PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آمینو اسیدها و مکملهای پروتئینی

H I R B O D
۱۳۸۷-۰۸-۰۸, ۱۲:۰۵ بعد از ظهر
در این تاپیک به معرفی و بررسی انواع پروتئین ها و امینو اسیدهای موجود و خواص و طرز مصرف آن پرداخته و اطلاعات خود را به اشتراک بگذاریم

milad faridnia
۱۳۸۷-۰۸-۰۹, ۱۱:۴۸ قبل از ظهر
امينو اسيدها دو نوع هستن ضروري و غير ضروري
در كدام مورد نياز به اطلاعات داري؟؟؟

dr.yunus
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۱۲:۵۵ بعد از ظهر
آقا آمینو اسیدها20 نوع اند.که به دودسته ی 10تایی تقسیم میشوند.10 تاغیر اساسی که بدن خودش میسازه.10تااساسی که از غذاها میگیره.که هر 10تاشض توی سیب زمینی و تخم مرغ هست

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۰۱:۰۱ بعد از ظهر
سيب زميني را به خاطر كربوهيدرات بالاش ميخورند .
يكي از منابع كربوهيدراتي هستش . ربطي به پروتئين نداره كه .
مقدار پروتئين موجود در سيب زميني بسيار ناچيزه .
آمينو اسيد ها هم يك مقدارشون در غذاي طبيعي يافت ميشه اما يك مقدارشون را حتما بايد از طريق مكمل آمينواسيد به بدن رساند .
سفيده تخم مرغ غني ترين غذايي است كه پر از آمينو اسيد مي باشد .

bodybuilder
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۰۱:۱۲ بعد از ظهر
جالبه بدونید که هر سفیده تخم مرغ حدودا داری 3 یا 4 گرم پروتینه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۰۱:۲۵ بعد از ظهر
بله . پروتئينش 3 گرم بيشتر نيست اما از لحاظ كيفيت چون پر از آمينو اسيد هستش بسيار ارزش بالايي داره . هيچ ماده غذايي طبيعي از لحاظ تعداد آمينو اسيدهاي تشكيل دهنده قابل رقابت با سفيده تخم مرغ نيست .

Mohsen
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۰۱:۲۹ بعد از ظهر
بعد از تخم مرغ هم شیر

dr.yunus
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۰۱:۴۹ بعد از ظهر
تعداآمینواسیدهادر چند غذا.شیرمادر10.تخم مرغ10.ماهی8.گوشت8.شیرگاو5/7.سیبزمینی7.جگرگوساله5/6.برنج5/5.لوبیای سویا5/5.ذرت5/5.گندم5.نخود5/4.لوبیا5/4.ضمنا سیب زمینی بخطر نشاستش دارای کربوهیدراته وهم دارای امینو اسید.منبع:صفحه 36 زیست اول دبیرستان

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۰۳:۰۴ بعد از ظهر
هر چيزي كه ذره اي پروتئين داشته باشه آمينو هم داره .
چون پروتئين از آمينو اسيد تشكيل شده . اما كسي كه به خاطرآمينو چيزي بخواد بخوره سيب زميني اصلا مناسبش نيست . چون بيشترش كربوهيدراته . پس نميشه كه از سيب زميني به عنوان يك غذاي پر آمينو ياد كرد .

hasan abbasi
۱۳۸۷-۰۹-۱۳, ۱۰:۴۰ بعد از ظهر
:thumbup::thumbup::thumbup:انتخوابهای پروتیین بدنسازان باید عمدتا از منابع حیوانی مثل

مرغ .بوقلمون.ماهی تخم مرغ ولبنیات باشد که همگی منابع پروتیین کامل هستن یعنی حاوی تمامی اسید امینه های ضروری میباشند

اینو داشته باش

pesar aram
۱۳۸۷-۰۹-۱۸, ۱۲:۲۸ قبل از ظهر
بعد از تخم مرغ هم شیر
البته سویا جز معدود گیاهانی هست ، که بالانس آمینو ها رو کامل داره و ناقص نیست ، و جالبه ، 50% پروتئین هست که بعد از گشک که 55 تا 70 درصد پروتئین داره ، بهترین منبع پروتئنی هستش ، و اون رو با وی مقایسه می کنند.
اما بعدیش اینه که استروژن داره .

anavar
۱۳۸۷-۰۹-۲۹, ۰۷:۵۳ بعد از ظهر
نظر اساتید در مورد پودر های پروتئنی شرکت bsn چیست ؟؟ به خصوص syntha-6

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۰-۰۱, ۰۵:۳۴ بعد از ظهر
نظر اساتید در مورد پودر های پروتئنی شرکت bsn چیست ؟؟ به خصوص syntha-6

سلام . دوست عزيز پودر ها و محصولات شركت bsn از نظر من حتي از شركت ماسل تچ هم بهتر و با كيفيت تر است .
به نظر من عاليه .
در مورد دوستان هم بگم كه من اين سوالي كه اين دوست عزيزمون كرد را 3 روز پيش ديدم ولي جواب ندادم تا ببينم يا كسي هست كه به سوالات دوستان جواب بده يا نه .
اينجا شده سايت شخصي . هر كي سوال ميكنه من دارم جواب ميدم و كسي از بچه هاي سايت در تالار گفتگو شركت نميكنه .
اين براي چندمين باره كه از همه شما گله مندم .
اينجا فقط يا من دارم جواب ميدم و چيزي مينويسم و مقاله ميزارم يا محسن . تعداد كمي هم دوستان ديگه محبت كردند .
به نظر خودتا اين كار شكا درسته ؟
دوستي كه سوال كرديد منظورم اصلا با شما نيست .
اما كساني هستند كه در اين سايت بيش از 3 ماه ثبت نام كردند اما دريغ از يك تاپيك يا يك جواب سوال يا يك ......
اگر سايت به همين منوال بخواد پيش بره تعطيلش ميكنيم .
اين آخرين بار بود كه گفتم .

anavar
۱۳۸۷-۱۰-۰۱, ۱۰:۰۶ بعد از ظهر
ممنون از گلایه
ولی در مورد syntha-6 توضیحی ندادین ها

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۰-۰۱, ۱۰:۳۴ بعد از ظهر
ممنون از گلایه
ولی در مورد syntha-6 توضیحی ندادین ها

شما نگفتيد توضيح . گفتيد نظرتان چيست منم گفتم شركت توليد كننده يكي از بهترين شركت هاست .
حالا در مورد خود مكمل بايد بگم كه يكي از بهترين و حرفه اي ترين پروتئين هاي موجود در بازار مي باشد .
از لحاظ قيمت مقداري بالاست اما از نظر كيفيت هم بسيار بالاست يعني با خريد اين مكمل مطمئن باشيد كه بسيار راضي خواهيد بود .
اين محصول براي افزايش وزن و حجم بسيار مفيد است .
اين هم مود تشكيل دهنده سينتا 6

Chocolate Milk Shake
Supplement Facts
Serving Size1Rounded Scoop(44g) ††
Servings Per Container30

Amount Per Serving % Daily Value†

Calories 200
Calories From Fat 54
Total Fat 6g 9%
Saturated Fat 2g 10%
Cholesterol 55mg 18%
Total Carbohydrates 15g 5%
Dietary Fiber 5g 20%
Sugar 2g **
Protein 22g 44%
Calcium 90mg 9%
Phosphorus 90mg 9%
Sodium 220mg 9%
Potassium 170mg 5%

pesar aram
۱۳۸۷-۱۰-۰۲, ۰۴:۵۴ قبل از ظهر
دوستان مکمل ها خیلی زیادند ، نمی شه که یک نفر همه اونها رو مصرف کرده باشه !

vahidmoonline
۱۳۸۷-۱۰-۰۲, ۱۱:۱۲ بعد از ظهر
با سلام سوالي داشتم من 3تا قوطي 910گرمي پروتئين خوردم مي خواستم ببينم همينطوري ادامه بدم به خوردن پروتئين يا استراحت كنم ممنون

mahmoud
۱۳۸۷-۱۰-۰۲, ۱۱:۵۴ بعد از ظهر
بهتره ببينين كه نياز روزانتون چه قدره به پروتئين اگه پروتئيني كه از قذا ميگيرين كافي نيست بازم مصرف كنين

Mohsen
۱۳۸۷-۱۰-۰۳, ۱۲:۴۴ قبل از ظهر
نه مشکلی نداره
حدس می زنم پروتین اینتر اکتیو مصرف میکنی نه؟

vahidmoonline
۱۳۸۷-۱۰-۰۳, ۱۱:۰۲ بعد از ظهر
محسن خان من دو قوطي inter activeو يك قوطي pnc 92%استفاده كردم ولي بنظر خودم تغييري نكردم شايدم كردم خودم متوجه نميشم

Mohsen
۱۳۸۷-۱۰-۰۴, ۰۳:۲۵ قبل از ظهر
ممکنه یکی از سه شرایط تمرین تغذیه استراحت را به خوبی انجام ندادی ولی باز بدون تغییر که نمیشه
برای اینکه شما متوجه تغییرات بشوین از این به بعد قبل از شروع وزن و عضلات مثل دور بازو دور سینه دور ران و ... را اندازه بگیرد و بعد در پایان هم دوباره اندازه بگیرید و مقایسه کنید تا خود شاهد تغییرات باشید
بعد شما بگین هدفتون حجم هست یا نه؟اگر حجم هست که اینتر اکتیو بدرد نمی خوره

pesar aram
۱۳۸۷-۱۰-۰۴, ۰۸:۵۷ قبل از ظهر
محسن خان من دو قوطي inter activeو يك قوطي pnc 92%استفاده كردم ولي بنظر خودم تغييري نكردم شايدم كردم خودم متوجه نميشم
مکمل های کربوهیدرات دار مصرف کن ، به اصلاح ویت گینر ها .

mahmoud
۱۳۸۷-۱۰-۰۴, ۰۶:۰۳ بعد از ظهر

دوست عزيز هدف شما افزايش وزن هستش؟؟ اگه ميخواي وزن اضافه كني همينطوري كه بچه ها گفتن از گينر ها كربوهيدرات ها استفاده كن هدفت رو مشخص كن ببين ميخواي خشك كني اضافه وزن ميخواي چي ميخواي اصلا. اينجوري بهتر ميشه راهنماييتون كرد موفق باشي

vahidmoonline
۱۳۸۷-۱۰-۰۷, ۱۱:۳۶ بعد از ظهر
دوستان من ميخوام خشك كنم روزي 35 دقيقه ام هوازي كار ميكنم در ضمن الان 92% pncاستفاده ميكنم .
پروتئين چي پيشنهاد ميكنيد و از كجا تهيه كنم كه هم قيمتش مناسب باشه هم معتبر باشه

vahidmoonline
۱۳۸۷-۱۰-۰۷, ۱۱:۴۰ بعد از ظهر
در ضمن مربي به من گفت پروتئين 2 بار در روز استفاده كن صبح ناشتا و بعد تمرين گفت روزي كه تمرين نداري فقط صبحها رو استفاده كن

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۰-۰۸, ۱۲:۰۵ قبل از ظهر
دوستان من ميخوام خشك كنم روزي 35 دقيقه ام هوازي كار ميكنم در ضمن الان 92% pncاستفاده ميكنم .
پروتئين چي پيشنهاد ميكنيد و از كجا تهيه كنم كه هم قيمتش مناسب باشه هم معتبر باشه

محصولات پي ان سي اصلا به درد نميخوره . من eas و يا optimum را پيشنهاد ميكنم . اگر خواستي بخري از شخص مطمئن بخر .
اگر واستي قيمت بگير ما بهت ارزونترم خواستي ميديم

vahidmoonline
۱۳۸۷-۱۰-۰۸, ۱۰:۲۲ بعد از ظهر
نظرتون در مورد inter activeچيه 73%

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۰-۰۸, ۱۰:۳۳ بعد از ظهر
نظرتون در مورد inter activeچيه 73%

براي خشك كردن همانهايي كه گفتم از نظر من بهترين كارايي را دارد . البته اگر پول بيشتر بخواي خرج كني my oplex باز از اون دو تا بهتره .