PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حتما بخوانيد و ......

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۰۵, ۰۷:۵۹ بعد از ظهر
با سلام خدمت تمام شما دوستان عزيز و بزرگوار .
خوب مي خوام راحت صحبت كنم . و شما از شما هم انتظار دارم حتما اين تاپيك را كامل مطالعه كنيد و نظر بدهيد .
دوستان عزيز من يكي از عاشقان واقعي رشته پرورش اندام بودم هستم و خواهم بود .
موضوعي هم كه مي خوام براتون بگم مربوط مي شه به مدتي قبل .
چندي پيش (قبل از تاسيس اين سايت ) داشتم توي اينترنت دنبال مقالات پرورش اندام مي گشتم كه با يك سايت ايراني آشنا شدم . ابتدا خيلي خوشحال شدم و با ذوق و شوق فراوان در آن سايت ثبت نام كردم . اما متوجه مسئله اي شدم كه مرا خيلي ناراحت كرد و آن مسئله اين بود كه در آن سايت ادعاي كمك به بدنسازان شده بود اما هر مطلبي كه مي خواستي ببيني پولي بود .
واقعا اعصابم به هم ريخت .
راستشو بخواين ازاين ناراحت شده بودم كه چه راحت ميان آدم را به بازي ميگيرن و ميگن كه ما براي كمك اومديم اونوقت توي سايت مينويسه فلان قدر پول بده تا مطالب را ببيني .
يكي نبود به اين آقا بگه آخه اين هم كمكه؟
وقتي پول مي گيري ديگه چه كمكي ؟
يه مقدار از اين قضيه ناراحت بودم . با خودم گفتم بيام توي سايت اين آقا يه تاپيك بزنم و از عنوان ها و تجربياتم بگم و كمكي هم براي افراد بازديد كننده آن سايت باشم .
اين كار را كردم و تاپيك سوال از شما جواب از .... را زدم و جالب اينجا بود كه بازديد كنندگان آن تاپيك بسيار بالا بود و افراد زيادي ميامدند و سوال هاي خود را مي پرسيدند . تا زماني كه چند نفر از آقايون آمدند و سوالات مشكوكي از من پرسيدند و من هم جواب دادم كه يك دفعه ديدم آقايون برگشتند گفتند تو كه الان ويژه شدي بيشتر مطالعه كن ومطالب استاد را بخوان .
ما هر چي دليل آورديم كه بابا شما و استادتون در مورد فلان مطلب دارين اشتباه مي كنين گفتند نه و حتي نسبت به من پرخاشگري كردند .
ما چيزي نگفتيم .
به فعاليت ادامه داديم تا مردم الكي نيان پولشونو توي جيب اين آقا كه تا به حال نه مسابقه اي داده و نه قهرمانان اين رشته را ميشناسه و نه تا به حال پاشو توي سالن مسابقات سطح بالا حتي براي تماشا نگذاشته بدهند و بيان يه چيزي ياد بگيرن . چون من معتقدم علم در كنار تجربه مهمه نه اين كه بدون تجربه حتي يك مسابقه منطقه اي .
گذشت و گذشت تا اين كه شخصي در آن سايت آمد و گفت آقي صادقي شما قهرمان نيستي اگه هستي حكمت را بگذار ببينيم .
ما عكس مسابقات گذاشتيم باز هم حرف خودشان را زدند .
كليپ اهداي حكم قهرماني گذاشتيم باز هم حرف خودشان را زدند .
آخر مجبور شدم عكس حكم قهرمانيم را اسكن كنم و توي سايت بگذارم .
عكس را گذاشت و زيرش نوشتم قابل توجه افرادي كه حسود هستند و مي خواهند مرا خراب كنند .
5 دقيقه بعد كه دوباره اومدم ببينم كسي جواب داده يا نه ديدم كه قسمت ارسالي من را پاك كرده اند .
تعجب كردم .
باز هم گذاشتم اين دفعه زيرش نوشتم اينم حكم من براي كساني كه مي گفتند تو قهرمان نيستي و الكي ميگي . زيرش هم نوشتم مخصوصا شما آقاي ....... منظورم كسي بود كه از من خواسته بود حكمم را بگذارم .
چند دقيقه بعد كه اومدم ببينم كسي جواب داده يا نه ديدم نوشته كاربر اخراجي (دليل بي احترامي به اعضاي سايت )
تعجب كردم . سريعا به آقاي x كه به همان آقاي ادعا هم معروف است ايميل زدم گفتم بابا به اين بچه هاي سايتت ادب را ياد بده . كه جواب قانع كننده اي نداد و گفت محروميت شما يك هفته اي است تموم ميشه و مياي .
بعد از مدتي محرومت من تمام شد .
اما اين دفعه دليلي براي اخراج نديدند و اين دفعه مرا خود آقاي x اخراج كرد و به من اين تهمت را زد كه ايميلي كه شما در زمان ثبت نام وارد كرده بودي غير اخلاقي بوده .
و جالب اينجا بود كه به من ايميلي زد و گفت به تو يه توصيه ميكنم . آقا پيمان اطلاعات را مجاني در اختيار بچه ها نده .
اين بود كمك اين آقا به بدنسازان .
البته كمك هاي ديگري هم داشته اند .
مثلا ويزيت اين آقا كه چيزي هم بارش نيست 160 هزار تومان هستش .
و يا تمرين خصوصي با اين آقا هيچ عنواني هم ندارد 80 هزار تومان هست .
و هزاران افتخار ديگر .
از ايميلي كه براي من داده بود فهميدم كه كجاي اين آقا از چي سوخته .
از يه طرف هم آقا محسن كه جا دارد از زحمات شبانه روزي ايشون واقعا سپاسگزاري كنم از من خواست كه بيايم با هم يك سايت مستقل راه بياندازيم تا همه به طور رايگان بيان و مطالعه كنند و هدف ما هم چيزي غير از كمك واقعي به ورزشكاران نبود .
با كمك شبانه روزي آقا محسن اين سايت راه افتاد . الان نزديك 1 ماه و نيم از تاسيس آن مي گذرد و كاربران زيادي هم جذب اين سايت شده اند ( نسبت به مدت زمان تاسيس )
اما بسياري از افراد ميان از مطالب استفاده ميكنند و ميروند و حتي بدون يك تشكر ساده .
ما دكمه تشكر را در سايت طراحي كرديم براي اين كه بفهميم چه كسي از اين مطالب راضي بوده و چه كسي رضايت نداشته .
افراد كم و خواسي بودند كه از اين دكمه استفاده مي كردند كه اين نشانه ادب آنها مي باشد .
اين يك مسئله

مسئله ديگر اين كه ما تمام مطالب را رايگان در اختيار افراد قرار داديم تا اين كه افراد استفاده كنند و ......
ولي بسياري از افراد هيچ فعاليتي انجام نمي دهند حتي نميان يه تاپيك معمولي و ساده بزنند .
سوالي كنند و يا بحثي راه بيندازند .
من قرار است تير ماه ديگر در مسابقات انتخابي تيم ملي شركت كنم . اما براي راه اندازي اين سايت خيلي عقب افتادم و خيلي از برنامه ريزي هايم هم خراب شد .
تمام اين كارها هم فقط براي اين بود كه خودم با نداري و بي پولي وبا سختي در مسابقات حاضر شدم و مي خواستم تجربياتم را در اختيار بچه ها قرار دهم .
اما آيا شما هم بايد كمكي كنيد يا نه ؟
يك دكمه تشكر زدن چه چيزي از كسي كم مي كند ؟
يك تاپيك در مورد هر چيز بدن سازي مثلا بحث تبلادل نظر و ... چه چيزي از كسي كم ميكند ؟
آيا درست است؟
به خدا چه شب هايي كه من و محسن جان نخوابيديم و تا صبح بيدار بوديم .
با هزينه شخصي براي شما عزيزان اين سايت را راه انداختيم .
امروز توي سايت آمدم بعد از اين كه از سر كار اومدم خونه . اما اعصابم به هم ريخت .
حتي يك پست توي سايت از بچه ها نديدم .
محسن جان زحمت كشيد و قسمت عكس هاي جالب و خيلي از قسمت هاي ديگر را راه انداخت
اما كسي حتي در اين قسمتهايي كه احتياج به تخصص خاصي ندارد فعاليت نميكند.
اگر قرار باشد فقط من و محسن كار انجام بدهيم بايد بگويم شرمنده ام و پوزش مي خواهم و ديگر از ما انتظار نداشته باشيد .
از قديم گفته اند يك دست صدا نداره . اگه مي خواين سايت پيشرفت كنه كمك كنيد .
اگر هم نه كه ما ديگر فعاليتي نخواهيم كرد و از ما توقع مطالب و مقالات جديد نداشته باشيد .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۰۵, ۰۸:۰۰ بعد از ظهر
منتظر جواب هاي شما عزيزان هستيم

bodybuilder
۱۳۸۷-۰۸-۰۵, ۱۰:۰۴ بعد از ظهر
اگه میشه تاپیک هایی که خبری یا مقاله ای میزنید رو نبندید....
مثلا من توی این تاپیک( http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=302 ) پستی میخواستم بدم ولی چون تاپیک بسته شده بود امکانش نمیشد....

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۰۵, ۱۰:۵۷ بعد از ظهر
مثلا من توی این تاپیک( http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=302 ) پستی میخواستم بدم ولی چون تاپیک بسته شده بود امکانش نمیشد....

باشه فرزاد جان . حتما . هر كم و كسري ديدي بگو

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۸-۰۶, ۰۱:۱۹ بعد از ظهر
آقا پیمان سلام و با تشکر از تاسیس سایت خوبتون که اولاً هم جواب آدمو سریع میدین و هم ادعای منم منم و سرکیسه کردن !!!!!!!!!!!!ندارید(قابل توجه سایتهای همسایه ای که تریبولوس را پیش هورمون نمیدانندو قسم حضرت عباس و جان مادر واسه اثباتش میارن) .من یکی (فقط خودمو میگم) افتخار شاگردی شما رو دارم و تا آخرش با شمام و عاجزانه ازتون خواهش میکنم مبادا روزی سایت رو تعطیل کنین که اونوقت ماها بایس بریم دنبال همونایی که تریبولوس را پیش هورمون نمیدانند و فقط میچاپن و میچاپن و میچاپن آخرشم هیچی دستگیرمون نشه....فقط اگه امکان داره تو چندتا سایت معتبر تبلیغ سایتتون رو بزنید دلیلشم تازه تاسیسی سایته .....هرکاریم باشه در خدمتیم...

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۰۶, ۰۱:۴۰ بعد از ظهر
چشم دوست خوب و عزيزم . همين كه شما و بعضي از بچه هاي ديگر سايت مودب هستين به ما انرژي ميده و تا الان هم كه ما مانده ايم نتيجه ي محبت هاي شما بوده .

Mohsen
۱۳۸۷-۰۸-۰۶, ۰۸:۴۴ بعد از ظهر

این تاپیکی که گفتی الان باز شد
بقیه تاپیک ها هم وقت شد حتما بازش میکنیم
هر مشکلی دیگه ای بود باز بگید
ممنون

milad faridnia
۱۳۸۷-۰۸-۰۶, ۰۹:۰۵ بعد از ظهر
من به عنوان فردي كوچك و مبتدي پيشنهادي ميدم!!!
درباره اين اقاي xديگه صحبت نكنين ميدونين واسه چي
واسه اينكه ارزشش رو نداره كه اينقدر بزرگش كنيد
و از پيمان جان و محسن جان هم بابت زحمات زيادشان تشكر ميكنم
از اعضايي هم كه در سايت فعاليت ميكنن تشكر ميكنم
تا الانش كه توپ بوده اگه همينجوري پيش بره ما در بين سايتهاي
ديگر كه ادعاي خدايي دارن ميتركونيم ميگيد نه
صبر پيشه كنيد!!!!!!!!!!!!!

aidin
۱۳۸۷-۰۹-۰۳, ۰۶:۱۹ قبل از ظهر
خیلی ممنون از تاسیس سایت. یه مسئله که تو این سایت نیست که الان خیلی هم طرفدار داره ورزش و کاهش وزن و لاغری بین بانوان هستش اگه مخالفتی نیست من یه بخشی به این امر اختصاص بدم البته یه بخش کاملا" اختصاصی

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۰۳, ۰۵:۱۲ بعد از ظهر
100% با اين كارت همه ما را خوشحال خواهي كرد .
بسيار ممنون ميشيم aidin جان

tavakkol23
۱۳۸۷-۰۹-۰۳, ۰۵:۲۲ بعد از ظهر
درود بر شما اینجانب عاشق کسانی هستم که برای این ورزش خدمت می کنند.وجالب برایم که آقای... به آقای پیمان گفتند که مجانی مطالب را در اختیار بچه ها قرار نده, ,آقا پیمان شما سندی از این مطلب دارید؟دوست عزیز, و در مورد دکمه تشکر هم هر کسی بزند ادب دارد وکسی که نزند ... است , درست نیست , ولی کلا از زحمات شما ودیگر دوستان سپاس گذاریم و کمال تشکر را داریم . با آرروی پیشرفت سایت شما و دیگر سایت های ورزشی

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۰۳, ۱۰:۵۳ بعد از ظهر
درود بر شما اینجانب عاشق کسانی هستم که برای این ورزش خدمت می کنند.وجالب برایم که آقای... به آقای پیمان گفتند که مجانی مطالب را در اختیار بچه ها قرار نده, ,آقا پیمان شما سندی از این مطلب دارید؟دوست عزیز, و در مورد دکمه تشکر هم هر کسی بزند ادب دارد وکسی که نزند ... است , درست نیست , ولی کلا از زحمات شما ودیگر دوستان سپاس گذاریم و کمال تشکر را داریم . با آرروی پیشرفت سایت شما و دیگر سایت های ورزشی

من تمام حرف هايم را با سند زده ام . اگر به قسمت هاي قبل همين تاپيك نگاه كني ميبيني كه هرگز چيزي را بدون سند نگفتم .
در مورد حرفي هم كه اين آقا به من زد . ايشون به من ايميل داد و قضيه مفصل بود .
متاسفانه من ايميل هايم را كه چك ميكنم پاك ميكنم و آن زماني كه اين آقا به من اين ايميل را داده بود ما سايتي نداشتيم و فكر هم نميكرديم كه سايتي تاسيس كنيم چون همه چيز يك دفعه اتفاق افتاد . براي همين من ايميل را پاك كردم وگرنه برايتان عكس ميگرفتم و ميگذاشتم توي سايت .
شما هم اگر اعتماد به حرف كسي داشته باشيد از او سند و مدرك نميخواهي .
هر كس آزاد است كه چيزي را باور كند و يا نكند .
اما اگر به اميد خدا در اين ورزش بمانيد و پله هاي ترقي را طي كنيد به حرف هاي من خواهيد رسيد .
خود من به شخصه به اين چيز پي برده ام كه كسي كه تا به حال يك بار مسابقه حتي حوزه هاي قودوز آباد هم شركت نكرده هرگز نميتواند قهرمان پرورش دهد .
مانند اين است كه بگوييم يك بچه از پدر و مادر كر و لال صحبت كردن بياموزد . اگر هم بياموزد به طور حتم از آن پدر و مادر نبوده است .
كافي است كمي عقلاني به اين موضوع نگاه كنيد آنوقت به حرف من خواهيد رسيد .
كسي كه براي در اختيار گذاشتن مطالب در اختيار ديگران 10000 تومان ميگيرد تا او را كاربر ويژه كند بدون شك دلسوز اين ورزش نيست .
تمام مطالب ايشون هم ترجمه از سايت هاي ديگر است و از خود در نياورده كه بگوييم آخر علم است .
ايشون 160000 ويزيت ميگيرد تا يك برنامه تمريني ساده بدهد .
خود قضاوت كنيد احتياجي به سند و مدرك است يا خير .

mehranrahmani
۱۳۸۸-۰۱-۲۴, ۰۶:۴۹ بعد از ظهر
من تمام حرف هايم را با سند زده ام . اگر به قسمت هاي قبل همين تاپيك نگاه كني ميبيني كه هرگز چيزي را بدون سند نگفتم .
در مورد حرفي هم كه اين آقا به من زد . ايشون به من ايميل داد و قضيه مفصل بود .
متاسفانه من ايميل هايم را كه چك ميكنم پاك ميكنم و آن زماني كه اين آقا به من اين ايميل را داده بود ما سايتي نداشتيم و فكر هم نميكرديم كه سايتي تاسيس كنيم چون همه چيز يك دفعه اتفاق افتاد . براي همين من ايميل را پاك كردم وگرنه برايتان عكس ميگرفتم و ميگذاشتم توي سايت .
شما هم اگر اعتماد به حرف كسي داشته باشيد از او سند و مدرك نميخواهي .
هر كس آزاد است كه چيزي را باور كند و يا نكند .
اما اگر به اميد خدا در اين ورزش بمانيد و پله هاي ترقي را طي كنيد به حرف هاي من خواهيد رسيد .
خود من به شخصه به اين چيز پي برده ام كه كسي كه تا به حال يك بار مسابقه حتي حوزه هاي قودوز آباد هم شركت نكرده هرگز نميتواند قهرمان پرورش دهد .
مانند اين است كه بگوييم يك بچه از پدر و مادر كر و لال صحبت كردن بياموزد . اگر هم بياموزد به طور حتم از آن پدر و مادر نبوده است .
كافي است كمي عقلاني به اين موضوع نگاه كنيد آنوقت به حرف من خواهيد رسيد .
كسي كه براي در اختيار گذاشتن مطالب در اختيار ديگران 10000 تومان ميگيرد تا او را كاربر ويژه كند بدون شك دلسوز اين ورزش نيست .
تمام مطالب ايشون هم ترجمه از سايت هاي ديگر است و از خود در نياورده كه بگوييم آخر علم است .
ايشون 160000 ويزيت ميگيرد تا يك برنامه تمريني ساده بدهد .
خود قضاوت كنيد احتياجي به سند و مدرك است يا خير .

با سلام. آقا پیمان عزیز ارائه سند و مدرک دلیل بر قبول داشتن یا نداشتن فرد نیست اما مطلبی که شما عنوان می کنید مطالب درستی نیست (اگر هست لطفا تصحیح بفرمایید). در آن تاپیک که نامش: سوال از شما و پاسخ از قهرمان کشور پیمان صادقی پری بود شما عنوان کردید که عنوان اولی قهرمانی کشور را دارید و یکی از اعضای سایت بنابر کنجکاوی از شما خواست که حکم قهرمانی کشور اسکن شده قرار دهید که شما این کار را نکردید. حکمی که شما در سایت قرار دادید قهرمانی در یکی از مسابقات محلی بود (دقیق یادم نیست اما حکم قهرمانی کشور نبود) و فیلمی هم که قرار دادید مربوط به مسابقات محلی بود نه قهرمانی کشور. خواهش می کنم این قضیه را یک بار برای همیشه روشن نمایید.
در رابطه با اینکه یک مربی وقتی در مسابقه ای شرکت نکرده باشد نمی تواند مربی خوبی باشد با این حرفتان کاملا مخالف هستم چرا که نه فقط در پرورش اندام بلکه در تمامی رشته های ورزشی این مسئله رد شده است. به عنوان مثال هانی رامبد مربی بزرگ پرورش اندام که شاگردانی همانند فیل هید و جی کاتلر از دانش وی سود می برند در هیچ رقابتی شرکت نکرده است، یا جو مک نیل مربی بزرگ جهان که قهرمان المپیا دکستر جکسون را مربیگری می کند در هیچ رقابتی تا کنون حضور نیافته است اما می بینید که شاگردان این افراد جز بهترین های جهان هستند و... در مورد جناب سلامی با وجود اینکه هرگز ایشان را ندیده ام و ملاقاتی باهاشون نداشتم اما چند تن از شاگردان ایشان را از نزدیک دیده ام که به موفقیت رسیده اند نمونه اش محسن حیدری قهرمان کشور که ایشان از همشهریان بنده هستند. بنده و بسیاری از دوستانم اگرچه ممکن است اطلاعات و علم کافی را نداشته باشیم اما آنقدر متوجه می شویم که فرق انسان آگاه با ناآگاه را تشخیص بدهیم. منتظر پاسخ شما هستم. با تشکر

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۱-۲۴, ۰۹:۵۴ بعد از ظهر
من به شخصه عاشق پرورش اندام هستم و این رشته رو ورزش نمیبینم بلکه علم میبینم,وقتی هم اوموم اینجا بدون هیچ چشم داشتی اومدم, خیلی سایت ها واسه اینکه کاربری داشته باشند که از اون سایت پول در آرند کاربرایی که پست بیش از حد میدن و واسه اینکه اون کاربر از دست ندن به خاطر فعالیتاش بهش پولی بابت هر پست میدن ولی من بدون هیچ چشم داشتی اومدم و فقط خواستم چیزیو که دارم به بقیه هم برسونم (یه جا میخوندم یکی از از سرداران مغول فکر کنم چنگیز خان مغول بود گفته بود بعد از مرگ یکی از دستان منو بزارید بیرون از قبر و کف دستمو باز کنید که همه ببینن ,اطرافیانش میپرسن چرا؟ میگه: من هر چی میخواسم به دست آوردم یه شهر, یه کشور, هر سرزمینی که میخواسم ,ثروت ,مقام ,قدرت, سلطنت و ...اما آخرش که میمیرم دست خالی از دنیا میرم پس دستمو بیرون بذارین همه ببینن من که این بودم دست خالی رفتم شما که دیگه جای خودی) پس منم میگم اون چیزی که دارم میذارم وسط فقط هم وظیفه میدونم بی رو در وایسی هم میگه حال کردین تشکر کنین نکردین حال نکردین تشکر نکنین بازم میگم دمتون گرم همین که اومدی اون چشماتو انداختی به اون مطلب کوچیک ما یه دنیا واسم ارزش داره,اما از اینکه یه جایی چی پیش اومد چی شده کاری ندارم فقط هم واسه اینکه گذشته تموم شده منم به گذشته حتی فکر هم نکنم ,خوب هر انسانیم هم بدی داره خوبی هم خوبی داره ,نداشت که معصوم میشد, محسن و پیمان هم همینن اشتباهاتی میکنن,خوب بعضی وقتا پیش میاد با نظراشوم مخالف میشیم قشنگیشم همینه اگه همش بگی به به چه چه موضوع جلف میشه مثلآ همین الان نظر پیمان در رابطه با اینکه یک مربی وقتی در مسابقه ای شرکت نکرده باشد نمی تواند مربی خوبی باشد مخالفم مثلآ خیلی ها تو کاره مربوط نبودن ولی مدیرای خوبی بودن واسه اون کار حالا هر کاری میخواد باشه ولی این نظر منه فقط به نظر پیمان هم احترام میذارم,من خودم نه قصد مسابقه دارم نه ادعایی دارم واسه خودم دوست دارم یه بدن سالم و خوش استیل بسازیم نه مکملی هم اسفاده میکنم خلاف سنگینم ویتامینه چون قصد بزرگی و مسابقه ندارم ,ولی میشه سوالمونو یا حرفمونو طوری بپرسیم نه اینکه طلب کار باشیم ,اینجا نه کسی به کسی بده کاره نه طلب کار ,از این که لطف کردین مطلبمو خوندین و وقت گذاشتی ممنون .:گل رز:

bodybuilder
۱۳۸۸-۰۱-۲۴, ۱۰:۱۳ بعد از ظهر
من که به شخصه آقا پیمان رو قبول دارم چه با سند چه بدونه سند...
اگه شاگرد این آقا رو دیدی یه دور بازوش اندازه بگیر به ما بده.. آخه شنیدیم با 60 کیلو وزن دور بازوش 48 سانته...
شما داری آقای هانی رامبد رو با این مترجم مقایسه میکنی؟؟؟
من خوب یادمه واقعا همه تو اون سایت از اطلاعات پیمان استفاده میکردند..
بعضی از تشکرهایی که از آقا پیمان رو تو اون سایت ببینید:

http://www.imageurlhost.com/images/v5dmk2i3yd86mkcn2t.jpg

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۱-۲۴, ۱۰:۱۹ بعد از ظهر
با سلام. آقا پیمان عزیز ارائه سند و مدرک دلیل بر قبول داشتن یا نداشتن فرد نیست اما مطلبی که شما عنوان می کنید مطالب درستی نیست (اگر هست لطفا تصحیح بفرمایید). در آن تاپیک که نامش: سوال از شما و پاسخ از قهرمان کشور پیمان صادقی پری بود شما عنوان کردید که عنوان اولی قهرمانی کشور را دارید و یکی از اعضای سایت بنابر کنجکاوی از شما خواست که حکم قهرمانی کشور اسکن شده قرار دهید که شما این کار را نکردید. حکمی که شما در سایت قرار دادید قهرمانی در یکی از مسابقات محلی بود (دقیق یادم نیست اما حکم قهرمانی کشور نبود) و فیلمی هم که قرار دادید مربوط به مسابقات محلی بود نه قهرمانی کشور. خواهش می کنم این قضیه را یک بار برای همیشه روشن نمایید.
در رابطه با اینکه یک مربی وقتی در مسابقه ای شرکت نکرده باشد نمی تواند مربی خوبی باشد با این حرفتان کاملا مخالف هستم چرا که نه فقط در پرورش اندام بلکه در تمامی رشته های ورزشی این مسئله رد شده است. به عنوان مثال هانی رامبد مربی بزرگ پرورش اندام که شاگردانی همانند فیل هید و جی کاتلر از دانش وی سود می برند در هیچ رقابتی شرکت نکرده است، یا جو مک نیل مربی بزرگ جهان که قهرمان المپیا دکستر جکسون را مربیگری می کند در هیچ رقابتی تا کنون حضور نیافته است اما می بینید که شاگردان این افراد جز بهترین های جهان هستند و... در مورد جناب سلامی با وجود اینکه هرگز ایشان را ندیده ام و ملاقاتی باهاشون نداشتم اما چند تن از شاگردان ایشان را از نزدیک دیده ام که به موفقیت رسیده اند نمونه اش محسن حیدری قهرمان کشور که ایشان از همشهریان بنده هستند. بنده و بسیاری از دوستانم اگرچه ممکن است اطلاعات و علم کافی را نداشته باشیم اما آنقدر متوجه می شویم که فرق انسان آگاه با ناآگاه را تشخیص بدهیم. منتظر پاسخ شما هستم. با تشکر

دوست عزيزم اگر فكر ميكني ما افراد دروغ گويي هستيم و قصد داريم كه سر شما را شيره بماليم ديگه توي سايت تشريف نفرماييد .
نه كارت دعوت برات فرستادم كه ميگي دروغ ميگم و اون فيلم قهرماني كشور نيست و نه چيز ديگري .
يه هفته نامه بشير و يا البرز و يا .... بگير توش آگهي زده كه فروش سي دي هاي استاني و كشوري از سال 79 به بعد .
مسابقات كشوري بهمن ماه 86 را بگير و حتما ببين .
اونوقت ميبيني كه همين مسابقه محلي كه ميگي كشوري بوده يا نه .
من همينجا به شرافتم قسم ميخورم كه اگر حق با شما بود و منو توي اون فيلم نديدي بدنسازي را براي هميشه كنار بزارم و به شما بگم استاد و هميشه از فرمايشات جنابعالي استفاده كنم و يك مليون تومان هم براي اين كه زرنگ هستي بهت هديه ميدم .
قيمت دي وي دي هاي آقاي عبادي هم دونه اي 5 هزار تومان هستش و به تمام نقاط كشور پست ميكنه .
عكس حكم كشوري را هم ميزارم .
شما عكس حكم من رو نديده بوديد اون حكمي را كه ديدي حكم مسابقات نبود بلكه حكم داوري درجه 3 بود كه پاك نكردن و به زبان انگليسي هم بود .
اينم حكم كشوري من كه ميدونم الان بازم بامبول در ميار ميگي چرا بد خطه .
كه براي اينم بهت جواب ميدم . بالاش شماره سريال داره خيلي راحت ميتوني زنگ بزني فدراسيون و استعلام كني .

http://www.imageurlhost.com/images/dbfnl52346invhuojrby.jpg

shahi
۱۳۸۸-۰۱-۲۴, ۱۰:۳۵ بعد از ظهر
سلام به همه دوستان به نظر من بدنسازی چیزی نیست که مثلا بشه با خوندن کتاب و مجله و چندتا سیستم تمرینی برای کسی برنامه نوشت یا بخوایم با دیدن 4تا فیلم بدنسازی بخوایم کسی رو تمرین بدیم .بعضی چیزا رو واقعا باید تجربه کرد البته باید بگم توی همه چیز استثنا وجود داره اما آدمهای استثنایی شرایطی دارن که من فکر نمی کنم با اطلاعاتی از آقای .....دارم ایشون جزو اون استثنات باشن .خوبه آدم جنبه داشته باشه این همه حرف زد توی سایتش درباره آقای صادقی اما آقا پیمان کوتاه اومدن اگر هم حرفی یا کاری کردن در مقابل توهین های اون آقا خیلی ناچیز بوده .اون اقا اینقدر بی ظرفیت بود که من توی سایت آقا پمان یه چیزی گفتم البه به حق اون اقا رفت من و از تو سایتش اخراج کرد می خوام بدونم این یعنی چی:سوت:؟یا یه چیز دیگه که قبلا هم گفتم من توی همون سایت اون اقا از آقا بیمان در باره ضعف زیربغلم سوال کردم و ازشون برنامه خواستم؟اقا پیمان هم حمت کشیدن برنامه دادن همون آقای....و مدیران اومدن مسخره کردن این چه برنامه ایی نمیدونم ارنولد هم باشه خسته میشه فلان و.............من اون موقعه در یکسال تمرین میکردم اما چیزی به نام زیربغل نداشتم اما با اون برنامه و 2 سری برنامه ی دیگه که آقا پیمان به من داد زیربغلم رشد کرد خیلی حال کردم:کف کرده:.اخه کی میخای قبول کنی .ببخشید اقا mehranrahmani (http://www.bodybuilder.ir/forum/member.php?u=303)این بچه محل شما که شاگرده سلامی چند کیلو و دور بازوش چنده؟؟اخه میگن یه شاگرد 60کیلویی داشت بادور بازویی 48 سانتی :چشمک::لبخند:

mehranrahmani
۱۳۸۸-۰۱-۲۴, ۱۰:۳۷ بعد از ظهر
دوست عزيزم اگر فكر ميكني ما افراد دروغ گويي هستيم و قصد داريم كه سر شما را شيره بماليم ديگه توي سايت تشريف نفرماييد .
نه كارت دعوت برات فرستادم كه ميگي دروغ ميگم و اون فيلم قهرماني كشور نيست و نه چيز ديگري .
يه هفته نامه بشير و يا البرز و يا .... بگير توش آگهي زده كه فروش سي دي هاي استاني و كشوري از سال 79 به بعد .
مسابقات كشوري بهمن ماه 86 را بگير و حتما ببين .
اونوقت ميبيني كه همين مسابقه محلي كه ميگي كشوري بوده يا نه .
من همينجا به شرافتم قسم ميخورم كه اگر حق با شما بود و منو توي اون فيلم نديدي بدنسازي را براي هميشه كنار بزارم و به شما بگم استاد و هميشه از فرمايشات جنابعالي استفاده كنم و يك مليون تومان هم براي اين كه زرنگ هستي بهت هديه ميدم .
قيمت دي وي دي هاي آقاي عبادي هم دونه اي 5 هزار تومان هستش و به تمام نقاط كشور پست ميكنه .
عكس حكم كشوري را هم ميزارم .
شما عكس حكم من رو نديده بوديد اون حكمي را كه ديدي حكم مسابقات نبود بلكه حكم داوري درجه 3 بود كه پاك نكردن و به زبان انگليسي هم بود .
اينم حكم كشوري من كه ميدونم الان بازم بامبول در ميار ميگي چرا بد خطه .
كه براي اينم بهت جواب ميدم . بالاش شماره سريال داره خيلي راحت ميتوني زنگ بزني فدراسيون و استعلام كني .

http://www.imageurlhost.com/images/dbfnl52346invhuojrby.jpg

دیگر نمی خواهم این بحث را ادامه دهم چون فایده ای ندارد و همه می توانند به راحتی با عقل سلیم (در صورتی که موجود باشد) این مسئله را تمیز دهند اما در مورد تاپیک ارسالی در پایگاه تخصصی پرورش اندام لینک تاپیک مربوطه را قرار می دهم که خود قضاوت کنید.

http://www.powerbuilding.ir/forums/showthread.php?t=6414

شروع صحبت های شما: سلام دوستان عزيز به خاطر درخواست مكرر شما دوستان عزيز با اجازه مديريت سايت جناب استاد صادق سلامي اين تاپيك را ساختم تا جوابگوي تمامي سوالات شما دوستان عزيز باشم.

اما در مورد جناب سلامی به همین بسنده می کنم:

http://www.powerbuilding.ir/forums/attachment.php?attachmentid=3484&d=1227478742

http://www.powerbuilding.ir/forums/attachment.php?attachmentid=3896&d=1229455914

سه روز از عید گذشته بود که شبکه جهانی pdf برنامه ای که در مورد صادق سلامی ساخته بود را پخش کرد نسخه تبدیل شده این برنامه به زودی در سایت صادق سلامی قرار داده خواهد شد. دیروز (23 فروردین 88) هم از طرف ibna مصاحبه ای 30 دقیقه ای با صادق سلامی در مورد فعالیت های ورزشی و مسائل مختلف شد که به همین زودی منتشر می شود و در سایت ibna.ir قرار می گیرد.

و...

http://www.powerbuilding.ir/forums/showthread.php?p=86703#post86703

گویای همه چیز است.

در مورد دعوت نامه نیز که در قسمت نقل قول پر رنگ شده است ای کاش حافظه بهتری داشتید و یادتون بود که در مسنجر یاهو از بنده درخواست عضویت در سایت را کردید. به خلاف شما بنده سند دارم. آن هم از نوع زنده

موفق باشید.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۱-۲۴, ۱۰:۵۲ بعد از ظهر
دیگر نمی خواهم این بحث را ادامه دهم چون فایده ای ندارد و همه می توانند به راحتی با عقل سلیم (در صورتی که موجود باشد) این مسئله را تمیز دهند اما در مورد تاپیک ارسالی در پایگاه تخصصی پرورش اندام لینک تاپیک مربوطه را قرار می دهم که خود قضاوت کنید.

شروع صحبت های شما: سلام دوستان عزيز به خاطر درخواست مكرر شما دوستان عزيز با اجازه مديريت سايت جناب استاد صادق سلامي اين تاپيك را ساختم تا جوابگوي تمامي سوالات شما دوستان عزيز باشم.

http://www.powerbuilding.ir/forums/attachment.php?attachmentid=3484&d=1227478742

http://www.powerbuilding.ir/forums/attachment.php?attachmentid=3896&d=1229455914

سه روز از عید گذشته بود که شبکه جهانی pdf برنامه ای که در مورد صادق سلامی ساخته بود را پخش کرد نسخه تبدیل شده این برنامه به زودی در سایت صادق سلامی قرار داده خواهد شد. دیروز (23 فروردین 88) هم از طرف ibna مصاحبه ای 30 دقیقه ای با صادق سلامی در مورد فعالیت های ورزشی و مسائل مختلف شد که به همین زودی منتشر می شود و در سایت ibna.ir قرار می گیرد.

و...

گویای همه چیز است.

در مورد دعوت نامه نیز که در قسمت نقل قول پر رنگ شده است ای کاش حافظه بهتری داشتید و یادتون بود که در مسنجر یاهو از بنده درخواست عضویت در سایت را کردید. به خلاف شما بنده سند دارم. آن هم از نوع زنده

موفق باشید.

اگر كه از ايشون اجازه گرفتم براي تاپيك زدن نشون از چيز ديگه هستش . احترام گذاشتن بود و بس چيزي كه خيلي ها بلد نيستن . در مورد دعوت نامه هم همين الان ميگم لطف كنيد ديگه توي سايت نيايد چون از شما چيزي غير از بي احترامي و تهمت توي اين چند نوشته كوتاهت نديدم .
هر كسي عقايد خودش را داره و من هم آدمي نيستم كه بخوام كسي را مجبور كنم كه بياد از سايت ما ديدن كنه و يا نه .
حالا هم محترمانه ميگم ديگه تشريف نفرماييد
كساني كه بايد من را بشناسند ميشناسند و همانهايي بودند كه براي من در مسابقات شرق تهران شركت كردند و تيم من مقام سوم را كسب كرد و تماما زير نظر خودم بودند .
من احتياجي به تعريف و تمجيد شما را ندارم .
شما هم كه ميگي قهرمان ساختن به قهرماني احتياج نداره برو با همون كسي كه ميگي كار كن تا موفقيتت را ببينيم و جشن بگيريم . بهمون ثابت كن .
آرزوي موفقيت براي شما و تمام كساني كه ماهي 160 تومان ويزيت ميدن .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۱-۲۴, ۱۱:۰۰ بعد از ظهر

و...

گویای همه چیز است.

موفق باشید.
من تا حالا چیزی نگفتم گفتم این یارو کم میاره که پرو تر از این حرفاسmehranrahmani (http://www.bodybuilder.ir/forum/member.php?u=303) ,اصلآ پیمان کلفته حال میکنه کل کل کنه یا ایمیل فحش بسازه به تو چه آخه که از اون چاقال میری بالا؟از اون بالا سر نخوری پایین ,اینجا همه بچه ها پشت هم هستن احساس میکنی زرنگی به بابات بگو واست یه شوکولات بخره اونم طعم زرنگی(جازه تو 2 چراغ روشن + 50 امتیاز مثبت) اینجا بخوای به برو بچ سایت زر زر کنی یا تهمتی بزنی هری بابا هریییییییییییییییییییی

arashO_o
۱۳۸۸-۰۱-۲۵, ۰۱:۰۷ قبل از ظهر
کاش میشد این بحث را تمام کنیم نظر کلی من درباره زندگی :
هر موقع می خواهی چیزی را اثبات کنی یا در اون موضوع چیزی کم داری یا دیگران تو را قبول نمیکنند ودر کل چیزی کم داری . از شما و تمام بچه های سایت تقاضا دارم این بحث را تمام کنند و بجای بحث سر این قضایا که تمام شده بریم سر ان موضوع که باید کاربران سعی کنند بیشتر در سایت فعالیت کنند تا سایت پر بار تر بشه و از چیزی دریغ نکنند چون به این صورت ما می توانیم سطح اطلاعاتمان را بالا ببریم و به هم دیگه کمک کنیم فراموش نکنیم اگر فقط این کار را بر دوش مدیران بندازیم بعد از مدتی آنها فکر میکنند که ازشون سو ئ استفاده میشود و همه احتیاج به شنیدن تجربیات دانستنی های هم دیگه داریم.

Mohsen
۱۳۸۸-۰۱-۲۵, ۰۲:۲۶ قبل از ظهر
ما که اصلا به اون چاقال ها فکر نمی کنیم فقط اونا هستن که هر چند وقتی یک جاییشون میخاره !
به دلیل پرو شدن بچه چاقل ها تایپیک مشاوره با آقاي x كسي كه ادعاي خدايي دارد (http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=170) هم قابل رویت شد

meshk
۱۳۸۸-۰۲-۰۲, ۱۰:۵۳ قبل از ظهر
با سلام خدمت آقای صادقی عزیز من امروز همه مطالب این تاپیک رو مطالعه کردم , اما بهتره که گلایه ها رو کنار بزاری شما اینجا واسه چی اومدی , اینکه دست کسایی که عاشق این ورزش هستن رو بگیری, بنده کوچکتر از آنم که بخوام چیزی بگم اما بنظر من تو این سایت فقط و فقط حرف از کاری که میخواین انجام بدین باشه نه چیز دیگه(منظور کمک ) من تازه عضو این سایت شدم دوست دارم با راهنمایی های شما روزی برسه به اون چیزی که میخوام برسم
مطمئن باشید چه به این مهم برسم یا نه همیشه شما رو دعا میکنم و آرزو میکنم همیشه قهرمان باقی بمونید
و تا جایی که بتونم در این سایت شما رو همراهی میکنم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۰۲, ۰۴:۴۷ بعد از ظهر
با سلام خدمت آقای صادقی عزیز من امروز همه مطالب این تاپیک رو مطالعه کردم , اما بهتره که گلایه ها رو کنار بزاری شما اینجا واسه چی اومدی , اینکه دست کسایی که عاشق این ورزش هستن رو بگیری, بنده کوچکتر از آنم که بخوام چیزی بگم اما بنظر من تو این سایت فقط و فقط حرف از کاری که میخواین انجام بدین باشه نه چیز دیگه(منظور کمک ) من تازه عضو این سایت شدم دوست دارم با راهنمایی های شما روزی برسه به اون چیزی که میخوام برسم
مطمئن باشید چه به این مهم برسم یا نه همیشه شما رو دعا میکنم و آرزو میکنم همیشه قهرمان باقی بمونید
و تا جایی که بتونم در این سایت شما رو همراهی میکنم

سلام . خيلي از شما ممنونم . اما دوست عزيزم همين كه دست شياطيني مثل آقاي ايكس را رو ميكنيم كه ديگران پيشش نرن اين هم خودش يه كمك هستش .
چون اين آقاي شياد مليوني پول به جيب ميزنه اما كارش مفت نمي ارزه . تنها كار قشنگي كه بلده ادعا كردنه .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۰۲, ۰۵:۱۳ بعد از ظهر
داش پیمان راست میگه,خود من این آقای x رو میشناختم ولی فقط به اسم ,ولی وقتی از این سایت این فرد شیاد و واقعآ بی شعور که حتی بلد نیست درست صحبت کنه (مثلآ معروفه و بقیه که نمیشناسنش ازش حرف شنوی دارن) و فهمیدم کثافت کاریاشو مخصوصآ قضیه انسولین تجویز کردن و مردن اون بدنساز بیچاره . فقط بلده بگه من من من در حالی که نیم منم نیست .تازه الان شناختمش و اسمش که میاد چندشم میشه.

پویا
۱۳۸۸-۰۲-۰۲, ۱۱:۰۳ بعد از ظهر
سلام به همه ی ورزش دوستان
به نظرم هر کس که برای پیشبرد سطح ورزش جامعه صادقانه تلاش میکنه کارش قابل تحسینه.فکر میکنم اگر تمام پایگاه هایی که در این زمینه فعالییت میکنن با هم دوست باشن خیلی بهتر باشه چون همیشه دوستی بهتر از دشمنیه ولی بدون هیچ گونه جانبداری و قصد و منظور خاصی میخوام یک مطلبی را در مورد سایتی که در موردش بحث شد بگم به نظرم توی اون سایت یک جورایی باند و باند بازیه یادمه یکدفعه راجع به یک موضوع در سایت مذکور نظر کاربرها رو پرسیدم اول یکی دو نفر جواب منفی دادند و سپس همه با اونا هم عقیده شدن و کسانی هم که نظر مثبت داشتن نظرشون را در تاپیک اعلام نکردن و پیام خصوصی برام میزدن و همچنین یکدفعه دیگه هم که با یکی از اعضا سر حرف غلطی که میزد جر و بحث کردم پست های منو و هر کسی که ازحرفم طرفداری کرده بود را حذف کردن و از حرف اشتباه جانبداری کردن.البته شایدم اشتباه میکنم ولی جو اون سایت به نظرم اینجوری آمد.

پویا
۱۳۸۸-۰۲-۰۳, ۰۴:۱۰ بعد از ظهر
یک مطلبی هم میخوام بگم ولی قبلش اینو بگم که من از هیچ شخصی طرفداری نمیکنم. میخوام بگم که من در مورد خود آقای سلامی هیچ نظری ندارم چون خوب نمیشناسمش ولی اگه از حق نگذریم سایتش بزرگترین سایت فارسی در زمینه پرورش اندام هست همه ی ما اونجا عضو بودیم یا اینکه مطالب سایت رو میخوندیم و یاد میگرفتیم و یاد میدادیم من خودم خیلی چیزها از بحث هایی که کاربران در اون سایت میکنن یاد گرفتم.حالا اگه شما در مورد شخص مدیر کل این سایت نظری دارید درست یا اشتباهشو من نمیدونم ولی اگه کل سایت رو بی محتوا معرفی کنید(البته میدونم که کسی اینجا چنین هدفی نداره) بی انصافیه چون مطالب اون سایت نظرات 13000 کاربره نه یک نفر مدیر کل سایت و این میتونه بی ارزش دونستن زحمات 13000 کاربر باشه.بهتره به جای اینکه با توجه به شخصیت مدیر یک سایت در مورد اون سایت قضاوت بشه کل جامعه سایت را نگاه کنیم.خیلی از کاربرهای اون سایت اینجا هم فعالیت میکنن مثل آقای توکل که از نویسندگان برتر سایت صادق سلامیه ولی توی این سایت هم داره زحمت میکشه چون جامعه ی ورزشی براش مهمه نه اینکه مدیر سایت کیه.سایت خودمون هم با توجه مدت کم فعالیتی که داشته خدارو شکر تا حالا خیلی خوب پیشرفت کرده و با فعالیت دوستان و دلسوزیهای آقا پیمان و آقا محسن میتونه روز به روز بیشتر پیشرفت کنه و حتی بهترین سایت فارسی در این زمینه بشه.آقا پیمان منظور از پستی که زدم حرفهای شما نبود چون شما کاملا با احترام انتقاد کردی و اینو برای روشن شدن بعضی از دوستان نوشتم.

اینجا بخوای به برو بچ سایت زر زر کنی یا تهمتی بزنی هری بابا هریییییییییییییییییییی

آخه یک ورزشکار با این لحن حرف میزنه خیلی محترمانه میشه انتقاد کرد و جوابشو داد که نرن بگن بچه های این سایت ادب و اخلاق ورزشکاری ندارن

mahmoud
۱۳۸۸-۰۲-۰۳, ۱۰:۲۳ بعد از ظهر
من يه خواهشي كه از جناب x يا ... دارم اينه كه تو رو جون دور بازو 48 سانتي شاگرد 50 كيلوييت كوتاه بيااا شما هم كه اقا پيمان بهتون گفت جناب x با اينكه 120 كيلو وزنته( البته ... ) ولي من و خود پيمان جان حاضريم باهات مسابقه هم بديم شما يك عكس 3*4 از خودت تهيه كني بدون فيگورم ما قبول داريم حالا هي بشين 4 تا خط بنويس رو كاغذ بفروش به مردم ساده بهتره اينم بدوني كه اين پولا واسه كسي موندني نيست......

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۰۴, ۱۰:۲۷ بعد از ظهر
یک مطلبی هم میخوام بگم ولی قبلش اینو بگم که من از هیچ شخصی طرفداری نمیکنم. میخوام بگم که من در مورد خود آقای سلامی هیچ نظری ندارم چون خوب نمیشناسمش ولی اگه از حق نگذریم سایتش بزرگترین سایت فارسی در زمینه پرورش اندام هست همه ی ما اونجا عضو بودیم یا اینکه مطالب سایت رو میخوندیم و یاد میگرفتیم و یاد میدادیم من خودم خیلی چیزها از بحث هایی که کاربران در اون سایت میکنن یاد گرفتم.حالا اگه شما در مورد شخص مدیر کل این سایت نظری دارید درست یا اشتباهشو من نمیدونم ولی اگه کل سایت رو بی محتوا معرفی کنید(البته میدونم که کسی اینجا چنین هدفی نداره) بی انصافیه چون مطالب اون سایت نظرات 13000 کاربره نه یک نفر مدیر کل سایت و این میتونه بی ارزش دونستن زحمات 13000 کاربر باشه.بهتره به جای اینکه با توجه به شخصیت مدیر یک سایت در مورد اون سایت قضاوت بشه کل جامعه سایت را نگاه کنیم.خیلی از کاربرهای اون سایت اینجا هم فعالیت میکنن مثل آقای توکل که از نویسندگان برتر سایت صادق سلامیه ولی توی این سایت هم داره زحمت میکشه چون جامعه ی ورزشی براش مهمه نه اینکه مدیر سایت کیه.سایت خودمون هم با توجه مدت کم فعالیتی که داشته خدارو شکر تا حالا خیلی خوب پیشرفت کرده و با فعالیت دوستان و دلسوزیهای آقا پیمان و آقا محسن میتونه روز به روز بیشتر پیشرفت کنه و حتی بهترین سایت فارسی در این زمینه بشه.آقا پیمان منظور از پستی که زدم حرفهای شما نبود چون شما کاملا با احترام انتقاد کردی و اینو برای روشن شدن بعضی از دوستان نوشتم.

آخه یک ورزشکار با این لحن حرف میزنه خیلی محترمانه میشه انتقاد کرد و جوابشو داد که نرن بگن بچه های این سایت ادب و اخلاق ورزشکاری ندارن

اين دوست ما كه به اين آقا گفته زر نزن دليلش اين بوده كه اين آقا خيلي بي ادب تر و چاله ميداني تر حف ميزنه و هيچي حاليش نيست . به قول خود شما همه ما قبلا توي اون سايت عضو بوديم و بي ادبي را از ايشون ياد گرفتن .
مطلب زير را بخون با دقت و بعدش بگو بي ادب كيه ؟؟
http://i34.tinypic.com/1qpr35.jpg

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۰۴, ۱۰:۳۵ بعد از ظهر
در ضمن يه چيز ديگه بگم در مورد انسان حرف بزنيد لطفا نه يه حيوان . فرق انسان با حيوان چيه؟
آيا كسي كه ميتونه با يه اشتباه انسولين انساني را روانه آن دنيا كند ميشه بهش بگيم انسان ؟
دليل مرگ اين ورزشكار حرفه اي چي بود ؟
فقط اعتماد بي جا به اين آشغال عوضي . كسي كه پول ويزيتش 160 تومان هست و هيچ چيزي هم بارش نيست . البته پشگل ميشه بارش كرد .
اگر برادر خود شما به جاي آقاي ملكي با تجويز اين كسافت تمام عيار ميرفت اون دنيا بازم اين حرف ها را ميزدي؟؟؟
كسي مگفت سايتش بي محتوي هست . اما اين آقا اگر درمان بلد بود درد خودش را درمان مي كرد .
علي تبريزي با اون عظمتش و اون همه تجربه ادعاي استاد بودن نداره و شاگرد با دور بازوي 48 سانت هم نداره .
اين آقا فقط چند تا مقاله ترجمه كرده همين .
تجربه صفر .
شما تا به حال رژيم مسابقهنگرفتي وگرنه انقدر در مورد بدنسازي ساده نگري نميكردي .
بدنسازي طبق نوشته كتاب ركوردهاي گينس (نوشتم منبعشو كه نگن منبع چيه ) سخت ترين و پر رياضت ترين ورزش و حتي كار دنياست . كسي كه خودش تا به حال توي هيچ مسابقه اي شركت نكرده تمام قهرمانان را مسخره ميكنه و علم خودش را از همه بالاتر ميدونه .
اين آقا ميگه تريبولوس همون خارخاسك توي بيابون هستش . :خنده::خنده:
پس بريم خارخاسك بچينيم . :پوزخند:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۰۴, ۱۱:۰۲ بعد از ظهر
در ضمن يه چيز ديگه بگم در مورد انسان حرف بزنيد لطفا نه يه حيوان . فرق انسان با حيوان چيه؟
آيا كسي كه ميتونه با يه اشتباه انسولين انساني را روانه آن دنيا كند ميشه بهش بگيم انسان ؟
دليل مرگ اين ورزشكار حرفه اي چي بود ؟
فقط اعتماد بي جا به اين آشغال عوضي . كسي كه پول ويزيتش 160 تومان هست و هيچ چيزي هم بارش نيست . البته پشگل ميشه بارش كرد .
اگر برادر خود شما به جاي آقاي ملكي با تجويز اين كسافت تمام عيار ميرفت اون دنيا بازم اين حرف ها را ميزدي؟؟؟
كسي مگفت سايتش بي محتوي هست . اما اين آقا اگر درمان بلد بود درد خودش را درمان مي كرد .
علي تبريزي با اون عظمتش و اون همه تجربه ادعاي استاد بودن نداره و شاگرد با دور بازوي 48 سانت هم نداره .
اين آقا فقط چند تا مقاله ترجمه كرده همين .
تجربه صفر .
شما تا به حال رژيم مسابقهنگرفتي وگرنه انقدر در مورد بدنسازي ساده نگري نميكردي .
بدنسازي طبق نوشته كتاب ركوردهاي گينس (نوشتم منبعشو كه نگن منبع چيه ) سخت ترين و پر رياضت ترين ورزش و حتي كار دنياست . كسي كه خودش تا به حال توي هيچ مسابقه اي شركت نكرده تمام قهرمانان را مسخره ميكنه و علم خودش را از همه بالاتر ميدونه .
اين آقا ميگه تريبولوس همون خارخاسك توي بيابون هستش . :خنده::خنده:
پس بريم خارخاسك بچينيم . :پوزخند:
بريم بچينيم منم يه گوني ميارم با مارك آقاي x :خنده:,من خودم رژيم نگرفتم به صورتي كه تو مسابقات شركت كنم ولي حتي شنيدنشم آدم به وحشت ميندازه ما تو اين سايت تلاش ميكنيم كه اطلاعاتمون بره بالا وقتي علي تبريزي ميگه من 3 روز فقط يه برگ كاهو خوردم مو به تن آدم سيخ ميشه :نمیبینم:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۰۴, ۱۱:۱۲ بعد از ظهر
آخه یک ورزشکار با این لحن حرف میزنه خیلی محترمانه میشه انتقاد کرد و جوابشو داد که نرن بگن بچه های این سایت ادب و اخلاق ورزشکاری ندارن[/QUOTE]

وقتي يكي 1001 حرف ميزنه و باعث توحين به بقيه ميشه و فكر ميكنه از دماغ فيل افتاده(به پشه رو بدي رو باند فرودگاه ميشينه) من بلد نيسم چي جوري باهاش حرف بزنم شما به من ياد بده.در ضمن ايشون انتقاد نكردن و ميخواست انگ دروغ و 1001 چيز به پيمان بزنه منم بالا خواه داداشمون در اومدم آقا اگه قراره اين بي ادبي باشه اون عكس بالايي كه نوشته هاي آقايي پشكل نشانه اون چيه پس؟پيمان و داداشاي ديگمون اگه ناراحت شدن از حرف ما شرمنده اومديم ثواب كنيم كباب شديم :mad:
چون من يه كاربر هستم و مدير نيستيم حالا ما شديم بي ادب باشه داداش ايراد نداره از اين به بعد منم مثل بقيه بچه هاي سايت ميايم و از مطالب استفاده ميكنيم اگه هم نخواستين داش محسن داش پيمان منو اخراج كنين كه ديگه نيام و 1 پست تو هيچ جا نميدم (خدا شاهده بعضي شبا شده مطالب روزنامرو و جاهاي ديگه خواستم تايپ كنم واسه سايت تا ساعت 3 ,4 صبح بيدار موندم تا 4 تا چيز به بقيه هم واسشون بذاريم اونا هم استفاده كنن بدون هيچ منتي هميشه هم گفته بودم حال كرد تشكر بزنه نكرد نزنه نوشه جونش ) ديگه هيچ فعاليتي نخواهم كرد كه انگ بي ادبي نخورم .داداشمون چون صبح تا شب اينجاست و از خوابش ميزنه! خوب حق داره مارو بي ادب فرض كنه!!!بالاخره مدير كل سايت واسه اينه پشت كاربري دراد كه حق با اونه شايد چون ما مدير نيستيم حق با داداشمونه و ما بايد كيسه بوكس بقيه شيم ولي خدايي جواب ما اين نبود, دم شما گرم,از همينجا اعلام ميكنم اگه مديران سايت امنيت روحي كاربرا مثل خود من فراهم نكنن و حقو به حق دار ندن(حتي اگه حق با من نباشه) خدا شاهده ديگه فقط ميام اينجا استفاده ميكنم هيچ منتي هم نميزارم كاريم نكردم بگم كردم. يا حق

پویا
۱۳۸۸-۰۲-۰۵, ۱۲:۱۲ قبل از ظهر
پیمان جون یه جورایی ازت شاکی ام
چون هر وقت ازت پرسیدم قضیه این چیه و چی گفته گفتی نمیخوام راجع بهش حرف بزنم آخه الان باید من میفهمیدم اینارو؟
من اصلا نمیدونستم که اینجوری حرف میزنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anius جان شما از کاربرهای خوب این سایت هستی و من اصلا قصدم بی احترامی نبود و حتی قصد تذکر دادن هم نداشتن فقط نظر خودمو گفتم من تازه الان فهمیدم که اون خودش چطوری حرف میزنه ولی بازم به نظرم هر کی بی ادبی میکنه به خودش برمیگرده و لازم نیست که ما جوش بیاریم و مثل خودش جوابش رو بدیم.در ضمن زحمات شما در این سایت بر هیچ کسی پوشیده نیست امیدوارم که از این به بعد هم با فعالیت های خوب خودت در این سایت من و دیگر دوستانمون رو بی نصیب نذاری.

اگه پیمان از اول به من میگفت قضیه چیه................................

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۰۵, ۱۲:۲۴ قبل از ظهر
پیمان جون یه جورایی ازت شاکی ام
چون هر وقت ازت پرسیدم قضیه این چیه و چی گفته گفتی نمیخوام راجع بهش حرف بزنم آخه الان باید من میفهمیدم اینارو؟
من اصلا نمیدونستم که اینجوری حرف میزنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anius جان شما از کاربرهای خوب این سایت هستی و من اصلا قصدم بی احترامی نبود و حتی قصد تذکر دادن هم نداشتن فقط نظر خودمو گفتم من تازه الان فهمیدم که اون خودش چطوری حرف میزنه ولی بازم به نظرم هر کی بی ادبی میکنه به خودش برمیگرده و لازم نیست که ما جوش بیاریم و مثل خودش جوابش رو بدیم.در ضمن زحمات شما در این سایت بر هیچ کسی پوشیده نیست امیدوارم که از این به بعد هم با فعالیت های خوب خودت در این سایت من و دیگر دوستانمون رو بی نصیب نذاری.

اگه پیمان از اول به من میگفت قضیه چیه................................

پويا جان من حرفم را زدم با مدرك هم زدم . حالا اگر باز هم خواستي از اين آشغال عوضي حمايت كن .
اصلا نبايد اسم اين يارو را به زبان بياري البته اگر يك مقدار منطقي باشي .
در ضمن با حرف شما مخالفم كه ميگي هر كي هر چي گفت به خودش بي احترامي كرده . از قديم گفتن احترام بگذار تا احترام ببيني .
هر كي توي خيابون اگر به من يك چك بزنه من هزاران چك نثارش خواهم كرد حالا بدم يا خوبم را نميدونم . اما افتخارم اينه كه تا به حال از كسي ويزيت 160 توماني نگرفتم و دروغو دمبل هم نگفتم . ادعاي الكي هم نكردم .
با هر كس اندازه اي كه لياقت داشته رفتار كردم .
من اگر اين آقاي ص س را ببينم (بي احترامي نشه به كسيا ) اما اندازه دو دو ل بچه نوزاد هم به حساب نميارمش .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۰۵, ۱۲:۳۳ قبل از ظهر
به خاطر خواهش هاي من آقاي anius قبول كردن كه به فعاليت هاي خودش بازم ادامه بده .
هر كس از اين به بعد به كسي توي سايت بي احترامي كنه سريعا اخراج ميشه .

پویا
۱۳۸۸-۰۲-۰۵, ۰۷:۱۴ قبل از ظهر

یک سوال تشکرهایی که از این پست من شده بود را کی حذف کرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۰۵, ۰۵:۳۸ بعد از ظهر
حتما ما حذف كرديم ديگه . خيلي داري نظم فروم را به هم ميزني ها .
اولش گفتي ميخوام كمك كنم فروم بهتر پيش بره من را مدير كن گفتيم چشم مديرت كرديم .
بعد از مدتي ديديم داري از سايت اون عرازل عوضي كپي برداري ميكني باز هم بهت اخطار داديم .
الانم باز بدون داشتن اطلاعات به آقاي Anius توهين كردي .
ايشون با اين كه هيچ درخواستي راجع به مدير شدن نداشت توي قسمت بهترين نويسندگان مقام چهارم را داره كه بالاتر هم ميره .
هر چيزيم ميگي يه معذرت خواهي نميكني.
اگر نميخواي فعاليت درستي كني اولا كه از مديريت بركنار ميشي و اگر هم باز حرف چرت و پرت بگي اخراج ميشي .
اين آخرين بار بود كه تذكر دادم .
با حمايت هاي اشتباه از اين آدم آشغال قاتل داري آبروي هر چي بدنسازه ميبري .

mahmoud
۱۳۸۸-۰۲-۰۵, ۰۹:۲۷ بعد از ظهر
اين جناب x واقعا در حدي نيست كه خودمون رو ناراحت كنيم من تنها خواهشي كه درام دور بازوي شاگردشون رو تو ركورد هاي گينس به ثبت برسونن:خنده:

پویا
۱۳۸۸-۰۲-۰۵, ۱۱:۳۸ بعد از ظهر
یعنی واقعا این پست من توهین بود:

حتی یک لفظ رکیک و توهین آمیز و خلاف قوانین سایت میشه توش پیدا کرد؟
در مورد کپی کردن هم که گفتی باید اینو بگم که اون چند مقاله رو من ابتدا در یک سایت خوندم و چون منبع ذکر نکرده بود فکر کردم که از مقالات ترجمه شده باشه و گذاشتم داخل سایت و وقتی که شما گفتی فهمیدم که اون مقاله رو کی نوشته وگرنه هرگز مقاله ای رو که کپی رایت داره اینجا قرار نمیدادم و پاک هم که شد.
روزی که من آمدم توی این سایت سایتی نو پا بود که چیزی برای استفاده ام نداشت پست شمارو خوندم در مورد اینکه چطوری ورزش رو با توجه به تنگدستی که داشتید شروع کردید و سپس این سایت رو با کلی زحمت افتتاح کردید و دلخورید از اینکه کاربر ها فعالیت نمیکنن و امکان داره که سایت رو منحل کنید به خودم گفتم وقتی این ها دارن با این سختی برای ورزش زحمت میکشن وظیفه منم هست که کمک کنم و در خواست مدیریت دادم تا از اطلاعاتی که داشتم در سایت استفاده بشه.با اینکه کلی مشغله کاری داشتم از وقتم گذاشتم و در این سایت فعالیت کردم به امید اینکه روز به روز موفقیت بیشتر شمارو ببینم.مدیر بودن در سایت و به خصوص سایتی که که 6-7 تا کاربر فعال بیشتر نداشت سودی برای من نداشت ولی همین حس رضایتی که از پیشرفت سایت داشتم کافی بود.در یکی از فروم های معروف بدنسازی مدیر بودم ولی چون وقتم رو برای این سایت میذاشتم و به اونجا نمیرسیدم از مدیریت در اون سایت انصراف دادم.
در مورد اون آقا هم چند بار ازت خواسته بودم که ماجرا رو کامل برام تعریف کنی چون من تا کل ماجرا را ندونم و حق کامل رو به کسی ندم مدیر کل سایت که هیچی اگه رییس جمهور هم که باشه هرچی گفت الکی نمیگم به به به به
رفتم توی قسمت تقویم چیزی ندیدم یکی به ما هم بگه چی شده.صادق سلامی آمده اینجا چی نوشته.پیمان جان میشه بگی چرا با صادق سلامی دعوا کرده بودی و اخراجت کرده بود.آخه من قضیشو نمیدونم
ولی چیزی نگفتی تا یکی از پست های این تاپیک که من متوجه شدم قضیه چیه.

جواب شب بیداری ها و زحمت کشیدن هام برای این سایت را خوب دادی ولی اصلا دلخور نیستم چون هدفم خدمت به ورزش دوستان بود و تا جایی که تونستم خدمت کردم و اینترنت هم که عرصه ی وسیعی داره از اینجا که برم میرم یه جای دیگه و باز هم به یک نحوی به دوستداران ورزش خدمت میکنم.
من در حدی که در توانم بود با عشقی که به همتون داشتم خدمت کردم اگر هر کدوم از پست هایی رو که در سایت ارسال کردم خوندید و خوشتون آمد یادی هم از ما بکنید و اگر نه که به بزرگواری خودتون ببخشید.
من رفتم اگه دلخوری از من دارید ببخشید به اخلاق ورزشکاریتون
آرزوی موفقیت دارم برای تمام دوستان:گل رز:یا حق:گل رز:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۰۵, ۱۱:۵۹ بعد از ظهر

روزی که من آمدم توی این سایت سایتی نو پا بود که چیزی برای استفاده ام نداشت پست شمارو خوندم در مورد اینکه چطوری ورزش رو با توجه به تنگدستی که داشتید شروع کردید و سپس این سایت رو با کلی زحمت افتتاح کردید و دلخورید از اینکه کاربر ها فعالیت نمیکنن و امکان داره که سایت رو منحل کنید به خودم گفتم وقتی این ها دارن با این سختی برای ورزش زحمت میکشن وظیفه منم هست که کمک کنم و در خواست مدیریت دادم تا از اطلاعاتی که داشتم در سایت استفاده بشه.با اینکه کلی مشغله کاری داشتم از وقتم گذاشتم و در این سایت فعالیت کردم به امید اینکه روز به روز موفقیت بیشتر شمارو ببینم.مدیر بودن در سایت و به خصوص سایتی که که 6-7 تا کاربر فعال بیشتر نداشت سودی برای من نداشت ولی همین حس رضایتی که از پیشرفت سایت داشتم کافی بود.در یکی از فروم های معروف بدنسازی مدیر بودم ولی چون وقتم رو برای این سایت میذاشتم و به اونجا نمیرسیدم از مدیریت در اون سایت انصراف دادم.
در مورد اون آقا هم چند بار ازت خواسته بودم که ماجرا رو کامل برام تعریف کنی چون من تا کل ماجرا را ندونم و حق کامل رو به کسی ندم مدیر کل سایت که هیچی اگه رییس جمهور هم که باشه هرچی گفت الکی نمیگم به به به به
جواب شب بیداری ها و زحمت کشیدن هام برای این سایت را خوب دادی ولی اصلا دلخور نیستم چون هدفم خدمت به ورزش دوستان بود و تا جایی که تونستم خدمت کردم و اینترنت هم که عرصه ی وسیعی داره از اینجا که برم میرم یه جای دیگه و باز هم به یک نحوی به دوستداران ورزش خدمت میکنم.
من در حدی که در توانم بود با عشقی که به همتون داشتم خدمت کردم اگر هر کدوم از پست هایی رو که در سایت ارسال کردم خوندید و خوشتون آمد یادی هم از ما بکنید و اگر نه که به بزرگواری خودتون ببخشید.

ببين گل پسر احترام هر كس دست خودشه و بس .
يه بار عذرخواهي نكردي پس از احترام و ادب حرف نزن .

با اين اخلاقي كه داري به هيچ جا نميرسي .
خودتم ميدوني هيچ كمكي نكردي .
چه پست مفيدي دادي كه از سايت ديگه كپي نباشه ؟
يه مطلب ز خودت دادي؟
توي قسمت تشخيص عكس تا به حال شركت نكردي .
تقصيري نداري چون خودتم مثل همون آقاي ايكس هستي .
ميگي فقط من .
غرورت اجازه نميده بخواي قبول كني كه نيم منم نيستي تا زماني كه نخواي ياد بگيري .
تا زماني كه نخواي از تجربيات كسي كه راه نرفته شما را رفته استفاده كني .
من ميگم فلاني آشغاله بايد بگي درسته چون من تجربم 100 برابر توست عزيزم .
10 سال ديگم نميتوني تيم تشكيل بدي و تيمت توي شمال شرق تهران سوم شه .
اگر اينكار را كردي من اسمم را به قليدون تغيير ميدم .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۰۶, ۱۲:۰۵ قبل از ظهر
جالب اينجاست كه فقط اين آقاي ايكس به امسال شما غرور ياد داده .
باد بندازيد به قب قب و بگيد منم . :کف کرده:
پسر جان ادب را ياد بگير .
از تمام كساني كه با من در ارتباط بودن بپرس من چه جور آدميم . تا به حال هر وقت تقصر كار بودم شهامت داشتم گفتم من مقصرم .
شما چي؟
شما فقط بلدي خودت را به موش مردگي بزني اما نگي معذرت ميخوام .
چه بي خوابي يي كشيدي؟
چه پستي دادي كه كپي نبود ؟

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۰۶, ۱۲:۱۱ قبل از ظهر

ببين داداش اولآ همه از وقتشون ميزنن پس فقط شما نيستي, تعريف از خود نباشه يه قضيه اي رو بذار واست روشن كنم من از 4 تا سايت معروف كه اسمشون اينجا نميارم كه تبليغ نشه درخواست داشتم تو سايتشون فعاليت كنم و در ازاي هر پست مبلغي ميدادن پول دادن اونا هم دليل داره 1-تبليغ بيشتر گيرشون مياد.2-بازديد كننده زياد ميشه در نتيجه تو رنكينگ yahoo وgoogle ميرن بالا و تو قضيه هاي ايكامرس و تبليغات حرفه اي وارد ميشن و وقتي هم كه خوابن پول ميره به حساباشون, البته اونا سايت هاي عمومي بود و تخصصي نبود از روزي كه اينجا رو پيدا كردم كه تقريبآ 3 ماه ميشه با عشق اومدم اينجا و قيد همه جا رو زدم و نه منتي گذاشتم و بدون هيچ گونه چشم داشتي چه مالي چه معنوي (هم پيمان هم محسن اينجان خداييش اصلآ من گفتم مديرم كنن خودشون خواستن به خودشونم گفتم واسه اين چيزا اينجا نيومدم )ميخواسم تو اون 4 تا سايت فعاليت ميكردم كه حقوقم هم ميگرفتم كار كردم, بيكارم نيستم خودم دانشجو هستم ولي بيشتر وقتم ميام اينجا خودم نخوامم چون اين ورزش و كسايي كه اين ورزش حتي علاقه دارنو واسشون وقت ميذارم و دوسشون دارم.قضيه حرفي هم كه شما به من زدي داداش با هر دست بدي با همون دست ميگيري اون آقايي كه اومد و ادعاي زرنگي كرد وقتي مدرك پيمانو ديد بايد تمومش ميكرد ولي كليد كرد منم نميشينم نگاه كنم كسي بخواد به كسايي كه واقعآ دوسشون دارم توحين كنه منم جوابشو داديم كه ما از لحاظ شما بي ادب شديم (ادب از كه آموختي از بي ادبان). من هم او ص.س كثافت كارياشو شنيدم حالم ازش به هم خورد شما هم ميگي پيمان بهت نگفت دليلش اينه يه تايپيك مختص به آقاي x هست تشريف ميبردي ميخوندي و دليلمونم از ساخت همچين تايپيكي اينه ملت بشناسن كسيو كه حتي ميخوان بهش سلام كنن چه برسه 160 هزار تومن بدن يا 1001 چيز ديگه

Mohsen
۱۳۸۸-۰۲-۰۶, ۰۳:۰۵ قبل از ظهر
ببین پویا جان بخدا چند بار می خواستم اخراج یا از مدیریت برکنارت کنم ولی خداشاهده این کار نکردم فقط بخاطر اینکه نمی خوام کسی از دست ما ناراحت بشه...شما مدیر هستی و باید در نظم انجمن کوشا باشی نه اینکه نظم انجمن را خود مدیر انجمن بهم بزنه
همانطور که پیمان جان گفت در سایت فعالیت خاصی نداشتی ولی باز از زحماتی که کشیدن همیشه تشکر شده و میشه...پویا جان بحث را ادامه نده دیگه
Anius هم واقعا زحمت می کشن بدون کوچیکترین منتی... حتی در مورد مخارج سایت هم به من گفتن که حاضرن کمک کنن

yshahab
۱۳۸۸-۰۲-۰۶, ۰۸:۲۴ قبل از ظهر
سلام رفقا ، من اصولا تو این بحث ها شرکت نمی کنم ! توی این 10 سالی که من تو بدنسازی هستم و 4 بار هم کشوری شرکت کردم اونهم تو وزن های بالا و هیچوقت هم مقام نیاوردم ! یاد گرفتم از هیاهو دور باشم ، من اولین بار که اسم صادق سلامی رو شنیدم توی مجله البرز بود که اونم تو باشگاه بود تازه گل کرده بود ، یادمه اونموقعه همه بچه قدیمیها میگفتن اطلاعاتش تئوریه تو عمل نمیشه ، که البته راست هم می گفتن ، من از طریق یکی از دوستام که الان کاناداست که اتفاقا مدیر بود تو اون سایت وارد اون سایت شدم ، خوب اون آقا هم مارو شناخت یه شماره 912 و یه شماره 919 به ما داد یه آدرسم باشگاه تو طالقانی که قرار بذاریم یه قلیونی هم بزنیم و یه گپی هم زده باشیم ، دمش گرم ، ولی من فرصت نکردم و نرفتم . اینهارو گفتم که آقا پیمان شما حق داری از خودت دفاع کنی اون آقا هم همینطور ولی اگه میخوای به بچه ها خدمت کنی بیخیال این بازیها شو ! این آقا چه حالیش باشه چه نباشه حاله زندگیش اینه ، اینجوری حال می کنه . شما بیا یه کاری کن که من مبتدی بگم بابا دمش گرم چه حالی داره میده و خودم به نتیجه برسم که اون کیه و تو کی هستی . عزت زیاد .

Mohsen
۱۳۸۸-۰۲-۰۶, ۰۸:۴۵ قبل از ظهر
قبلا گفتم بازم میگم ما به اونها (چاقال ها) کاری نداریم! بعضی از بچه ها هی میان بحث راه می اندازن و دهن ما را باز می کنند!

yshahab
۱۳۸۸-۰۲-۰۶, ۱۰:۲۵ قبل از ظهر
دوست عزیز من اصلا قصد دخالت ندارم ولی شما اگه یه سر به سایت پرورش اندام بندازی یا با بروبچ تیم ملی در ارتباط باشی متوجه صحت مطالب می شی !! من دوستی داشتم که برای مسافرت 5 سال قبل به یکی از زندان های داخلی رفته بود !!! وقتی برگشت دیدم در همین روزنامه البرز روی جلد عکس کوچکی ازش انداختن و زیرش نوشته بود قهرمان پرس سینه سوئد یا کانادا (کشورشو دقیق یادم نیست !! ) و توی یکی از صفحات گزارشی هم از رکورد زنی اش با 320 کیلو پرس !!! زده بود اینقدر هم بوق بود که وقتی یکی از دوستان بهش گفت این رکورد و با سوت زدی خیلی جدی در حالیکه فکر کرد داریم مسخره اش میکنیم گفت نه داداش با تمبک زدم !!!! نمی دونست سوت چیه تا این حد . شما یه سری به آکادمی المپیک بزن اونجا لیست مدرس ها رو بگیر . من منکر توانایی ایشون نیستم ولی در این روزنامه های پولی نه ! ولی کاره گزارش مستر المپیادش با حال بود .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۰۶, ۰۵:۳۵ بعد از ظهر
اين مطلب رو آماده كردم از خود سخنان آقاي پويا كه چقدر ضعيف النفس هست كه حرفاشم رد ميكنه خودش (در ضمن من بي احترامي نكردم بهت كه ميگي 6-7 نفر ميان بهت بي احترامي ميكنه )اينها حرف هاي خودته!!!!!!

· توی اون سایت یک جورایی باند و باند بازیه یادمه یکدفعه راجع به یک موضوع در سایت مذکور نظر کاربرها رو پرسیدم اول یکی دو نفر جواب منفی دادند و سپس همه با اونا هم عقیده شدن و کسانی هم که نظر مثبت داشتن نظرشون را در تاپیک اعلام نکردن و پیام خصوصی برام میزدن و همچنین یکدفعه دیگه هم که با یکی از اعضا سر حرف غلطی که میزدجر و بحث کردم پست های منو و هر کسی که ازحرفم طرفداری کرده بود را حذف کردن وازحرف اشتباه جانبداری کردن!!!

· من از هیچ شخصی طرفداری نمیکنم. میخوام بگم که من در مورد خود آقای سلامی هیچ نظری ندارم چون خوب نمیشناسمش!!!!!!

· هر وقت ازت پرسیدم قضیه این چیه و چی گفته گفتی نمیخوام راجع بهش حرف بزنم آخه الان باید من میفهمیدم اینارو?من اصلا نمیدونستم که اینجوری حرفمیزنه!!!!!!

· فقط نظر خودمو گفتم من تازه الان فهمیدم که اون خودش چطوری حرف میزنه به نظرم هر کی بی ادبی میکنه به خودش برمیگرده به نظرم هر کی بی ادبی میکنه به خودش برمیگرده

· مدیر بودن در سایت و به خصوص سایتی که که 6-7 تا کاربر فعال بیشتر نداشت سودی برای من نداشت (در حالي كه پيمان ميگه پويا گفته :من را مدير كن)

· ولی آخه دوست خوبمتو کجا و اون کجا ( متظور سلامي:شما كه سلامي رو نميشناختي حالا چي شد ميگي تو كجا و او كجا!!!)
· 7. این همه بر ضد استاد مطلب نوشتی آخه تشکیلات 6-7 نفری تو کجا و جامعهاستاد کجا

· یک سایت در پیت با یک جمع چند نفری؟( اگه در پيته چرا خواستي مدير شي و چرا توي سايت حتي وارد ميشي )

اينها همه حرف هاي متناقص و پارادوكس آقاي پويا هست كه از پستاشون درآوردم ,جمله هايي كه پر رنگ شده نقطه اوج حرفايي هست كه نميخونه با هم مثلآ جايي ميگه من نميشناسم آقا رو جايي ميگه تو كجا و اون كجا!!!!!! و دم از استاد استاد ميزنه!!!!!!1
يا مثلآ ميگه سايت در پيته در حالي كه خودش گفته منو مدير كنين
حالا شما قضاوت كنين.

po0ya
۱۳۸۸-۰۲-۰۶, ۰۵:۴۸ بعد از ظهر
جالبه که تمام پست های مخالف رو حذف میکنید/جوابتون رو خوب دارم میدم ولی خوب حذف میکنید همه رو.اون پروفایلم حذف شد خدا رو شکر.آمدم که بگم آقا پیمان از زن کمتری که تمام پست های مخالفت رو حذف میکنی.
aniusجواب تمام سوال هاتو دادم در پستی که حذف شد و بازم جواب دارم که بدم ولی متاسفانه پیمان مرد نما هه رو حذف میکنه.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۰۶, ۰۶:۰۱ بعد از ظهر
جالبه که تمام پست های مخالف رو حذف میکنید/جوابتون رو خوب دارم میدم ولی خوب حذف میکنید همه رو.اون پروفایلم حذف شد خدا رو شکر.آمدم که بگم آقا پیمان از زن کمتری که تمام پست های مخالفت رو حذف میکنی.
Aniusجواب تمام سوال هاتو دادم در پستی که حذف شد و بازم جواب دارم که بدم ولی متاسفانه پیمان مرد نما هه رو حذف میکنه.

پشت نت زياد زر زر ميكني .
خر نفهم . تو مرد نيستي . اگر ميخواي ببينيم كي مرد هست و كي نامرد كافيه بياي يه جا تا بهت بفهمونم مرد كيه و نامرد كيه .
از پشت نت زر زدن خيلي راحته . بيا از نزديك حرفتو بزن ببينم چي ميگي .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۰۶, ۰۶:۰۵ بعد از ظهر
Aniusجواب تمام سوال هاتو دادم در پستی که حذف شد و بازم جواب دارم که بدم ولی متاسفانه پیمان مرد نما هه رو حذف میکنه.
جواب چيو ميخواي بدي اينا حرفاته يه بچه 5 ساله هم ميفهمه كه حرفات نميخونه با هم, با مدرك هم حرفامو زدم بالا ميتوني ببيني, جواب نميتوني بدي ولي ماست مالي ميتوني بكني در ضمن تو پست هاي قبليت كه ميگي جواب دادي خوندم جوابي نبود!

po0ya
۱۳۸۸-۰۲-۰۶, ۰۶:۱۳ بعد از ظهر
پشت نت زياد زر زر ميكني .
خر نفهم . تو مرد نيستي . اگر ميخواي ببينيم كي مرد هست و كي نامرد كافيه بياي يه جا تا بهت بفهمونم مرد كيه و نامرد كيه .
از پشت نت زر زدن خيلي راحته . بيا از نزديك حرفتو بزن ببينم چي ميگي .
به به لات هم که هستی این چه طرز حرف زدنه تو کجا تربیت شدی قهرمان. تو اگه مردی لازم نیست تهدید کنی و دسته کشی کنی برای دعوا فقط مثل یک آدم متمدن پست هایی رو که حذف کردی برگردون و دیگه هم هیچ پست مخالفی رو حذف نکن تا سکه یه پولت کنم.
در ضمن آقای anius در جواب شما هم یک جواب ساده دارم ولی در صورتی که پست های حذف شده رو برگردونن و دیگه پستهام رو حذف نکنن میگم.

اگه مردی پست های حذف شده را برگردون از چی میترسی.

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۰۶, ۰۶:۱۶ بعد از ظهر
من پست هاي حذف شدتو خوندم خيلي هم دوست دارم جوابتو بشنوم واسه همينم هست الان تو سايت هستم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۰۶, ۰۶:۱۶ بعد از ظهر
aniusجواب تمام سوال هاتو دادم در پستی که حذف شد و بازم جواب دارم که بدم ولی متاسفانه پیمان مرد نما هه رو حذف میکنه.

در مورد حذف كردن پست ها بگم كه بچه جون من هر كاري بخوام ميكنم . همونجوري كه استاد جونت همينكار ها رو ميكنه .
ببين كوچولو تو هيچ چيز از بدنسازي نميدوني .
من هي ميگم قهرمانم به دليل اين كه خاك اين ورزش را خوردم و برام زور داره سوسول هايي مثل تو و استادت كه تا به حال دور بازوتون از 40 سانت فراتر نرفته بياين با من كل كل كنيد .
كساني كه بايد من را بشناسند ميشناسند .
حالا اگر هر چرند و پرندي بگي نميتوني طرفدارهاي من را بپروني چون خودشون عقل دارن .
به قول معروف عاقلان دانند!!!!!
يك نگاه به سايت سلامي بنداز .
به عزيز دردونه هاش توي سايتش نگاه كن . ببين چه كساني هستن .
طرف 5 سال سابقه تمرين داره انواع و اقسام داروها را با دوزهاي بالا مصرف كرده اما هنوز دودول باقر هم نيستش .
حجمش مثل شاگردهاي مبتدي منم نيست .
من شاگردم را حاضرم بفرستم با آقاي سلامي مسابقه بده .
شاگرد سبك وزنم را ميفرستم . نه سنگين وزن .
اينم يه آوانس .
اگر هم خواست خودم باش مسابقه ميدم.
در مورد تو هم بگم كه اگر مردي كاري نداره بيا با هم مسابقه ميديم .
هر كي باخت روشو كم ميكنه و سرجاش ميشينه . قبوله ؟؟؟
همين آقاي yashab توي سايت ما هستش و من فيلم مسابقه ايشون را ديدم واقعا بدن بسيار عالي داره ولي هميشه احترام ها را حفظ كرده . هرگز به كسي بي احترامي نكرده . هر حرفي داشته با زيبايي بيان كرده .
ايشون را ميگن مرد .
مردي را از ايشون ياد بگير .
آقاي anius همينطور .
در كل تماما بچه هاي سايت .
همه خوبن .
آقا MOHSEN با وزن 112 كيلو توي دوران استراحتش هستش هرگز بي احترامي به كسي نميكنه .
milad faridnia دوست خوبم پارسالهم در مسابقات استان خراسان شركت كرد ولي تا به حال هيچ حرفي نزده كه بخواد به من يا كس ديگري بياحترامي كرده باشه .
اگر بخوام در مورد هر كاربر بنويسم 10 روز طول ميكشه .
اما شخص بي ادب هم داشتيم مثل خودت ولي بهت تبريك ميگم چون ركورد شكستي .
بي ادب ترين شخص و پر رو ترين كسي مه توي كل زندگيم ديدم تو بودي .
پرورش اندام يعني ادب . مردانگي . ياد بگير بعدا به استاد جونت هم ياد بده و بعد بيا با من كل كل كن .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۰۶, ۰۶:۲۲ بعد از ظهر
به به لات هم که هستی این چه طرز حرف زدنه تو کجا تربیت شدی قهرمان. تو اگه مردی لازم نیست تهدید کنی و دسته کشی کنی برای دعوا فقط مثل یک آدم متمدن پست هایی رو که حذف کردی برگردون و دیگه هم هیچ پست مخالفی رو حذف نکن تا سکه یه پولت کنم.
در ضمن آقای anius در جواب شما هم یک جواب ساده دارم ولی در صورتی که پست های حذف شده رو برگردونن و دیگه پستهام رو حذف نکنن میگم.

اگه مردی پست های حذف شده را برگردون از چی میترسی.

:خنده::خنده::خنده:
تو ميخواي من رو سكه يه پول كني جوجو ؟؟
بيا از نزديك سكه يه پولم كن . قول ميدم كتكت نزنم .
بيا با هم ميخوايم فقط صحبت كنيم .
كاري باهات ندارم .
قول ميدم حتي يه سي لي هم بهت نزنم .
هيچ كاري باهات ندارم بچه جون .
فقط ميخوام بياي با هم حضوري حرف بزنيم .
بيا نترس كوچولو .
:خنده:

Mohsen
۱۳۸۸-۰۲-۰۷, ۱۲:۲۴ قبل از ظهر
از قدیم گفتن درخت هرچی پربارتر باشه افتاده تر هستش

mohsen sat
۱۳۸۸-۰۲-۰۷, ۰۸:۰۶ قبل از ظهر
من اینجا اعلام میکنم تمامی بچه سوسولها و چاقالهای طرفدار اون یارو (استاد میتی کوموند) بدونید اون راهی که شما میرید به گورستان ختم میشه چون فقط استاد در نقش عزرائیل حاضرن مغزشون رو به کار بندازن!!!!!

ironbaby_markazi
۱۳۸۸-۰۲-۱۲, ۱۲:۳۴ قبل از ظهر
میتی کوموند:بامزه: