PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مکمل دست ساز

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۸-۰۶, ۰۹:۲۷ بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان .میخوام در مورد مکمل دست سازی باهاتون صحبت کنم که خودم تو دوره افزایش حجم و وزن ازش نهایت استفاده رو بردم.خواهش میکنم دوستان نظراتشون رو بگن:
شیر یک لیوان+موز 2 عدد+خرما2عدد بدون هسته+یک پیاله بستنی+2 قاشق شیر خشک+مقداری مغز آجیل مثل پسته و فندق

Mohsen
۱۳۸۷-۰۸-۰۶, ۰۹:۴۰ بعد از ظهر
بنظر من که عالیه
بحث خوبی هم راه انداختی

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۰۷, ۱۲:۱۹ قبل از ظهر
اين مكمل براي افرادي كه داراي در صد چربي پاييني در بدن مي باشند و از كمبود وزن رنج ميبرند خيلي خوبه . چون كربو هيدرات بالايي داره . اما در كل بستني و موادي كه قند زيادي توش داره باعث توليد چربي در بدن ميشه و در دراز مدت چربي زيادي در بدن توليد ميكنه .

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۸-۰۷, ۰۱:۰۲ بعد از ظهر
بله درست میفرمایین واسه افراد لاغر و اکتومورف که از کمبود وزن و حجم رنج میبرن و ذخایر انرژی بدنشونم خالیه ؛بسیار پر انرژی هست...

dr.yunus
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۱۲:۴۸ بعد از ظهر
باعرض سلام.اینهم یه مکمل از طرف ما.شیر+موز+خرما+نارگیل+کنجد+عسل.طریقه مصرف روزی دو بار. صبح وشب قبل از خواب

TOTTI
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۰۱:۰۳ بعد از ظهر
به نظر من که این نوع مکمل،اصلا فایده ای نداره .
من خودم 12 ماه سال این نوع تغذیه رو دارم ولی به نظرم نباید ازش انتظار حجم گرفتن داشت!
شاید برای تقویت خوب باشه ولی حجم با کیفیت با این چیزا غیر ممکنه.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۰۱:۰۴ بعد از ظهر
اين مكمل هم به خاطر داشتن كربوهيدرات بالا و قندهاي طبيعي انرژي خوبي در حين تمرين ميدهد

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۰۱:۰۷ بعد از ظهر
متاسفانه ما ايراني ها هنوز داريم به صورت سنتي فكر ميكنيم . فكر ميكنيم هر چيز خوشمزه اي بسيار مفيده براي حجم .
در صورتي كه بهترين تغذيه از لحاظ كربو هيدرات توي مواد طبيعي همان سيب زميني آبپز و برنچ و ماكاروني ميباشد .
اما اين مكملي كه دوستمون گفتش براي انرژي در حين تمرين خوبه .

bodybuilder
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۰۱:۱۷ بعد از ظهر
من استفاده میکردم واقعا انرژی خوبی میداد...
ولی چون من اندومرفم زود چربی گرفتم...

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۰۹:۵۸ بعد از ظهر
به نظر من کنجد خودش یه منبع غنی چربیه .در کنارش استفاده از نارگیل از نظر غذایی اشتباهه.در ضمن به جز شیر بقیه ترکیبات این مکمل دارای قند خیلی خیلی زیادیه....اگر از خرما استفاده میکنیم لزومی نداره از عسل هم استفاده کنیم...بهتره این مکمل نوشیدنی رو به این صورت در آوریم: یک لیوان بزرگ شیر+ 2عدد خرما بدون هسته +نصف لیوان شیر خشک یا 2 پیمانه بزرگ پودر پروتئینی در ضمن ما ایرانیها اونقدر چربی به صورتهای مختلفی در طول روز وارد بدنمون میکنیم که دیگه استفاده از چربی در نوشیدنی های دست ساز الزامی نیست....

dr.yunus
۱۳۸۷-۰۹-۱۰, ۰۱:۰۸ بعد از ظهر
اين نوشيدني براي افزايش وزن و ان-رزي است.براي كساني كه وزن و انرزي كمي در حين تمرين دارند

saeids
۱۳۸۷-۰۹-۱۲, ۰۱:۴۸ قبل از ظهر
اگه واقعا میتونین بخورین
صبح:30تخم مرغ_1 کیلو سیب زمینی_عسل_خرما_کره_برنج_مکمل غذای نسبت به وزن_شیر به مقدار زیاد_1 معجون توی کافی شاپ_2 تا تن ماهی _قرص امگا3__2 تا سینه مرغ_بستنی_تمرین حرفه ای که سوخت عضلتون بشه {با تمرین سنگین هیچ وقت چربی نمیشه تو بدنتون} و + هر چی دم دستتون میاد .
فقط مردشو می خواد اینارو بخوره با قرص اشتها اور هم نمیشه خورد.
چربی هم اگه بدنتون گرفت{خدای نکرده} فدای سرتون چند تا دوره وحشتناک مثل این برین وزنتونو بیارین بالا بعدش 1 دوره کات حرفه ای برین.
{حرف اول حجم حرفه ای} {حرف دوم خشک حرفه ای} . که خشک کردن نصف سختی حجم رو نداره. کل بدنسازی از نظر من اینه کی با من موافقه؟؟؟؟؟؟؟؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۲, ۰۲:۵۴ قبل از ظهر
بله سعيد جان . من دقيقا منظورت را فهميدم چيه .
منظورت اينه كه يك سري آدم ها فكر ميكنند كل بدنسازي اين چيزهاست بالا اوردن وزن و حجم بعد هم خشك كردن .
ديگه به اين كه آيا كيفيت عضله اي كه مياورند درست است يا نه فكر نميكنند و فقط به فكر وزن و حجم بعد هم خشك كردن هستند .
اما واقعيت بدنسازي چيز ديگري هستش .خيلي چيزهاي كثيفي پشت صحنه هست كه اگر بچه ها ندانند خيلي بهتره .
واقعا كاش كه اين چيزهاي كثيف هميشه از پرورش اندام ايران برود .
يك نمونه از همين چيزها مسئله داوري هست .
من چيزهايي با چشم خودم ديدم كه .................
بگذريم .
بزار فكر كنيم كه همان مسئله حق خوري در مسابقه را ميگم .
هر چه ندانيم و فكر كنيم كه حق با مسئولان و داوران هست بهتره .

pesar aram
۱۳۸۷-۰۹-۱۲, ۰۸:۳۸ قبل از ظهر
آخه من نمی دونم ، بستنی چی داره ، که همه تو تنگ معجونشون بستنی می زنند !!!!

H I R B O D
۱۳۸۷-۰۹-۱۲, ۰۹:۲۵ قبل از ظهر

مزه :tongue_smilie:

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۹-۱۲, ۰۶:۳۶ بعد از ظهر
مزه+لیستین+شیر+شکر

موسی
۱۳۸۷-۱۰-۰۵, ۱۲:۵۴ بعد از ظهر
جالبه

موسی
۱۳۸۷-۱۰-۱۳, ۱۱:۴۹ قبل از ظهر
سلام داداش نحوه مصرف توضیح ندادی

mohsen sat
۱۳۸۷-۱۰-۱۳, ۰۹:۱۰ بعد از ظهر
دوست من این ترکیب رو میتونی برحسب وزن بدنت و هدفی که داری مصرفش کنی اگر اکتومورفی و میخوای وزن و حجم بگیری قبل و بعد از تمرینت استفاده کن و اگر نمیرسی یا مشکل وقت یا ... رو داری حداقل در وعده بعد از تمرین از اون غافل نشو ...

bodybuilder
۱۳۸۷-۱۰-۱۴, ۱۱:۴۴ قبل از ظهر
قبل از خواب هم برای اکتومرف ها خوبه...