PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفي محصولات شركت Optimum Nutrition

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۳-۱۵, ۰۹:۲۲ بعد از ظهر
معرفي محصولات شركت Optimum Nutrition

741

با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت دوستان محترم تصميم گرفتم از اين به بعد كم كم محصولات شركت مورد علاقه ام يعني معرفي محصولات شركت Optimum Nutrition رو با تركيبات و توضيح مختصر بهمراه عكس محصول براتون بزارم كه اميدروارم مورد تو جه شما قرار بگيره . ممنون ممنون ممنون:گل رز:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۳-۱۵, ۰۹:۳۶ بعد از ظهر
مصطفي جان ما بايد از شما تشكر كنيم بابت اين همه زحمتي كه ميكشي . دستت درد نكنه .

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۳-۱۵, ۰۹:۴۰ بعد از ظهر
خيلي ممنون پيمان جان همين كه تا يه سوال دارم جوب ميدي و نيتت كاملا براي پيشرفته بچه ها پاكه براي ما كافيه داداش :قلب:
از بچه ها معذرت مي خوام يه مشكلي براي سيستمم پيش آمده نتونستم اولين محصول رو بفرستم حتماً در اولين فرصت اميدوارم مديران و همه بچه ها ببخشند اما اشكالي نداره شما هم بياييد بصورت تخصصي درباره ي محصولات اين شركت توضيح بديد خوشحال ميشيم

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۳-۱۵, ۱۰:۱۵ بعد از ظهر
AMINO 2222 معروف تر از رغبا

http://bartarkala.com/Pic/img3_634000000361.jpg

بافت موها ، بسیاری از آنزیم‌های شرکت کننده در واکنش‌های حیاتی بدن ، پوست و چشم و ....... همه و همه تحت تاثیر آمینو اسیدها هستند و به هیچ عنوان نمی‌توان نقش موثر آمینو اسیدها در سلامتی و ورزش و زیبایی و تناسب اندام را منکر شد . قرص‌های آمینواسید از پروتئین شیر استخراج شده است .مصرف بلافاصله‌ی آمینو اسید پس از تمرین از پدیده کاتابولیسم ( تخریب ) عضلات جلوگیری می‌کند .در مرحله رشد تامین سریع آمینو اسیدها پس از تمرین بسیار حساس می‌باشد .با وجود اسیدهای آمینه در خون بدن می‌تواند از آنها برای سنتز پروتئین در عضلات استفاده کند و رشدی بی مثال را نصیب عضلات بدن شما نماید .

در دوران كات همراه با چربي سوز از ريزش عضلات تا حدودي جلوگيري كرده و در دوران حجم به دفع آب اضافي مصرفي و در نتيجه جذب پروتئني بيشتر . مصرف اين مكمل به تنهايي تاثير چنداني ندارد يا بهتر است بگوئيم اصلاً تاثير ندارد ولي در مورادي با رژيم اصولي شكر و نمك تاثيرات به سزاي ديده شده حتي در طولاني مدي با مصرف چند دوره افزايش و ايجاد ماهيچه از نوع طبيعي .
ميزان مصرف اين مكمل بستگي به شرايط جمسي فرد دارد كه فقط مربي مورد نظر تشخيص مي دهد به همين دليل از بيان ميزان مصرف معذوريم .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۳-۱۵, ۱۰:۳۷ بعد از ظهر
بسيار عالي و كامل بود متشكر مصطفي جان بابت اين مقاله هاي كامل و خوبت .

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۳-۱۶, ۱۲:۵۷ بعد از ظهر
پيرمرد !! (كامل مطالعه شود )

هر چي فكر كردم عنواني بهتر از پيرمرد پيدا نكردم چون اين مكمل علاوه بر اين كه همه مي شناسند خيلي هم قديمي و با سابقه است .
مثلماً بهترين مكمل پروتئيني جهان در 5 سال اخير كه رقبا حتي به گرد پاشم نمي رسند و همچنان بي رقيب و مثال زدني . پروتئین وی به پرمصرف-ترین مکمل در میان اکثر بدنسازها و ورزشکاران رشته-های دیگر تبدیل شده است و به چند دلیل خوب به-عنوان یک پروتئین ایده-آل برای مصارف متنوع مورد استفاده قرار می-گیرد.
در چند تحقیق و آزمایش به-عمل آمده در خصوص پروتئین وی معلوم گردید که این پروتئین یک پروتئین مستعد برای کاهش نرخ سرطان، مبارزه با HIV، افزایش قدرت ایمنی بدن، کاهش استرس و پائین آورنده کلسترول، افزایش سطح سرتونین در داخل مغز، ارتقاء عملکرد کبد در گروهی که به-نوعی از بیماری هپاتیت رنج می-برند، کاهش فشار خون و افزایش عملکرد فیزیکی بدن به-عنوان نمونه می-توان اشاره کرد.
هنگامی-که در خصوص پروتئین وی صحبت می-کنیم در حقیقت داریم رجوع می-کنیم به یک پروتئین پیچیده که تشکیل شده از چندین زیرشاخه پروتئین-های (پپتاید) دیگر همچون، بتا، لاکتوگلوبولین، آلفا لاکتوآلبومین، ایمینوگلوبین IgGs، گلیوکوماکروپپتایدز، بووین سرم آلبومین BSA و پپتایدهای فرعی دیگر مثل لاکتوپروکسی دیبس، لی سوزیم و لاکتوفرین.

با پیشرفت-های اخیر در تکنیک-ها پروسه کردن مثل میکرو*****یشن، اولترا*****یشن، نانو*****یشن و... به-نظر می-رسد دیگر تولیدکنندگان به قابلیتی دست یافته-اند که می-توانند پودر پروتئین مناسب برای ارتقاء سلامتی و جلوگیری از بیماری را تولید نمایند.
744
تکنیک میکرو*****یشن که در دمای پائین صورت می-گیرد این اجازه را می-دهد که بتوان پودر پروتئین وی تولید کرد که بیش از ۹۰ درصد آن را پروتئین تشکیل داده، و ضمن این-که زیرشاخه-های مهم آن نیز حفظ شده و درصد چربی و لاکتوز آن حداقل گردیده است و همچنین هیچ تغییری در ساختار طبیعی پروتئین آن به-وجود نیامده است.
همان-طور که تصور کردید این نوع پروتئین-های وی در قیاس با نوع-های دیگر آن گران-تر می-باشند. پودر مکمل پروتئین وی به-دلیل بالا بودن ارزش بیولوژیکی BV و همچنین بالا بودن آمینواسیدهای چند شاخه-ای BCAA در آن برای مقاصد ورزشی امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و به-همین خاطر همیشه از آن به-عنوان یک مکمل مؤثر در افزایش حجم عضلانی و یا حفظ حجم عضلانی یاد می-شود. شاید همین مسئله از دلایل اصلی پرفروش-ترین بودن این مکمل در بازار مکمل-ها باشد. به-هر حال هنوز اطلاعات علمی و مستند شده زیادی در خصوص مزایای پروتئین وی توسط محققین به-دست نیامده است. در آخر می-توان این-طور جمع-بندی کرد: پودر پروتئین وی برای مقاصدی همچون حفظ سلامتی و جلوگیری از بیماری اهمیت خاصی یافته است در صورتی-که تأثیر آن بر روی افزایش حجم عضلانی و ارتقاء قابلیت فیزیکی بدن هنوز کاملاً به اثبات نرسیده است.
http://www.thesupplementden.com.au/resources/image/100Whey-gs-facts.jpg
http://www.gain-muscle-workout-less.com/gain-muscle-mass-images/optimum-100-whey10lb.jpg
پروتئین وی (whey) حاوی پروتئین وی، کربوهیدرات، کلسیم، بعضی چربی ها و تعدادی مواد دیگر است. پروتئین وی در آبی که از شیر دلمه شده جدا می شود ، مثل آب پنیر یا آب ماست وجود دارد. منظور از شیر دلمه شده، شیر فاسد شده نیست، بلکه منظور پنیر یا ماست است. بنابراین ضرری ندارد ، فقط از مصرف بیش از حد آن خودداری کنید. مصرف بیش از حد پروتئین وی بار کبدی را افزایش می دهد و باعث آسیب های جدی به کبد می شود و همانطور که می دانید بعد از قلب، کبد مهم ترین عضو بدن می باشد.

بدنسازان بطور طبیعی می توانند 150 گرم در روز از این پروتئین مصرف کنند که البته این مقدار بستگی به وزن فرد و شرایط بدنی او دارد. معمولاً 2.2 گرم پروتئین یا به ازای هر 1 کیلوگرم از وزن بدن در بدنسازان توصیه می شود.
اگر مي خواهيد از اين مكمل استفاده كنيد بايد بدانيد كه اين مكمل پيشنهاد قهرمان اسطوره اي مستر المپيا روني كلمن هم هست و در بسياري از منابع و مقاله ها از علاقه اين بدنساز حرفه اي آمريكا و جهان اشاره ده است .
علاقه شديد بسياري از بدنسازان جهان به اين مكمل باعث شده كه توليد كنندگان اين محصول ان را به 16 طعم دلچسب براي تمام سليقه ها ارائه كنند كه بشرح زير است .

Banana Cream
Caramel Toffee Fudge
Chocolate Malt
Chocolate Mint
Cookies & Cream
Delicious Strawberry
Double Rich Chocolate
Extreme Milk Chocolate
French Vanilla Creme
Mocha Cappuccino
Orange Cream
Rocky Road
Root Beer Float
Strawberry Banana
Tropical Punch
Vanilla Ice Cream

من شخصاً مصرف اين مكمل را به شما پيشنهاد مي كنم چه براي كساني كه مثل خودم مبتدي هستند و بايد به دنبال زير سازي عضله ها باشند چه براي حرفه اي ها كه هميشه به فكر حفظ حجم و تغذيه صحيح هستند .
اين مكمل معمولا در 4 وزن نيم كيلويي كه بيشتر براي تست و اشانتيون استفاده ميشه . 1 كيلو خرده اي كه براي مصرف 1 هفته مناسب است ، 2227 گرمي كه براي مصرف 1 ماه تقريباً و 4 كيلو خرده اي كه براي مصرف 40 روزه تهيه و با صرفه تر است .
البته اگر از شرايط مالي مناسب برخوردار هستيد به طور دائم در بدنسازي از اين مكمل استفاده كرده و آن را غذاي ماهيچه هاي خود به حساب بياوريد .
مصرف بیش از حد پروتئین وی بار کبدی را افزایش می دهد و باعث آسیب های جدی به کبد می شود.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۳-۱۶, ۰۶:۳۱ بعد از ظهر
بسيار عالي بود مصطفي جان . واقعا آدم لذت ميبره وقتي اين مطالب رو ميخونه و ميدونم كه براي هر كدومشون كلي زحمت كشيدي و وقت گذاشتي دستت درد نكنه داداش . اين رو بدون كه پاداش كار شما را به طور حتم خدا خواهد داد چون داري در ورزش كه به نظرم يه كار مقدس در جامعه امروزي هست فعاليت ميكني .

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۳-۱۷, ۰۲:۴۹ بعد از ظهر
745
معجزه اي متفاوت از شركت Optimum براي تيپ هاي بدني لاغر افزايش حجم ماهيچه به همراه وزن با تركيبي كامل و عالي .
سريوس مس براي افزايش حجم و تامين كالري يك ورزشكار بسيار مفيد است . هر چقدر كه شما نياز به انرژي در طول روز و تمرين داريد با استفاده اين مكمل در زمان معين مي توانيد بدست بياوريد . خيلي ها دوست دارند كه متابوليسم بدنشان در بهترين شرايط قرار بگيريد وميل به تمرين و اشتياق آنها به باشگاه افزايش پيدا كند كه با مصرف اين مكمل به آن دست پيدا خواهند كرد .
مينرال ، گلوتامين ، كراتين در هر بار مصرف به اندازه مناسب براي رشد يك ورزشكار . براي كساني كه به استاپ بدن رسيده اند و راهي براي فرار از اين مشكل را خواهان هستند .
1.250 كالري - 50 گرم پروتئين - 250 گرم متغيير كربوهيدرات و 25 گرم انواع ويتامين هاي ضروري براي بدن فقط با مصرف يك وعده از اين مكمل در هر روز .
746
ويژگي ها :
*دريافت 1250 كالري با مصرف آب و 1630 كالري مفيد با مصرف همراه شير
*50 گرم پروتئين خالص با جذب بسيار سريع تركيبي از پروتئين هاي كاملاً طبيعي گرفته شده از تخم مرغ و آب لبنيات
*تامين كربوهيدرات هاي طبيعي و ساده براي جذب سريع در بدن و تامين انرژي بعد از تمرين البته بدون شكر
* تركيبي از مرغوبترين كراتين ، گلوتامين ، آمينو هاي ضروري استاندارد PABA
*تركيبي از 25 نوع ويتامين ضروري براي بدن بخصوص مجموع ويتامين هاي گروه B
http://www.suppdirect.com.au/product_images/uploaded_images/Optimum_Nutrition_Serious_Mass_12lbs_Nutritional.jpg

تركيبات اين مكمل خود بيانگر ويژگي هاي منحصر بفرد آن است.
ميزان مصرف اين مكمل ارتباط مستقيم با هدف هر فرد و وزن و تيپ بدني اون دارد به همين دليل از گفتن ميزان مصرف خوددراي مي كنم .
از خودم تعريف نمي كنم ولي در سايت هاي فارسي اطلاعات دقيق و مفيدي از اين مكمل نيست و مطالبي كه در بالا خوانديد ترجمه خودم از توضيحات شركت Optimum در سايت مربوطه است .
اميدوارم مورد توجه شما قرار گرفته باشد .

mohsen_sh
۱۳۸۹-۰۳-۲۱, ۰۵:۲۶ بعد از ظهر
یه ویدئو از پروتئین 1 کیلوئی اپتیموم پیدا کردم براتون میزارم

http://www.freezpic.com/pics/cb68c04605741ce8aac6f9440b792964.jpg

http://www.bodybuilding.com/store/opt/optimumwheyguide.flv

زودتر دان کنید

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۴-۱۲, ۰۹:۵۳ بعد از ظهر
پروتئین پیشرفته

http://www.fitnutritions.com/images/Pics/ON/hydrowhey-banner.jpg

پلاتینیوم هیدرو وی یکی از آخرین محصولات شرکت معتبر اپتیمم بعد از مدتها پا به عرصه رقابت در بین مکمل های پروتئینی گذاشت که البته پیشبینی میشه هیچ رقیبی نداشته باشه و جایگزین مناسبی بجای وی 100% استاندارد باشه .
مکانیزم ساخت سه مرحله ای این مکمل فوق العاده با بهره گیری از آخرین تکنولوژی ساخت پروتئین تهیه شده و بر اساس گفته سازندگان این محصول در مقابل رقیبان خود سریعترین زمان جذب پروتئین رو دارا می باشد .
پروتئین غنی شده این مکمل بعد از سه مرحله ف ی ل ت ر شدن به خالصترین مکمل های موجود در بازار تبدیل شده که بارزترین ویژگی این محصول است که جای کمی تامل رو داره چون علاوه بر بالا بردن سرعت جذب خیلی مزایای دیگه مثل بالا بردن سرعت ریکاوری رو هم در بر داره .

http://www.massivejoes.com/v3/images/ebay_images/platinum%20hydrowhey%20ad%205.png

وجود 30 گرم از بهترین نوع پروتئین در مقایسه با 24 گرم پروتئین موجود در وی 100% استاندارد این مکمل رو یک قدم فراتر از پیرمرد با سابقه قرار می ده و نشان دهنده این موضوع هست که فرمولی جدید نسبت و کازئین 100% که در قرار بود جایگزین وی 100% باشه این مکمل را متمایزتر نشان بدهد .
امتیاز دیگر این مکمل که فوق العاده نشان می ده عدم وجود لاکتوز ، کلسترول و شکر در این مکمل هست . کربوهیدرات کمتر نسبت به وی استاندارد هم می تونه امتیازی برای این مکمل باشه که البته نظریه متخصصین شرکت اپتیموم است .

در زمینه طعم این مکمل هم پیشرفت هایی صورت گرفته که برای مصرف کنندگان مطلوب تر باشه و دیگر مشکلی برای هم زدن و مخلوط کردن این مکمل وجود نداشته باشه .
داشت یادم میرفت شاید برای بعضی ها مهم نباشه ولی باید اشاره کنم که اسکوپ موجود در این مکمل بجای 29 گرم 39 گرم در نظر گرفته شده .
متاسفانه هنوز خبری از این مکمل در کشورمون نیست که البته طبیعی است و امیدوارم بعد از مدتی نظر واردکنندگان ایرانی رو به خودش جلب کنه تا ما هم بتونیم تو ایران از این مکمل استفاده کنیم .

لازم بذکره که در هیچکدوم از سایت های داخلی اطلاعاتی در مورد این مکمل نیست و سایت ما برای اولین باره که این مکمل رو به زبان فارسی معرفی می کنه .

http://www.optimumnutrition.com/products/images/hydrowhey-facts.jpg

تهیه و ترجمه : MOSTAFA K-H

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۴-۱۲, ۱۱:۴۱ بعد از ظهر
حدود 2 ماه پیش هیدرو وی رو از سایت بادی بیلدینگ خریداری کردم و مصرفش کردم
از هر نظر بی نظیر بود
طعم توربو شکلات رو گرفتم و 120 عدد کپسول گلوتامین هم به عنوان اشانتیون بهم دادن
........................................................................................................................
یه نکته جالب و حائز اهمیتی که این مکمل داشت این بود که اگه مثلا با آب میخواستی قاطی کنی
اون آب هرچی سرد تر بود ، هیدرو وی سریعتر حل میشد
یه چیزی حدود 8 ثانیه میکشید تا کاملا حل بشه
.......................................................................................................................
فقط حیف و صد حیف که یک کیلو و نیم بود و وزن بالاتر نداست
امیدوارم پیمان صادقی عزیز به محصولاتش این مکمل رو اضافه کنه
من همینجا قول میدم به محض وارد کردن 2 تا ازش بخرم :گل رز:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۴-۱۳, ۱۰:۰۶ قبل از ظهر
از افشین جان که امد در این تایپیک نظر داد ممنونم:گل رز:
ولی از دوستان دیگر هم که آمدن مطلب رو خوندن ولی هیچ نظری ندادند ممنون . راستیتش آدم دلسرد میشه از این بی معرفتی ها .
توقع داشتم بقیه دوستان هم بیان نظر بدن با دور گذاشتن هرگونه کدورتی که خوب مثل اینکه نمیشه و من هم این تایپیک رو ادامه نمیدم:گل رز:

pouyas
۱۳۸۹-۰۴-۱۳, ۱۰:۴۸ قبل از ظهر
سلام خدمت دوستان

محصولات شرکت اپتیمم حرف ندارن ولی تو ایران آشغالند من یه سریوس مس گرفتم دیگه پشت دستم داغ میکنم که از محصولات این شرکت از ایران بخرم { از چینی به در ه ................} :منتظر:

مثلا وی اپتیمم اصلی که هفته نامه بشیر در مورد این مکمل در شماره 1112 خود این چنین مینویسد.

شرکت اپتیموم محصول 100% whey protein

بهترین مکمل پروتئینی دنیا در سال های 2005،2006،2007،2008

حاوی پروتئین وی میکرو***** شده ایزوله

پروتئین وی کنسانتره آلترا *****
:سوت:
حاوی پیتایدهای وی هیدرولیزه

قابلیت حل بسیار زیاد

حاوی 4 گرم گلوتامین و پیش سازی گلوتامین و همچنین 5 گرم آمینوهای شاخه ای

هر وعده مصرف : 1 پیمانه حدود 32 گرم

کالری در هر وعده : 120 واحد کل چربی در هر وعده 5/1 گرم

کلسترول 30 میلی گرم فیبر : -

کل کربوهیدرات در هر وعده : 3 گرم پتاسیم : -

پروتئین در هر وعده 24 گرم سدیم : 65 ملی گرم

نکات مهم : پروتئین وی این محصول از لبنیات ولسیتین (جهت قابلیت هضم بهتر) و دانه سویا تامین می شود .

برای رژیم های کاهش وزن مناسب نیست .

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۴-۱۳, ۱۲:۱۵ بعد از ظهر
ولی از دوستان دیگر هم که آمدن مطلب رو خوندن ولی هیچ نظری ندادند ممنون . راستیتش آدم دلسرد میشه از این بی معرفتی ها .
توقع داشتم بقیه دوستان هم بیان نظر بدن با دور گذاشتن هرگونه کدورتی که خوب مثل اینکه نمیشه و من هم این تایپیک رو ادامه نمیدم:گل رز:
مصطفي جان شما با نيكبخت واحدي نسبتي نداري؟ آخه همش مي ري تو حاشيه.:پوزخند:
برادر من كدورت كدومه؟ بي معرفتي چيه؟
وقتي من و امثال من هنوز از محصولات اين شركت استفاده نكرديم، چه نظري بديم.
ما فقط مي تونيم از مطالب مفيدي كه زحمت كشيدي و گذاشتي استفاده كنيم و در مقابل اون دكمه تشكر ناقابل رو بزنيم.
در ضمن من خودم قول مي دم به محض اينكه پول دستم اومد يه وي 100% و نيتريك بوست اوپتيموم رو بخرم و نتيجه اش رو به سمع دوستان برسونم.:چشمک:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۴-۱۳, ۰۲:۴۴ بعد از ظهر
حسام جان سلام
می خواستم این مطلب رو خصوصی بهتون عرض کنم اما چون می خواستم دوستان خودشون قضاوت کنند گفتم عمومی بگم .
بخدا اصلاً بحث نظر دهی یا تعریف نیست و بنده قصد حاشیه ندارم ولی شما خودت قضاوت کن وقتی بنده مطلب اصلی رو در صفحه 2 گذاشتم و 3 نفر از من تشکر کردن و فرد دیگری از همین مکمل توضیحات مختصری داده که دستشم درد نکنه ، از ایشون 8 تشکر می شه چه دلیل داره ؟ آیا این به غیر از اعمال کدورت شخصی در نظر دهی و تشکر کردن هست ؟

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۴-۱۳, ۰۳:۵۴ بعد از ظهر
حسام جان سلام
می خواستم این مطلب رو خصوصی بهتون عرض کنم اما چون می خواستم دوستان خودشون قضاوت کنند گفتم عمومی بگم .
بخدا اصلاً بحث نظر دهی یا تعریف نیست و بنده قصد حاشیه ندارم ولی شما خودت قضاوت کن وقتی بنده مطلب اصلی رو در صفحه 2 گذاشتم و 3 نفر از من تشکر کردن و فرد دیگری از همین مکمل توضیحات مختصری داده که دستشم درد نکنه ، از ایشون 8 تشکر می شه چه دلیل داره ؟ آیا این به غیر از اعمال کدورت شخصی در نظر دهی و تشکر کردن هست ؟
مصطفي جان ديگه صحبتش رو نكن و بي خيالش شو.
به خدا من اصلاً نگاه نمي كنم ببينم كي تشكر كرده كي تشكر نكرده، چند نفر تا حالا از من تشكر كردن و.... اصلاً چه اهميتي داره؟
شما هدفت اينه كه به بچه هاي سايت اطلاعات بدي كه دادي، دستت هم درد نكنه. اونهايي كه بايد استفاده كنن استفاده مي كنن. شما كه به خاطر تشكر مطلب نمي نويسي. هدفت چيز ديگه اي هست كه بهش مي رسي.
ضمناً راستش رو بخواي اون مطلب هيدرو وي رو هم من همين الان ديدم. متأسفانه يا خوشبختانه بعضاً فعاليت بچه هاي سايت به حدي زياد مي شه كه يك مطلبي كه كمتر از 24 ساعت قبل نوشته شده، بين مابقي نوشته هاي جديد گم مي شه. اميدورام محسن جان يك فكري هم براي اين قضيه بكنن.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۴-۱۳, ۰۶:۵۴ بعد از ظهر
حسام جان سلام

این کار شما مثل این میمونه که:

یه مغازه داشته باشی و بشینی جلو در مغازت ،
چرتکه دستت بگیری و حساب کار مردم رو بکنی!!!!!

مرد مومن خب سرت به کار خودت باشه دیگه
این دهن من حرفای جالب ازش بیرون نمیادا
...................................................................

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۴-۱۴, ۱۲:۳۰ قبل از ظهر
مثل اینکه شما دست بردار نیستی!!!! بی احترامی به دیگران شده عادت!؟؟؟!!؟
فقط به احترام حضور دوستان جواب این حرفتو نمیدم وگرنه جواب سنگینی داشت!

حسام جان سلام
پیشنهاد میکنم مدیران محترم تشکر رو از سایت حذف کنن گویا به بعضی خیلی داره فشار میاد! این حرفای خاله زنکی رو بنداز دور اصلا" در شان این سایت نیست.خجالت آوره این مزخرفات. خوبه حالا پیمان صادقی اوایل این تاپیک بعد از هر پستی فقط تشکر نکرده اومده یه پست داده گفته دستت درد نکنه!
داداشه من اگه واقعا" نیتت کارکردن در این سایته که کارتو بکن تو کار بقیه هم دخالت نکن!

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۴-۱۴, ۱۰:۲۲ قبل از ظهر
Opti-Men تکمیل کننده !!!

http://www.cheapuksupplements.com/shop/shopimages/products/normal/optimum-opti-men-180.jpg

حتماً تا به حال تصویر این مکمل ورزشی رو در بسیاری عکس ها دید ولی شاید از فواید و تاثیرات این مکمل آگاهی نداشته باشید .
توضیح مختصری از تغذیه ماهیچه ها و بدن :
ماهیچه ها در بدن حالا چه برای یک ورزشکار یا چه برای یه آدم عادی به مواد بسیار زیادی از برای رشد ماهیچه احتیاج داره مثل انواع آمینو ها که تعدادشون به 16 نوع می رسه ، انواع ویتامین ها که هم می توان آنها را از مواد طبیعی مثل میوه ها و یا غذایی که در روز مصرف می کنیم بدست بیاوریم ، مواد معدنی که در بسیاری از خوراکی ها مورد تغذیه در روز از آنها استفاده می کنیم .

http://www.sportssupplementsonline.co.uk/images/on/opti-men.jpg

مکمل ارائه شده توسط این شرکت امریکایی بیشتر به عنوان یه تکمیل کننده تاثیری برای استفاده همزمان از پروتئین ها و مکمل های افزایش حجم استفاده میشه .

در بیشتر تبلیغاتی که توسط سایت سازنده این مکمل که سایت همان شرکت اپتیموم باشه این مکمل در کنار کازئین 100% یا پروتئین وی 100% ارائه شده که بیانگر این موضوع است که بهترین گزینه برای مصرف همزمان پروتئین که غذای اصلی ماهیچه هاست ، اپتی من می باشد .

این مکمل در دو مدل 90 کپسولی و 180 کپسولی ارائه شده که ترکیبات فوق العاده کاملی برای رشد ماهیچه ها را ارائه می دهد.

اما شما با خرید این مکمل از چه مزایایی بهرمند می شوید .

تقریباً 380 میلی گرم مجموع ویتامین های گروه B که در بالا بردن جذب پروتئین در ماهیچه ها کمک فراوانی می کنه .( B-Complex )

وجود فراوان آمینو اسید های ضروری و غیر ضروری برای تغذیه ماهیچه ها در تمرینات سنگین L-Arginine, L-Glutamine, L-Valine, L-Leucine, L-Isoleucine, L-Cystine, L-Lysine, L-Threonine

عصاره های گیاهی مفید برای بدن صد درصد گرفته شده از منابع طبیعی

زنجیره کامل مواد معدنی موجود در میوه ها و سبزیجات

تنظیم کننده های دستگاه گوارشی بدن

http://www.supplement-analysis.com/assets/images2/nf/on/Opti-Men.gif

در پایان با وجود مواد بسیار موجود در این مکمل مصرف به تنهایی این محصول تغییراتی در شکل ظاهری بدن شما ایجاد نمی کند اما با مصرف همزمان با یه مکمل پروتئینی خوب تمکیل کننده مواد مورد احتیاج بدن شما خواهد بود .

mahmoud
۱۳۸۹-۰۴-۱۴, ۱۱:۳۱ قبل از ظهر
مصطفی جان چیز بدی نگفته بهتره اینقدر مسائل رو گنده نکنین الکی کلا ادم هر کاری که میکنه توقع داره ازش تشکر بشه مخصوصا اگه اون کار مفید باشه اما دوستان همینطور که گفتن حجم مطالب سایت و پست ها زیاده بعضی ار پست ها اصلا دیده نیمشه که بخوایم تشکر کنیم موضوع اینه مگه نه هر مطلب مفیدی که دیدیم بهتره تشکر کنیم که اینجوری حداقل یه تشویقی شه واسه کسی که مطلب رو گذاشته که بفهمه یه سودی بردیم ازش مگه نه فکر نمیکنم ایشون و کل بچه های سایت کسی واسه جمع کردن تشکر اومده باشه چون واقعا خنده داره من خودم ازت تشکر میکنم مصطفی جان واقعا مطالبت مفیده

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۴-۱۴, ۰۱:۲۲ بعد از ظهر
مصطفی جان چیز بدی نگفته بهتره اینقدر مسائل رو گنده نکنین الکی کلا ادم هر کاری که میکنه توقع داره ازش تشکر بشه مخصوصا اگه اون کار مفید باشه اما دوستان همینطور که گفتن حجم مطالب سایت و پست ها زیاده بعضی ار پست ها اصلا دیده نیمشه که بخوایم تشکر کنیم موضوع اینه مگه نه هر مطلب مفیدی که دیدیم بهتره تشکر کنیم که اینجوری حداقل یه تشویقی شه واسه کسی که مطلب رو گذاشته که بفهمه یه سودی بردیم ازش مگه نه فکر نمیکنم ایشون و کل بچه های سایت کسی واسه جمع کردن تشکر اومده باشه چون واقعا خنده داره من خودم ازت تشکر میکنم مصطفی جان واقعا مطالبت مفیده

دمه شما گرم آقا محمود همین که بچه های بامعرفتی مثل شما تو این سایت هستند که از مطالب برداشت مثبت می کنند برای ما کافی :صلح: من که منظورم تشکر کردن نبود ولی بخاطر اینکه بحث انحرافی پیش نیاد ما که حرفی نزدیم دیگه :گل رز:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۴-۱۴, ۰۱:۵۷ بعد از ظهر
شرکت اپتیموم کلا چند تا محصول داره؟؟؟

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۴-۱۴, ۰۲:۳۸ بعد از ظهر
شرکت اپتیموم کلا چند تا محصول داره؟؟؟
شركت اوپتيموم با بيش از 60 نوع محصول شايد كاملترين سبد محصول رو در بين تمام كمپاني ها داشته باشه.

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۴-۱۴, ۰۲:۵۳ بعد از ظهر
حسام جان سلام

دمه شما گرم آقا محمود همین که بچه های بامعرفتی مثل شما تو این سایت هستند که از مطالب برداشت مثبت می کنند برای ما کافی :صلح: من که منظورم تشکر کردن نبود ولی بخاطر اینکه بحث انحرافی پیش نیاد ما که حرفی نزدیم دیگه :گل رز:
به نظرتون چه ارتباطی بین این دو جمله هست؟؟؟:متفکر::متفکر:

نکته دقیقا" همینجاست محمود جان! یه مدت پیش این مسئله برای اولین بار پیش اومد که باعث اختلاف شد. اونجا یکی دوتا از مدیران سایت (محمد حسینی و حسام وردک فکر کنم)
اومدن مسئله رو حل و فصل کردن و قرار شد راجع به این مسئله سیاست سکوت کردن رو به کار ببریم تا همونجا حل بشه اما به لطف بعضی دوستان این بحث مسخره دوباره پیش اومد و هر بار هم که حرفش شده یه اختلافی به وجود اومده. ما هم مسائل رو گنده نمی کنیم اما مثل اینکه این مسئله برای بعضی قابل هضم نیست! واقعا" راست میگی خنده داره اینکه دنبال تشکر جمع کردن باشیم و خنده دار تر اینه که 20بار بهمون تذکر بدن و اخراج بشیم بازم ادامه بدیم!

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۴-۱۴, ۰۳:۳۹ بعد از ظهر
اقای عزیز منظور من تشکر کردن یا اصل تعداد تشکر نبود مسئله اینه که چرا من آمدم توضیحات کاملی دادم 3 نفر تشکر کردن ولی افشین آقا آمده صحبت های من رو تکرار کرده و 8 نفر ازش تشکر کردن .
این بحث رو تموم کن و دیگه ادامه نده !
اگر ادامه بدی یعنی این تو هستی که دوست داری فضای سایت بی نظم بشه .

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۴-۱۴, ۰۳:۴۹ بعد از ظهر
اگر ماها كه هم جوونيم، هم تحصيلكرده، هم ورزشكار، نتونيم تو يك جامعه مجازي با هم كنار بيايم، از بقيه افراد جامعه چه انتظاري داريد؟:بیفایده:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۴-۱۴, ۰۴:۳۹ بعد از ظهر

والا من یکی هر کاری که از دستم بر بیاد انجام میدم و توقع تشکر ندارم
بالاخره همه جور آدم تو این جامعه مجازی هست محمود جان
..............................................................................................
در کل کسی که به مسائل این چنینی توجه سادیسم وار داره و فعالیت خودش رو به حاشیه میکشونه و بقیه رو هم به حرف ها و مسائل بیخودی میکشونه به نظرم نیت خیر خواهانه ای در کارش نیست.

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۴-۱۴, ۰۵:۳۴ بعد از ظهر
..............................................................................................
در کل کسی که به مسائل این چنینی توجه سادیسم وار داره و فعالیت خودش رو به حاشیه میکشونه و بقیه رو هم به حرف ها و مسائل بیخودی میکشونه به نظرم نیت خیر خواهانه ای در کارش نیست.

دسته شما درد نکنه خیلی ممنون از نظرتون

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۴-۱۴, ۰۹:۰۶ بعد از ظهر
اقای عزیز منظور من تشکر کردن یا اصل تعداد تشکر نبود مسئله اینه که چرا من آمدم توضیحات کاملی دادم 3 نفر تشکر کردن ولی افشین آقا آمده صحبت های من رو تکرار کرده و 8 نفر ازش تشکر کردن .
این بحث رو تموم کن و دیگه ادامه نده !
اگر ادامه بدی یعنی این تو هستی که دوست داری فضای سایت بی نظم بشه .
به این دلایل من همچنان به حرفم ادامه میدم :
1- اگه همینجا با این مزخرفات برخورد نشه مطمئنن جای دیگه تکرار میشه.
2- تمامیه کاربرای این سایت مثل برادر خواهر من هستن و اگه یک درصد احتمال داشته باشه در آینده به خاطره این موضوع کسی حرفی بهشون بزنه یا بی احترامی کنه همون یک درصد هم باید از بین بره.
3- با این جملات عجیب (اگر ادامه بدی یعنی تو هستی که دوست داری فضای سایت بی نظم بشه) بار اشتباه خودتو رو دوش من نزار.
4- بعد از این همه پستایی که دوستان دادن هنوز خودتو مقصر نمی دونی یه معذرت خواهی ساده هم بلد نیستی بکنی.

[/SIZE]
کاملا" موافقم این عین حقیقته:تشویق:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۴-۱۴, ۰۹:۵۵ بعد از ظهر
من معذرت می خوام نه بخاطر حرف تو بلکه برای عذرخواهی از عموم و تموو شدن بحث .
معذرت می خوام از همه

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۴-۱۵, ۰۹:۰۶ قبل از ظهر
من واقعاً متعجبم که اعضایی که به قوله خودشون فعال هستن و الگوی بقیه دوستان تازه وارد با هم اینجوری حرف میزنن
پیشنهادم اینه که دوستانی که دنیاله تشویش در سایت هستند برن تو سایت ص.س عضو شن اونجا واقعاً هواشونو دارن!!!!!!!!!
آقا مصطفی من چند وقتی بود توی سایت نبودم، اما من همیشه اول بقیه پستها رو میخونم بعد یمام و جواب میدم
متأسفانه باز هم شما مثله دفعاته قبل موجب به حاشیه بردن سایت شدی و در آخر با بی احترامی به امین مشرقی بحث و تموم کردی.
چون امروز روز اولیه که اومدم سایت نمیخوام خاطره بدی باشه برای اعضایء اما در صورت تکرار مجدد در هر تاپیکی حتی بیرون از اینجا از یک هفته تا یک ماه اخراج میشی!!!!!!!!( دقتت رو بیشتر کن)
در پایان از دوستانی که در امضایهای خودشون تقاضای تشکر کردن خواهش میکنم لطف کنن و اونو تغییر بدن تا موجب سوء استفاده اعضاء نشه
با تشکر و عذرخواهی اگر بالاجبار قاطعانه صحبت کردم

pouyas
۱۳۸۹-۰۴-۱۶, ۱۱:۰۵ قبل از ظهر
با سلام خدمت دوستان:

بابا اینجا تاپیک جنگ و جدال نیست من میام اینجا مطلب قرار بدم میبینم نظم تاپیک بهم خورده لطفا اگه صحبتی یه تاپیک مخصوص این کار بزنین !!!!!
دیگه تمومش کنید لطفا !

=======================
دوستان می خواهم یه مکملی را معرفی کنم از شرکت اپتیمم که تو ایران اون را ندیدم یک مکمل افزایش وزن

PRO Complex Gainer
864

توضیحات به انگلیسی

Description

Since different proteins have distinct amino acid profiles and utilization rates,
Pro Complex Augmented Protein System (APS) combines 8 sources to create a superior protein blend,
designed to enhance your muscle-building potential. Uniting Whey Protein Isolates,
Egg Albumen, and Hydrolyzed Proteins, and key Free Form Amino Acids,

we’ve created a protein with varied digestion rates

and an amino acid profile that’s off the charts. Each serving of Pro

Complex APS is packed with 60 grams of the highest quality proteins commercially available. Simply put, it’s formulated to take you to the next level.

pouyas
۱۳۸۹-۰۴-۱۶, ۱۱:۳۷ قبل از ظهر
اینم یه محصول دیگه :

محصول افزایش وزن شرکت اپتیمم

865

توضیحات به انگلیسی
Description

Weight gainers have come a long way from the thrown-together protein and maltodextrin "supersize-me" shakes of years gone by. Brands have since realized that users don't just want to gain weight for weight's sake, they want quality mass. We now know that this doesn't require sheer calories. Quality mass demands the right balance of nutrients and calories - so that's why Optimum Nutrition doesn't want you to just pick the gainer with the most calories per serving. Instead, consider a lean gainer like Pro Complex Gainer, which stacks 7 types of protein with complex carbs, fiber, digestive enzymes, vitamins and minerals. And very low sugar. Pro Complex Gainer mixes easily with just a spoon and also makes a good meal replacement powder when you reduce the serving size.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۴-۱۶, ۱۲:۵۵ بعد از ظهر
دست شما درد نكنه
اما توضيحات فارسي فكر كنم بيشتر مورد استفاده دوستان قرار بگيره

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۱۶, ۱۱:۲۵ بعد از ظهر
دستت درد نكنه اما هر دوي اين مكمل ها در ايران هستش .

Lifter
۱۳۸۹-۰۴-۱۹, ۰۵:۲۳ بعد از ظهر
اقا تشکر اگه قیمت رو حدودی میزاشتی خوب بود

reload
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۰۵:۱۷ بعد از ظهر
با سلام خدمت شما مصطفي جان!
من مي خواهم شروع به مصرفamino 2222 كنم ولي شما تو توضيحتون درباره ريژيم غذايي خاص هنگام مصرف اون صحبت كردين لطفا راجع به اين ريژيم بيشتر توضيح دهيد
ممنون

eiman
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۰۶:۲۵ بعد از ظهر
من مي خواهم شروع به مصرفamino 2222 كنم ولي شما تو توضيحتون درباره ريژيم غذايي خاص هنگام مصرف اون صحبت كردين لطفا راجع به اين ريژيم بيشتر توضيح دهيد
ممنون
سلام
و خوش امد گویی به شما
دوست گرامی من فکر نمیکنم این محصول رو بتونی اصلیش رو گیر بیاری منم دنبالش بودم پیش هر فروشنده رفتم اینجور بهم گفتند.

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۰۶:۳۵ بعد از ظهر
سلام
و خوش امد گویی به شما
دوست گرامی من فکر نمیکنم این محصول رو بتونی اصلیش رو گیر بیاری منم دنبالش بودم پیش هر فروشنده رفتم اینجور بهم گفتند.

ایمان جان سلام
درسته دیگه اصل 2222 اپتیمم پیدا نمیشه ولی این محصول در حال حاضر رغیب داره تو بازار ایران که دوستان می تونند این آمینو ها رو استفاده کننده بجای 2222 : آمینو 2000 اینرال امو - 2700 یونورسال و آمینو مایع توینلب.

ممنون

سلام و عرض خوش آمدگویی مرا بپزیرید .
اگر هدف شما برای مصرف آمینو در دوران چربی سوزی یا کات هست باید رژیم سرسخت نمک و شکر رو برای 2 ماه رعایت کنید . اما اگر می خواهید برای دوران حجم استفاده کنید باید بر حسب وضعیت بدنی خودتون که با مشاوره معلوم میشه از دوز های منسب این آمینو استفاده کنید .

هدفت اگر چربی سوزی و کات باشه باید بعد از ساعت 5 بعد از ظهر دور نمک و شیرین ها و کلاً هرچیز شیرین و شور به غیر از میوه ها رو خط بکشی . بازم اگر سوالی بود من در خدمت هستم .

alirezarahi
۱۳۸۹-۱۰-۱۴, ۰۸:۰۲ بعد از ظهر
سلام اگه میشه درباره این محصولش توضیح بدین
MEGA-SIZE BCAA 1000
و ضررات این چی هست؟

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۱۰-۱۴, ۰۹:۵۷ بعد از ظهر
ضررات ؟؟؟؟؟؟

اگر درست متوجه شده باشم دوست عزیز منظور شما همون کلمه ضرر یا اثرات منفی بود !!!!

آمینو BCAA و کلاً تمام آمینو ها برای بدن به هیچ وجه ضرری ندارد و بسیار هم مفید است .

این حرف شما مثل این می مونه که بگی من شیر دوست دارم و روزی 3 وعده می خورم حالا عوارضش چیه یا اصلاً شیر چه عوارضی دارد .

آمینو ای که نام بردی همون گروه 4 تایی آمینوهای شاخه ای است که بصورت طبیعی از غذا جذب بدن نمیشه یعنی در غذاهای ما و رژیم غذایی ما پیدا نمیشه و در داروسازی ها و آزمایشگاهها و کلاً مراکز تولید مکمل از منابع طبیعی مثل لبنیات گرفته شده و برای ما بصورت قرص موجود می باشد .
این آمینو و عددی که در کنارش هست نمایان کننده دوز بکار رفته در هر قرث یا کپسول یا سروینگ محصول است .

ممنون سوالی بود در خدمت هستیم .

alirezarahi
۱۳۸۹-۱۰-۱۴, ۱۱:۰۱ بعد از ظهر
من معذرت میخوام دوست عزیز من قصد نداشتم انجمنو بهم بریزم فقط چون میخواستم این قرصو مصرف کنم میخواستم زودتر جوابو بگیرم
من 182 قدم 82 وزنم مربیم این قرصو بهم داد
گفت در کنار رزیم مصرف کن
چون من یکم شکم دارم

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۱۰-۱۵, ۰۲:۴۲ بعد از ظهر
من معذرت میخوام دوست عزیز من قصد نداشتم انجمنو بهم بریزم فقط چون میخواستم این قرصو مصرف کنم میخواستم زودتر جوابو بگیرم
من 182 قدم 82 وزنم مربیم این قرصو بهم داد
گفت در کنار رزیم مصرف کن
چون من یکم شکم دارم

مطمئن باش کسی اینجا از سوال و جواب بدش نمیاد و از جواب دادن هم ناراحت نمیشه اما این کار شما درست نبود .:بیفایده:

این طرز فکر اشتباهی هست که مربیان ما هم متاسفانه به آن دچار شدن . آمینو مخصوصاً bcaa ها لاغر نمی کنه یا چربی نمی سورونه بلکه به روند چربی سوزی تا حدودی و بیشتر به روند افزایش وزن و حجم عضله کمک می کنه .

ما که خودمون فروشنده مکمل های ورزشی هستیم تا حالا برای کسی که می خواد لاغر کنه آمینو تجویز نکردیم . اما کسی که توی رژیم چربی سوزی یا کات هست بهش تجویز می کنیم که شرایط شما اینجور نیست .

buffalo
۱۳۹۰-۰۱-۰۲, ۱۰:۲۲ قبل از ظهر
سلام دوستان. اول از همه میخواستم بگم که واقعاً از وجود چنین سایتی در ایران متعجب شدم
من در امریکا هستم و ضمن تحصیل، ورزش هم میکنم، اتفاقی با این وبسایت آشنا شدم و واقعاً از این همه دانش و اطلاعات شما لذا بردم.
خسته نباشید و همین جور به کارتون ادامه بدید که خیلی کمک بزرگی میکنید به جامعه ورزشی ایران
یه سئوالی داشتم ازتون. من قدم 188 و وزنم 87 کیلو هستش، توی ایران کم و بیش ورزش میکردم اما اینحا ول کردم و الان نزدیک به دو ماه هستش که دوباره دارم میرم باشگاه. میخوام برای افزایش وزن از محصول افزایش حجم همین شرکت اپتیموم به نام Optimum Serious Mass (http://www.google.com/products/catalog?q=*&cid=3225696505516748455#)که حاوی مقادیر زیادی کربوهیدارت هست استفاده کنم، البته به همراه کراتین. نظرتون چیه؟ آیا بهتر نیست از پروتیئن وی به چای این محصول استفاده کنم؟ هدف من در درچه اول افزایش وزن و حجم عضلانی است، و بعد از یک دوره یه یک ماهه قصد دارم فقط از پروتیئن وی استفاده کنم به همراه هیدروکسی کات. خوشحال میشم نظرتون رو بدونم.

daem
۱۳۹۰-۰۲-۲۰, ۰۹:۴۳ بعد از ظهر
http://www.pic.iran-forum.ir/images/w0slwombvb8xw2cs8q5j.jpgسلام
این همون مکملی هست که آقای
alirezarahi (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?11116-alirezarahi)
فرمودند؟
میشه کمی در باره ی این مکمل توضیح بدید و نحوه مصرفش رو بگید؟http://forum.bodybuilder.ir/images/statusicon/user-offline.png

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۲۰, ۰۹:۴۷ بعد از ظهر
بله همونه
امینو bcaa از اسید امینه های ضروری هستند که جهت ترمیم و بازسازی عضلات مورداستفاده قرار میگیرن
قبل و بعد تمرین هم میتونید مصرف کنید

daem
۱۳۹۰-۰۲-۲۰, ۱۱:۰۴ بعد از ظهر
ببین ملت چی شده:متفکر:من از استادمون پرسیدم که مکملی وجود داره برای شش تکه کردن عضلات شکم{با این که خودم هم احتمال میدم چنین چیزی نباشه}اون هم گفت که البته
و این مکملو با قیمت 45 تومان به ما داد:ناراحت:
ممنون از آقای افشین کسایی:گل رز:

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۲۰, ۱۱:۵۵ بعد از ظهر
ببین ملت چی شده:متفکر:من از استادمون پرسیدم که مکملی وجود داره برای شش تکه کردن عضلات شکم{با این که خودم هم احتمال میدم چنین چیزی نباشه}اون هم گفت که البته
و این مکملو با قیمت 45 تومان به ما داد:ناراحت:
ممنون از آقای افشین کسایی:گل رز:

برای شکم شش تکه
ابتدا باید زیرسازی شکم انجام بشه، یعنی عضلاتش تقویت بشه
بعد با رژیم غذایی و تمرینات هوازی و در کنارش هم از مکملهای چربی سوز استفاده بشه
موفق باشید