PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اراجيفي در ماه نامه سرنخ

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۳-۱۰, ۱۱:۰۸ بعد از ظهر
به احتمال زياد تا به حال ماهنامه سر نخ را ديده ايد كه موضوعات جالب و جذابي را مينويسد و بيشتر مطالبش چيزهاي عجيب هست .
چند روز پيش توي اتوبوس ديدم كه دست يه نفر هست و ازش گرفتم كه ببينم چي نوشته يه جاش يه مطلب ديدم كه نميدوستم چي بگم . شكه شده بودم .
واقعا اعصابم ريخت به هم .
7-8 سال پيش بود كه بدنسازي به نام علي شاه نصيري در اصر مصرف بيش از حد استروئيد و دگزامتازون دار فاني را وداع گفت .
در اين نشريه بعد از هشت سال اومده بودن در مورد اين آقا مطلب نوشته بودن . خوب است بدانيد كه علي شاه نصيري نه قهرمان بود و نه ميخواست قهرمان شه و فقط براي خودش استروئيد استفاده ميكرد .
از آنجايي ميگم در اين مجله اراجيف نوشته بود كه با مادر اين آقا مصاحبه كرده بودند و مادر اين آقا دليل فوت پسرش را مصرف پودرهاي پروتئيني و ويتامين ها و هفته اي يك عدد ناندرلون و تستسترون دانسته بود .
از آنجايي كه بنده نزديك به ده سال هست كه تمام خبرها را دنبال ميكنم و با وقايع اين رشته تقريبا كاملا در ارتباطم و ختم اين آقا هم رفته بودم دقيقا يادمه كه دليل مرگ ايشون مصرف روزانه 500 ميليگرم تستسترون و 400 ميليگرم ناندرلون و روزي 4 عدد اكسي متالون به مدت يك سال بدون وقفه بوده است . كه البته از كورتون ها هم به وفور استفاده ميكرد . اين بود چيزي كه پزشكي قانوني توضيح داده بود و همسرش هم تاييد كرده بود .
اما نميدونم چرا اين اقايان نويسنده نشريات با اين رشته آنقدر لج هستند كه از خودشان دروغ مينويسند . در جايي از زبان مادر اين مرحوم نوشته بود كه علي شاه نصيري چون روزي 4 عدد قرص آمينو استفاده ميكرد فوت كرد .
دوز هاي بالاي علي شاه نصيري از زبان مجله اين بوده است :
روزانه 5 عدد سفيده تخم مرغ + كراتين + مولتي ويتامين + آمينو اسيد + پودر پروتئيني وي + 1 عدد ناندرلون در هفته و يك عدد تستسترون
جالب است بدانيد كه گفته بودند كه علي آقا اين دوره را 4 هفته دنبال كرد و فوت كرد .
من در تعجبم كه آيا واقعا مادر پير علي آقا اين حرف ها را زده است ؟ اگر بگيم اطلاعاتي نداشته پس چگونه اسم مكمل ها را ميدانسته است ؟ حرف ها ضد و نقيض است به جوري كه من مطمئنم از روي لج و لج بازي اين مقالات نوشته ميشود .
يكي نيست به اين نويسنده ها بگه كه آقايان عزيز شما كه ميگيد مكمل ضرر داره پس چه توقعي داريد كه جوانان از استروئيد ها استفاده نكنند ؟ چرا دروغ ميگوييد و خانواده ها را الكي ميترسانيد ؟
كدام احمقي ميگه مكمل با دارو يكيه ؟
من نميدونم چي بگم به خدا .
بيشتر وقتي شاكي شدم كه ديدم در اين نشريه از مهدي فاطمي و فرامرز خودنگاه به عنوان قهرمانان پرورش اندام در جهان ياد كرده اند و اين آقايان هم تاييد كرده اند كه استفاده از مكمل ضرر داره مگر با آرم وزارت بهداشت :پوزخند:
واقعا در عجبم نميدونم چي بگم . مثل اينكه با عرض پوزش از دوستان پاوركار بايد به اين نكته برسيم كه عزيزان رشته پاور دارن باعث آبروريزي رشته هاي قدرتي ميشن و شرافتشان را به پول ميفروشند مثل آقاي خودنگاه . مثل مهدي فاطمي و مثل آيدين خطايي .
واقعا متاسفم .

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۳-۱۰, ۱۱:۳۶ بعد از ظهر
مگر با آرم وزارت بهداشت
کراک چینی با قدرت جذب بالا
کوکایین آمریکایی ، جایگزین طبیعی کراتین . (هم وزن هم هستن )
شیشه اعلا ساخت ورامین: افزایش قدرت عضلانی و توان ذهنی .
تریاک اعلای کمپانی بن لادن برای جلوگیری از تحلیل عضلات .
انواع قرص هایx ، بهترین جایگزین برای مولتی ویتامینها .
سعید پانتر ، محرک و عامل ترشح تستسترون : بهترین جایگزین برای استرووید ها و پروهورمون ها ی مضر .
سینتول استاندارد وزارت بهداشت .
و ... .

mehdi charejoo
۱۳۸۹-۰۳-۱۱, ۰۸:۵۰ قبل از ظهر
حرف فرامرز خودنگاه رو نزنید که اصلاً شخصیت ورزشکاری نداره، یه روز یکی از دوستام این آقا رو با یکی دو تا از این برادرای فاطمی رو تو ظفر دیده بود که تیشرت تنگ پوشیده بودن و قهقه زنان صحبت می کردن و رفتار جلفی از خودشون نشون می دادن. البته نمیخوام بگم که تیشرت تنگ پوشیدن جلفه ولی برای این آقا که یه چهره شناخته شدست واقعاً جالب نیست.

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۳-۱۱, ۱۲:۵۰ بعد از ظهر
[QUOTE=پيمان صادقي پري;24493]

من در تعجبم كه آيا واقعا مادر پير علي آقا اين حرف ها را زده است ؟ اگر بگيم اطلاعاتي نداشته پس چگونه اسم مكمل ها را ميدانسته است ؟ حرف ها ضد و نقيض است به جوري كه من مطمئنم از روي لج و لج بازي اين مقالات نوشته ميشود . /QUOTE]
پیمان جان اطلاعات عمومیش قوی بوده!

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۳-۱۱, ۱۲:۵۴ بعد از ظهر
پيمان جان دفعه بعد خواستي دوره بري يا رژيم بگيري برو پيش مادر علي آقا حتماً نتيجه مي گيري. :متفکر:

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۳-۱۱, ۱۲:۵۷ بعد از ظهر
اون بنده خدا که تقصیری نداره
پیرزن چه میدونه استروئید چیه
باید بره پیش اقا فرامز تا بدون دارو و مکمل نتیجه بگیره!!!!!!
الهی بمیرم که فرامرز و رفیقاش اصلاً نمیدونن استورئید چی هست، همشون طبیعی کارن

mamad
۱۳۸۹-۰۳-۱۱, ۰۲:۰۵ بعد از ظهر
چطور این تاپیک جدید در قسمت مکمل ودارو باز بشه.
سوال از شما جواب از مادر علی اقا.

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۳-۱۱, ۰۴:۳۹ بعد از ظهر
ايشون جديداً خودشون يه كمپاني زدن:

Nane Ali Nutrition :پوزخند:

mahmoud
۱۳۸۹-۰۳-۱۱, ۰۸:۴۴ بعد از ظهر
ايشون جديداً خودشون يه كمپاني زدن:

Nane Ali Nutrition :پوزخند:

مردم از خنده دمت گرم حسام جان:گل رز:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۳-۱۱, ۱۰:۱۳ بعد از ظهر
خيلي توپ بود حسام جان دمت گرم .
محصولات كمپاني Nane Ali Nutrition الان حرف اول را در بازار هاي جهاني ميزنه و پرفروش ترين مكمل هاي دنيا را داره .
مثلا وي 100% اين كمپاني از عصاره عرق زير بغل پير زن ساخته شده و بسيار جواب ميده آقاي خودنگاه و مهدي فاطمي از آن استفاده كرده اند و تاييد كرده اند .
محصولات Nane Ali Nutrition يه آمينو داره از تركيب خيلي جالب سنده پيرزن كه بسيار جذاب و زيبا و شكيل ساخته شده .
يه محصول چربيسوز هم داره كه از طريق ديدن يه عكس شما چربي ميسوزانيد و آن چيزي نيست جز عكس لخت مادرزاد پيرزن كه باعث ميشه شما افسرده بشيد و تا يكي دو ماه لب به غذا نزنيد و وزنتان كاهش ميابد .

mamad
۱۳۸۹-۰۳-۱۲, ۱۲:۱۶ قبل از ظهر
خيلي توپ بود حسام جان دمت گرم .
محصولات كمپاني Nane Ali Nutrition الان حرف اول را در بازار هاي جهاني ميزنه و پرفروش ترين مكمل هاي دنيا را داره .
مثلا وي 100% اين كمپاني از عصاره عرق زير بغل پير زن ساخته شده و بسيار جواب ميده آقاي خودنگاه و مهدي فاطمي از آن استفاده كرده اند و تاييد كرده اند .
محصولات Nane Ali Nutrition يه آمينو داره از تركيب خيلي جالب سنده پيرزن كه بسيار جذاب و زيبا و شكيل ساخته شده .
يه محصول چربيسوز هم داره كه از طريق ديدن يه عكس شما چربي ميسوزانيد و آن چيزي نيست جز عكس لخت مادرزاد پيرزن كه باعث ميشه شما افسرده بشيد و تا يكي دو ماه لب به غذا نزنيد و وزنتان كاهش ميابد .

در ضمن اینو بگم که تمامی این محصولات دارای تاییدیه وزارت بهداشت می باشندNAN.هم اسم مخفف و تجاری این محصولاته که روی لیبلش زدن.