PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لیزر لیپولیز

sara65
۱۳۸۹-۰۳-۳۱, ۰۳:۰۴ بعد از ظهر
لیزر لیپولیز تکنولوژی منحصربه‌فرد لیزر داخل بافتی می‌باشد که به ایده‌آل‌ترین شکل و به‌صورت سرپائی طی یک جلسه باعث رفع چاقی موضعی می‌‌شود. این دستگاه دارای تأئیدیه FDA آمریکا می‌باشد. در این روش به خلاف لیپوساکشن معمولی:
مراحل کار بسیار ظریف و با دستکاری کمتر همراه می‌باشد و آثار ناهمواری وجود ندارد هم‌چنین تابش لیزر باعث جمع شدن پوست می‌شود و از نظر میزان حذف چربی هیچ فرقی با لیپوساکشن معمولی ندارد ولی نتایج از نظر کیفی و زیبائی بسیار بهتر است و عوارض آن ناچیز است. مناطق مختلف در خانم‌ها و آقایان توسط این روش قابل درمان می‌باشد. به‌طور مثال لیزر لیپولیز در ناحیه شکم، پشت ران‌ها، باسن، ساق پا، پشت و پهلو، غبغب، بازوها و ... لازم به‌ذکر است لیزر در بزرگی سینه در خانم‌ها هیچ کاربردی ندارد چون لیزر برای بافت سینه خانم‌ها تأئید نشده است. جهت کوچک کردن سینه در خانم‌ها جراحی باز در اکثریت موارد بهترین انتخاب می‌باشد که طی روش اختصاصی این جانب با برش محدود و جای عمل کمتر و نتایج زیبائی بسیار عالی‌تر از روش‌های متداول، قابل انجام است به‌ندرت می‌توان از لیپوساکشن معمولی برای کوچک کردن سینه استفاده کرد.
● ژنیکوماستی (بزرگی سینه در آقایان)
در روش‌های قدیمی از جراحی تهاجمی‌تری استفاده می‌شده که مهم‌ترین عارضه آن ایجاد تورفتگی در محل سینه عمل شده می‌باشد. در روش جدید، ابتدا یک برش ۵ میلی‌متری در زیر بغل روی پوست داده می‌شود. سپس فیبر لیزر لیپولیز وارد شده و به بافت‌های سینه تابانده می‌شود. بعد از آن بافت‌های چربی با مکش تخلیه می‌شود. باقی‌مانده فقط بافت‌های غدد شیری می‌باشد که برای رفع آنها ابتدا از یک کانول مخصوص با سر دوشاخه از محل برش وارد می‌شود که بافت‌های غددی را از هم باز می‌کند. سپس توسط وسیله طراحی شده مخصوص بافت‌ها از زیر هاله جدا و خارج می‌شود. بدین‌ترتیب کلیه بافت‌های چربی و غدد شیری خارج می‌شود بدون آن‌که جای عمل معلوم باشد و بدون آن‌که تورفتگی در محل سینه عمل شده ایجاد شود

sara65
۱۳۸۹-۰۳-۳۱, ۰۳:۱۳ بعد از ظهر
ایا واقعا" لیزر واسه رفع چاقی موضعی موثر هست؟امروز تو باشگاه بحث سر این موضوع بود.دوست دارم در موردش یه کم اطلاع داشته باشم اگه کسی از دوستان اطلاع جامع و کاملی داره لطفا" بیان کنه تشکر

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۴-۰۱, ۱۱:۵۸ قبل از ظهر
سارا خانوم شما که این مطلب رو گذاشتی دیگه چرا سوال می کنید :

ولی بخاطره اینکه هر سوالی یه جوابی هم داره میگم که لیزر بهترین راه برای درمان چاقی موضعی یا همون سلولیت هست . اگر می بینید از این روش تو مجامع زیاد صحبت نمیشه بخاطره اینه که هم ما دکتراش رو تو ایران کم داریم هم دستگاههاش رو .
اما خفنترین عیب این روش اینه هزینش سر به فلک میشکه و هرکسی نمی تونه این هزینه رو پرداخت کنه ولی واقعاً موثر هست و دوره درمانیش هم کمه بیشتر برای خانوم ها استفاده مشیه و بعد از اون باید رژیم سرسخت تا 3 ماه یا 6 ماه داشته باشید .
درضمن عارضه به خصوصی نداره ولی اگر استاندارد نباشه به ریه و اندام داخلی هم آسیب می رسونه که البته درصدش پائینه .

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۴-۰۱, ۰۳:۰۴ بعد از ظهر
سارا خانوم شما که این مطلب رو گذاشتی دیگه چرا سوال می کنید :

ولی بخاطره اینکه هر سوالی یه جوابی هم داره میگم که لیزر بهترین راه برای درمان چاقی موضعی یا همون سلولیت هست . اگر می بینید از این روش تو مجامع زیاد صحبت نمیشه بخاطره اینه که هم ما دکتراش رو تو ایران کم داریم هم دستگاههاش رو .
اما خفنترین عیب این روش اینه هزینش سر به فلک میشکه و هرکسی نمی تونه این هزینه رو پرداخت کنه ولی واقعاً موثر هست و دوره درمانیش هم کمه بیشتر برای خانوم ها استفاده مشیه و بعد از اون باید رژیم سرسخت تا 3 ماه یا 6 ماه داشته باشید .
درضمن عارضه به خصوصی نداره ولی اگر استاندارد نباشه به ریه و اندام داخلی هم آسیب می رسونه که البته درصدش پائینه .
روش لیزر لیپولیز ابتدایی ترین کاربردش درمان بیماری های عروقی و قلبی بوده. بعدا" بعضی پزشکها از این روش در درمان تجمع چربی استفاده کردن نه از بین بردن چربی!!!
معنی این دو کاملا" متفاوته اصولا" تجمع چربی احتمال بروز غده هستش. اخیرا" تو بعضی کشورها از این روش برای دفع چربی استفاده میشه که البته از نظر پزشکی برای این هدف منع شده مگر در موارد خاص. از بین بردن چربی به هر روش مصنوعی با دستگاه 100% عوارض زیادی همراه داره چرا که تغییر دفعی رو به بدن اعمال میکنه در اکثر موارد هم بدن نمی تونه خودش رو با شرایط جدید تطبیق بده. کمترین عارضه این عملها ایجاد بی حسی همیشگی در پوست قسمتهاییه که مورد درمان قرار گرفته و این بی حسی ممکنه باعث بعضی اختلالات عصبی بشه.

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۴-۰۱, ۰۴:۳۱ بعد از ظهر
بسیار ممنون امین جان ولی منظور من در مقایسه با روش های دیگر بود البته که هر روشی غیر طبیعی عوارض داره کسی منکر این نیست اما این روش بسیار جدید و عمل قبلی که تو گفتی رو من نمی دون . ولی بازم ممنون اطلاعات خیلی مفید بود:گل رز:

amir26
۱۳۸۹-۱۰-۱۶, ۰۸:۱۴ بعد از ظهر
دوستان هزینه اش چقدر هست؟
آیا در کشورهای مثل آمریکا و اروپا هم برای چربیهای موضعی از این روش استفاده میکنند؟

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۰-۱۷, ۰۱:۲۷ قبل از ظهر
دوستان هزینه اش چقدر هست؟
آیا در کشورهای مثل آمریکا و اروپا هم برای چربیهای موضعی از این روش استفاده میکنند؟
بسته به حجم کار مطمئنا هزینه متفاوته .
اتفاقا اونجا استفاده شده که اینجا اومده . ولی به نظر من پول حروم کردنه البته نه برای همه قسمتهای بدن . مثلا بعضی ها چربی اضافه زیر غبغب یا ... دارن که استفاده از این روش براشون خوبه و جدیدا مد شده .

amir26
۱۳۸۹-۱۰-۱۷, ۱۲:۳۳ بعد از ظهر
والا من دیگه خسته شدم از دست این شکم لعنتی.الان یکساله میخوام چربیشو از بین ببرم.ولی نمیشه.همه جای بدنم میشه مثل اسکلت ولی این یه ذره چربی دور ناف و پهلو تکون نمیخوره.از یه دکتری پرسیدم گفت گاهی چربیها اینقدر مقاوم میشن.حالا داشتم فکر میکردم که برم با این روش از شرش راحت بشم.نگین با رژیم و تمرین مناسب و هوازی اینکار شدنی هست.ممکنه برای بعضی ها بشه ولی من دیگه مطمئن شدم برای من اثری نداره در این مرحله.من از اول امسال هوازی و رژیم داشتم تا همین الان ولی دریغ از یک ذره کم شدن چربیهای شکم.البته همه جای بدن خشک شد.حتی صورتم به طرز وحشتناکی در اومد گفتم عیب نداره این شکم درست بشه مشکلی نیست ولی مطمئنم دیگه فایده ای نداه باید یه راه دیگه مثل لیزرو امتحان کنم.
:نمیبینم:

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۰-۱۷, ۰۵:۵۷ بعد از ظهر
والا من دیگه خسته شدم از دست این شکم لعنتی.الان یکساله میخوام چربیشو از بین ببرم.ولی نمیشه.همه جای بدنم میشه مثل اسکلت ولی این یه ذره چربی دور ناف و پهلو تکون نمیخوره.از یه دکتری پرسیدم گفت گاهی چربیها اینقدر مقاوم میشن.حالا داشتم فکر میکردم که برم با این روش از شرش راحت بشم.نگین با رژیم و تمرین مناسب و هوازی اینکار شدنی هست.ممکنه برای بعضی ها بشه ولی من دیگه مطمئن شدم برای من اثری نداره در این مرحله.من از اول امسال هوازی و رژیم داشتم تا همین الان ولی دریغ از یک ذره کم شدن چربیهای شکم.البته همه جای بدن خشک شد.حتی صورتم به طرز وحشتناکی در اومد گفتم عیب نداره این شکم درست بشه مشکلی نیست ولی مطمئنم دیگه فایده ای نداه باید یه راه دیگه مثل لیزرو امتحان کنم.
:نمیبینم:
اتفاقا میگیم با رژیم ، تمرین مناسب و هوازی اینکار شدنی هست . به خصوص برای جاهایی مثل پهلو و شکم . فقط صبر زیادی میخواد . شما چند کیلو بودین و بعد از تمرینات هوازی و رژیم چند کیلو شدین ؟ صرفا برای لاغری تمرین کردید یا تو این مدت عضله سازی هم داشتید ؟ مکمل استفاده کردید ؟
این اصطلاح خشک که بکار بردید معنی متفاوتی داره . گاهی اوقات منظور از بین بردن چربیهای عضلست که هدف از رژیم یه بدنساز باید این باشه ، گاهی مفهومش لاغر شدن بیش از حده یعنی سوزوندن چربی و عضله با هم که این برای یه ورزشکار اصلا درست نیست .
صورتت خشک شده ولی هنوز شکم داری بدون شک برمیگرده به رژیم اشتباه .

amir26
۱۳۸۹-۱۰-۱۷, ۰۷:۳۲ بعد از ظهر
اتفاقا میگیم با رژیم ، تمرین مناسب و هوازی اینکار شدنی هست . به خصوص برای جاهایی مثل پهلو و شکم . فقط صبر زیادی میخواد . شما چند کیلو بودین و بعد از تمرینات هوازی و رژیم چند کیلو شدین ؟ صرفا برای لاغری تمرین کردید یا تو این مدت عضله سازی هم داشتید ؟ مکمل استفاده کردید ؟
این اصطلاح خشک که بکار بردید معنی متفاوتی داره . گاهی اوقات منظور از بین بردن چربیهای عضلست که هدف از رژیم یه بدنساز باید این باشه ، گاهی مفهومش لاغر شدن بیش از حده یعنی سوزوندن چربی و عضله با هم که این برای یه ورزشکار اصلا درست نیست .
صورتت خشک شده ولی هنوز شکم داری بدون شک برمیگرده به رژیم اشتباه .

من 106 بودم و الان 83 هستم.دور شکمم هم از 106 به 83 رسیده.جالبه که این دو تا رابطه مستقیم با هم دارند یعنی وزن و دور شکم.من فقط لاغر نشدم بلکه همراه کم کردن وزن عضله سازی هم داشتم.الانم راضیم جز شکم که میخوام شش تیکه بشه ولی نمیشه.یه لایه چربی حدود یک سانتی مونده که گفتم دیگه آب شدنی نیست.مکمل هم مصرف کردم و یک سری هم از خودت گرفتم حجت جان.برنامه تمرینی و غذایی هم افشین عزیز برام زحمتشو کشید دو ماه پیش و طبق اون جلو اومدم تا مدتی که دیگه چون نتونستم وارد سایت بشم با آیدی قبلیم نشد ادامش بدم که انشاالله اینکارو میکنم.خوشبختانه من عضله سوزی نکردم و منظورم از خشک شدن واقعا خشک بود.با همین برنامه غذایی و تمرینی که افشین زحمت کشید برام عضلاتم قشنگتر و بدنم فرم بهتری گرفت و کلی رگ و پی زد بیرون که تو باشگاه همه بهم میگفتند ولی خوب شکم تکون نخورد.:ناراحت:

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۰-۱۷, ۱۱:۰۵ بعد از ظهر
ایول پسر . گفتی از اول امسال رژیم رو شروع کردی و الان بیش از 20 سانت دور شکمتو کم کردی . با این استعداد و توانایی اصلا فکر یه مواردی مثل عمل لیزر رو برای چربی سوزی به خودت راه نده .
این بدنسازی امروزه اینقدر پیشرفت کرده که کلی سیستم تمرینی جدید و سیستم های جدید چربی سوزی و عضله سازی براش اومده که راه حل خیلی از مشکلاتیه که به نظر خودمون حل نشدنیه .
اگه اشتباه نکنم پروتئین و پمپ مصرف میکردی و عکس از بدنتم فکر کنم گذاشتی .
مطمئنم تو رژیمت مصرف پروتئین و کربوی کافی رو داشتی . خیلی ها که رژیم های غیر اصولی رو انجام میدن کربو هیدرات رو عامل چاقی میدونن در صورتی که یکی از نیازهای چربی سوزی مصرف کربوهیدارته . چون طی فرآیند چربی سوزی و بالا رفتن سوخت و ساز بدن ، منبع انرژی برای این سوخت و سازها منابع کربوهیدارت بدنه که اگه کافی نباشه بافت عضلانی رو هم تخریب میکنه .
پس توی رژیمت پروتئین و کربوی کافی رو به بدنت برسون . رسیدن به استاپ توی چربی سوزی طبیعیه . بدن هم در مقابل رسوندن کالری کمتر بهش از خودش واکنش نشون میده و انرژی کمتری رو صرف چربی سوزی میکنه و همین روال ادامه پیدا میکنه تا چربی سوزی متوقف بشه .
الان وقتشه که بهش یه حال اساسی بدی تا اونم بهت یه حال اساسی بده . بزن تو کار سیستمهای جدید چربی سوزی . دیگه از تمرینهای هوازی معمولی و بعد وزنه یا بلعکس استفاده نکن .
الان جدیترین سیستم های تمرینی که اومدن یکی همین اینتروال ترینینگ و یکی کراس فیته که اگه اصولی اجرا بشه جواب گیریش تضمینیه .
تو سیستم اینتروال ترینینگ چون من خودم خیلی دنبال درست انجام دادن این سیستم بودم و اساتید اینجا هم واقعا کمک کردند الان به جواب دهی رسیدم .
در رابطه با تمریناتش یه سرچ کنی تاپیک خودش و میتونی پیدا کنی ولی نکاتی که مهمه توی این سیستم یکی محاسبه رنج چربی سوزیه که من به جواب زیر رسیدم :

تو اين سيتم ميتوني 3دقيقه بدويي 1 دقيقه استراحت کني و اين کارو تا 5 بار انجام بدي ولي يه نکته ايي که وجود داره اينه که ضربان قلب را تا چه حد بالا ببريم که چربي سوزي رخ بده.
شما سنتو از 220 کم کن هر چي که شد يه بار ضربدر 30 درصد کن با عدد 72 جمع کن يه بار ديگه هم ضربدر 40 درصد کن و با 72 جمع کن ، بين اين دو عدد محدوده چربي سوزي شماست نه بالاتر نه پايينتر.
وقتي که دوييدي 3دقيقه اول تموم شد انگشت سببابتو بذار بغل گلوت ببين تو 15 ثانيه چقدر ميزنه هرچي که زد ضربدر عدد 4 کن و اين عدد اگه بين اون 2 تا عددي که از فرمول قبلي بدست آوردي بود بدون که داري چربي ميسوزوني و تو 3 دقيقه هاي بعدي هم بايد همين روالو رعايت کني تا چربي بسوزه.
سعی کن این تمرینات رو صبح انجام بدی تاثیرش بی نظیره .

سیستم دیگه ای هم که اومده سیستم کراس فیت . تو این سیستم شما یه سیکل تمرینی رو چندین بار تو بازه های زمانی مشخص انجام میدی و استراحت بین این سیکل ها رو معمولا بین 2تا 3 دقیقه میزاری .
مثلا شما میتونید عضلات پا + شکم رو به این ترتیب :
اسکات با 100 کیلو 10 تکرار + هاگ با 80 کیلو 10 تکرار +و...+ شکم کرانچ با وزنه 10 تکرار + شکم خلبانی 10 تکرار و ...
برنامه و تعداد ستها بسته به هدفی که داری . برای شما من تکرارهای بالا مثلا 15-20 تایی رو پیشنهاد میکنم . تو این برنامه شما طی یک سیکل با ضربان قلب بالا و بعد 2-3 دقیقه استراحت میتونید شک خوبی رو به بدنتون وارد کنید . حداکثر زمان تمرینتون سعی کنید بین 50 تا 60 دقیقه باشه .
میتونی از چربی سوز هم تو این دوره استفاده کنی ولی حتما مصرف پروتئین و کربو رو تو رژیمت داشته باش . وعده های غذاییتو زیاد کن ولی مصرف کربو رو محدود به صبح اول وقت و قبل از تمرین کن .
شب به هیچ وجه کربو و چربی به بدنت نرسون .

Yakuza6236
۱۳۸۹-۱۰-۱۷, ۱۱:۴۸ بعد از ظهر
یه لایه چربی حدود یک سانتی مونده که گفتم دیگه آب شدنی نیست
این دوران نحس که تموم بشه یه حال اساسی به تاپیک داستان ها موفقیت افراد ... میدم ! طرف 250 پوند وزنش رو کم کرده ! قبلا شبیه یه گلابی غول پیکر بوده الان تو مسابقات میس ب**ی*ک*ی*ن*ی شرکت میکنه و مقام میاره و عکسش رو مجلات معتبر بدنسازی هست !
این حرفا چیه ؟! شب و روز چربی سوز بخوری اما شب بشینی پلو خورش بخوری یه ذره هم شکم آب نمیشه که نمیشه !
تمام روشهای غیر عادی و غیر متعارف یا اصلا اثری ندارن ! یا عوارض دارن ! یا اثرشون کوتاه مدته ! از این سه تا خارج نیست !
ما حرفمون رو زدیم !

چون نتونستم وارد سایت بشم با آیدی قبلیم نشد ادامش بدم
بگذریم شما همون Amir 26 هستین ؟! با مدیریت تماس بگیرین با همون آیدی قبلیتون بیاین ! این طوری بهتره !

amir26
۱۳۸۹-۱۰-۱۸, ۰۹:۲۶ بعد از ظهر
این دوران نحس که تموم بشه یه حال اساسی به تاپیک داستان ها موفقیت افراد ... میدم ! طرف 250 پوند وزنش رو کم کرده ! قبلا شبیه یه گلابی غول پیکر بوده الان تو مسابقات میس ب**ی*ک*ی*ن*ی شرکت میکنه و مقام میاره و عکسش رو مجلات معتبر بدنسازی هست !
این حرفا چیه ؟! شب و روز چربی سوز بخوری اما شب بشینی پلو خورش بخوری یه ذره هم شکم آب نمیشه که نمیشه !
تمام روشهای غیر عادی و غیر متعارف یا اصلا اثری ندارن ! یا عوارض دارن ! یا اثرشون کوتاه مدته ! از این سه تا خارج نیست !
ما حرفمون رو زدیم !

بگذریم شما همون Amir 26 هستین ؟! با مدیریت تماس بگیرین با همون آیدی قبلیتون بیاین ! این طوری بهتره !

سلام یاکوزا جان
بابا من کی شب پلو خورشت خوردم؟!:قلب: حرف در نیار برای بچه مردم.جالبه بدونی من از بچگی اصلا برنج نمیخورم.حالا که دوباره میتونم وارد سایت بشم خدا کنه با راهنمایی های شما بتونم تا عید این شکمو بسازم اساسی و حرفهای حجت عزیز کلی دلگرمم کرد وهمینطور شما.یه بدبختی اینه که تا میام تو رژیم صورتم وحشت ناک میشه.بی ریخت که هستم ترسناکتر هم میشم :پوزخند:
نمیدونم این کره ای های تو فارسی 1 چیکار میکنند اینقدر لاغر مردنی هستند ولی صورتشان اینقدر تپله؟!

بله من همون amir26 هستم ولی نمیدونم چرا با اون آیدی نمیتونم وارد بشم.افشین جان برای آقا محسن پیغام گذاشته ولی تا حالا که مشکل حل نشده.اتفاقا خودمم دوست دارم با همون آیدی فعالیت داشته باشم!

amir26
۱۳۸۹-۱۰-۱۸, ۰۹:۴۵ بعد از ظهر
اگه اشتباه نکنم پروتئین و پمپ مصرف میکردی و عکس از بدنتم فکر کنم گذاشتی .

بابا حافظه.خداییش خوب یادت مونده.:تشویق:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۱۰-۱۹, ۰۷:۳۳ قبل از ظهر
نمیدونم این کره ای های تو فارسی 1 چیکار میکنند اینقدر لاغر مردنی هستند ولی صورتشان اینقدر تپله؟!
اونا که نه مرداشون مردن نه زناشون زن ! اشتباهی دنیا اومدن ! طرف با 185 سانت قد ! 55 کیلو وزن داره ! صورتشم هم مثل یه آدم 200 کیلویی تپله ! این کاراکتر خوشتیپشونه :نمیبینم:
================
حالا برنج رو که گفتم مثال بود ... یعنی باید مواظب غذا خوردن هم بود ... .