PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از شیوه ساندویچ خوردن خود پی به احساسات درونی تان ببرید

sara65
۱۳۸۹-۰۵-۰۳, ۱۲:۵۶ بعد از ظهر
کدام يک از روش هاي زير را براي خوردن ساندويچ در نظر مي گيريد ؟

۱.ساندويچ خود را به قطعات کوچک تر تقسيم مي کنيد ؟

۲.ساندويچ خود را دو لقمه مي کنيد ؟

۳.ساندويچ خود را آرام و با اشتهايي وصف ناپذير مي خوريد ؟

۴.هميشه ساندويچ خود را نصف کرده و باقي مانده را در بشقاب مي گذاريد؟

۵.ساندويچ خود را کاملاْ باز کرده و محتويات آن را تنها با تکه اي نان مي خوريد ؟

۱. چنانچه ساندويچ خود را به قطعات کوچک تر تقسيم مي کنيد :
فردي منظم ، حساس ، دقيق و عاطفي هستيد . در واقع نظم در زندگي شما حرف اول را مي زند . ديگران به خوبي مي دانند که از چه جايگاهي بايد با شما وارد سخن شوند . گذشت شما در زمينه هاي مختلف زبانزد خاص و عام است . صبر و استقامت از ديگر ويژگي هاي شماست . ديگران براي انجام کارها و رفع نيازهاي روزمره خود روي شما حساب مي کنند .

۲. چنانچه ساندويچ را دو لقمه مي کنيد :
شما ظاهراْ فردي عجول و نسبتاْ خشن بوده و اين خصوصيت راحتي در غذا خوردن را نيز نشان مي دهد . ظاهراْ خيلي از خودتان مطمئن هستيد و مي توان گفت که در اکثر اوقات به خاطر عجول بودنتان بدون مشورت با ديگران تصميم مي گيريد که در بسياري از موارد عواقب آن را نيز متحمل مي شويد . معمولاْ شما فرصت رسيدگي به حرف و سخن ديگران و يا حتي خود را نداريد ، که اين نيز ناشي از همان عجول بودن ذاتي شماست .

۳. چنانچه ساندويچ خود را آرام و با اشتهايي وصف ناپذير مي خوريد :
به راحتي با ديگران دوست مي شويد و خوشرو و دست و دلباز هستيد و به راي و نظر فرد مقابل احترام مي گذاريد و از درگير شدن با اطرافيان پرهيز مي کنيد ، آرامش خاصي داريد و ديگران از بودن در کنار شما احساس لذت مي کنند

۴. چنانچه هميشه ساندويچ خود را نصف کرده و باقي مانده آن را در بشقاب مي گذاريد :
آينده نگري و نگاهي به فردا داشتن از ويژگي هاي شخصيتي شماست . در هر زمينه اي و براي اقدام در مورد هر مساله ابتدا به عواقب آن انديشيده و با مروري به آينده حال را برنامه ريزي مي کنيد . مصمم و هوشياريد و نسنجيده حرف نمي زنيد . دير با کسي دوست مي شويد اما دوستي هايتان پايدار است.

۵. چنانچه ساندويچ خود را کاملاْ باز کرده و محتويات آن را تنها با تکه اي نان مي خورديد :
شخصيتي قابل احترام داريد . سعي مي کنيد هيچ گاه به دنبال کارهاي بيهوده نرويد . نگاه گيرا و نافذ شما مي تواند مخالفانتان را به سرعت سر جاي خودشان بنشاند . بخش بسيار قوي و ممتاز شخصيت شما آن است که قادريد از جنبه هاي ناچيز و مادي فراتر رفته و ماوراي آن ها را نيز ببينيد . انرژي شما براي يافتن دوستان جديد و کم نظير نيز مثال زدني است . در حل مشکلات بسيار ماهر و زبر دست بوده و عاشق رقابت سالم با ديگران هستيد .

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۰۳, ۰۲:۴۶ بعد از ظهر
اره خداییش همینطوریه که میگه
من شماره 3 بودم
هوس ساندوچ هم کردم الان :پوزخند:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۵-۰۳, ۰۲:۵۴ بعد از ظهر
حالا اونایی که ساندویچ رو وقتی گاز میزنن با کاغذش میخورن جزو کدوم دسته هستند ؟:پوزخند:

sara65
۱۳۸۹-۰۵-۰۳, ۰۳:۰۱ بعد از ظهر
اره خداییش همینطوریه که میگه
من شماره 3 بودم
هوس ساندوچ هم کردم الان :پوزخند:

من شماره 1 بود البته تو مهمونی ها و شماره 2 توخونمون:خنده:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۵-۰۳, ۰۳:۱۰ بعد از ظهر
من توانایی این رو دارم که ساندویج رو در دو لقمه بخورم ، قبلا هم همین کار رو میکردم اما الان یه ساندویج رو یه ساعت طول میدم بخورم ... به طور کلی یواش غذا خوردن خیلی مفیده .

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۵-۰۳, ۰۴:۲۵ بعد از ظهر
اگه کسی هات داگ نیم متری رو تو یک لقمه بخوره چی؟:پوزخند:احتمالا جز دسته گشنگان آفریقا قرار میگیرم:خنده:
ولی من دست خودم نیست غذا رو هم مثل آب هورت میکشم میریم بالا