PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درمورد تست دوپینگ

khoda
۱۳۸۷-۰۸-۰۳, ۰۳:۰۱ بعد از ظهر
سلام صادق جان من ادرار و خون را به آلمان فرستادم و هر وقت که بیاید اسکنشو میفرستم و لطفا کنید یک ایمیل برام بزارید ممنون میشم البته از طریف سفارت ایران به آلمان گفته شد و اونها دادن
ببخشید یک سوال دیگه هم داشتم
من همان طور که گفتم من ناندرلون دارو خانه را 4 عدد 5-6 ماه پیش زدم
دکا دورنابولین هم 50 روز پیش زدم البته 3میل زدم

بعد اگر تو مسابقات آسیایی تست ادرار بگیرن نه خون تو ادرار با این دوزهای که زدم بازم در می آید تو ادرار ممنون می شم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۰۳, ۰۳:۱۴ بعد از ظهر
سلام دوست عزيزم . من صادق نيستم . من پيمان هستم . صادق نامي در سايت نداريم
تست هاي دوپينگ معمولا ادرار است و در ادرار به راحتي شناسايي مي شود .
تست دوپينگ به صورت نمونه گيري از خون فقط براي تست هورمون رشد گرفته مي شود و يا در مواردي كه بسيار حساس باشد مثلا شخص به جواب آزمايش اعتراض داشته باشد و ...... .
ماندگاري دكا در تست دوپينگ به صورت ادرار نيز 18 ماه مي باشد .
دوز دارو نمي تواند نتيجه تست را تغيير دهد . حتي اگر شما يك عدد دكا (ناندرلون) استفاده كني تا 18 ماه احتمال مثبت شدن تست شما وجود دارد .
نتيجه تست را بفرست تا بگم چگونه اپي تستسترون استفاده كني .
ايميلم را هم Peyman_sadeghi87@yahoo.com مي باشد . اما چون زياد برام ايميل مياد ترجيها در همين سايت برام پيغام خصوصي كنيد .

khoda
۱۳۸۷-۰۸-۰۳, ۰۴:۲۱ بعد از ظهر
ببخشید که زیاد سوال می کنم این دیگه آخرین سوالم هست تا نتیجه رابفرستم
ناندرلون دارو خانه 18
دکادورنابولین 2 میل هلندی چند ماه در بدن هست آیا اینهم مثله ناندرنون هست .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۰۳, ۰۴:۲۸ بعد از ظهر
ببخشید که زیاد سوال می کنم این دیگه آخرین سوالم هست تا نتیجه رابفرستم
ناندرلون دارو خانه 18
دکادورنابولین 2 میل هلندی چند ماه در بدن هست آیا اینهم مثله ناندرنون هست .

ناندرلون و دكادرابولين هيچ فرقي با هم ندارد و هر دو يك دارو است و تنها تفاوت آنها نام تجاري آنها مي باشد و هيچ فرق ديگري ندارد.
ناندرلون چه ايراني باشد و چه خارجي هر دو مدت ماندگاريش يكي است و 18 ماه ماندگاري دارد .
در مورد فرستادن تست دوپينگت به آلمان هم بايد بگم كه 150 تا 200 هزار تومان هزينه دارد .
آيا به يك آزمايشگاه معمولي فرستادي يا به آزمايشگاه كلن آلمان؟
چون بايد به كلن آلمان مي فرستادي .

khoda
۱۳۸۷-۰۸-۰۳, ۰۶:۵۸ بعد از ظهر
سلام ممنون
بعد به سفارت ایران گفته شده به جایی مطمئن بده