PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تمرینات تخصصی افزایش رکورد پرس

Lifter
۱۳۸۹-۰۴-۰۷, ۱۱:۱۲ بعد از ظهر
سلام من محمد لیفتر هستم دارای چندین مقام استانی هستم به علت نداشتن تجهیزات موفق به در یافت مقام کشوری نشدم چند نمونه فن برای افزایش رکورد پرس /پرس ایست کامل روی سینه*قفسه*شنابا وزنه/ شنا12*3 /قفسه8*3/ پرس 3*3

Lifter
۱۳۸۹-۰۴-۰۷, ۱۱:۲۲ بعد از ظهر
پارالل قوی ترین حرکت برای افزایش قدرت در پرس هست وسومین حرکت سرشانه هالتر ازجلو چهارمین حرکت دیپ پنجمین حرکت پشت بازو پرس روی میز شیب دار ششمین حرکت پشت بازو حالتر خوابیده هفتمین حرکت پشت بازو دمبل دست جمع هشتمین حرکت پرس فرانسوی نهمین حرکت جلوبازو هالتر دهمین حرکت زیربغل هالترخم وشکمو مچ

Lifter
۱۳۸۹-۰۴-۰۷, ۱۱:۲۹ بعد از ظهر
دوستانی که پرس کم میزنند باید تکنیک پرسو یاد بگیرند تکنیک گودی کمر شاید فکر کنید پرسور های حرفه ای برای نزدیک تر شدن هالتر کمرشونو گود می کنند باید به شما بگم اینطور نیست اونها فن گودی کمرو میزنن تا عضلات پشت خالی بشن همین فن ساده بین 10 تا50 کیلو رکوردو بالامیبره

Lifter
۱۳۸۹-۰۴-۰۷, ۱۱:۳۵ بعد از ظهر
http://coachrouse.files.wordpress.com/2009/03/bench-press.jpgبه عکس با دقت نگاه کنید زیربغل داره کار میکنه یعنی زیربغلم داره نیرو وارد میکنه عضله ی بیشتر مساوی با پرس بیشتر

sara65
۱۳۸۹-۰۴-۰۷, ۱۱:۴۲ بعد از ظهر
http://coachrouse.files.wordpress.com/2009/03/bench-press.jpg

این تصویر روکه می بینم یاد خودم میوفتم منم با میله هالتر خالی این حرکتو انجام میدم تازشم با اون میله پیچ پیچیه:گریه:

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۴-۰۸, ۱۲:۰۰ قبل از ظهر
این تصویر روکه می بینم یاد خودم میوفتم منم با میله هالتر خالی این حرکتو انجام میدم تازشم با اون میله پیچ پیچیه:گریه:
پرس سینه با میله EZ؟!:نمیبینم:
این مربی های خانم هم ماشاا... برای خودشون صاحب سبکن.

Lifter
۱۳۸۹-۰۴-۰۸, ۱۲:۱۳ قبل از ظهر
اینجاست که میگن..... یادم رفت چی میخواستم بگم

Lifter
۱۳۸۹-۰۴-۰۸, ۰۱:۱۱ قبل از ظهر
تری ست پرس با ایست کامل5 قفسه 8 شنا 12 یک نکته خیلی مهم باید اززیر پشت بازو پرس کنیین

ghost_dog
۱۳۸۹-۰۴-۰۸, ۰۸:۳۳ قبل از ظهر
سلام محمد منم پاور کار میکنم شما تو هفته چند بار پرس کار میکنی؟؟من اول هفته با اخر هفته یه روز سرعتی یه روزم قدرتی بعد رکوردم بدون دارو و بدون پیرهن پرس 170 کیلو هست به نظرت اگر بخوام تو 125 یا+125 مقام استانی یا کشوری بیارم چقدر باید باشه رکوردم راستی یه چیزی من بعد از اینکه تمرین پرس میکنم به قدری خسته میشم که دیگه نای انجام هیچ حرکت دیگه ای رو ندارم به نظرت چی مصرف کنم تا این حالت از بین بره؟الانم نزدیکه یه ساله هیچ دارویی مصرف نکردم ولی میخوام یه دوره برم یه دوره ای که معمولا پرسورا میرن و اگه میدونی بگی ممنونت میشم راستی رکوردای خودت چقدره؟

Lifter
۱۳۸۹-۰۴-۰۸, ۰۹:۳۹ قبل از ظهر
دوست عزیز شما سنت رو به من نگفتی در سنگین وزن وفوق سنگین مقام استانی خیلی راحت میشه آوردولی حریفای کشوری خیلی قویین من خودم بدون پیراهن 210 رو پرس میام مقامای استانیه زیادی آوردم .فوق سنگین . معمولا پاور کارا تاحد ناتوانی کار نمی کنند چون این کار خطر ناکه یه روز اول هفته رو پرس با هالتر تا80 درصد قدرتت رو کار چهارشنبه هم سعی دمبل40 کیلو بزنی تایه فن جدید برای بدن داشته باشی معمولا پرس سرعتی رو تو برنامه قبل از مسابقه میزنند مثلا 1 ماه .راستی مواظب تمرین زدگی باش اونایی که تمرین سنگین می کنن هر 5 هفته 1 هفته تمرین میکنن

Lifter
۱۳۸۹-۰۴-۰۸, ۱۰:۰۳ قبل از ظهر
معمولا در بین پاور کارا تستولیک ومتان طرفدار زیاد داره .
البته من تاحالا دارو استفاده نکردم مکمل در ورزش یک وسیله ی واجبیه. ولی دارو اون هم در اون حد برای بدن شاید در یک مرحله ی زمانی جلو برنده باشه ولی سرانجامش مفید نیست . تمرینه خوبه که مفیده . قهرمانی نابود میشه ولی پهلوانی موندگاره پس همه سعی کنیم موندگار باشیم .خداحافظ .شرمنده

H I R B O D
۱۳۸۹-۰۴-۰۸, ۱۰:۰۴ قبل از ظهر
برای افزایش رکورد باید پروسه تمرین رو حداقل 6 هفته ادامه داد و محدد رکورد گیری کرد و برنامه تمرینی جدید بر اساس رکورد جدید تنظیم میشه

Lifter
۱۳۸۹-۰۴-۰۸, ۱۱:۵۰ قبل از ظهر
دوست عزیز نمی خواستم مطالب تکراری بگم توی پاور شخص هروقت وزنه زیاد نکنه برنامه یا مشکلو حل میکنه چه 2 هفته یا 2 ماه لطفا مطالب جدید بگین تشگر

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۴-۰۸, ۱۲:۱۲ بعد از ظهر
محمد جان تاپيك بسيار خوب و مفيدي هست، فقط سعي كن مطالبي رو كه مي ذاري كمي مرتب تر باشن.
ممنون.

ghost_dog
۱۳۸۹-۰۴-۰۸, ۰۱:۲۲ بعد از ظهر
ممنون بابت راهنماییت محمد من 23 سالمه وبدون مربی خودم تمرین میکنم اقا محمد میگن پیرهن پرس سینه تا 30 الی 40 کیلو رکوردتو بالاتر میبره درسته ؟؟قیمت این پیراهنا حدودا چنده ؟؟؟تو مسابقات میذارن این پیراهنو بپوشی .راجب مکملو دارو هم یه سری میگن مکمل به درد پاور کارا نمیخوره و پول دور ریختن به خصوص برای سنگین وزنا به نظر منم این نظر درسته چون یه سنگین وزن مثل من یا شما بخواد از مکمل نتیجه بگیره باید سروینگشو زیاد کنه که فکر نکنم اصلا به صرفه باشه تازشم اگر اصل باشه من خودم یکی دو قوطی کراتینو پروتیین خوردم اصلا هیچ تاثیری نداشت در صورتی که با همون هزینه میتونستم یه دوره دارویی برم من چند تا از قهرمانای پرس تو باشگامون دیدمشون اونا هم هیچ اعتقادی به مکمل ندارن و فقط دارو اونم تو دوزای وحشتناک مصرف میکنن یکی بود هفته ای 5000 میل تستوسترون ابوریحان مصرف میکرد .اقا شرمنده سرتونو درد اوردم ولی اگه میشه محمد جان یه نمونه از برنامه تمرینی خودتو بذار تا منم استفاده کنم

ghost_dog
۱۳۸۹-۰۴-۰۸, ۰۱:۲۳ بعد از ظهر
اقا محمد برای شرکت تو مسابقات باید عضو تیم باشی یا به صورت انفرادی هم میشه شرکت کرد؟؟خود شما الان عضو تیم هستی یا انفرادی شرکت میکنید؟

Lifter
۱۳۸۹-۰۴-۰۸, ۰۱:۳۳ بعد از ظهر
من با هیئت شرکت می کنم بعضیا رودیدم دونفره میان داداش اون بابا خودشو گول میزنه تست یا ناندرلون یا انسولین یا اکسی متالون دارو برای درمان بیماریه ولی متان ودیانابول مخصوص ورزشکار تولید میشه شما چه دارو بگیری یا نگیری مکمل واجبه توی ایندوره وزمونه مکمل اصلی بد گیر میاد هرچی بخوای دوره بری مکمل رو باید بگیری

Lifter
۱۳۸۹-۰۴-۰۸, ۰۱:۵۰ بعد از ظهر
1.جلسه اول پرس سینه هالتر 8.5.5.5 2.شوک.پرس.قفسه.شنا358 3.بالاسینه دمبل 8*3 4. پارالل8*3 5.پشت بازو دمبل جفت 8*3 6.پشت بازو سیم کش8*2 کرانچ 40*4

ghost_dog
۱۳۸۹-۰۴-۱۰, ۱۲:۰۲ بعد از ظهر
من با هیئت شرکت می کنم بعضیا رودیدم دونفره میان داداش اون بابا خودشو گول میزنه تست یا ناندرلون یا انسولین یا اکسی متالون دارو برای درمان بیماریه ولی متان ودیانابول مخصوص ورزشکار تولید میشه شما چه دارو بگیری یا نگیری مکمل واجبه توی ایندوره وزمونه مکمل اصلی بد گیر میاد هرچی بخوای دوره بری مکمل رو باید بگیری
محمد تو هم یه چیزی میگیا تستوترون و اکسی از اصلی ترین داروهای پرورش اندامن و تقریبا تو تمام دوره ها تستوسترونم وجود داره حالا اون بابا خودشو گول میزنه یا نه 280 کیلو پرس میزنه

Lifter
۱۳۸۹-۰۴-۱۰, ۱۲:۴۶ بعد از ظهر
داداش من نگوفتم بده گفتم اولا ایرانی نه تست هم 100 نوعه اون بابا اگه پرس زیاد میاد سابقه تمرینش بالاست اکسی روکسی استفاده میکنه که از تمرین دور بود اکسی روی وزن بالا بدن رو خراب میکنه نوک سینه و پهلوی شدید میاره روی وزن بالای 110 پیراهن رو قیمت گرفتم نمیدونم برای چی ولی کاتانا دیروز سایز خودمو میگفت 240 اف 6 سایز منو میگفت 180 وزنم 131 قدم 184 دور بازو 56 سایز شما فکر کنم 20 یا 30 تومن ارزونتره البته با کارت میدن من یک دوستی دارم تا الان کراتینم استفاده نکرده 240 روبدون پیراهن پرس میاد اهل انزلیه رودسر هم یکی رو میشناسم سنش 20 ساله 6 ساله تمرین میکنه 220 روبدون پیراهن میاد من اگه 240 بزنم کشوری مقام میارم ضمنا من دو بار پیراهن یکی از دوستان رو پوشیدم ساعدم تا یه ماه تعطیل شده بود کاربا پیراهن زمان بره

Lifter
۱۳۸۹-۰۴-۱۰, ۱۲:۵۳ بعد از ظهر
داداش تو رده ی جوانان باشی زیر 24 توی رده125 یا 125+ 140 کیلو رو بزنی 2 یا سوی میاری استان

ghost_dog
۱۳۸۹-۰۴-۱۰, ۰۳:۱۹ بعد از ظهر
راستی چرا رکورد سنگین وزنا این قدر پایینه در صورتی که باید از همه بالاتر باشه من رکوردای جهانیم که میبینم سنگین ترین وزنه ها تو رده 125و+125زده میشه ولی تو ایران برعکسه فکر کنم سنگین ترین وزنه ها تو ایران تو رده 100 کیلو باشه شایدم 110 دقیق نمیدونم .داداش این دوست شما که میگی بدون حتی یه کراتین 240 میزنه دو تا دوره بره فکر کنم رکورد اسکات مندلسونم بزنه بعضیا هستن تا خرخره دارو و دوپینگ میکنن ولی وقتی ازشون میپرسن میگن نه خدادادیه فقط با تغذیه این قدرتو گرفتن ولی من با یکی دوتا از پسورای باشگامون که حرف میزدم خداوکیلی خیلی رک و رو راست میگفتن بدون دارو محاله بتونی به امادگی برای مسابقات برسی حتی یه سریشون میگفتن اگر پیرهن پرس از مسابقات حذف بشه خیلیا باید این رشته رو بذارن کنار تو باشگاه ما هستن کسایی که حتی 50 کیلو از پیرهن پرس رکورد میگیرن.راستی محمد وزن میله هم تو مسابقات حساب میکنن یا فقط وزن وزنه ها رو جمع میزنن؟؟

Lifter
۱۳۸۹-۰۴-۱۰, ۰۳:۳۱ بعد از ظهر
داداش استانی این شکلیه کشوری نیست کشوری فوق 60 درصد موارد قوی ترینه سابقه زیاد پرس رو زیاد میکنه حالا چه خالی چه با دارو قبول دارم پیراهن زیاد میکنه اگه عادت داشته باشی پرس بدون پیراهنت 30 الی 40 درصد میاد پایین بدن به پیراهن عادت می کنه

Lifter
۱۳۸۹-۰۴-۱۰, ۰۳:۳۳ بعد از ظهر
140 کیلو یعنی 120 کیلو وزنه و20 کیلو میله مجموع 140 رکورد

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۱۱, ۰۹:۲۰ بعد از ظهر
Lifter (http://www.bodybuilder.ir/member.php?8827-Lifter) عزيز جا داره از شما بابت راهنماييتان در بخش پاورليفتينگ نهايت تشكر را كنم و اميدوارم روز به روز موفق تر از ديروز باشيد .

Lifter
۱۳۸۹-۰۴-۱۹, ۰۵:۲۵ بعد از ظهر
تشکر از شما اقا پیمان