم لباسمون به نظر شما بد باشه بهمون گیر میدید بعد یهو به طرف من بیچاره اشاره کرد و گفت خوب این آقای فلانی اگه پیرهن نپوشه بهتره . چله زمستون با یه تی شرت چسبون آستین کوتاه که کلی طرح عجیب غریب ( من بیشتر اوقات تیشرت ساده می پوشم اما از شانسم اون روز یه تی شرت پوشیدم که رفیقم از ژاپن اورده بود و کلی نوشته ژاپنی روش بود وآرم کیوکوشین در پشتش نوشته شده بود ) داره اومده دانشگاه و کسی هم جلوش رو نمی گیره ، همیشه هم پنجره ها رو باز میزاره کسی جروت نداره بگه پنجره رو ببند مردیم از سرما ، وقتی هم که کاپشن می پوشه آدم یاد گانگسترا می افته ، تو هر جملش هم هزار تا فحش میده .وقتی کنفرانس میده آدامس می جوه و اگه کسی سوالی بپرسه یا ایرادی بگیره جلو استاد و دانشجوها یه چیز بدی بهش میگه که تا آخر سوال نپرسه بدتر از اون همش در حال خوردنه و ... چرا شما اون رو یه مرد واقعی میدونید همه دوستش دارید اما اگه ما یه ذره بخوایم باحال باشیم میشم دختر بد و دختر بی حیا و ... . خوب این حرف یه دختر بود وفتی هم داشت این حرف و میزد خیلیا ازش حمایت می کردن . صد ها هزار نفر دیگه هستم که چنین عقیده ای دارن .
در اخر باید بگم آخر و عاقبت تبعیض جنیستی میشه فمنیست افراطی . حالا خوددانید .

یاکوز جان ای کاش میگفتی که شما چی جوابشو دادی. ما مدتیه باهم تو این سایت آشنا هستیم نمی دونم ادم انتقاد پذیری هستی یا نه به نظر من که هستی. به اون قسمت صحبتهای اون خانم راجع به پوششه اصلا" کاری ندارم چون نظر دادن راجع بهش یکم سخته اما راجع بقیه صحبتهاش اگه واقعا" راستشو میگفته هیچ چیزو به گردن فمینیسم ننداز به هر حال اخلاقهایی که تو صحبتاش گفت هم برای آقایون بده هم خانمها. اولین اشتباه تو جامعه ما از نظر تبعیض ***یتی همینه که فکر میکنیم فقط دختر هرزه و خراب وجود داره در حالی که کاملا" روشنه برعکس این قضیه هستش اگه یه دختری یه سره سر کوچه وایساده باشه میشه هرزه و الاف اما اگه پسر باشه مهم نیست اگه یه دختری سیگار گوشه لبش باشه میشه دختر ناجور ولی ماشااله به اقایون! اگه یه دختری به یه پسری تیکه و متلک انداخت تو خیابون آسمون به زمین میاد ولی تیکه انداختن واسه بعضیا شده نقل و نبات و ارزشی برای ناموس دیگران قائل نیستن. همه اینها مغایر حقوق انسانیه به فمینیسم و امثال اینا ربطی نداره. نظر شخصی من اینه که اگه همه دنیا هم شد پر از فساد و کثافت کاری دلیل نمیشه من بد بشم.

sezarsf
۱۳۸۹-۰۳-۰۱, ۰۸:۱۷ بعد از ظهر
این ایات قران درباره همین مورده: احزاب59///نور30 و 31//در مورد دست تا مچ ایه نداریم اما یکی از یاران امام صادق به اسم فضیل بن یسار سوال کرده......
بخدا من اخوند نیستم اینا که گفتم از تو کتاب دوم دبیرستان دوستم پیجوندم
من در مورد این تظاهرات ها شدیدا مخالفم که اینا میگن بد حجابی را جولوشو بگیرین.....ذات انسان بگونه ای است که در مورد فشار ها مقاومت میکنه ...بنابراین اگه زور کنن بدتر میشه.....البته این حرکات اینها برای رد گم کردنه....اینا همش بازیه....که فکر مارو به یجا دیگه ببرن و کارایی دیگه کنن.....
در مورد این اخ*** ها هم یه مسئله ای هست که وقتی یه جوون میره حوزه میگیرن.....میکنن (میترسم ادامه بدن بگیرم بکشنم)!!!
اما در مورد این دختر چادری ها:یکیشون تو دانشگاه ما بود که معلوم بود زورکی چادر سرش کرده بعد از دوستی با یکی چادرو که ورداشت که هیچ . وو.....
اما یاکوزا جانخیلی بدشانسی....البته خوب شد همون موقعه حرفی نزدی....
سر کلاس انقلاب بودیم که اخونده گیر داد به وضع لباس پوشیدن پسر ها....یکی از بچه ها که موش بلند بود گیر داد و شروع کرد به چرت و پرت گفتن و حدیث غیر معتبر و ....دیگه پسر غاتی کرد و زیر لب فحش میدادو از کلاس رفت بیرون..بعد 5 دقیقه همه بچه های کلاس چه پسر و چه دختر اومدیم بیرون.............البته بعدا ما نفهمیدیم چی شد اما مارو تک ندادن
ر
س

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۳-۰۲, ۰۸:۵۶ قبل از ظهر
ما هممون خدا رو قبول داریم، چیزی که توی قرآن اومده باشه در طی زمان در علم هم ثابت میشه
تاریخ، روایات و... همگی ساخته دسته بشرند، اما قرآن کتاب آسمانیه
دیشب داداشم میگه حضرته علی(ع) فرموده: آرزو های خودتونو کاهش بدید تا سعادتمند باشید.
طبق علم روانشناسی ، تا کسی به آرزوهای بزرگ فکر نکنه هیچ وقت به اونها دست پیدا نمیکه.
همه شما میدونید که من ارادت خاصی به حضرا علی دارم اما مطمئناً این حرف یا حدیث دروغه محضه
اگر از ف ی ل ت ر شدن سایتمون نمیترسیدم قضایایی رو میگفتم که همتون انگشت به دهن می موندید.
کی گفته که دوستان حوزوی نایب امام زمان هستند و هرچی اونها بگن حجته، ایا کسیکه روز عید فطر و با توجه به مسائل سیاسی جا به جا میکنه نایب امام زمانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعاً من شرمم میاد که بگم آقایون باید به ما بگن چی کار کنیم یا چی کار نکنیم
مگه ماها که اکثراً دانشگاه رفتیم و درس خوندیم مصلحت خودمون رو نمیتونیم تشخیص بدیم
سازمان ناسای آمریکا داره فکر میکنه که مردم دنیا چه جوری در خارج از جو زندگی کنند، ما هنوز فکر این هستیم که اگه یک قطره آب وضو برگرده بالا وضو باطله
این ها یعنی جهان سومی، یعنی عقب افتادگی، یعنی شعار زدگی!!!!!!!!!!!!!!

sezarsf
۱۳۸۹-۰۳-۰۲, ۱۰:۰۹ قبل از ظهر
من هم با شما موافقم.....در مورد ارزوها زیاد هم من مطلب زیاد خوندم که چه کسانی چه ارزوهایی داشتن و الان کچان.......اما این که جهان سومی هستیم....وقتی ما هنوز سر یارانه تو دولت اختلافه ..... وقتی بسیاری از ایده ها ی نو به علت نبود شرایط از بین میره....وقتی یه موشکمون از جو خارج میشه میکنیمش تو بوق و کرنا........وقتی طرح امنیت اجتماعی نتیجه عکس میده.......وقتی اخ**** ها به اسم اسلام و امام زمان پول به جیب میزنن....و خیلی چیزایی دیگه باید بهمون بگن جهان سوم..........اونور امریکا بدون سیم برق میفرسته بیرون جو .....ما هنوز در خم اینجا موندیم

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۳-۰۲, ۱۰:۲۰ قبل از ظهر
این بنده خدا که راست میگفت منم نتونستم چیز زیادی بهش بگم ...به حرفاش با لبخند گوش میدادم ... فقط آخرش یه سوتی داد من یه چیزی گفتم که دیگه بی خیال من بشه .

اما بهش حق میدم چیزی که ناراحتش می کرد این بود که چرا اگه پسرها قانون شکنی کنن خوبه اما اگه دختر ها کوجکترین کاری کنن خیلی خیلی بده . مثلا من بعضی وقتها تا ساعت3 - 2 شب بیرونم . وقتی هم میام خونه کسی هم چیزی از من نمی پرسه(می دونن من اهل خلاف و کثافت کاری نیستم و بهم اعتماد می کنن ) حالا اگه دختر بودم معلوم نبود تا 6 بعد از ظهر می تونسم بیرون باشم یا نه (چون اون موقع کسی به حرفام اعتماد نداشت )! این خیلی بده . نه اینکه چرا تا ساعت 2 شب نمی تونن بیرون باشن اینکه خیلی تبعیض قرار میدیم بده . یادمه یه بابایی (رفیق دوستم ) می گفت دختر داشتن دردسره هر کاری بکنه ننگه ! اما اگه پسرت آدم کشت ! میگیم دوست داشت . اگه یکی رو حامله کرد ، میگیم دیگه بزرگ شده . هر وقت نشست پای منقل میگیم شده یه مرد کامل و ... (دم خدا گرم بهش 4 تا دختر داد آخریش هم یه پسر بی عرضه که در آینده ای نه چندان دور پول باباشش رو فنا میده خوشم میاد خدا به این جور آدما دختر میده )
در ضمن چیزی رو گردن فمنیسم ننداختم ... .
===================================================
اما صحبت از چادری شد اینو قبلا هم گفته بودم . آقا هات ترین دختر دانشگاه ما چادریه . اون قدر هم هیزه که حد نداره .اینقدر بهت نگاه میکنه (مخصوصا به اندام ممنوعه مخصوصا وقتی کنارش نشستی ) که آب میشی میره تو زمین . راه رفتنش هم عین سوپر مدلا ...
یادمه یه بار تو تاکسی کنارش نشستم یه جوری به من نگاه می کرد انگار من هلو ام اینم می خواد منو بخوره .بعد فهمیدم این به تمام پسرا اینطوری نگاه می کنه .. منم فکر کنم به زور چادری شده چون سر کلاس چادر رو برمیداره .
مادربزرگم هم پرستار داشت یادمه دوتا اصفهانی بودن که تو شهر خودشون چادر سر میکردن اما تو تهران (البته بعد از چند روز) شدن داف . یه کرمانی هم بود که تو تهران چادری نبود اما تو شهر خودشون مجبور بود چادر سر کنه .
من طرفدار بی بندوباری نیستم اما اجبار هم هیچ فایده ای نداره . فقط نتیجه ی معکوس میده ... مثل کاری که کلیسا در قرون وسطی با اروپا کرد و الان ... .

sezarsf
۱۳۸۹-۰۳-۰۲, ۱۰:۳۰ قبل از ظهر
بله دقیقا اجبار نتیجه عکس میده........کیه که بفهمه

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۳-۰۲, ۱۱:۳۲ قبل از ظهر
بچه ها بحث رو خيلي سيا سي كرديد و اين اصلاً به صلاح سايت نيست. اما در مورد موضوع بايد بگم كه حجاب در مورد مردها در واقع حجاب در نگاهشون هست و اگر ما به ناموس ديگران نظر نداشته باشيم، مي تونيم همين انتظار رو از ديگران هم داشته باشيم. اما متأسفانه اغلب مردها مي خوان نهايت استفاده رو از ديدن نواميس ديگران ببرن، ولي تا كسي به ناموس خودشون چپ نگاه كرد رگ غيرتشون بيرون مي زنه. اگر هم در جامعه فساد زياد شده، نقش مردها كمتر از زنها نيست. وقتي كه يه مرد (نامرد) 40 ساله دنبال دختر مدرسه ايها ميوفته، چه انتظاري مي شه از اون دخترهاي 13 14 ساله داشت؟ يك قانوني كه در اقتصاد هست اما همه جا كاربرد داره و من واقعاً بهش معتقدم قانون عرضه و تقاضاست. تا زماني كه تقاضايي نباشه چيزي هم عرضه نمي شه. درسته كه در تمايلات جن سي هر دو طرف تمايل دارن، اما به لحاظ آماري بيش از 90درصد تقاضاها از طرف مردان هست.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۳-۰۲, ۱۰:۲۳ بعد از ظهر
به نظر من حجاب بيشتر از دختران و زنان بايد در مردان رعايت بشه.
سر لخت بودن خانوم ها و زيبايي هاي زنان چيز بدي نيست كه پنهان بشه مثلا ما زمان شاه هم زنان سر لخت به فراواني داشتيم اما آيا همه آنها خراب بودند ؟
شايد هيچ كدامشان خراب نبود . الان اگر زني بدترين تيپ هم بزنه باز هم مثل اون موقع نيست كه . بازم اون موقع حجاب نبود . يعني مردم اكثرا بي حجاب بودند . اما معرفت و غيرت و مردانگي و مرام بيشتر بود و همه اينها بر ميگرده به مردان .
كاش به جاي اين كه بيان گشت ارشاد بزارن و دختران بيچاره را توي خيابون بگيرن به جرم اينكه دوست داشته خوشگل بگرده ميومدن پسران كثيف و آشغال هرزه را ميگرفتن كه از مرد بودن فقط يه چيزش رو دارن .
ديروز توي مترو بودم صحنه اي ديدم كه داشت اشكم در ميومد . به خدا باورم نميشد . دو تا پسر كه ابروهاشون رو تتو كرده بودن و موهاي فوق فشن با رفتارهاي اواخواهرانه با دو تا دختر توي مترو بودن كه دختره از اين كه همچين دوست پسري داشت افتخار ميكرد . چرا بايد اينجوري باشه ؟ چرا بايد دختران بيچاره به اين آشغال هاي سگ صفت هم دل ببندند ؟
تا با خودم ديدم گفتم كه يه زن پشتوانه اش شوهرش هست . اگر فردا توي خيابون داره با اين آقا سوسوله راه ميره يكي بياد اين دختر را انگولك كنه اين بچه سوسول چه جوري ميخواد از زنش دفاع كنه ؟
پس ببينيد به خدا قسم فساد به خاطر خود مرد نما ها هستش كه زياد شده نه به خاطر بد حجابي زنان .
توي ايران قبل از انقلاب هزارن محله براي هر چيزي وجود داشت اما فسادي به اين صورت وجود نداشت . چون مردانگي و مرام از بين رفته و اين ربطي به تيپ زنان نداره .
مني كه دارم اين حرف ها رو ميزنم همه كساني كه با من از نزديك آشنا هستند ميدونن چه قدر غيرتي هستم . اما كاش دولت واقع بين بود .
بي شرافت ها مشروب را جمع كرده اند كه باعث شادابي ميشه و معتادي نداره و از اعتياد زير زيركي حمايت ميكنند . كسي كه معتاد باشه شلاق نميخوره اما كسي اگر مشروب بخوره شلاق ميخوره .
كدومش بيشتر به خاك سياه مينشونه ؟
در قرآن آمده هر چيزي كه از حالت عادي خارج كنه حرام است اما آقايوون نميدونم با كدوم منطقي تحليل كرده اند كه منظور مواد مخدر نبوده است و فقط منظور مشروبات الكلي هستش .
چون خودشان به ترياك و كثفت كاري هاي ديگر نياز دارند .

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۳-۰۳, ۱۲:۳۵ بعد از ظهر
تا با خودم ديدم گفتم كه يه زن پشتوانه اش شوهرش هست . اگر فردا توي خيابون داره با اين آقا سوسوله راه ميره يكي بياد اين دختر را انگولك كنه اين بچه سوسول چه جوري ميخواد از زنش دفاع كنه ؟
میگه اوا بی تربیت ... اگه مردی بیا منو انگول کن چرا زنمو انگول می کنی ... بد سلیقه ... اوا ... .
یا ممکنه داد بزنه و بگه آی مردم این دوست منو انگول کرد بیاین دعواش کنید ... .
................................................................................................................................
اصلا ملاک جذابیت واسه مردا تو ایران تغییر کرده ... قبلا هم فکر کنم گفتم ... رفتم آرایشگاه ارایشگر گفت به به می خوای برات چی کار کنم . گفتم موهام خیلی بلنده یه کم پف کرده پفش رو بخوابون ... گفت چه مدلی می خوای برات بزنم ؟ گفتم هیچی ساده بزن . گفت هیچی ... این موها جون میده واسه فلان مدل و فلان مدل که دخترا بخورنت ! خیلی خوشگل میشی !!! گفتم آقا یه کم مرتبش کن و هیچی دیگه نگو ... . طرف ناراحتم شد ! حتما تو دلش کلی هم فحش داده . بنده خدا حق هم داره اینقدره جوونا سوسول شدن که آدم حالش بهم می خوره . اتفاقا امروز منم تو مترو یکی رو دیدم از دوست دخترش دخترونه تر بود! واقعا یه دختر به چی این می نازه ! گیریم که از لحاظ ***ی هم قوی باشه آخه این اصلا نمی تونه یه بطری نوشابه بخره و بیاره خونه :ناراحت:

sezarsf
۱۳۸۹-۰۳-۰۳, ۰۲:۲۸ بعد از ظهر
متاسفانه همین جوریه...ملاک مرد بودن عوض شده از دیدگاه بعضی...اخ پسر تتو کنه.....به خدا باور کنبد پسر صورتش عین دخترا بود یقه باز و سر و سینه اش بیرون میخواستم در جا بگیرم فلانش کنم......طرف دستش تو جیب باباشه .....نمیتونه 2 تا پای مرغ از هم سوا کنه