PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نوروبيون

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۳-۰۱, ۱۰:۲۵ بعد از ظهر
تا به حال به اين كه چگونه جذب پروتئين را در بدنمان بالا ببريم فكر كرده ايد ؟
تا به حال به اينكه چه گونه بعد از دوره هاي استروئيدي بيشتر عضلات خود را حفظ كنيم فكر كرده ايد ؟
تا به حال به اينكه ويتامين ها در بدن چه فعاليتي ميكنند فكر كرده ايد ؟
چند در صد از شما دوستان عزيز به مصرف ويتامين ها اهميت ميدهيد ؟
متاسفانه در افراد زيادي ديده ام كه فقط به فكر مصرف پودر هاي پروتئيني هستند و ديگر به چيزي براي جذب بيشتر و بهتر اين مكمل ها فكر نميكنند .
در اين تاپيك ميخوام به شما دوستان عزيز مكملي را معرفي كنم كه باعث ميشود جذب پروتئين در بدن بيشتر از قبل شده و تا چند برابر بالا برود .
اين مكمل تشكيل شده از ويتامين هاي گروه ب .
بله درست خوانديد . ويتامين هاي گروه ب باعث ميشوند تا بدن بيشتر و بهتر پروتئين هاي دريافتي را جذب كند .
از ديگر خواص ويتامين هاي گروه ب سر حال تر شدن ورزشكاران و حتي افراد عادي ميباشد .
اين مكمل تشكيل شده از 100 ميليگرم ب1 100 ميليگرم ب6 و 1 ميليگرم ب12
تعجب نكيند . درست خوانديد . اين مكمل اين همه ويتامين در خود گنجانده است و اسم اين مكمل نوروبيون هست .
ساخت كشور آلمان .
اين مكمل به صورت آمپول و تزريقژي در اختيار شما دوستان عزيز قرار ميگيرد و قيمت آن هم بسيار پايين و مناسب ميباشد . كساني را ديده ام كه با مصرف اين مكمل نتيجه اي خيلي بيشتر از مكمل هاي خود گرفته اند .
بسته هاي اين مكمل به صورت 5 آمپول در يه بسته ميباشد .
اميدوارم از اين به بعد بيش از پيش به مصرف ويتامين ها توجه داشته باشيد كه ضمن سلامتي بيشتر كارايي بيشتر نيز از بدنتان كسب كنيد .

mamad
۱۳۸۹-۰۳-۰۲, ۱۲:۳۵ قبل از ظهر
خیلی عالیه من اکثرا روز هایی که تمرین پا دارم میزنم من موقع تمرین پا چون قدم بلنده وتقریبا سنگین میزنم (210اسکات 6 تکرار)دچار سر گیجه میشم ولی با این مکمل وزنه ها رو دچار سرگیجه میکنم:پوزخند:

mehdi charejoo
۱۳۸۹-۰۳-۰۲, ۰۹:۳۳ قبل از ظهر
با سلام خدمت آقا پیمان عزیز لطفاً دز مصرفش رو هم بگید و این که چه مدت باید مصرف بشه؟

mamad
۱۳۸۹-۰۳-۰۲, ۰۱:۳۵ بعد از ظهر
اگه کنارش یه ویتامین e هم زده بشه خیلی احساس بهتری خواهید داشت.بعضی ها هم مثل من با هم قاطی میکنند که جوابش خیلی بهتره.

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۳-۰۲, ۰۹:۵۵ بعد از ظهر
امكانش هست بيشتر توضيح بديد ؟
قيمتش 800 تومان براي هر آمپول 5 تاش ميشه 4500 تومان همين :متفکر:
بسته هاي كپسول مولتي ويتامين 30 تاييه نسبت به آمپول با صرفه تر يا نه ؟
به دست زده ميشه ؟ من مي خوام يه دوره پروتئين وي 100% برن بدردم مي خوره ؟ و ...

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۳-۰۲, ۱۰:۴۳ بعد از ظهر
با سلام خدمت آقا پیمان عزیز لطفاً دز مصرفش رو هم بگید و این که چه مدت باید مصرف بشه؟
دزش بستگي به موقعيت بدن داره . اما افراد عادي غير ورزشكار و بدنسازان عادي معمولا هفته اي دو عدد استفاده ميكنند . اما اينجور نيست كه ضرر داشته باشه و حتي يه بدنساز هر روز هم ميتونه از اين آمپول استفاده كنه . اما توصيه من اينه كه اگر احساس كسالت ميكنيد هفته اي 3 تا استفاده كنيد. افراد غير ورزشكار هم ميتونن از اين مكمل استفاده كنند .
[QUOTE=mostafa k-h;23874]امكانش هست بيشتر توضيح بديد ؟
قيمتش 800 تومان براي هر آمپول 5 تاش ميشه 4500 تومان همين :متفکر:
بسته هاي كپسول مولتي ويتامين 30 تاييه نسبت به آمپول با صرفه تر يا نه ؟
به دست زده ميشه ؟ من مي خوام يه دوره پروتئين وي 100% برن بدردم مي خوره ؟ و ...[/QUOTE
خودت داري ميگي مولتي ويتامين . مولتي ويتامين يعني همه ويتامين ها. اما همه ويتامين ها در يه مقدار كم . يه آمپول ب كمپلكس فقط ويتامين هاي گروه ب را داره و بسيار قوي هست . شما ميتوانيد هم از مولتي ويتامين استفاده كنيد و هم از اين آمپول ها . اين ها جذب پروتئين را در بدن بالا ميبرند . مولتي ويتامين و اين آمپول ها اصلا به هم شبيه نيستند كه بخوايم بگيم كدوم به صرفه تره . مثل اينه كه بخوايم بگم خوردن هويج بهتره يا موز . خوب هر كدام يه كار انجام ميدن . به درد شما هم ميخوره .
داداش گلم هزاران بار گفته ام خواهشا به مصرف مكمل ها نگيد دوره . مصرف پروتئين دوره نميشه . به خدا قسم مكمل ها دوره نيستند . دوره يعني چيزي كه مجبور هستيد يه زمان خاص ازش استفاده كنيد . اما پودر پروتئيني را هميشه ميشه استفاده كرد و محدوديتي نداره .
بله به درد شما هم ميخوره . به درد افراد عادي غير ورزشكار هم ميخوره .