PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اي دختر با جنبه بيا تو !!!!!

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۳-۱۹, ۱۱:۰۳ قبل از ظهر
از اونجايي كه يه عده محدود دوست دارند كه پسرهاي بنده خدا رو مورد لطف خودشون قرار بدن و دخترها رو بدون عيب جلوه بدند مطلب زير رو نوشتم . البته اگر بخواهيم تمام عيب ها رو بگيم بايد چند جلد كتاب 800 صفحه اي بنويسيم كه نه عمر من كفاف ميده نه اينكه شما حاله خوندنش رو داريد . چون تقريبا ً تمام عيب هاي دنيا در دختر ها وجود داره البته به غير از GF خودم .

1- وجود اعتماد بنفس بالا و بي نظير در انتخاب البسه بخصوص مانتو :پوزخند:
2- دوست دارند هميشه بجاي ديدن نيمه پر ليوان نيمه خالي رو نكاه كنند :پوزخند:
3-تا 6 ، 7 سالشون ميشه مي خوان زير ابرو بردارند :پوزخند:
4- هيچ وقت به الائم بلوغ خودشون نگاه نمي كنند چون باعث تضعيف روحيه ميشه :پوزخند:
5- از رو يه جلد دارند اما از زير 50 جلد :پوزخند:
6- هميشه خودشون رو دسته بالا ميگيرند و اصلاً اصلاً به پسرها توجهي نمي كنند:پوزخند:
7- همه مسائل زندگيشون جدي هست و اصلاً اصلاً نمي دونند شوخي چيه ؟؟؟:متفکر:
8-اگر خواستند 1 در 1000 با كسي دوست بشن فقط با يه نفر تا آخر عمر .
9- اصلاً بفكر مظلوم نمايي و اشوه و لوس كردن خودشون و ... نيستند . اصلاً:پوزخند:
10- باز ما ماشين خودمون رو داغون مي كنيم دخترها كه نه به خودشون نه به ماشين هاي ديگران نه به عابر پياده نه به جدول نه به انواع ستون ها ، درختها ، تير چراغ برق و هر چي تو خيابان مي بينند رحم نمي كنند:پوزخند:
11- اصلاً كه به تيپشون اهميت نمي دن فقط نصفه عمرشون جلوي آينه هستند :نمیبینم:
12-از همه مهمتر وقتي ميان دانشگاه تو يه محيط مختلط فقط به فكر درس خوندن هستند وا اصلاً يه موقع موبايل با خودشون نمي آورند كه يه موقع كسي باهاشون تماس بگيره بخدا :پوزخند:
13- ما شاالله همه املاء هاشون خوبه و اصلاً غلط املايي ندارند تو پست هاشون :پوزخند:
14- هيچ وقت به ماديات اهميت نمي دن .
15- هيچ وقت مشروط نمي شن .
16- نيت همشون در تمام موارد خيره .
17- تو رشته ساختمان خيلي موفق هستند چون عمليات زير سازي رو خوب بلدند و هر روز تمرين مي كنند
ديگه خسته شدم بقيش رو خودتون مي دونيد چرا بگم ؟؟؟؟

sara65
۱۳۸۹-۰۳-۱۹, ۱۲:۱۷ بعد از ظهر
اگرپسری بر ضد دخترها حرفی زد بدونید

ازهمه بیشتر دنبال دخترهاست و براشون له له میزنه!!
حکایتش حکایت همون گربه هست که دستش به گوشت نمیرسید می گفت پیف پیف بو می ده!

تا حالا صد تا دخترسر کارش گذاشتند و حالشو گرفتند !

تا حالا هر چی التماس کرده دخترای ناز ایرونی که سهله یه وزغ ماده هم تحویلشون نگرفته!!

توی دانشگاه نمره های ماکزیمم دخترا رو دیده و برای اینکه کسی نفهمه آی کیوش در حد کلوخه مجبوره بشینه برای دخترا حرف در بیاره

تو خونه همش به خاطر شلخته بودنش (مخصوصا موها و دماغ ) و تمیزی و خوشتیپی خواهرش مدام زدند تو سرش

از اینکه با صد نوع مدل موی مختلف و خط ریشای عجیب غریب نمیتونه قیافه مثل اژدهاشویه کم شبیه آدما بکنه به دخترای ایرونی که با آرایش زیباتر میشند حسودی می کنه

می بینه یک نفر تو دنیا پیدا نمیشه که فقط یه بار منتشو بکشه و باید یه عمر ناز کش باشه

sezarsf
۱۳۸۹-۰۳-۱۹, ۰۲:۱۹ بعد از ظهر
مرسی از مصطفی جان که جواب سارا خانم را دادند.....بابا خیلی باحالین.......من طرف نه پسرام نه دخترا....هر دو *** میدونن چه خبره و موضوع از چه قراره........
""گرپسری بر ضد دخترها حرفی زد بدونید

حکایتش حکایت همون گربه هست که دستش به گوشت نمیرسید می گفت پیف پیف بو می ده!"""
به نظر من اینطوری نیست اصلا....خب نظرشو میگه.....
"اگه دختری در مورد پسرا از این حرفا میزنه لابد پسره دوست دخترشو پیچونده رفتی با یکی بهتر از اون دختر داره میسوزه.....
درود به خودم و بقیه که دوستی با پسرای با مرام و مرد را با دوستی با این دخترا که هر روز با یکی هستند ترجیح میدند

sara65
۱۳۸۹-۰۳-۱۹, ۰۲:۳۷ بعد از ظهر
درود به خودم و بقیه که دوستی با پسرای با مرام و مرد را با دوستی با این دخترا که هر روز با یکی هستند ترجیح میدند[/SIZE][/QUOTE]

شما مطمئنی که این مسئله فقط در مورد دخترا صدق میکنه؟

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۳-۱۹, ۰۳:۲۱ بعد از ظهر
مرسی از مصطفی جان که جواب سارا خانم را دادند.....بابا خیلی باحالین.......من طرف نه پسرام نه دخترا....هر دو *** میدونن چه خبره و موضوع از چه قراره........
""گرپسری بر ضد دخترها حرفی زد بدونید

حکایتش حکایت همون گربه هست که دستش به گوشت نمیرسید می گفت پیف پیف بو می ده!"""
به نظر من اینطوری نیست اصلا....خب نظرشو میگه.....
"اگه دختری در مورد پسرا از این حرفا میزنه لابد پسره دوست دخترشو پیچونده رفتی با یکی بهتر از اون دختر داره میسوزه.....
درود به خودم و بقیه که دوستی با پسرای با مرام و مرد را با دوستی با این دخترا که هر روز با یکی هستند ترجیح میدند

درود به خودم و بقیه که دوستی با پسرای با مرام و مرد را با دوستی با این دخترا که هر روز با یکی هستند ترجیح میدند[/SIZE]

شما مطمئنی که این مسئله فقط در مورد دخترا صدق میکنه؟[/QUOTE]

دوستان برای باره چندمه که دارم تذکر میدم
این یه فروم تخصصی بدنسازیه نه رو کم کنی برای کاربرانه اون
جناب سزار دقت کنید که اوضاع فروم ها رو به تشویش نکشید که متأسفانه در صورت تکرار مجدد با شما برخورد جدی میشه
سرکار خانم سارا
شما هم سعی کنید از این به بعد کاری نکنید که یک تاپیک خیلی ساده باعث بشه که نظم فروم ها به هم بخوره
و یک گلایه از آقا مصطفی که واقعاً از ایشون بعید بود که یه همچین تاپیکی رو ایجاد کنن
بچه ها سعی کنید با هم دوستانه و بدون هیچگونه نیتی صحبت کنید

sezarsf
۱۳۸۹-۰۳-۱۹, ۰۷:۲۸ بعد از ظهر
اقا محمد جان من غلت کنم بخوام بخوام به تشویش بکشم.......قصدو غرضی نداشتم به خدا...شرمنده..

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۳-۱۹, ۰۹:۲۳ بعد از ظهر
اين تايپيك فقط براي شوخي و جنبه خنده داره پس اينقدر جدي نگيريدش :گل رز:
ولي خدا وكيلي سزار راست مي گه اگه خدايي نكرده يه دختري همچين جواب واقعي به به دخترا بده خوب معلومه قبول نمي كنند چون هميشه حقيقت تلخه :خنده:

rogera75
۱۳۸۹-۰۳-۲۰, ۱۲:۴۹ بعد از ظهر
به نظر ام این تاپیک کلا پاک بشه بهتره .در شان این سایت نیست .

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۳-۲۰, ۰۱:۰۰ بعد از ظهر
بله با نظر شما موافق هستم اين تايپيك حذف بشه بشرطي كه تايپيك سارا خانوم هم حذف بشه :گل رز:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۳-۲۰, ۰۹:۴۴ بعد از ظهر
دوستان خواهش ميكنم از چند تا حرف كه سارا خانم زده ناراحت نشيد . سارا خانم را به چشم يه خواهر خوب بايد ببينيد چراكه ايشون از دختران نمونه اين مملكت هستند . همانطور كه ميبينيد ايشون وقت زياديش را پاي اين سايت ميزاره و با تمام دختراني كه وقتشان را فقط براي چت كردن و ديدن سايت هاي بي مورد و دانلود عكس هاي سوسول ها ميزارن فرق داره .
بزاريد همين خانوم هاي اندك كه به سايت ميايند فرق مرد و نامرد را بفهمند و بدانند كه بدنسازان با غير بدنساز هاي لات و لوت و سوسول فرق ميكنند .
ما هممون اومديم ورزش تا مردونگي رو ياد بگيريم . يه مرد هيچوقت نبايد به يه زن حرف زور بزنه يا بخواد انتقام بگيره مخصوصا افرادي مثل سارا خانوم . كاش همه دختران ايران مثل ايشون بودند تا ريشه سوسول ها در اين كشور زده ميشد . هيچ وقت دختري كه فرق خوب و بد را ميداند اذيت نكنيد . اين عده كم قابل احترام هستند و احترامشان واجب. اگر به صحبت هاي سارا خانوم نگاه كنيد اكثر حرف هاش براي مردنما ها بوده و شامل حال ما بدنساز ها نميشه . بنده هم با ايشون در اكثر حرفاش موافقم . قدر اين دختران را بدانيد و به اينها هرگز بي احترامي نكنيد كه بعدش بگين چرا دخترا ميرن سراغ سوسول ها . از ماست كه بر ماست .

sezarsf
۱۳۸۹-۰۳-۲۱, ۰۱:۴۱ بعد از ظهر
ساکت میمونم و دیگه در اینجور تاپیک ها پست نمیدم فقط بدن سازی مربوط شه پست میزنم