PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مکمل و معجون های دست ساز

sajjad 1368
۱۳۸۹-۰۴-۲۲, ۱۲:۴۳ بعد از ظهر
طرز تهیه ی معجون مگامس:

مواد لازم:
1- خرما 100 گرم
2- آرد جوانه ی گندم50 گرم (حدود 5 قاشق غذا خوری)
3- تخم مرغ 1 عدد
4- موز 1 عدد
5-شیر نیم لیتر
6- عسل 2 قاشق غذا خوری
7- یخ به مقدار لازم

طرز تهیه: این مواد را داخل مخلوط کن ریخته تا کاملا همگن شده میل نمایید

توضیحات: آرد جوانه ی گندم را می توانید در اکثر دارو خانه ها بیابید ،قیمت بسته ای حدود 600 تومان

ارزش غذایی: 40 گرم پرتئین، 180 گرم کربوهیدرات،27 گرم چربی

sajjad 1368
۱۳۸۹-۰۴-۲۲, ۱۲:۴۵ بعد از ظهر
دوستان این مکمل خوبی در دوره حجم که اگه بتونی روزی سه بار حداقل در روز بخوری از این معجون و روزی شش وعده غذا هم بخوری میتونی به حجم خوبی برسی دوستان هم اگر کسی مکمل دست ساز بلد بذاره تو این قسمت

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۴-۲۲, ۰۳:۰۷ بعد از ظهر
دستت درد نکنه
اما فکر کنم مصرف 3 وعده ازین معجون ، چون تخم مرغ خام درش هست به دستگاه گوارش فشار بیاره

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۴-۲۲, ۰۴:۲۲ بعد از ظهر
من این معجون رو البته بدون تخم مرغ استفاده کردم و خیلی خوب جواب میده مخصوصا یه 1 ساعتی قبل از تمرین ، ولی مصرف 3 وعدش با 6 وعده غذا خیلی مشکله ( بدلیل نبود فضای کافی در معده ) ، یه تجربه هم که خودم داشتم اصلا وعده های غذایی رو در فواصل زمانی کم اضاف نکنید که معده مبارک قبول نمیکنه و تمام وعده به بیرون هدایت میشه

sajjad 1368
۱۳۸۹-۰۴-۲۳, ۱۱:۲۸ قبل از ظهر
تخم مرغ باید آب پز باشه نه خام تخم مرغ خام آسیب میزنه به بدن .

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۴-۲۳, ۱۲:۱۸ بعد از ظهر
تخم مرغ باید آب پز باشه نه خام تخم مرغ خام آسیب میزنه به بدن .

سجاد ، تخم مرغ آبپز با شير و عسل و ....؟:نمیبینم:

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۴-۲۳, ۰۱:۳۴ بعد از ظهر
دوستان یه محصول دست ساز معرفی میکنم از محصولات خودمه توپه برای افزایش وزن ، شادابی روح ، باز شدن رنگ پوست ، کاهش استرس و...
مواد لازم :
1- شیره خرما
2-شیره کنجد
3-کره گیاهی
3- مخمر آبجو ( ترجیحا مارک Efes یا tuborg ) به خاطر کیفیت بالا
طرز تهیه :
شیره خرما رو با شیره کنجد وکره گیاهی قاطی کنید یکم بزارید رو گاز گرم شه یه 5 دقیقه. بعد دماش که خوابید بزارید تو یخچال یه نیم ساعتی . الان یه چیزی مثل شکلات خرمایی آماده شده . ولی طرز خوردنشم شرطه ، یه جرعه مخمر بزنید یه لقمه معجون که راحتم بره پایین . دوستان این روش تضمینیه برای افزایش وزن فقط زیاد استفاده نکنید 1 وعده در روز کافیه . ترجیحا بعد از تمرین .

sajjad 1368
۱۳۸۹-۰۴-۲۳, ۱۰:۵۹ بعد از ظهر
افشین داش من که میخورم شما دوست داری تخم مرغ خام بخور.هرکسی یه جور میلی داره برای غذا خوردن