PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تست 250 وناندرلون داروخانه آری یا خیر

Lifter
۱۳۸۹-۰۴-۱۰, ۰۱:۰۴ بعد از ظهر
یکی از دوستان بنده تستسترون دارو خانه ای هفته ای 3 عدد مصرف میکرد خودش هم تزریق می کرد توی جلو بازو تزریق غلط میکرد یعنی وسط روبه سرشانه تزریق میرد وبه خاطر تزریق غلط اون ناحیه متورم شده بود می گفت من از دارو خانه ای جواب گرفتم به همه هم توصیه می کنه نظر شما چیست

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۴-۱۰, ۰۲:۰۳ بعد از ظهر
شما میتونستید در ایــــــــن (http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?1651-%D9%87%D8%B1-%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%A6%D9%8A%D8%AF-%D9%87%D8%A7-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AC%D8%A7-%D9%85%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF.&p=26470#post26470) تاپیک مطرح کنید :متفکر:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۴-۱۰, ۰۲:۱۱ بعد از ظهر
یکی از دوستان بنده تستسترون دارو خانه ای هفته ای 3 عدد مصرف میکرد خودش هم تزریق می کرد توی جلو بازو تزریق غلط میکرد یعنی وسط روبه سرشانه تزریق میرد وبه خاطر تزریق غلط اون ناحیه متورم شده بود می گفت من از دارو خانه ای جواب گرفتم به همه هم توصیه می کنه نظر شما چیست

محمد جان واقعاً فعالیت شما در سایت تحصین برانگیزه و هدفتون هم مثلماً خیره اما این چندمین بار هستش که برای همچین موضوعاتی یه تایپیک جدا باز میکنی که هم باعث میشه بحث فرعی پیش بیاد هم نظم سایت بهم می خوره . خواهشاً بیشتر دقت کن .:گل رز:

Lifter
۱۳۸۹-۰۴-۱۰, ۰۲:۴۳ بعد از ظهر
شرمنده میشه بست اینجارو

Mohsen
۱۳۸۹-۰۴-۱۰, ۰۴:۱۲ بعد از ظهر
ممنون از دوستان اما اینگونه بحث ها مشکلی نیست تا به صورت مجزا تاپیکی داشته باشه
ولی به شرطی که عنوان تاپیک و پست اول کلی باشه که مثلا تاپیکی مجزا برای بحث در مورد تست داروخانه ای باشه

bamaram_mehrdad
۱۳۸۹-۰۴-۱۰, ۰۴:۳۵ بعد از ظهر
baray taze karha bale

navid_a
۱۳۸۹-۰۴-۱۰, ۰۵:۰۱ بعد از ظهر
baray taze karha bale

دوست عزیز لطفا فارسی تایپ کنید تا نظم فروم به هم نخورد.
با تشکر.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۱۱, ۰۹:۳۰ بعد از ظهر

شما فقط گفتيد اين داروها را توصيه كرده اما دوز دارو و اينكه چند هفته ادامه داره و به چه دليل و هدفي هستش را نگفتيد تا ما بگيم خوبه يا نه .
اما در كل در مورد تست داروخانه اي بگم كه اسم اين تست هاي ايراني تستسترون انانتات هستش و به درد نخور ترين تستسترون در بدنسازي و پرورش اندام هست چون فقط باعث افزايش وزن سريع در بدن تا 10 كيلوگرم در يك دوره ميشه اما چون بيشتر وزي كه در بدن ايجاد ميكنه آب و املاح هست بعد از قطع مصرف شخص از لحاظ روحيه داغون ميشه چون هر روز تحليل رفتن خودش رو ميبينه و در بيشتر مواقع چيزي از دوره در بدن شخص به جز مقداري جوش و رزيزش موي سر نميمونه و همچنين برگشت سريع را به همراه داره .
من نميگم تستسترون داروي خوبي نيست اما تسسترون انانتات چندان انتخاب خوبي براي بدنسازان نيست .

Lifter
۱۳۸۹-۰۴-۱۲, ۱۲:۰۱ قبل از ظهر
داداش من میدونستم خوب نیست ولی خواستم اونایی که بخاطر ارزونی مصرف میکنن روشن بشم الا البته یارانه رو برداشتن تا1400 رسیده زیاد مصرف نمیکنن