PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Bench Press Training Program

Lifter
۱۳۸۹-۰۴-۰۸, ۱۱:۳۸ قبل از ظهر
(How To Add Minimum10-20lbs in only 6- منبع وبلاگ اقای سالاریان8wkshttp://rapidshare.com/files/391729430/Bench_Press_Training_Program.htm.html

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۴-۰۸, ۱۲:۴۲ بعد از ظهر
محمد جان فکر کنم رعایت قانون تایپ فارسی در انجمن قانون پایه باشه .
از مطلبی که گذاشتید چیزی سر در نیومد لطفاً توضیح بدید ببینیم چرای یه صفحه web رو برای دانلود گذاشتید ؟

Lifter
۱۳۸۹-۰۴-۰۸, ۱۲:۴۸ بعد از ظهر
دیدم جالب وجدیده گفتم بذارم مقاله کلش انگلیسی هست چطوری فارسی بذارم چشم سعیمو میکنم

ghost_dog
۱۳۸۹-۰۴-۰۸, ۰۱:۳۵ بعد از ظهر
لینکی که گذاشتین خرابه .یه برانامه هم من تو انترنت دیدم اینم لینکش میخواستم ببینم به نظرتون این برنامه به درد میخوره سه هفته باید 5 روز در هفته پرس سینه تمرین کنی و هر روزم باید 5 ست بزنی به نظرتون این کار عاقلانست تو مقالش گفته بعد از سه هفته 50 پوند یهنی تقریبا 25کیلو رکوردتون زیاد میشه نظرتون چیه این بابا یه سایتم به اسمblast your bench ساخته که توش این کتاب پی دی افو میفروشه ولی من با سرچ تو اینترنت کتابشو گیر اوردم

www.bodybuildingarea.com/ebooks/Blast%20Your%20Bench.pdf

ghost_dog
۱۳۸۹-۰۴-۰۸, ۰۱:۴۴ بعد از ظهر
اینم یه مقاله هست که من ترجمه شدشو تو سایت اقای سلامی دیدم و ایشون این مقاله را دست اورد خودشون میدونستن راستی این لینک ف یلتره ولی مطمینا دوستانی که بخوان میتونن ازش رد شن
.خیلی عجیبه یه سایت صرفا ورزشی رو ف ی ل تر کردن فکر کنم کار خود سلامی باشه چون اکثر مقاله هاش ترجمه شده همین سایتهwww.criticalbench.com/samples/50-keys-Ben.pdf

Lifter
۱۳۸۹-۰۴-۰۸, ۰۲:۰۱ بعد از ظهر
داداش بعد ریکاوری یعنی کشک هفته ای 20 کیلو وزنه از رکوردت میاد پایین :نمیبینم: